1797
  • REALista
    #327
    Nem baj az volt a fontosabb...:D
  • REALista
    #326
    És Szalai vezeti is a góllövőlistát holtversenyben ha jól számolok...:D
  • Jim Morrison
    #325
    Proskinnek ugyanolyan helyzete volt mint norvegok ellen. Csk ott berugta:(
  • simonl #324
    3:0 ra nyerünk srácok...
  • benőmenő
    #323
    Ez a bíró jó ómen.
    Viszont az Osztrákok most nagyon fognak hajtani, szóval a másodikig nem tudok megnyugodni.
  • [HUN]FaTaL
    #322
    Na most ne úgy mint az Észak-Írek ellen! :)
  • kisbesi
    #321
    LOL
  • Jim Morrison
    #320
    Piros o yeah
  • Maximus4
    #319
    Nem fogjátok elhinni,a gól előtt elment a netem:(((((((((
  • ReszegKoldus
    #317
    ezt még ez a nyomorék se tudta mellé/fölérúgni
  • REALista
    #316
    Azt a kurva eget!Szalay:D
  • Jim Morrison
    #315
    Na szalai igy ezzel az elozo 40 percedet jova tetted, meg sok van hatra :D
  • zsotesz
    #314
    Addig szidtuk Szalait amíg gólt lőtt , mekkora játék volt
  • simonl #313
    Szidjuk a hónap végéig:)
  • Muki100
    #312
    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • Big Boss Hu
    #311
    Csak szidni kellett :D
  • benőmenő
    #310
    Nabazdmeg.
  • Stockbauer33 #309
    megvaaaaaaaaaaaaaaan
  • [HUN]FaTaL
    #308
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!!!!!
  • simonl #307
    Komolyan, nem tud egy labdát levenni. Serdülő 1 alap.
  • Maximus4
    #306
    Hihetetlen.Én nem tudom,hogy miért eröltetik ezt az embert.Maximum szögletnél jöhet jól a magassága,de egyébként egy nagy nulla:(
  • benőmenő
    #305
    Hozzá már be Bödét, vagy Priskint Szarai helyére, mert már idegállapotban vagyok!
  • simonl #304
    Neeeem bírom nézni.......
  • simonl #303
    Szalay egy nagyképű, motiválatlan, közepesen tehetségtelen focista. Adják neki oda a meccspénzeket aztán küldjék haza a f@szba.
  • Maximus4
    #302
    Na ebből kellene több...
  • Palinko
    #301
    ez nekem is feltűnt, szörnyű nézni a német válogatott után ahol a veszett labdára is sprintelnek, volt is egy szép mentésük. itt meg ha nem jön 20 centin belül akkor megfagy, leblokkol mintha sziklafalba futott volna és "megy utána a faszom" felfogás... igaz az osztrákoknál is láttam egy hasonlót de már ott is jobb az állapot.

    lehet elgurigázunk a labdával, de kapura 1 szer voltunk veszélyesebbek, az osztrákok meg 3 szor, szóval ez semmi jóval nem kecsegtet. azt mondom még nem tanulnak meg szépen átvenni meg pontosan passzolni teljesen felesleges esélyekről beszélgetni, azok a játék alapjai, jól elrúgni az már a következő fokozat, meg lehet szerencsés rúgás is stb, ha többször elpasszolgatnánk a kapuig, meg a labdátlan játékosok nem állnának és néznék hogy na majd ide gurít akkor lenne valami. nem helyezkednek, tényleg várják a sültgalambot.
  • Maximus4
    #300
    Nekem nincs vele bajom.Százszor inkább hallgatom ezt,mint például a kézi meccseken Borsos Attila szakkomentátort.Az egyszerűen kiborító,hogy történjen bármi az adott meccsen,az mindig ugyan olyan monoton hangon beszél.Rettenet!
  • LasDen #299
    Most már hozzá nem nyúlok streamhez. Megy tökéletesen, nem basztatom, jártam már meg :D
  • [HUN]FaTaL
    #298
    Kapcsold át a hangsávot és akkor nincs kommentátor...
  • Rudee
    #297
    Ez török, eddig jól megy és a magyar nevek kimondottan viccesek.
  • LasDen #296
    Nem szeretem magyar válogatott meccseken a kommentátorokat, mert nagyon elfogultan közvetítenek ilyenkor. Ami persze érthető, de engem zavar. És Hajdú B most nagyon el van szállva...
  • Maximus4
    #295
    Ez igaz,és gyanítom nagyon sok ilyen helyzetünk már nem lesz.de ne legyen igazam.
    De összeségében nagyon jól helyt állnak a srácok.
  • Rudee
    #294
    Talán Storck elgondolkodik, hogy a bal lábas játékos hasznosabb a bal oldalon. Németh ezt jobbal 10-ből 7-szer beveri, de valamiért mégis ő van a balon. Kissé érthetetlen.
  • Jim Morrison
    #293
    Kleinheislert (?) Birom, o mindig megy mint a golyo, es nem finomkodik.
  • Maximus4
    #292
    Még a kaput sem találta el,de szép kontra volt ez a lényeg.
  • Jim Morrison
    #291
    Szerintem egyszeruen csak kevesebbet megyunk azon az oldalon. Eddig mindig o volt a kozpont.
  • SzocsA
    #290
    Az a baj, hogy támadásnál átmegyünk a felezővonalon és mindenki csak cammog, lehetne kicsit nagyobb gyorsabb az iram ilyenkor és veszélyesek lehetnénk...
  • Maximus4
    #289
    Sajnos Dzsudzsi is elég halovány ma:(A védők viszont egész jó munkát végeznek Fiolával az élen,meg persze Kádár is.
  • [HUN]FaTaL
    #288
    Uhh, nagy szerencsénk volt most.
  • LasDen #287
    Az osztrákokban benne van a gól, bennünk nem annyira, de közel egy szinten játszik a két csapat...