1797
  • simonl #286
    F@szom Szalay, egy labdát nem tud levenni és még csak nem is fut utána....
  • Rudee
    #285
    Azt hitte, hogy Ő a Király :D
  • Maximus4
    #284
    De valahogy nekem úgy tűnik,hogyha nem kap forintos labdát,akkor nem is küzd érte.Adják neki gólhelyzetbe majd akkor tesz is valamit érte.
  • Jim Morrison
    #283
    Nem is kap Szalai sok jo labdat.
    Olyankor meg nem kene megfogni a labdat ha nem sipolnak.

  • Rudee
    #282
    Néha nem adja el. Olyankor át sem tudja venni.
  • Rudee
    #281
    Nem jelent semmit. Kapura ki a veszélyesebb? Nem mi.
  • Maximus4
    #280
    Minden előítélet nélkül kérdezem,csak nekem van olyan érzésem,hogyha Szalai felé megy a labda akkor tuti,hogy eladja?
  • SzocsA
    #279
    Azt mondták az osztrákok, hogy simán vernek minket ehhez képest nálunk van többet a labda......
  • Jim Morrison
    #278
    Tenyleg szepen gurigazunk, egy kicsit tobb pontos passz kene es akkor elegedett leszek :p (na meg golok:p)
  • SzocsA
    #277
    Nem játszunk olyan szarul szerintem simán nyerhetnénk is ha kicsit összeszedettebben védekezünk és támadunk.
    Az elején szerintem volt egy kis nagy lámpaláz....
  • ReszegKoldus
    #276
    Vannak még, akiket meglep a macinaci
  • SzocsA
    #275
    Gyönyörűen hozza ki a labdát a magyar válogatott, :D egyet passzolt de ellenfélhez.
  • Maximus4
    #274
    Jézusom A Magyar himnusz az EB-n.Ráz a hideg:)
  • ReszegKoldus
    #273
    Szurkolóktól ezt még nem hallottam, de alkalomhoz illő :D
  • LasDen #272
    Köszönjük Koltai Robinak ezeket a szép szavakat PogChamp
  • Jim Morrison
    #271
    Nekem elég lenne ha Dárdait beszéltetnék végig, nem kell a stuiot kapcsolni:p
  • LasDen #270
    Azt hiszem az M4-nek nincs akkora közvetítő, műsorvezetői csapata, hogy egy magában letudja fedni az EB-t. Az embereik kint vannak Franciában, így egyéb elérhető műsorvezetőket vontak be. Nincs nagy baj Kokoval, van tapasztalata ebben, szakértőnek meg ott vannak Hajnalék....
  • ReszegKoldus
    #269
    Azért van ott kokó, mert héderbarnát ki "kellett" utaztatni úgy tűnik :D
  • Maximus4
    #268
    Meg miért a Koko?

    ehhh....Szalai kezd:(
  • LasDen #267
    Már Kálloy is a stúdióban... wadda?
  • Maximus4
    #266
    A mai napon a munkahelyemen mivel vevőkkel foglalkozom szinte egész nap,mindenki mondott egy pár szót a mai meccsről.Mindenki fel van tüzelve és rettenetesen izgatott:)Fantasztikus volt látni,hogy szinte mindenkit átjár ez az érzés:)
  • Rudee
    #265
    A magyar kezdőben így adják a gólokat:
    Szalai 4.50, Dzsudzsák 5.50, Németh 5.50, Gera 9.00, Kleinheisler 6.50, Nagy 13.00, Kádár 19.00, Lang 23.00, Fiola 23.00, Guzmics 23.00
  • ManoNegra
    #264
    +1 Nem hittem volna, hogy megérem ezt a pillanatot, pedig nem vagyok olyan öreg. :-)

    Mindent bele srácok!
  • Rudee
    #263
    AUSZTRIA: Almer – Klein, Dragovic, Hinteregger, Fuchs – Alaba, Baumgartlinger – Arnautovic, Junuzovic, Harnik – Janko. Szövetségi kapitány: Marcel Koller
    MAGYARORSZÁG: Király – Fiola, Guzmics, Lang, Kádár – Gera, Nagy Á. – Dzsudzsák, Kleinheisler, Németh K. – Szalai. Szövetségi kapitány: Bernd Storck
  • bakkerman
    #262
    meg hogy a táskát ki hogyan veszi ki a buszból...
  • LasDen #261
    betöltöm m4-et és... "van rá koreográfia, hogy hogy léptek ki a buszból??" lesokkolt..
  • banok
    #260
    18.00 Magyarország-Ausztria
    tv: M4 Sport, ZDF, ORF1, ITV1
    rádió: MR1 Kossuth
    streamek:http://banok.myfreeforum.org/about206.html
  • bakkerman
    #259
    Eljött ez a nap is...alig több mint 1 óra és európa bajnoki mérkőzésen felcsendül a magyar himnusz...hihetetlen érzés ez,bármit is hoz ez a mai vagy a többi meccs,maradandó élmény lesz az biztos :)
  • kisbesi
    #258
    Van valami várható kezdője a magyaroknak, vagy mondott valaki valami, hogy kik várhatóak?
  • molnibalage83
    #257
    Sehol nem olvastam olyat, hogy EB döntőt várna ettől a csapattól bárki. A csoportkör utáni első meccsig, ha eljutnánk, akkor utána tuti zakó. Ott már tényleg olyan csapatok vannak, akikkel nagyon nem egy súlycsoportban vagyunk...
  • dave9004
    #256
    saját magukat mosdatják. Mert eddig minden médeium továbbjutást meg majdnem eb döntőt várt tőlük. Főleg abból lett ez, mert az osztrákokat meg az izlandiakat is a régebbi rossz csapatukkal tették egyenlővé.
    De eddig egy meccs se volt sima, szóval jó szoros meccsen kikapni nem lesz gáz.
    (persze utána jön az majd h az izlandiak meg az osztrákok hát eddig mindig gyengék voltak meg újonc, meg rég volt eb-n ménem nyertünk)
  • ReszegKoldus
    #255
    Ettől meg csak még jobban várom a VB-t, az orosz rendőrségi szóvívő is zseniális :D
  • ReszegKoldus
    #254
  • fonak
    #253
    Hát sajnos objektíve nem reális, hogy nagyot menjünk. Minden pontszerzés bravúr lenne.
  • Árnyvadász
    #252
    Ez a mostani EB nagyon lagymatag. Lapos, unalmas meccsek, papírforma győzelmek és alig van gól. Mi lesz itt a csoportmérkőzések után...
    Azért ma a fiúknak szorítok, bár ha gyengén szereplünk, engem az sem érdekel, mert legalább kint vannak. Ez is valami.

    Nekem nagyon el ment a kedvem és kezdem sajnálni az időt erre az EB-re, ha továbbra is ilyen marad. A magyar meccseket azért megnézem, szerepeljünk bárhogy is.
  • AnuluWork #251
    Sőt, Voksán Virág szerint az Argentinok is esélyesek! Így meg pláne. :)
  • AnuluWork #250
    82ben sem mentünk simán tovább, pedig akkor is nagy reményeket fűztünk a VBhez, csak akkor 10-1el indítottunk. Most nem fogunk. :)
  • karajjj
    #249
    Más is észrevette, hogy reggel óta szinte minden nyilvános médium azt hajtogatja, hogy nem baj, ha kikapunk, a részvétel a fontos?
  • dartonite
    #248
    En sem.
    Utoljara a '86-os tornara emlexem de akkor meg nagyon kicsi voltam.Ugyhogy annyi remlik hogy elotte a brazilokat vertuk 3-0ra es hogy mennyire nagy szo volt ez, orultem neki hogy apam olyan boldog.
    Azota sok minden megvaltozott, es eltelt par ev.

    Nem is tudom egyelore esszel felfogni milyen lesz ez a 3*90 perc.Mar most total izgalomban vagyok, 1-2 pont szerintem benne lehet ebben a valogatottban :)
  • molnibalage83
    #247
    De nem nagyobbra értettem. Amit ma taktikai szanbálytalanságnak hívnak, az egyből piros. Egyből több gólhelyzet és sanszosan gól is lenne, ha ezeket nem lehetne folyamatosan csinálni...