6439
  • Tikal #4037
    Érdekes, PS4-en semmilyen szerver probléma nincs, mindig teli szerverekre rak be, mindig van játékos minden módban
  • Tikal #4036
    fogalmad sincs
  • lac coo
    #4035
    Azt szoktam de most nem talalt :)
    Allandoan ketten harman voltunk a szerveren...
  • Conqvistador
    #4034
    Eddig 2x találkoztam buggal. Elég korrekt...
  • Snexi
    #4033
    quick matchet nyomj,normális szerveket szokott találni
  • JaSoN HuNTeR #4032
    Lehet túloztam, de a közelében van... nem vagyok elégedett a játékkal.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2016.11.01. 20:19:14
  • TDC Geronimo
    #4031
    loál. Valóban nem, mert ez fényévekkel jobb
  • VO101Tom
    #4030
    Igen, nagyon gyanús, hogy nála a bf4 start az nem akkoriban volt, amikor a dice legelőször rámondta, hogy "kész, vigyétek" :)
  • yossarianHUN
    #4029
    Mármint az a BF4 start, ahol két tárat lőhettél valakibe közvetlen közelről, és abból 3 golyót regisztrált találatként a szerver? Meg ahol összezuhantak a szerverek, ha leomlott a felhőkarcoló Siege of Sanghai-on? Miért érzem úgy, hogy nem élted te meg azt a launchot testközelből? :P
  • JaSoN HuNTeR #4028
    csípem ezt a játékot, csak egy akkor bughalmaz hogy a BF4 start az nyomába sem ér...
  • lac coo
    #4027
    Heh, alig tudok bekerulni Cq ra...Vagy hosszu sor all, vagy ures...
    Ez mar SW ben is jo volt, ott is azzal toltuk ahiva sikerult valahigy bejutni :))
  • lac coo
    #4026
    Hát ez kész ...:))

  • lac coo
    #4025
  • lac coo
    #4024
    Nekem a fokerpenyo se feltetlenul kezdodo meccsre rakott, osszevissza mikor hogy ...
  • erasmus4
    #4023
    Eddig a kezdőoldalon favorite-nak ki volt téve nekem az Empire-s Edge conq. Ami tök jó volt mert ha arra kattintottam akkor egy épp induló pályára rakott be, ha véget ért meg léptem ki egyből mert utána szutyok pálya jön. Na ez eltünt és lecserélődött random conq. map-ra. De én nem akarok az agyatlan erdős meg Amiens-en menni. Tudom ott a szerverkereső de hiábaválasztok ki egy szervert amin az a map megy amin játszani akarok lehet hogy 2 perc múlva véget ér és léphetek ki. Nem lehet valahogy beállítani hogy adott pályát/pályákat keressen de olyat ami épp indul?
    AMúgy operation-t szoktam nyomni, szerencsére ott ilyen probléma nincs, de néha kedvem van egy kis conq-hez.
  • lac coo
    #4022
    Hát én ott mást se csináltam mint ültem valami járműben, mentem A-ból B-be :)) Közte volt egy perc foglalás :)
  • Tikal #4021
  • Seten
    #4020
    " BF2 -nél ... túl sok megy el a játékból utazgatással"?

    Ezért voltak benne a járművek.
  • toza #4019
    nem
  • Tikal #4018
    Battlefield.com-ra be tudtok már jelentkezni? Nekem napok óta nem sikerül.
  • lac coo
    #4017
    De még a 40-es Operationsban is olyan hotspotok alakulnak ki, özönlenek be az emberek a támadás alatt álló pontra, hogy mint a hangyák egymás hegyén hátán darálja egymást 20-25 ember :)
  • TDC Geronimo
    #4016
    Ja emiatt várom én is custom szervereket. Addig elmegy ez meg operations :)
  • Running
    #4015
    48 fő bőven elég cq-ra, akkor nem lesz ilyen mértékű esek-kelek. Bf4-ben is 48-asra mentünk mert pont ezzel a létszámmal volt normális a játék. A bf1 térképeire is elég a 48 fő.
  • Boron Power
    #4014
    Ja, így kell ezt. Én is bementem ezért és könyvet vettem a gyereknek :)
  • lac coo
    #4013
    PH n kitargyaltak mar ezt a tescos dolgot, gyakorlatilag mindenhol ketto-ot darab volt keszleten :)))
  • Boron Power
    #4012
    Én is láttam az akciós újságban, be is mentem miatta szombaton a Tesco-ba, de természetesen PC-sből már nem volt egy darab sem. Konzolos még volt.
  • lac coo
    #4011
    Ez is benne van , persze, de azert aksrki akarmit mond, ha felidez magaban akar egy BF3-at, akar egy BC2-ot nem biztos , higy csak a reflexekkel van a baj.:)

    Azzal nincs bajom, ha valaki sokat tolja es ezaltal ugyesebb, az ilyen, mit lehet tenni...
  • S8DJ
    #4010
    Neked legyen az :)
  • bazccka
    #4009
    fake
  • ozimak
    #4008
    Az igazság az, hogy mindenkinek más a jó. Ezt itt jól lehet látni pl. a nerfeléses kérdéssel kapcsolatban. De igaz ez mindenre a játékkal kapcsolatban. Nekem a fő problémám az, hogy nem jut elég időm rá, hogy játsszak. Kicsit már néha belátom, hogy túl sokat várunk egy DICE-tól is. Mindenkinek nem lehet jó. Én sem tudom mi a megoldása a dolognak, de mondjuk az tuti, hogy más időket élünk mint mondjuk már 5-6 éve is akár. Sokkal "digitálisabb" lett a világ. Minden 8-10 éves gyereknek már ott a kezében az okosteló/tablet és persze a pc és/vagy konzol alapból. Már "gyárilag" úgy állnak neki a gyerekek(10-18 évesig) a gameknek, hogy 10x jobbak az "fps reflexeik" mint nekem mondjuk :) Hát persze hogy szarrá lő az összes gameben :) Hiába játszogatok már vagy 10-15 éve játékokat, kiöregedtem :)
  • S8DJ
    #4007
    11.990.- ha valakit érdekel
  • lac coo
    #4006
    Gyerekkel ketten raktunk bele 35 órát eddig :)
  • lac coo
    #4005
    BF2 -nél azt mondtam, hogy lassú, túl sok megy el a játékból utazgatással ,erre meg azt mondom, hogy idegbetegnek való :)))
    Néha, nagy pályán jó ez is, mikor ezer sniper van, akkor nincs annyi ember egy rakáson, nem ilyen Q3 stilus megy :)

    Még a privát szervereket megvárom , hátha ....
  • TDC Geronimo
    #4004
    60 óránál tartok (+40 óra beta)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.01. 11:40:54
  • ozimak
    #4003
    Már nem a mi korunkhoz és/vagy életvitelünkhöz van ez kitalálva :) Átjöttek a no-life emberkék a COD-ból, meg azoknak jó már ez is akik naphosszat tudnak játszogatni. Ha nincs rá napi min. 2-3 órád akkor cseszheted. Igazából nem a játék hibája, de nem is a miénk :) Van aki már most kívülről fújja a mapokat a fegyvereket, járműveket stb. Én pl. még csak két fegyvert tudtam unlockolni, mert annyi időm jut rá. De sokan már most kezdik "unni" :) Vannak olyanok akiknek már most ilyen min. 30-40-50 órájuk van a játékban. Az napi átlag 3-4-5 óra. Hát ki tud napi fél napot játszani könyörgöm? :D Gyerekek, jó állással rendelkezők, (idő)milliomosok. Nekik készülnek a mai játékok, nincs mese. Ráadásul a reflexeket is csak úgy lehet karban tartani ha játszol, játszol, játszol... Mint a lentebb linkelt vicces, de ugyanakkor fájdalmasan igaz BFF-es videóban. Ez van...
    Utoljára szerkesztette: ozimak, 2016.11.01. 11:38:54
  • TDC Geronimo
    #4002
    Igen. Premium passt ráérsz venni februárban is
  • lac coo
    #4001
    Pf...
    egyre inkább idegesítő mint játék, gyakran fegyvert váltani nincs idő annyi a nép ezeken a pályákon ...Most már operations 40 -ben is ez van kb ...esik kel mindenki ,szőrnyű . Gáz hegyek, kemper hegyek, sniperek, béna medikek stb ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.01. 10:14:48
  • Boron Power
    #4000
    Gondolkodok a játék megvételén. Ha teljesen játszható (későbbi mapok kellenének, de ilyen skin, meg battlepack kiegészítőkhöz nem ragaszkodok) játékhoz akarok jutni mi a legjobb kombináció árban?

    Itthon megveszem kb. 15.000-ért az alap játékot, majd az origin-en a premium pass-t?

    Kösz!
  • TDC Geronimo
    #3999
    November közepe kb
  • lac coo
    #3998
    Azt lehet tudni mikor lesznek kisebb szerverek, kicsit uncsi mar ez a Q3 stilus....?! :)