6439
  • lac coo
    #4237
    En is arra hajtok, de vagy en vagyok bena vagy tenyleg lassu :))
  • yossarianHUN
    #4236
    Pedig állat a Martini, mióta megvan, én nem is használok nagyon mást a scoutnál, csak ha nagy távolságra kell lőni, értelemszerűen valami távcsövest. Középtávra tuti kill, de még közelre is simán lehet vele legénykedni, gyors lövés, majd azzal a lendülettel váltani pisztolyra, és tunkolni. Mivel még közelről is sebez 80-90-et, csak egy lövés kell a pisztolyból, az meg gyerekjáték. Így ha csak egy emberrel találod szembe magad, még kis távolságon is simán zsebre lehet tenni vele az ilyen helyzeteket, ha meg többen jönnek, akkor más fegyverrel is ugyanúgy kinyírnak.

    Poénból a Kolibrit is megvettem, ha már van rá egy legendary skinem. Hát, az egy élmény :D

    Most a Hellriegelt akarnám elérni, de Assaultnál iszonyú lassú a fejlődés (legalábbis a scouthoz képest), hiába foglalok meg szedek szét járműveket dögivel.
  • SötétBarom
    #4235
    Én már nyertem többet is oilon.
  • lac coo
    #4234
    Bar premoumom van, BF4-el nem sokat jatszottam, de 3-ban valoban jobb egyreszt anem palyadesign is, nincs minden masfel meteren egy kemphely, masreszt ott ais fegyverek sem voltak ennyire szetvalasztva, egyik egy kicsivel jobb volt messzebbre masik elonyosebb volt kozelre de nem volt ilyen mint itt, hogy assaultkent 30 meterre meg az egeret se akarom koptatni....:))
    De mar ott is a nogl szerverek jottek be , nekem nem tetszik ez a sok mortar, gaz, tuz anyamkinja cucc :)
  • NEOreg3
    #4233
    én csak scout esetén tudok nyilatkozni, mivel csak ott értem el a 10-es szintet:

    a Martini-Henry hatalmas csalódás volt nekem a többi rifle után, csak 1 töltény lehet a fegyverben, lassan tölt újra, cserébe 60-70%-ban ugyanúgy nem hal meg senki egy lövéstől, ha nincs sérülve, high risk - low reward

    ha nagyon jól és gyorsan tudsz célozni, akkor hasznát veheted közepes távolságokon, egyébként szinte bármelyik másik rifle-lel jobban jársz

    a Kolibrit pedig a statjai alapján nem is unlockoltam inkább
  • RepeszElek
    #4232
    Szerintem a hc mod vagy rendbe rakja majd a játékot vagy még játszhatatlanabbá teszi, ugyanis ha már a csapattársak is bele halnak az eszetlen mortálozásokba, meg gázosításokba talán mondom talán! :) kétszer is meggondolja a vaktában lövöldözést,az is nagy segítség hogy nem világít piros ikon a fejed felett ha megjelölnek és 10 ember helyett csak ketten lőnek..

    Ezek miatt,jelentősen csökken a káosz, és a játék gyorsasága,viszont ha a HP meg lemegy 60ra az meg növelni fogja....mindegy a BF4-ben egész jól működik a hc, de ott valahogy jobb az egyensúly a pályák a fegyverek és a létszám közt nehéz megmondani mi lesz :/

    Operation módban meg elég necces támadónak lenni mert oké hogy három lehetőség van amivel egy pályát simán le lehet tudni ha nem fogyatékosokkal játszol, de két pályára ez a három lehetőség elég határeset, főleg a Oil of empire ahol három pálya van, azt pl. még sosem sikerült támadóként végig csinálnom, az utolsó pálya végénél mindig megállították a csapatot..



  • Conqvistador
    #4231
    Azt áruljátok el légyszíves vannak a spéci 10es szinten kiunlockolható fegyók azok mitől jobbak mondjuk egy csúcs 3as fegyónál ha a a felsorolt értékekben egyátalán nem mutatnak eltérés sőt rosszabb értékkel kisebb tárkapacitással stb bírnak?
    Ennyire csalóka?
  • Running
    #4230
    Pár hét aztán kialakulnak a frankó szerverek, mindenki megtalálja a magának valót, addig meg lehet kihúzni a fegyvereket, meg kiismerni a pályákat.
  • lac coo
    #4229
    Persze, ez a resze ugaz, nem is errol beszelek....
    Szerintem sok az ember a palyakon, keves a jarmu nagyon sokan maradnak egy helyen, a fegyverek , foleg assaultkent nagyon kis tavolsagrol jok csak, egyszeruen muszaj rusholni ha kell ha nem..... A gazgranat az meg szerintem agybaj...
    En nagyon varom a sajat szervereket, vegulis bf3-ban is azok ertek valamit, publik az ilyen marad, huvataloson nem lesz se sniper limit se semmi.....
  • Running
    #4228
    Aki szeretne valami csapatmunkát, ts, együtt rohangálás stb, írjon privátot.
  • macylacy
    #4227
    sziasztok hogy lehetne normális csapathoz csatlakoznom? jó lenne magyar squadban tolni...
  • Running
    #4226
    Semmi különbség ilyen téren az előző részekhez képest. Egyedül játszani legtöbbször unalmas és szívás, normális squaddal pedig élmény. Eleve van 2 medic, aki gyógyít, éleszt, meg van support aki lőszert adagol, valamint az assault-ok tankok ellen. Sokszor azt látni a szervereken, hogy minden oldalon van 1-2 squad, akik pontot foglalnak, sunnyognak, nagyon szépen hozzák a köröket, a többi láma meg 10 méterről egy kupacban henteli egymást.
    Egyébként squad leaderként publikon hagyom a squadot, ha van hely, így idegenek is bejönnek, akik közül vannak ügyesek, követik az utasítást, tudnak csapatban mozogni, aki nem kidobom. Volt már olyan, hogy ketten voltunk, meg 3 idegen és olyan szinten mozogtunk együtt, hogy öröm volt nézni.
    Sajnos még kell 1-2 hónap mire lekopnak a cod jellegű arcok és maradnak azok akik képesek a játék adta lehetőségeket kihasználni, gondolok itt bonyolult dolgokra, hogy jelölik a tankot, ellenséget, dobnak lőszert, keltenek, gyógyítanak, ismerik a zászlókat, stb...
  • Conqvistador
    #4225
    Nagyon sok hasznos ötletet kapni itt a fórumon. tetszik...
    Jó pár dolgot már sikerült hasznosítani ez se rossz :D
  • RatBaG #4224
    a képen látható összes gadget kb haszontalan, ha agresszív scout stílusban tolod. sokszor megyek sima SMLE infantry-val, olyankor pedig a flare elengedhetetlen. contested pontnál is csak fellövöd, aztán máris tudod hol vannak, ezt nem veri semmi. meg általában az incendiary tripwire-t viszem, lerakom egy ajtóba, aztán nem tudnak hátulról meglepni. a 3 közül szvsz ez a legjobb, mindenki beparázik, mikor lángra kapnak, csak egy putty kell beléjük pisztollyal.

    ez meg pont most volt az utolsó köröm:
  • TDC Geronimo
    #4223
    Mi ma landshippeztünk úgy hogy a 4. ember aki nem fért be a tetején hasalt. Vagy support volt, aki bipoddal tudott lőni/javítani vagy flamethroweres, így lángszóró is volt a tankon :D
  • Conqvistador
    #4222
    Nekem annyira nem megy a Sniperkedés, hogy az már már felháborító. A support viszont eléggé bejövős. De van egy oylan érzésem a Sniper kasztot is meg kellene tanulnom pl gőzöm se volt erről a periszkóp/spotolás dologról pedig ha bele gondolunk tök logikus. Ezért lenne jó a csapatmunka.

    Sniper kivilágít Assault öl és xy helyre kergeti az ellent Medic gyógyít Support He/Air Mortarral a kis világító égőket megszórja majd ha kell megsorozza :D
  • TDC Geronimo
    #4221
    Hát snipert én nem szeretem így olyan nagyon sokat nem, de periszkóp miatt az ellenfél ki volt világítva állandóan, mint a karácsonyfa.

    Limpet charget én imádom. Házakat takarítani is jó nem csak tankok ellen :D
  • kigyi
    #4220
    Biztosan sok jó kívánság jutott ma nekem is és édesamánynak is pedig hagyományos receptet követtem:
    Dobj az ellenség mögé gránátot és várd golyózáporral ahogy feléd fut. Ezt is tettem bedobtam egy gránátot és vártam supportossal, hogy majd kifut a srác, de 3-an jöttek kifelé ketten meg bent haltak meg a gránáttól. Én is meglepődtem, de ők is benézték :D Majd kaptunk egy gyorsan terülő ködöt aminél szintén kivertem a biztosítékot 3 kollégánál, mert mindig oda akartak jönni ahol én vagyok és bár 3 kört csináltunk úgy, hogy szemből próbálkoztak a 4. körben egyik hátbaszúrt.

    Minden voltam ma csak jó ember nem :D (jelzem az első verziót is eljátszottuk vagy 3x, de azoknál már csak 2-3 ember volt összesen bent)
    Utoljára szerkesztette: kigyi, 2016.11.06. 22:37:31
  • ratgab
    #4219
    Amúgy milyenek voltak a cuccok? Sok killt gyűjtötteket a gadgetek kombójával?
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.11.06. 22:30:04
  • ratgab
    #4218
    Pont ezt is ki akartam emelni. Még 1x nem láttam decoy-t, egyszer nem láttam shieldet és szerintem a periszkópot se használja senki (pedig mintt írtam és ha igaz amit a srácok lentebb írnak 3x annyi pont jár egy spot assistért periszkóppal, mint egy killért).

    Ez ugyanolyan, minthogy soha nem láttam még hogy egy support is használná a tapadósaknát tankok ellen pedig nagyon hasznos cucc.
  • TDC Geronimo
    #4217
    sebzés után kapod a pontot, de magáért a killért 20at ad a végén
  • TDC Geronimo
    #4216
    Mi ma poénból mind a hárman scoutot vettünk elő és baromkodtunk a decoyal, shieldel meg periszkóppal. Kurva scoutnak vannak a legjobb gadgetjei és a sok pöcs sniper közül egyik se használja ezeket.

  • lac coo
    #4215
    20 pont egy sima kill ?':))Lol
    És amikor irja a damage-t, az mennyi egy fullos embernel mire meghal ?
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.06. 22:22:31
  • TDC Geronimo
    #4214
    20
  • lac coo
    #4213
    Szerintem 100 pont egy sima kill...
  • ratgab
    #4212
    Srácok! Mennyi pont jár egy killért? Ma ráálltam erre a csapatmedálra és az utolsó részében kellett 15 spot assist (ezt egyébként úgy lehet elérni ha spottolsz és a csapattagok lövik le a kijelölt ellent). Namármost először a scouttal próbáltam a dolgot, mert hát elvileg arra való és felfedeztem ezt az érdekes távcsőszerűséget. Ennek segítségével fedezékből lehet spottolni. És hogy miért lényeges a hsz elején feltett kérdés? Csak azért mert a periscop használatáért is jár pont és a spot assistért is jár pont conquestben....Összesen killenként 60 pontot lehet kapni...Nem vagyok benne biztos, hogy killel ennél többet ad a játék.

    Szóval valaki megfigyelte már mennyi pont jár a killért? Lehet a scouttal jobban megéri scoutolni? Periscoppal ráadásul nagoyn egyszerű a dolog (ha jó helyet választasz nemis látnak miközben kivilágítod őket mint egy karácsonyfát és hatalmas előny a csapattársaknak, ha tudják merre van az ellen. Pontfoglalásnál hatalmas előny lehet nyílt pályákon.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.11.06. 22:15:59
  • lac coo
    #4211
    Hát...ahogy telnek a napok egyre játszhatatlanabb ez a játék, Vagyis játszható, de tényleg ilyen titanfall-cod féle lövölde ...
    Tele OP cuccokkal, kempelők ezerrel, onshotos snieprrek hegyekkel, tucatszám repkedő gránátokkal, gáz hegyekkel :)....amennyire az elején tetszett most nem adnék rá 10-ből 5-öt ....
    Talán valami Hc mod , vagy valami, ez így nem nekem való, jó messzire jutott ez BF3, BC-2 -től ! :DD
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.06. 22:07:57
  • Conqvistador
    #4210
    Azt vágom de azt zölddel írja. Ez meg sima volt mindegy a pont pont bárhonnan jön :D
  • giornalista
    #4209
    az Attack order completed-ért minden squadmember kap valamennyi pontot, akkor is, ha nem volt köze az attackhoz.
  • Conqvistador
    #4208
    Új egyéni rekord. Operations-ban 0 kill ugyan de 0 halállal tankban utasként végigmentem Amiens városán. (Kaiserschlacht befejező részén) a 4100pontomra 2,5X es minor Victory-t kaptam :D
    Mondjuk kicsit köcsögségnek érzem a 12 kill assistot tuti behalhatott volna közülük 2-3 hiszen rommá lőttem a katonákat és más bekilleli sebaj :D
  • yossarianHUN
    #4207
    Mikor Tankgewehr-rel kikapod a géppuskást egy bombázóból, majd a következő lövéssel tűgolyót csinálsz az egész gépből... Mikor Martini-Henryvel egy lövéssel két, ablakban kempelő balfácánt lyukasztasz ki... Ezek a szép pillanatok :D
  • RatBaG #4206
    szerintem csak esetleg attack order-ért kaphat.
  • lac coo
    #4205
    Foglalasert nem hiszem, ha messzebrol lovok fegyverrel akkor se jar...
  • Conqvistador
    #4204
    Kérdezhetek egy lehet, hogy bődületes marhaságot?

    Azt lehetségesnek tartjátok, hogy egy Support 50-60 méterről HE Mortarral lövi pl az "A" pontot zászlófoglalás közben és közben sebez valakit akkor olyan távolról is megkapja a capture pontokat? Hiszen elvileg olyan 20-25 méterrel a zászló környékén kellene átlagosan tartózkodni.
  • Jim Morrison
    #4203
    damn
  • Frequency
    #4202
    Érdekes én multiban soha nem találkoztam még esővel O.o
  • Frequency
    #4201
    21-es rangnál ideje volt rájönnöm...ha nem teszem fel a fegyverekre a szuronyt akkor sokkal pontosabbak,illetve gyorsabb az újratöltés :D
  • Vadnokedli
    #4200
    Most esett meg velem; BF1-Origin figyelmeztet már csak 10 percem van hátra a Trial-bol. (Megvettem előrendelésbe a sima verziót + Premiummal 60óra + már benne van) Sose tudhatjátok mikor ér titeket is utol. Ha van olyan akinek még nem telt le a Trial és úgy játszik a megvásárolt játékkal. Érdekes hogy ezután nem is engedett visszalépni csak Origin újraindítása után.
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2016.11.06. 11:41:05
  • giornalista
    #4199
    a sírba visznek ezek a "kill 5 enemies in one life with..." kihívások. teljesen nem az én játékstílusom. most a supporton volt a sor. tegnap lement fél liter viszki egy nagyon jó barátom születésnapján, 3-ra értem haza, de öreg vagyok már, 9-kor már fent is voltam. mondom, egy kis BF-fel kezdjük a vasárnapot, mielőtt elbassza a délutánomat az Arsenal győzelme és a Manchester United veresége.

    Argonne forest, 500-500-nál szállok be, B-ponthoz. belépek, elfut az ellen, 1 kill. lefekszem a sarokba, jönnek, két kill, három, dobok egy gránátot, talál, négy kill. teljesen fel vagyok spannolva, elindulok, keresek egy ötödik ellenfelet, fel is tűnik a folyosó végén, rommá lövöm, valami 67 damage-ig jutottam a szánalmas LMG-vel, mire az ember gondol egyet és egyetlen egy lövéssel leterít a KURVA SHOTGUNJÁVAL!!

    dráma.

    (végül 5 pályával később, St Quentin Scaron lett meg, oldalról, a közeli házból fedeztem a D-t támadó társakat és csináltam 7 killt. infantryval nekem ez nagyon ritka tényleg :))
    Utoljára szerkesztette: giornalista, 2016.11.06. 11:06:15
  • Vadnokedli
    #4198
    War Pigeons a tuti szerintem.