1797
  • bakkerman
    #205

  • LasDen #204
    az a baj, hogy 3 meccset játszanak a csoportban. 1 vereség-győzelem eldöntheti a továbbjutást, így a közepes v erősebb csapatok ellen már stabil védekezéssel mennek ki a csapatok. Minimális kockázat vállalás van, hogy tartsák a döntetlent...
  • ReszegKoldus
    #203
    Ja ez szerintem inkább a labdarúgás, mint sportág sajátossága, nem az EB-ké :D
  • Palinko
    #202
    akkor meg már töröljük el a lest meg kötözzük hátra a kapusok egyik lábát, meg félóránként állítsunk ki 1-1 védőt... egyébként a jelenlegi rendszerben is minél több gólt kell rúgniuk, mert ha 1-0 az nem megnyugtató bármikor jöhet az egyenlítés elég egy kis hiba és akkor ott ugye nem 1 pont veszik hanem 2. úgy általánosságban 2 pontot így is elosztanak a 3 ból, de a csapat szemszögéből ez az 1 pont már 2 pont bukást jelent. szóval 2-0 kéne legyen minden meccs minimálisan alapból, de mivel a legjobb 3. helyért számítani fog majd az egymás elleni esetleg, meg gólkülönbség, ezért nem 2-0-ra motiváltak, hanem még több gólra, mert ki tudja mit hoz a jövő. mégsem tudják berúgni... jók a védelmek, ennyi.
  • LasDen #201
    azért ott sem viszik túlzásba
  • bakkerman
    #200
    PIQUEEEEE

    és Ini adta a gólpasszt...:)
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2016.06.13. 16:43:33
  • bakkerman
    #199
    Ez az EB-k "sajátossága" lett mára,nagyon ismerik egymást a csapatok,az edzők,játékosok is azért,elég sok csapat áll fel ugyanabban a taktikai hadrendben,nem tudják meglepni a másik csapatot,főleg első csoportkörben,ahol nem vállalnak plusz rizikót az edzők. A VB pont ezért másabb,ott ugye vannak teljesen eltérő futballkulturájú csapatok,más szemléletű edzők,ott inkább jönnek a 4-5-6 gólos meccsek is akár
  • SzocsA
    #198
    Később értem haza miről maradtam le? Ja semmiről.
    Be kéne vezetni, hogy ne a győzelem után kapjanak pontot, hanem a gólok után. 1 gól 1 pont. vagy a golkülömbség számítson de ott is 1 gól 1 pont lenne.

    Amúgy ezt az eb- valamelyik kis csapat nyeri majd meg...
    Csak nehogy mi nyerjük meg mert akkor orbán nem tudom, hogy majd mit fog kiposztolni fbra, Na ugye!
  • LasDen #197
    2. félidőre egész jó lett ez a spanyol cseh...
  • Palinko
    #196
    mondjuk ahogy a spanyolok álltak pár éve a többiekhez képest. meg a vb-n is jóval veszélyesebbnek tűntek és ők nem olaszok, hogy nem is veszik komolyan a nyolcaddöntőig :D most tényleg beleadtak mindent.
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.06.12. 23:14:23
  • Palinko
    #195
    jobban jártál, nem volt semmi a második félidőben, alig jutottak el a kapuig, hogy veszélyes legyen, a végén beletettek még egy kicsit az ukránok, de erre kaptak egy kontrát és gól. az első félidő messze jobb volt.
  • Lacee86
    #194
    Nem ért kevésbé, mint bármelyik másik eddigi. Ellenben viszont szerintem tök normálisan beszél. Egy volt boxolótól azért ez elég értékelhető dolog.
  • Micsu
    #193
    Miert melyik csapat nem az? :)
    Negyed dontok fele ugy is a pillanatnyi forma dont, barmi lehet
    Vedelmet kell helyre rakni es top3 eselyesek
  • Palinko
    #192
    jól van ez a német válogatott verhető, érdekes lesz az eb
  • Jim Morrison
    #191
    Mikor ukranoknal volt a labda szep megmozdulasaik voltak. Kar hogy alig volt naluk:/
  • Micsu
    #190
    Ez volt a jo csere, vegre egy jo meccs , meg ilyet
  • Micsu
    #189
    Ahhoz kepest h nincs gol elegge porgos, jo
  • molnibalage83
    #188
    A második félidőt sajnos eddig nem láttam, de az 1. az EB eddig legjobb félideje volt, az ziher.
  • ReszegKoldus
    #187
    lehet azért ilyen befogadóak, kell az utánpótlás a focijukba :D
  • LasDen #186
    badarság... magyarországon mindenki ért a focihoz....
  • Micsu
    #185
    Boxolo, nem ert a focihoz de aze tudalekoskodik
  • Lacee86
    #184
    Mi bajod vele?
  • Micsu
    #183
    Eleg tree ez a vedelem de van aze egy hummelsuk meg kene egy uj lahm, egyebkent jo az utanpotlasuk, nem feltem oket
  • Jim Morrison
    #182
    Gondolom aki akar az vezethet musort. Legalabbis nagyon ugy tunik.
  • Micsu
    #181
    Ezt a faszlama kokot muszaj vt musorvezetonek betenni?
  • Mor3llo
    #180
    ukránok nagyon jól nyomják, a támadósoruk nagyon bitang

    a németeknél meg félek, hogy elkezdődnek a gyengébb évek. szélsőhátvéd nuku, és amikor egy Khedira játszik box-to-box középpályást, na az valaminek a végét jelenti
  • Micsu
    #179
    De legalabb ez jo meccs mert eddig nem sok jo vt
  • Mor3llo
    #178
    jaja teljesen igazad van, nincs hát

    ilyenkor át is gondolod, amit írsz?
  • ManoNegra
    #177
    Eddig jó a meccs!
  • Jim Morrison
    #176
    Ukrajnanak azert vannak szep pillanatai
  • Micsu
    #175
    Neuer
  • bakkerman
    #174
    Mekkora fejes :D Mustafi
  • LasDen #173
    tudod is mit beszélsz vagy csak úgy ömlik belőled?
  • Lópikula
    #172
    pontosan, majd építenek pár mecsetet, a válogatottjuknak már úgysincs semmi köze a németekhez :DDD
  • ReszegKoldus
    #171
    a németek inkább keménykednek az ukránokkal, otthon meg szopkodják mohamedéket :D

    wingardium leviosa
  • bakkerman
    #170
    Jaja az angolok otthon max a kocsmában balhéznak ez tény
  • Gabe18
    #169
    Angolok ultrák szellemi roggyant része nem először csinálja meg hogy mikor kiszabadulnak otthonról, és nem fenyegeti hogy fél életére kitiltják a kedvenc csapata stadionjából, akkor "kiéli" magát. Gondolom a ruszkikban meg volt pár kemény gyerek, akik partnerek voltak erre.
  • bakkerman
    #168
    én azt nem értem,hogy ők most kajak erre adták ki a pénzt,az utazásra,a meccsjegyre (már amelyik bement a meccsre is,nem csak kint balhézott),a kajára,piára,hogy aztán balhézzon és törjön zúzzon...nyílván szabadságot is kivett. Ezért?? Én nem vagyok híve a "modern foci"-nak,kellenek az ultrák,a tomboló tömegek,de az hogy szétvernek komplett városrészeket az rohadt gáz
  • Jim Morrison
    #167
    Nemar.
    Vezetnek a lengyelek.
    Ez az ir csapat is csak minket tudott megverni :v
  • SLICK
    #166
    Mindenki terrortámadástól tart, aztán mindig a szurkolók balhéznak :D