6439
  • lac coo
    #4317
    Tegnap valami szerver piszkalgatas volt ?
    Egyreszt alig volt ember CQ n ( egesz este tiz fos elonyben/ hatranyban toltam....) , masreszt olyan jo BC2 fele hitbox volt orom volt jatszani :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.11. 08:23:05
  • Pitya78
    #4316
    Srácok! Csak engem dobál ki random DirectX Function Error-ral??
  • Running
    #4315
    Érdekes, nálam az átlag napi 1, ami olyan 5-6 körből jön ki.
  • yossarianHUN
    #4314
    20 kör battlepack nélkül.
  • RepeszElek
    #4313
    Milyen szar lehet neki buszra várni, nem is értem miért nem a sim city-vel játszik, karácsonyra kap tőlem egy sakkot :)
  • Running
    #4312
    Na ezen felröhögtem, a hét hozzászólása. :D
  • Pitya78
    #4311
    Vajon az asszonyt is ilyen gyorsan leheggeszti?:-)
  • RepeszElek
    #4310
    Van hogy összefutok ilyenekkel,olyan gyorsak hogy az internet sem tudja lekövetni, én már csak annyit látok miközben próbálom becélozni, hogy rám néz és halok, az észre vesz, becéloz, lő folyamatokat felejtsd el :)

    Jó mondjuk full kocka a gyerek, nem gyengén hiperaktív nézd meg ahogy pisztolyra vált meg vissza majd tovább fut,körbenéz stb. tök idegbeteg, esküszöm ez már nem egészséges :D
  • Conqvistador
    #4309
    Ne már nem is céloz vele és simán eltalálja.wtf? Én meg ott kínlódok a russian 1895 sniperrel hogy a feje be legyen célozva és még az is mellé megy..
  • RepeszElek
    #4308
    Én amit megfigyeltem az az hogy ha hátba lövöm sima sniperrel akkor középtávon sokszor lefekszik, vagy ha kicsivel feje alatt találom el még akkor is, minden másra ott a martini :)

    https://www.youtube.com/watch?v=zLL4kpLBG48



  • SötétBarom
    #4307
    Minden snipernek van olyan táv, ahol egy lövéssel öl testre..
  • Conqvistador
    #4306
    A leírt statjaik alapján nem tűnnek jobbnak a 10es fegyók de valami trükk akkor biztos van benne...
  • lac coo
    #4305
    Az egesz fegyver, sebzes, hatasos lotav ilyen nyakatekert....
    Ezen nem javit egy kis allitgatas, ez most ilyen.
  • RepeszElek
    #4304
    A martinivel engem középtávról mindig egy lövéssel szednek ki, kicsit erősnek tartom a "normál" módhoz.

    Amennyire tapasztaltam ezek a 10-es szintű fegyverek kicsivel valóban jobbak a többinél, de ha ez tényleg így van akkor remélem nem mindenki azzal fog majd rohangálni a későbbiekben...

    Én személy szerint a medic fegyverek erejét is csökkenteném egy -10% sebzéssel, mert középtávon nagyon nehéz lenyomni őket, főleg ha jól játszanak vele, múltkor a rigotival vagy mivel egy gyerek kinyírta a fél csapatomat, russian sniperrel 30 méterről rálőttem egyet lement neki 90 százalék, míg újratöltöttem ő tak-tak-tak és borultam is.....:)
  • kigyi
    #4303
    Nekem főleg értelmetlen, mert nem is használom a skineket. Egyszerűen nincs rájuk szükségem úgy sem érek rá azt nézegetni mivel tolom. Le is szednének folyton, ha ezzel foglalkoznék :D
  • Conqvistador
    #4302
    Akkor még talán eltalálom ha nem mozdul be a delikvens de 150 méterekről még akkor se biztos :D
  • erasmus4
    #4301
    Pedig itt elég pontos, csak ugye fejre kell célozni, bár a 10es fegyver a Henry Martini mintha középtávolról testre is egyből ölne, a gewehr 95,98-nál nem éreztem ezt.
  • Conqvistador
    #4300
    Én nagyon béna vagyok sniperrel. Nagyon ritkán akarnak meghalni a delikvensek. Biztos sokat kell gyakorolni de valahogy nincs túl sok kedvem mert frusztrál, hogy mellé megy a golyó inkább assaultozok vagy medicezek.
  • erasmus4
    #4299
    Engem már lőtt le 36 csillagos Gewehr98 sniper...
  • SötétBarom
    #4298
    12-13 éves nolifer kissrácok simán beülnek suli után minden nap 6-7 órát tolni, hétvégén még többet. Hamar összejön a sok óra, meg a sok kill. Ha van meló, nő, meg még ezen kívül valami hobbi, akkor nyilván nehezebb beletekerni ennyit.
  • Conqvistador
    #4297
    Vannak akik durván tolják, ma pl engem lelőtt egy csávó akinél azt írta ki, hogy a Mondragon Sniperrel 1299 killje van. Ő milyen acsit kaphat? :D
    Az is lehet csak medic volt örökké vagy nolifer vagy olyan magas a kda rátája, hogy iszonyat.
    Én még a legjobb fegyómmal 100 killnél sem járok igaz folyton cserélgetme nézegetem Őket és kasztonként is de mindegy.
  • lac coo
    #4296
    Elnezve a jatekot valami alap plecsniket rakhattak volna bele inkabb...
    Medic vagy ? Elessz fel szaz embert ! Support ? Adj szaz embernek loszert ! CQ...? Probald megcelozni a zold villogo izet ! :)
  • giornalista
    #4295
    lehet, hogy idővel leállok majd velük, mert ennek így semmi értelme. a BF4-ben jó volt, mert folyamatosan élt az összes. jtáék közben összejött mondjuk a medálok kétharmada. az egyharmadon meg kellett dolgozni, de egyrészt korlátlan idő állt a rendelkezésedre, másrészt össze is vonhattad őket magadnak. időnként fel-feldobta a játékot, hogy teljesen máshogy közelítem, mint általában, más élményeket kaptam.

    én ilyen "acsis" vagyok :) ha vannak, próbálok rájuk menni. főleg, hogy ezzel a játékkal hosszú távra tervezek, 2-3 év van minden fő BF-címben, és jó érzés, ahogy szépen-lassan megtelik a trophy cabinet.

    de már a skinekkel elbaszták ezt. sokkal jobb lenne, ha mondjuk 500 killig 50 killenként alap, majd 1000 killig közepes, 2000 killig pedig 100 killenként legendary skineket oldhatnál fel. akkor lenne mögöttük teljesítmény. beállnék néhány hétig 1-1 fegyver "mögé" és hajszolnám, űzném. de így?

    kapok egy legendary packot végre, kinyitom és valami olyan fegyverre, vagy akár sidearmra ad skint, amit az életben nem fogok soha használni. semmi, de semmi értelme ennek így, egyedül arra jó, hogy hónapokra, akár évekre elhúzza a DICE, hogy "mindent" feloldj és így úgy tűnjön, hogy "még mindig van tartalom" a játékban, pedig valójában nincs, ott van az orrod előtt már mióta, csak egy üvegfalon túl, mindent a szemnek jeligével.
  • Conqvistador
    #4294
    Nem azért de a te hibád. Ha gagyi a kihívás mért csinálod meg? :D
    Én hozzá sem kezdek mert
    1. Annyira nem érdekel
    2. Úgyis béna vagyok hozzá.
    3. Kell a francnak a vacak medál :D
  • giornalista
    #4293
    a medálok és a battlepackok igazi legalja szopatás a DICE-tól. nem tudom, hogy mire jó nekik a játékosok folyamatos frusztrálása.

    az eheti 5 medál közül a conquesteset gyorsan lezavartam, a galambosnál egyetlen szerveren sem futnak még csak a múlt heti medálok sem, hanem a launch hét medáljait hozza, így a sniperesnek álltam neki, mert az elmúlt hetekben szinte csak automata fegyverekkel mentem.

    most a "destroy 3 vehicles with K-bullets" kihívásnál tartok. hány óránként jön ez össze vajon valakinek? nekem ma 3 óra alatt 1 tankot sikerült óriási szerencsével épp jó ütemben meglőnöm. amíg nincs 20-30% health környékén, csak pazarolnám rá a K-bulletteket. teamplay rulez! volt egy 14-es killstreakem a sniperrel (persze a kurva plays.tv valamiért nem rögzítette), de nem számít, mert az csak az utolsó szint, előtte még kellett a Kill 10 snipers as a sniper.

    és a jutalom mi? egy szimpla plecsni, ha legalább egy kurva battlepackot is adnának érte. vagy akár hármat, elnézve, hogy milyen ütemben haladunk.

    konkrétan ezért kár volt beletenni a játékba ezeket a kihívásokat. mivel ott vannak, rájuk hajtok, de ezzel meg az őrületbe kergetem magam időnként (amikor pl. egy égő tankra ráemelem a K-bullettet, majd "holmi assault" gyorsan kivégzi helyettem). ennek örülni kéne, így meg bosszúság.
  • lac coo
    #4292
    A hunter shoti nagyon jó, ha szereted az ta fajta stílust, jobb mint a darálók ...Messzire egyikkel se tudsz lőni.
  • yossarianHUN
    #4291
    Én megint 15 meccs óta nem láttam battlepackot. Oké, hogy nem a skinekért játszunk, de ez már tényleg nevetséges.
  • TDC Geronimo
    #4290
    na meglett a legendary kard/tőr/akármi :)
  • giornalista
    #4289
    más a kettő, próbáld ki, szerintem nagyon jó az Automatico. persze ha nagyon pontos vagy, talán jobb a shotgun, de ha nincs meg egy lövésből az ellenfél, akkor kezdődnek a gondok :D
  • Conqvistador
    #4288
    Annyira a Shoti is jó akkor marad az :D
  • Seten
    #4287
    20 méteren belül.
  • Conqvistador
    #4286
    Van az a 900 lövés per perces fegyó az mennyire jó?
  • lac coo
    #4285
    Legtobbszor alap automatat....
  • Conqvistador
    #4284
    És mit használsz Shotit vagy automata fegyót?
  • Running
    #4283
    Válaszoltam, jó szar ez az sg, nem írja, ha írnak.
  • RatBaG #4282
    vagy ha neked is fent van a szurony és villámgyorsan kapcsolsz, akkor te is charge-olhatsz. elméletileg mindig azé a kill, aki másodjára indítja.

    btw írtam pm-et, lehet nem látszik...
  • lac coo
    #4281
    Az impact granatot szeretik, csak az ritkan van nalam....
  • Tikal #4280
    headshot, elugrasz, imádkozol
  • Running
    #4279
    Elgondolkozol közben, hova fogsz újraszületni.
  • lac coo
    #4278
    Mikor szuronnyal szembol tamadnak az ellen mit lehet csinalni ?