6439
  • Conqvistador
    #4157
    Lehetne olyan szeró ahol squadonként 1 sniperre van limitálva így ha valaki 1 fős squadot csinál akkor ugyan sniperkedhet de se csapatpontot nem kap ha nem lesz más is mellette se respawnolni nem tud majd. Vajon megéri e majd úgy valakinek? :D
  • TDC Geronimo
    #4156
    Mindig is utáltam HCt mindenhol. Így is alig kell valakibe, úgy meg esélyed sincs lereagálni a dolgokat.
  • TDC Geronimo
    #4155
    Lesz aki indít itt normális CQ szervert? 48 fős alap beállítások. Najó sniper limit az legyen!
  • lac coo
    #4154
    60% hp val, mar most nem lehet megmozdulni a sniperek medicek miatt...
  • Conqvistador
    #4153
    Az utolsó mondatot úgy értelmezed, hogy friendly fire van?
  • HHpanther
    #4152
    Nem csak ennyi lesz. Sokkal több. Sokkal jobban oda kell figyelni mit is csinálsz, ezért a játékmenet is lelassul kicsit.

    - A hp-d 60%-a a normálnak
    - A hp-d nem töltődik vissza magától,csak ha van arra egy medik
    - Nincs térkép
    - Nincs célkereszt
    - Nem mutatja semmi hogy hány lőszered van épp a tárban
    - És a legfontosabb: van teamkill, tehát oda kell figyelni hova dobálod a gránátot és a gázt.
  • Conqvistador
    #4151
    Mert? Hiszen akkor a shoti tuti 1 lövésböl fog ölni akkor a scout lesz nagyobb szószban :D
  • lac coo
    #4150
    Hat ha csak siman kevesebb hp lesz aza ugy kuka szvsz.....
    Assault alapbol ertelmetlen lesz...
    En kevesebb hp t adnek, sokkal lassabb karaktermozgast es nagyobb fegyver sebzeseket.
    Bar assault fegyvere akkor is kilogna a sorbol, az tenyleg csak a mostanihoz jo, szaladni vele majd feltoltodni hp val, majd ha kozel jon valaki akkor loni....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.04. 13:31:43
  • HHpanther
    #4149
    Nyilván :) Ahogy másnak is.
  • Conqvistador
    #4148
    De ugye a medic magának ugyanúgy vissza tudja majd? :D
  • Conqvistador
    #4147
    Nekem már ez is HC ami most van :D Mintha világító célkereszt lenne a fejemen, hogy engem lőjjetek.
  • HHpanther
    #4146
    Mi tervezünk saját szervert indítani ami hc lesz és conquest és rush/vagy operation lesz vegyesen. BF4-ben is ilyen szerverünk volt.
  • HHpanther
    #4145
    Nincs térkép, 60% hp, a hp nem töltödik vissza magától stb stb.
  • lac coo
    #4144
    Ez a hcmod ez milyen lesz ?
    Remelem nem csak leveszik a hp -t aztan joccaka...
  • TDC Geronimo
    #4143


    BFbe ne akarja gadgetek nélkül rohangálni. Semmi értelme sincs.

    Tegnap operationbe mi 3an támadtuk a pontot és amikor chatbe szóltam a sok gyökér snipernek, hogy támadják azt a kurva pontot még én lettem lebaszva. 13/13 k/dvel álltam mi voltunk az első 3 helyen és megszóltak hogy a PONTOM 13/13 így ne magyarázzak :DD
  • NEOreg3
    #4142
    van értelme annak, hogy nem rakok fel egyetlen gadget-et se? gyorsabban futnék tőle, gyorsabban gyógyulnék, több lőszert vihetnék az alap fegyverekhez, vagy valami?
  • lac coo
    #4141
  • VO101Tom
    #4140
    A fegyverek számánál talán nagyobb probléma az, hogy kaszthoz vannak kötve... ezért tűnik kevésnek.


    Ezzel abszolút egyetértek. A kiegészítő cuccoknál jó, ha kasztokhoz van rendelve, az is rendben van, hogy a pisztolylőszer nem lő olyan messzire, mint a puskalőszer. Viszont az marhaság, ahogy a kasztoknak a fegyver kategóriák is le vannak osztva. Én az egylövetű, pontos de erős fegyvereket hiányolom még (Kar98 mindenkinek \o/ ), közelről nevetséges, hogy fut felém a faszi előreszegezett szuronnyal, az utolsó métereken három lövést is kapott a mellkasába, de mégcsak nem is köhintett, úgy leszúrt mint a pinty. BF ide vagy oda, azért az ilyen marhaságok ki tudnak idegelni pillanatok alatt :/
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2016.11.04. 12:58:46
  • jan5650
    #4139
    Igazad van, de akárhogy nézem az írásomban nem találok arra utalást hogy át lettem volna verve ;)
    Egyszerűen arról van szó, hogy gyakorlatilag kiszúrták a szemünket ezzel a hangyafaszányi tartalommal.
    A HC módot mindenesetre nagyon várom. Ugye azért még nem kell fizetnem?
  • Tikal #4138
    Szerintem vannak gyenge pontjaik, ki tudod ilőni az agyujat vagy a lanctalpat...hogy most ez mennyit sebez azt nem tudom, nem találtam még erről semmi infót. Azt viszont mar tapasztaltam hogy ha nem jo szögben találalod el akkor lepattant a rakéta :)
  • Jacktor
    #4137
    Tankokat mindegy hol lövöm a rocket gunnal (vagy páncéltörő lőszerrel) ugyanannyit sebződnek? Előbbitől konkrétan ilyen 20-30-akat szokott csak ha jól emlékszem (a light legalábbis).
  • HHpanther
    #4136
    "Fizettem ezért a játékért nem is keveset, és ahhoz képes egy nagy visszalépés az egész,"

    Mondjuk már a fizetés előtt tudtál az említett "problémákról", tehát átverve nem lettél.
  • Tikal #4135
    Továbbra sem látom, miért jobb az ha én nekem kell kattintgatni ötször, hogy feltegyek egy távcsövet egy puskára annál, hogy már eleve ott van két verzió belőle :) Nem tudom miért várjátok el, ettől a korszaktól ugyanazt mint a mai modern fegyverektől.

    A Heartstone meg a kártyajátékok azért elég szar példa, nem gondolod? Ott egy kezdő paklival indulsz, aminek tartalmaznia kell X db kártyát, itt meg egy puskával indulsz, azaz egy darabbal, és annak a legjobbnak kell lennie az adott feladatra, pályára.
    A fegyverek számánál talán nagyobb probléma az, hogy kaszthoz vannak kötve... ezért tűnik kevésnek.
  • lac coo
    #4134
    Nekem mar ez is sok, nekem ez a vicces ! :)
  • jan5650
    #4133
    Eleve a fegyver választó/kombináló képernyő úgy néz ki, mint egy 10 éves játékban. Gyakorlatilag egy karakteres felület, pár képpel a fegyverről... Nagyon hiányzik a BF4 féle kosztümizáció (és most nem a COD féle csilli villi ragyogó lila skinekről beszélek). Ebből a szempontból a BF1 visszalépés. Illetve ami még ennél is fájóbb, hogy gyakorlatilag alig van fegyver a játékban...Minden kasztnak van kb. 3 féle fegyver, illetve azoknak a variációi. ÉS igenis szeretném az én pici kezemmel feltenni a grip-et, meg hasonlókat. Fizettem ezért a játékért nem is keveset, és ahhoz képes egy nagy visszalépés az egész, még a Custom fegyverek lehetőségét is elvették, és külön vicc, hogy ti örültök neki, hogy a DICE megköti a kezeteket a fegyverek variálhatóságával.

    És egy érdekesség ezzel kapcsolatban: eleve alig van fegyver, de még ezzel is trükköznek. Vegyük pl. az SMLE MKIII-at. Van belőle gyalogsági meg mesterlövész verzió. A kettő között a fő különbség az, hogy az egyiken van távcső a másikon nincs. Nagyon szuper, csak egy nagy átcseszés, mert egy normális játékban ez 1 db fegyver, és te tudod beállítani, hogy legyen-e rajta távcső vagy sem. Itt fordítva csinálták = 2X annyi fegyver, csakhogy még így is édeskevés fegyver van a többi FPS-hez képest.

    Továbbá a kevés fegyverre nem elfogadható indok az, hogy úgyis mindenki a legjobbat használja. Ennyi erővel lehetne minden kasztnak 1 fegyvere oszt cső. (Kicsit off, de akkor a Hearthstone-ból is ki lehetne szedni a lapok 90%-át, mert úgyis mindenki csak a maradék 10%-ot használja csak... Tettszikéérteni?)

    Az az indok, hogy ez így autentikus meg rohadtul nem nekünk jó, hanem a fejlesztőknek, mert csak harmad annyi fegyvert kell csinálni mint bármelyik más játékban. Még örüljünk neki, hogy nem középkori a játék, mert akkor lenne kard, pajzs, lándzsa, íj és osszuk be.
  • lac coo
    #4132
    Hat harom raketatol legelabb fustulhetne, az sem egyszeru rakuldeni :))
    Mondjuk nekem jo igy , tank, legyen mar valami ertelme...de neha rettenetes mit le tudnak killezni a tankok...:)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.04. 11:02:54
  • RatBaG #4131
    azért azt ne várjuk már el, hogy egy tankot minden helyzetben le lehessen 1v1-ezni. főleg, hogy ez az első világháború.
    így is sok esetben egy assault is tud annyi kárt csinálni, hogy gyakorlatilag vége van, kiugrik, vagy a társak dobnak alá sima gránátot és pukkan is.
    2v1-ben meg ha jól dobják az AT gránátot, már esélye sincs.
  • lac coo
    #4130
    Hat ha nincs nagyon szuk helyen akkor nehez szetkapni....
    Foleg, hogy harom raketet is kibir ...
  • Tikal #4129
    Két assault kell egy heavy-hez, a light-ot egy is szétszedi szerintem. A baj az, hogy sokan inkább elfutnak, aztán egyedül dobálom a heavy-t :D
  • Tikal #4128
    de nem érted, ő akarja rátenni a kis kezével a gripet, mert az úgy milyen szép lesz, meg legyen különböző színekben, formákban gondolom..
  • Tikal #4127
    uh, ezzel arra céloztam, hogy szűkös a felhozatal... atyaég, kibeszélt itt realizmusról...
  • Running
    #4126
    Tankokhoz 2-3 ember kell, akkor pár mp-ig él, egyedül minden reménytelen, vagy mázli kell, vagy béna ellenfél járművel.
  • lac coo
    #4125
    Hat en nem tudom, hogy lehet seperc alatt szetkapni egy tankot, nekem ha csak nem jon be a hazakfater koze nem igen sikerul :))
    Multkor nagy nehezen harom raketat kuldtem a lighttankra...siman megtalalt lelott majd elment....
  • NikeCortez
    #4124
    Nem tudom srácok...aki Máiniákus annak tökéletes, felhúzza a kis csillagokat mindegyik fegyveren és kész van :D
    Szerintem teljesen jó az egész...tényleg nem 2048ban vagyunk ahol isten nyila is moddolható volt...
    A Tankoknak muszály volt "gyorsabban" menniük(a multi élvezhetősége miatt), mivel így is a játszani tudó emberek se-perc alatt széttkapják, mint orosz kisgyerek a kifestő könyvet. Tény, ha vannak barátaid és eggyüt toljátok (Ts meg ilyen) sokkal könnyebb és élvezetessebb minden.
    Utoljára szerkesztette: NikeCortez, 2016.11.04. 09:13:00
  • Vadnokedli
    #4123
    Én medicnél 6 féle fegyvert használok supportnál 2- assaultnál 3- scout- 4
  • RatBaG #4122
    ez egy design-döntés volt. ha szabadon lehetne pakolni a cuccokat, akkor a fegyverlista tényleg rövid lenne, "optikailag" is. pár alap fegyverből állna az egész, és akkor még nagyobb lenne a sírás, hogy miért van ilyen kevés...
  • yossarianHUN
    #4121
    Golyóálló, lovagi páncélba bújt géppuskások szaladgálnak a játékban, száguldoznak a valóságban lépésben haladó tankok, és néger mesterlövészek puffogtatnak német egyenruhában. Épp most tört rátok a vágy a realizmus után? :P

    De mondom, egy rakás attachment már most is bent van a játékban. Gripek, célzók, nagyobb tárak, csőmodifikációk, stb. Én már azzal is kiegyeznék, ha ezeket kapnánk meg, és pakolgathatnánk önhatalmúlag a fegyverekre, nem pedig csak a fejlesztők által a szánkba dugott, előre definiált verziók között válogathatnánk.
  • Tikal #4120
    Így is belekerültek olyan cuccok amiket nem is igazán vetettek be, vagy csak nagyon későn...

    Egyébként meg biztos jönnek még majd fegyverek, elvégre van season pass :)
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.11.04. 00:43:40
  • Conqvistador
    #4119
    De könyörgöm az 1. vh nem arról szólt hogy 50 fajta fegyver volt katonánként. Nem igazán tudnál mit beletenni.

    Ott van jó példának a War Thunder. 2. Vh s játék de kénytelenek voltak kibővíteni a Koreai háború időszakával is hogy pl a Mig-15 öket vagy egyes olyan subszónikus Jeteket belerakjanak amik 1947 ben jelentek meg.
    Itt mit tegyenek hozzá? Az Oroszok elleni intervenciós háborút? Feltételezem ha nem koptak meg vészesen a történelmi ismereteim azokban az években nem nagyon volt fegyverfejlesztés. Azt olyan 1928 tól kezdték el majd a 30as években felpörgött.
  • Tikal #4118
    De. És remélem te is érted amit én írok: nekem nincs bajom a fegyverek számával :)