6439
  • HUN BECSEHELY
    #3997
    http://www.kephost.com/image/vJDg
    Srácok.Tegnap 4-szer dobott ki ezzel az üzenettel.Mi a szar van már megint?
    Utoljára szerkesztette: HUN BECSEHELY, 2016.11.01. 07:13:07
  • Tikal #3996
    szintén
  • lac coo
    #3995
    Akkor kínlódjon vele a halál :))
  • yossarianHUN
    #3994
    Távolságtól is függ, főleg az időjárási effekteknél. Esőben és ködben tudtommal csökken a max spottolási távolság.
  • lac coo
    #3993
    Jah, ertem !
    Nem nyomkodom annyira , csak szemleltetesnek irtam :) Benne van a celkeresztben nyomom es semmi...Vagy tavolsagtol is fugg ?
  • Vadnokedli
    #3992
    Hát ha eszeveszettül nyomkodod akkor egy idő után nem fog spotolni.
  • lac coo
    #3991
    Hogymicsoda ? :)
  • Vadnokedli
    #3990
    Az azért van mert spammolod a Q-t preventálja a vak tyúk is talál effektust :D
  • lac coo
    #3989
    Megint neztem en a spotolast, de most vagy en vagyok bena vagy bugos, neha az istennek se akarja spotolni hiaba verem a Q-t ?!
  • kigyi
    #3988
    Amíg nem tudjuk miért jár BAN és miért nem addig én legalábbis nem modolom a game-t. Elég sok embert penderít ki minden körben a védelmi rendszer :D
    Utoljára szerkesztette: kigyi, 2016.10.31. 19:34:04
  • Jude666
    #3987
    Sziasztok!

    Próbáltátok már bármiféle Sweetfx-t használni?
    Gondolok én erre például:https://sfx.thelazy.net/games/preset/6069/
    Úgy tűnik, hogy nekem nem nagyon akar működni, nem tudom esetleg nálatok jó-e?
  • yossarianHUN
    #3986
    Ja igen, most már látom :D De az ilyen sebességgel repül? Belülről mindig olyan lassúnak tűnik. Durva :)
  • Seten
    #3985
    Az ikerágyúé, nem?
  • kigyi
    #3984
    Igen a múlt heti medálokat mutatja, de nekem maradt még abból befejezetlen szóval jól jön :D
  • giornalista
    #3983
    három dolog.
    1. vótmá.
    2. szégyelld magad, hogy érdekelnek a medálok!!! :)
    3. nálam mostanra megjavult.
  • yossarianHUN
    #3982
    Az mi volt? Mármint milyen fegyver lövedékei?
  • RatBaG #3981
  • RatBaG #3980


  • FEARka
    #3979
    Az e heti medálok mindenkinél bugosak? Hiába rakom be, betöltésnél egy ideig jelzi az újakat majd kiírja, hogy nincs kiválasztva medál. Ha meg rámegyek, hogy kiválasszam akkor meg a múlt hetieket mutatja.
    Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.10.31. 18:08:50
  • Conqvistador
    #3978
    Ilyen esetben elég ha másik online játékot elindítasz ha ott van "adás" akkor a játékban a hiba... :D
  • RatBaG #3977
    ja, csak hamar vége lett a mókának, kiürült a server.
  • kigyi
    #3976
    Azt írják a fórumokon, hogy már mennek a szerverek megpróbálom én is.
  • Conqvistador
    #3975
    Szerverkereskedők áldozatai lettünk :D
  • SötétBarom
    #3974
  • kigyi
    #3973
    Jól van akkor már újra kartam indítani a routereket hátha valami gond van, de ezek szerint a szerverek lesznek megint...
  • Hentes75
    #3972
    BF1 szerverek most működnek?Oribgin van,a BF1 azt írja GO ONLINE.
  • giornalista
    #3971
    az olyan játékoknál, amelyekkel éveken át, több száz órákat játszok, afféle mániám, hogy lehetőleg mindent unlockoljak, minden medált, kihívást teljesítsek. időről időre ad valami extra célt, motivációt ez. a BF4-nél például csak bizonyos assignmentek miatt sniperkedtem, illetve egy rakás közülük kirángatott a komfortzónámból és új dolgokat próbáltam ki miattuk. a skinek is ilyenek lennének, ha nem béna battlepackokban érkeznének, hanem tenni kellene értük valamit :)
  • TDC Geronimo
    #3970
    :(

    Te jöttél be múltkor hozzánk játszani?
  • RatBaG #3969
    tegnap végre kiesett az első puzzle darabom a késhez, hip hip!
    éjfél után kiléptem, kis szünet, aztán mondom áá majd holnap, fáradt vagyok már... hát ebből nem lesz semmi, mert összefosta magát a monitorom. i'm lovin' it!
  • kigyi
    #3968
    DLC-k még hozhatnak újítást (tudom nem ez a jellemző, de a BF1 is meglepetés volt miért ne folytathatnák a meglepetések sorát :) )
  • lac coo
    #3967
    Es ha en forditok hatat mert mas dolgom vann akkor is ?
    Ez mondjuk jo dolog szvsz....
  • TDC Geronimo
    #3966
    Ha nem látsz rá, mert bemegy valami fedezék mögé, akkor eltűnik
  • lac coo
    #3965
    Vagyis akkor hogyan...?
    Ranezek vagy celzok, spottolom, de ha utana masfele nezek , vagy o tunik el valami mogott akkor eltunik a jelolese ?
  • lac coo
    #3964
    Ezt ugy nem mondtam, de volt itt mar olyan megjegyzes is, higy hamar ki fog fujni mert nincs gyujtheto cucc...
    Na az azert mar eleg ciki, nem ? :)
    Amugy fajni nem faj, gyujtse akinek kell, ha lehetne oda is adnam a sok skint ami nekem van :))
  • TDC Geronimo
    #3963
    Ahogy kimegy line of sightból az ember eltűnik a jelölés
  • yossarianHUN
    #3962
    Ha csak 2 másodpercig látszik, akkor az azért van, mert előtted már spottolta valaki, és az ő spotja most jött le róla, de a tiéd ezért még nem érvényes. Szerintem. A térképen meg direkt nem látszik, azt már az alfa előtt megmondták, hogy megszűnik ez, hogy ha lő valaki, vagy spottolják, akkor felvillan a térképen. Tudtommal csak a spotting flare-rel, meg egyéb spottolós kütyükkel spottolt (de szép mondat) játékosok látszanak a minimapon.
  • yossarianHUN
    #3961
    Csak kíváncsi voltam, mert ez már nem az első ilyen passzív-agresszív, burkolt "a hülyegyerekek a medálokért meg skinekért játszanak hehehe, mekkora gyökerek" hsz, amit látok tőled.
  • lac coo
    #3960
    Na azt nekem se sikerult megfejteni, hogy ez bug vagy ilyen csak en nem ertem a rendszert....
  • Seten
    #3959
    Ehhez a "lásd nem tudnak jelölni" annyit fűznék, hogy lehet én is rosszul csinálok valamit mert ha spot-tolom az ellenfelet, van, hogy csak kb 2 másodpercig látható a jel a feje felett de ami rosszabb, hogy a minimap-on nem látszik.
    Mit csinálok rosszul?
  • lac coo
    #3958
    Ez most milyen kerdes ? :)