1797
  • ReszegKoldus
    #165
    jó nagy marhák, ha megcsinálják
    a szurkolók meg majd fejüket lehajtva csendben hazasompolyognak :D
  • Jim Morrison
    #164
    Így fölé rúgni 6 méterről:c
  • SzocsA
    #163
    Nagyon gyér ez a meccs, ez az eddigi legszarabb... Ez vagy 0-0 lesz vagy 1 gól fog dönteni...
    Ja és megint egy téves ítélet, az alapvonali bírótól, mikor is kirúgásnak kellett volna jönnie vagy a lengyeleknek szabadrúgásnak...

    bakkerman
    #162
    Amúgy szerintem azok a "szurkolókat" nem fogja érdekelni az ítélet....
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2016.06.12. 18:30:00
  • bakkerman
    #162
    Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) végrehajtó bizottsága hivatalos közleményben jelezte: elképzelhető, hogy ha újabb balhékba keverednek bele az angol és az orosz szurkolók, a két válogatottat végső szankcióként kizárják a kontinenstornáról.
  • bakkerman
    #161
    meleg lesz ez a meccs az észak íreknek,ha tényleg csak védekezni akarnak végig
  • Rockynhooo
    #160
  • LasDen #159
    de akkor nem lennének horvátok, hanem magyarok lennének....duh...
  • Lacee86
    #158
    Én nem szeretnék olyan magyar csapatot látni, ami horvátokkal, románokkal meg szlovákokkal van tele...
  • LasDen #157
    melyikben nincsenek? o_O
  • Lópikula
    #156
    És ugyanúgy nem lenne magyar a csapatban mint német a németben LOOOL.
  • Lacee86
    #155
    Hát igen, egy gólos vezetés az mindig rizikós. Járhattak volna úgy, mint tegnap az angolok...
  • Palinko
    #154
    azért hogy előtte pattant volna le azt nézd meg még jobban. ez a többiekre is vonatkozik. egyébként jó meccs volt, sokkal simább horvát győzelem is lehetett volna 2 kapufa meg 2-3 ziccer, de megvolt az a luxusuk, hogy megengedhették most hogy kihasználatlanul maradjanak. egy jobb csapat ellen ez nem fog menni.
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.06.12. 17:08:17
  • SzocsA
    #153
    Milyen jó is lett volna, ha megmaradt volna a régi magyarország, most akkor fociban istencsászárok lennénk, a horvátokkal meg a románokkal meg a szlovákokkal...
  • simonl #152
    Knézy de utálja a törököket:)
  • SzocsA
    #151
    92. percben kiegyenlítenek a törökök a semmiből.... mennyi helyzetet elpuskázik a horvát válogatott....
  • SzirmosSzisza
    #150
    Pont megpattant előtte, meg nem is úgy nézett ki mintha készült volna arra a lövésre :D
  • SzocsA
    #149
    Nehogy úgy járjanak a horvátok mint tegnap az angolok.....
  • SzocsA
    #148
    Nem hiába választott magának rózsaszínű ruhát a kapus, most is csak nézett :D
  • banok
    #147
    A legutóbbi román-magyaron is így volt.
    A CSZKA Moszkva és Lokomotív Moszkva szurkolók legalább egy oldalon harcoltak tegnap Marseille-ben.
  • SzocsA
    #146
    A stúdióban azt mondják, hogy egálban van a két csapat szerintem a horvátok baromi erősek, meg jobbak, több helyzetük is van, a törököknek csak egy volt.

    Elég jól eltalálta, és csapódott lefelé meg előtte pattant meg, meg fel is volt locsolva a pálya....
    De hogy ilyen jó kapáslövés lőtt az szép....
  • bakkerman
    #145
    Nagyon mellenyult a török :D Jo mondjuk pont elotte pattant le de akkor is ez csunya hiba volt. Most lesz jo a meccs a törököknek ki kell jonniuk
  • Jim Morrison
    #144
    Jaja, eddig a golok 0%ban tuti benne voltak.
  • Jim Morrison
    #143
    Modric szep golt lott. Azert a kapusnak meg lehet koszonni.
  • SzocsA
    #142
    Ezt nem hiszem el. Mintha a kapusoknak meg lenne mondva, hogy engedjenek gólokat?! :D
    Hogy ne legyen 0-0
    Bale lövését is simán ki lehetett volna védeni meg ezt is. vagy csak innen fotelből könnyű ezt mondani?
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2016.06.12. 15:44:44
  • SzocsA
    #141
    Ez mit néz a kommentátor az első fejes keresztbe megy a kapu előtt. Még csak nem is csukafejes volt, nem hogy fejes..
    De az ismétlés után is azt mondta, hogy fejes...
  • bakkerman
    #140
    A Dinamo es a Steaua szurkoloi egymast vertek tegnap Franciaorszagban :D
  • Lacee86
    #139
    A románoktól mégis mit várna az ember? Ha nyertek volna, még akkor is kitaláltak volna valamit, amivel Kassait lehet szapulni...
  • primavis
    #138
    Ezt Kahn marhaságaira alapozzák.
    - a kapusnak ha már kijön a beívelt labdára, akkor azt magabiztosan kell tennie;
    - egy majd kétméteres kapus (1,98) felkarját nem lökheti meg a levegőben egy felugró, jóval alacsonyabb csatár könyöke;
    - persze, ha kapus elkésik a felugrással és a csatár karja alá kerül, akkor igen;
    - tudtommal a kapusnak két karja van s nem tilos számára, hogy a bal öklével öklözze ki a labdát s ne megfogni akarja;
    - ha érvényben lenne a régi 5,5 m -es szabály, akkor sem lenne aktuális, mert az eset az ötösfelesen kivül történt.
  • Jim Morrison
    #137
    Pont multkor (honapja) volt nso egy "cikk" rola, hogy ez takargatja. Azota csak arra tudok gondolni ahanyszor meglatom :D
  • bakkerman
    #136
    Béla elég komolyan kopaszodik
  • dave9004
    #135
    Szalai természetesen
  • ManoNegra
    #134
    A mai napig nem tudok napirendre térni afölött, hogy érdekeltek vagyunk itt az EB-n, szokni kell az érzést. :-)

    Nekem mindegy egyébként hogy ki lövi, de jó lenne meglepetést szerezni, és megverni az osztrákokat!
  • Maximus4
    #133
    Szerintetek ki lövi az első EB gólunkat?:)
    Mert én bízom benne,hogy lesz ilyen,hiszen nyernünk kell egy meccsen legalább!
    Szerintem vagy Nikolics vagy Kleinheisler.Illetve szabadrugásból még Dzsudzsák talán.
  • ManoNegra
    #132
  • AnuluWork #131
  • slRa4fV9t
    #130
    A román sajtó szerint Kassai Viktor miatt kaptak ki.

    Ugye amiről beszéltem. Igaz ennek túl sok valóságalapja nincs. :D

    Amúgy meg Giroud fejesgólja miatt is olvasok több kritikát, elvileg könyökkel eltalálta a kijövő kapust amit van aki szerint be kellett volna fújni. Hát kíváncsi lettem volna mit szóltak volna ehhez a franciák. Szerintem meg ha nincs miért kritizálni akkor kreáljunk valamit hogy lehessen...
    Utoljára szerkesztette: slRa4fV9t, 2016.06.12. 02:36:20
  • Palinko
    #129
    na ez a meccs se jött be. pedig angol győzelemre tettem :D legalább nem pénzben nyomom csak a hatharom.com játékában. első két meccs bejött aztán bukó. bár ha a walesi is 1-1 marad meg itt is nem úszik el az uccsó percben.
  • ReszegKoldus
    #128
    ha nem 20 éve szurkolnék az angoloknak, még meg is lepődnék :D
    aztán ha egyáltalán továbbjutnak a csoportból, valahol kiesnek tizenegyesekkel :D
  • Jim Morrison
    #127
    Héder Barnának volt már értelmes mondata?
  • UUUU
    #126
    Ezeken az angolokon, csak röhögni lehet.
    Kiénekelték a szájukból a sajtot.