2246
Microsoft Flight Simulator 2020
  • Hont
    #1764
    :D :D :D :D :D :D
    Flight Assistant !!!!! Auto Trim OFFFFFFFFF!!!!
    Bassza meg a gyártója!
  • Hont
    #1763
    A CPU-m az szerintem rendben lenne nálam ez a GTX1080ti a gyenge pont.Nézegetem öket, de horror áron van most minden. Arról nem is beszélve, hogy jó volna valami levizezettet venni, hogy azzal már ne kelljen kínlodni külön.
  • Hont
    #1759
    Sziasztok!
    Megint nem jelennek meg a hozzászólások...
    Nesu! Az LHBP és LOWW az kiegészítős, a többi az Asobo.
    A PMDG 737 trim még mindig gatya...3-5% között müködik csak. Ahogy nyomom a kapcsolót, olyan mintha egy nagy rugot húznék fel és ahogy elengedem a kapcsolót, egyből 1-2 fordulatott azonnal vissza is pörög! Igy képtelenség vele normálisan repülni. :( :(
  • Nesuten
    #1761
    egyébiránt ezek a repterek ill. területek, asobo vagy külsős példànyok?
  • Nesuten
    #1760
    vga egy rtx4070 (3× more fps) msfs2020=minimum amit persze meg kell támogatni egy ? cpu val; nálam még ,de akár elidulhatsz egy
    de ez mind pénz ami nem kevés
  • Nesuten
    #1759
    akkor megbizlak egy klasszisra emelt jészlet készítésére. az fstraffic-ben nincsen vízér?



  • Hont
    #1758
    Nem, még nem vettem meg, egyenlőre ez GamePass verziót próbálgatom, deaz tuti hogy valami nagyon el van cseszve.
    Abban a mappában megtaláltam a parancsok kiosztását, igaz az már nem az én területem...
    Viszont megtaláltam azt is, hogy lehet a control verziókat törölni, most mindent töröltem, de a trim így is változatlan.
  • Vizipok56 #1757
    Dobozos verziód van? Akkor valahol itt kell lennie: C:\Users\YOUR_USER_NAME\AppData\Local\Packages\Microsoft.FlightSimulator_8wekyb3d8bbwe\SystemAppData\wgs
  • Hont
    #1756
    Valami nem okééj az biztos, ráadásul most már be se tudok menni… Lemezt kér a menü betöltése előtt.
    Egyébként nekem nincs Steam mappa a C-n…
  • Vizipok56 #1755
    Nem lehet, hogy a C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\egyediszámok\config\localconfig file read-only?
  • PhantomAss
    #1754
    hmm ott vmi nem okés ha újra megjelennek.
  • Hont
    #1753
    Sziasztok!
    Én is gondoltam erre az összeakadásra és el is kezdtem kigyomlálni a felesleges parancsokat, de egy idő után megint ott voltak, amiket egyszer már töröltem...
    Egyébként a Rudder trimmel is ez a helyzet.
  • bunny
    #1752
    Egyszer valaki fejtegette vmelyik repülős fórumban itt, hogy a memóriaátvitel a gyenge pont a mostani rendszerekkel.
  • PhantomAss
    #1751
    Nálam semmi gond vele. Ráraktam a joy hat switch-re és simán működik.
    Lehet nálad összekad egy másik paranccsal ami oda van már konfigolva.
  • Hont
    #1750
    Elevator trim nálatok jól működik?
    Képtelen vagyok működésre bírni.Úgy ahogy 3 és 5 % között. Esetleg erre ötlet?
  • Hont
    #1749
    Szia! Még mindíg a 7820-Dominator3200MHz 32GB-Strix GTX1080Ti-Samu M2 .
    Nálam a beállítások egyenlöre a G.R.Q. Ultra van.
    Megnéztem én is Velencét. Ott 30 körül van az FPS, de elképesztő mód akadozik, holott egy sivár valami az egész. Párizs más tészta! Ott csak 25 az FPS, de sokkal símább, kivéve az Eiffel torony környéke, mert ott aztán megint nagyon darabos. Egyébként Párizs gyönyörű!
    Ami viszont nekem feltűnt, hogy a CPU 20-25% on, a GPU 50-55% on megy. Akkor itt még midíg valami nem stmmel! Ja az egész hardver gyári beállításon megy, most semmi sincs húzva.
  • Vizipok56 #1748
    A játékgépemen ugyanezen beállításokkal: (Szintén középkategóriás, messze a jótól) - LHBP 31R: 74FPS, LOWI 08: 80. LOWW: 70
    Utoljára szerkesztette: Vizipok56, 2023.02.09. 17:35:41
  • Vizipok56 #1747
    Eleddig Velencét és Párizst találtam játszhatatlannak - mindkettőnél egyes részeken 30 FPS alá esett a sebesség - nem tudom, a fejlesztők milyen gépen tesztelték... :-(
    Utoljára szerkesztette: Vizipok56, 2023.02.09. 17:03:37
  • Vizipok56 #1746
    LOWW 16: 62-64FPS
  • Vizipok56 #1745
    Mi a mostani konfigod? (Ha már írtad, bocs, de nem láttam) Nálam a TLOD a meghatározó (200 felett drasztikus az FPS esés) és az AI (vagy valós) forgalom, ami akár 10-15 FPS csökkenést is okoz. A középkategóriás gépemen - 160-as TLOD és kikapcsolt légiforgalom mellett - LHBP 31R: 50-51FPS, LOWI 08: 66. Egyéb beállítások váltakozva HIGH és ULTRA
  • Hont
    #1744
    Na kérem tisztelettel!
    Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
    Eljutottam oda, ahol a P3D vel tartottam!
    Nagyjából fent van minden amire szükségem lenne.Hozzá teszem, tényleg nagyon szép, de ! Kb ugyan ott tartok ahol az előző plattformmal.
    Mivel a 35" monitoron már nem láttam az FD. sem így gondoltam kicserélem egy nyugalmazott LG55" 4K tévére. (Megjegyzem a látvány első osztályú, végre látom pl a magaság adatokat a kijelzőn.) Ellenben a VGA kifeküdt és az FPS oda esett ahol az eddigi összes plattfromon.
    Persze gyarló az ember, meg minden...Szóval kezdődik minden előről. Most akkor hol kezdjem lebutíttani a rendszert? Kinek mi a javaslata? Hol lehet a legtöbbet spórolni? Pl LOWW elég baráti e téren 25-28FPS . LOWI és LHBP már nem, ott beesik 20 alá az FPS.A Beépített gyári repterek is viszonylag használhatóak, nyilván nem olyan szépek. Gondolkodok VGA cserén is, de ahhoz kicsit össze kelle szednem magam. (RTX4080)
    Utoljára szerkesztette: Hont, 2023.02.09. 09:30:03
  • Clidey
    #1742
    Úgy értettem látnod ne kelljen a reptereken. Igénytelen fércmunka, bárki is készítette azokat a repaintokat.
  • Nesuten
    #1742
    mi Cargo airliner vagyunk nem kenyerünk a vízér sem
  • Clidey
    #1740
    Csak Wizzair repcsivel ne találkozz.
  • Nesuten
    #1740
    2.:
    Szia most ez a kiegészítő ami az ideális az ai légiforgalom csomagok kőzött. de ki hogy ahogy épp szereti
    JustFlight FS Traffic
  • nibron
    #1739
    Szia,
    a hardverről komplett elemzést kapsz a developer módban.
    traffichoz én az aerosoft-ot használom. nemtok róla különösebbet mondani, feltelepítettem azóta teszi a dolgát. nem elemezgettem.
  • Vizipok56 #1738
    FPS-hez próbáld ki ezt: https://flightsim.to/file/16358/shift-z-stats
  • PhantomAss
    #1737
    fps-hez sajna nem tudok hozzászólni, én vr-ban repülök és ott látom az fps-t, de biztosan van monitorhoz is vmi, ha más nem akkor msi afterburner, fraps vagy hasonló progi biztosan kiírja, vagy ha nvidiás vagy akor azzal is ki lehet iratni, a geforce experience-ben van rá beállítás.
  • Hont
    #1736
    Na igen, pont ezen agyaltam. Az egyik imerősőm most ujságolta, hogy X-Box-on tolja az MSF...Még rá is csodálkoztam, hogy vajon mennyivel lehet rosszabb mint PC-n.Szerintem bár nem új, de nincs rossz hardverem, de kezd nálam is röcögni...Apropó! Van mód az FPS -t meglesni mint P3D vagy FSX-ben?
    A Trafficot köszi, már próbálom is.
  • PhantomAss
    #1735
    Szvsz én egy normális szimhez nem vennék konzolt, egyrészt a gyenge hw, mársészt a kötött rendszer miatt. Előnye sztem semmi nincs, már ha mélységeiben meg akarod ismerni a játékot.
    Traffichoz van egy ingyenes kiegészítő, kicsit kell vele molyolni telepítéskor és a háttérben futtatni, néhány fps-t is elvesz, de cserébe a valós forgalmat utánozza valós gépekkel és festéssel.
    fsltl
  • Hont
    #1734
    Sziasztok!
    Ismét lenne kettő kérdésem.
    1 Milyen hátrányai ill előnye lehet a X-box nak PC-vel szemben?
    2 Tudnátok ajánlani egy AI Trafficot? Kezd elegem lenni a sárga meg zöld gépekből. Elsősorban közép Európa érdekelne. Tehát ha egy két europai diszkont szerepel, az már elég.
  • perko
    #1733
    Ancsa
  • Vizipok56 #1732
    A Próféta szóljon belőled! :-)
  • PhantomAss
    #1731
    Úgy "hallottam" hogy a SU12-vel jön az Ancsa. Remélem tényleg így lesz.
  • Nesuten
    #1730
    A múltkori érdeklődésre. Ez a Full Set A gyártója (Homecockpit az az Etsy oldalon) szuperbiztos

  • Vizipok56 #1729
    Sziasztok! Egy kis házi barkács - Mobiflight-tal elkövetve... :-)
  • Hont
    #1728
    Köszönöm a megerősítésed! Én azt hiszem, hogy így a ötven felett elég nagy kompromisszum hajlam gyűlt össze bennem, de ezzel a felülettel nem bírok megbarátkozni.Mivel Sándorék munkássága igen is jelentős amit értünk ill a repülés szerelmeseinek kedvére tesznek, rendkívüli, sajnálom, hogy akár csak egy követő is kénytelen leszakadni, mert nincs türelmünk, ill energiáng ezeknek a protokoloknak megfelelni!Azt gondolom, hogy nem csak mi ketten vagyunk ebben a helyzetben.Tudom, hogy nem lehet minden igényt , ohajt , nyavaját kielégíteni, de sajnálnám elhagyni ezt a nagyérdemű társaságot. Nézzétek el nekem a nyafogásom!
  • PhantomAss
    #1727
    Én is nagyon rühellem, undorító fos az egész. A böngészős verziót használni sem tudom mert álandóan meg kellene erősítenem az emailt, de amikor beírom akkor azt mondja h ezzel az emaillal már regisztráltak. Bazz, igen, én regeltem és szeretnék belépni...
  • TokraFan
    #1726
    Gondolom van Options, ahol az értesítéseket ki lehet kapcsolni. Próbáltad már?
  • Clidey
    #1725
    Hát nem mondom hogy nem kell megszokni a használatát, de ez ugyan úgy minden más programra is igaz.

    Nekem semmi bajom vele - pedig aztán én eléggé háklis vagyok ilyen téren. Igaz én a böngészős verziót használom, nem tudom a különálló progi hogy néz ki, miben különbözik, de nálam se felugró ablak se semmi. Egyedül akkor dob külön ablakot, ha valami fejlesztés történt, azt becsukom a francba és kész. Kb havonta-kéthavonta egyszer, vagy még ritkábban. Soha nem cseszegetett se profilképpel, se bannerrel, vagy ha igen, olyan rég hogy már nem is emlékszem rá - magyarán nem csinál belőle rendszert, ha egyszer becsukod, tudomásul veszi hogy nem akarsz olyat.

    A felületet tudod változtatni sötétről világosra...a lila...hát az meg...szerintem a "cég" színe, ez van, el kell fogadni. Anno ha a Malév zöld lett volna, most a kékért húznád a szád.