1797
  • ReszegKoldus
    #411
    https://www.orangesponsorsyou.com/row/show-your-colours/

    Francia és belga színekkel korábban már úgyis kivilágították
  • Sippie
    #410
    Na ez meglepett, de szép eredmény. Viszont ha izland ilyen szívós, akkor továbbjutás nem lesz a dologból.
  • Jim Morrison
    #409
    Papirforma, elso fordulo utan vezetjuk a csoportot!
  • Palinko
    #408
    ez szerintem nem így van kiállítanak egy középpályást, marad még 4 védő... max visszajön egyik csatár, 2 játékos esetén már billeg 3 esetén meg áttörik a gát ott aztán már tényleg az van amit a teljes csapat akar, de 1 ember kiállítása még nem hatalmas érvágás. inkább azért kényszerítettük rájuk az akaratunkat, mert mentálisan összeestek a gól meg a kiállítás miatt, ha motiváltak lettek volna a 10 ember nem tartja vissza őket sok mindentől.
  • [HUN]FaTaL
    #407
    Azért nem kutyaütő ez az osztrák csapat, ma mondjuk tényleg szarok voltak. Nem rég vágtak egy 4-est a svédeknek Stockholmban... Messze a mi meccsünk a legnagyobb meglepetés eddig az EB-n szerintem.
  • [HUN]FaTaL
    #406
    Mégis ő lett az UEFA szerint is a meccs legjobbja, én is úgy láttam, szerintem jól játszott, annak ellenére, hogy valóban voltak rontott labdái. Kádár meg tanár (ha már védők).
  • fonak
    #405
    A végén ki kellett volna ütni őket, csak pontatlanok voltunk a kontrák befejezésénél, de így is jó. Az osztrák volt a legkönnyebb csoportellenfél a 3-ból, ez már szerintem egyértelmű. A mai meccs alapján erősen túl voltak értékelve, illetve ők is túlértékelték magukat. A topligás játékosaik sem mutattak szinte semmit. Izland ellen kell 1 pont legalább, ami nem lesz könnyű, a portugálok nem az a csapat, ami fekszik nekünk, tőlük sajna szinte biztosan kikapunk. Hacsak nem fognak lazsálni már továbbjutottként.
  • Muki100
    #404
    Izlandiaknál van egy BÖDvarsson:
    190 cm 85 kg
    Kicsit még rá kell gyúrnia hogy utolérje a példaképét.
  • Maximus4
    #403
    És akkor most le is lehet fújni a meccset:)
  • Rudee
    #402
    Kleinheisler csak azzal emelkedett ki, hogy ment és ment és ment. Viszont a passzai nagy része pontatlan, sokszor a labdával is meggyűlt a baja. Az első gólpasszt ugyan Ő jegyzi, de a második legpontatlanabb is Ő volt.
    Nagy Ádám viszont eladja magát, az tuti. 2-3 hasonló kaliberű védő lenne már jó.
  • Micsu
    #401
    Még
  • ManoNegra
    #400
    Kemény lesz a következő két meccs...
  • bakkerman
    #399
    És nem is akarhogyan vedett az oreg mackonadragos ma :) Nen tudom hirtelen marad-e a Haladasnal de a legszebb az lenne ha az EB utan visszavonulna...tobb ezer magyar szurkolo elott jatszhatna az utolso meccset valogatottkent,egy EB-n ez extra lenne mindenkepp :)
  • AnuluWork #398
    Amikor Király korelnökségéről beszéltek, nagyon elgondolkoztam, hogy: ne már! Peter Shilton nem volt idősebb nála 88ban vagy 92ben? De aztán rájöttem, hogy 88ban még nem, 92ben pedig már Woods védett (vagy Martin?). :)
  • Maximus4
    #397
    Gera Zoli a 7.Kádár a 10. legjobb játékos eddig az eb-n:)
  • Devv
    #396
  • Devv
    #395
  • dave9004
    #394
    #135
  • molnibalage83
    #393
    Cimborám kommentje, ez nem monarchista futballtempó. :)
  • Jim Morrison
    #392
    kiraly-gabor-dortmundi-hasonmasai.html
  • bakkerman
    #391
    de ez nem gaz persze :) nem vagyunk egyformak, gondold el milyen szar lenne ha minden magyar gol utan minden magyar elsirna magat :DD Csak a biztatas a szurkolas a hit szamit jo es rossz idokben egyarant :)
  • argo001
    #390
    Ki kell még emelni a fiatal középpályásokat, Nagy és Kleinheisler személyében. Óriási játékosok lehetnek!
  • ReszegKoldus
    #389
    Az utolsó mondattal nem értek egyet, a többivel igen :D
  • LasDen #388
    a túlzás rossz szó választás volt. Mindenki máshogy éli meg. Míg én valószínű már nem tudok úgy rajongani a magyar válogatottért. Hiába jutottak ki, hiába szólt a himnusz, hiába játszottak és nyertek, engem ez egy mosolynál, örömnél jobban nem tud megérinteni... Nektek van igazatok igazából, nem nekem...
  • Katalizátor
    #387
    Nem igazán nézek focit, de ez a mai valami hihetetlen élmény volt!
  • bakkerman
    #386
    Figyelj emberfuggo ez a dolog az teny. Amiota focit nezek a magyar valogatott meccseinek a 95%-at lattam. Kurvasok szar meccset,es par nagyon szepet. Ugye mennyi selejtezosorozat...azoknak az elejen a bizakodas a remenykedes... aztan jott a norvegok elleni csoda, de erdekes modon ott nem volt nagy erzelmi borzongas inkabb csak a nagy unneples. De ez a mai nap, hogy egy nagy tornan (amibol eddig lattam mar parat) szolhat a magyar himnusz, a hazam csapatanak, ez mar egy nagy dolog . Aztan jott Szalai golja,utana meg a retteges izgulas nehogy elbasszak....es jott egy kontra,Stieber Zoli beverte,meglett a meccs, meglett a gyozelem a 44 ev utani elso EB meccsunkon es ez tette be a lapot oromittasan jol besörözve összeborulva par haverral es persze hogy az ember elengedi magat...ez maga volt a CSODA :)
  • LasDen #385
    nem tudom, nem szégyellni való, de szerintem túlzás....
  • ManoNegra
    #384
    Volt egy szerb - szlovén meccs, ahol a szerbek 0-3 ról tíz emberrel álltak fel.
  • Maximus4
    #383
    Ne aggódj,nem te vagy az egyedüli:)
  • molnibalage83
    #382
    A mai futballlban 11 v 10-ben eza minimum, nem kimagasló dolog...
  • bakkerman
    #381
    Gyerekek nem tudom ti hogy vagytok vele de en elsirtam magam Stieber Zoli golja utan... gyengeseg vagy nem 23 evesen ezt az elmenyt atelni valami hihetetlen! Ezt a mai napot mai estet soha nem fogom en se de szerintem rengeteg magyar ember elfelejteni.

    SZEP VOLT FIUK !!!!!!!
  • Maximus4
    #380
    Ha ma csak 1-0-ra nyernek a Portugálok,akkor csoportelsők vagyunk:P
  • slRa4fV9t
    #379
    A gól, illetve a kiállítás után morálisan összeesett az osztrák csapat, ha kicsit pontosabban játszunk ez 3-0 vagy 4-0-ás kiütés is lehetett volna, gyakorlatilag átsétáltunk a védelmükön. Ettől függetlenül szép volt fiúk, hajrá magyarok !
  • AnuluWork #378
    Akkor ez se rossz.
  • Jim Morrison
    #377
    ja, kapott egyet.
  • dave9004
    #376
    Németh mintha kapott volna a végén cseréje előtt
  • AnuluWork #375
    Én számoltam rosszul, vagy nem is kaptunk sárgát?
  • Pares
    #374
    Hihetetlen! Két gyönyörű góllal méghozzá! Izlandot is meg lehet verni, csak hasonlóan okosan kell játszani.
  • simonl #373
    Véleményem szerint az Izlandi lesz a nehezebb meccs. Portugália: Pepe -t elintézi Böde, Ronaldo meg cinikusan lenézően játszik majd ellenünk, jön a hiszti.
    Na meg is nézem a tipp mix odds -okat.
  • Kandurex
    #372
    Ez maga volt a csoda!!!