6439
  • RatBaG #4277
  • yossarianHUN
    #4276
    Amennyire én látom, még most is dugig vannak, csak épp a nagy részük hülye, mint a segg. Újraélesztésre csak a töredékük képes, healelésre már nem is számítok tőlük, mert tök felesleges.
  • RatBaG #4275
    én mindenből kurva sokat látok, de a medic-ek eltűntek, pedig nekem úgy tűnt, hogy az első egy-két hétben dugig voltak velük a csapatok.
  • lac coo
    #4274
    En supportosbol latok azert sokat, ahigy feloldjak a jobb fegyvereket egyre tobben vannak. Assaultos az viszont egyre kevesebb....
  • giornalista
    #4273


    kedves topiktársak, elkészült az újabb videóm, amiben a support class előnyeit és hátrányait járom körbe. fogyasszátok szeretettel, minden visszajelzést nagyon szépen köszönök!
  • lac coo
    #4272
    Hát a gránátra ráhasalást azt nem gondoltam volna :)
  • TDC Geronimo
    #4271
    Van benne 1-2 dolog, amit nem is tudtam :o
  • TDC Geronimo
    #4270
  • lac coo
    #4269
    Azt miert lassulna attol be ? :)))
    De jo hogy ilyen gyors, 9-es vagyok assaulttal, azt csak kihuzom mar, viszont azzal a szerencsetlennel mindenki elol futnom kell, szoval jo hogy pikkpakk el tudok tunni valami moge :)
  • TDC Geronimo
    #4268
    Vedd le fovot minimumra és máris belassul a játék
  • lac coo
    #4267
    amúgy most ránéztem SW-re, hát ahhoz a tempohoz képest ezek a karakterek be vannak speedezve de rendesen ...
  • lac coo
    #4266
    Majd akkor nem höbörgök ! ;)

  • yossarianHUN
    #4265
    Az kéne, hogy megnyugtasson, hogy amint megjönnek a privát szerverek (1-2 héten belül), ezek meg fognak oldódni. De úgy látom, te inkább csak hőbörögni szeretnél valamiért
  • lac coo
    #4264
    Akkor azért van hent, mindegy :)
    Most ez engem meg kellene, hogy nyugtasson, hogy ezért van meg azért van ? :) Nemá !
  • lac coo
    #4263
    Argonne-nál ki kéne kukázni a gáz, meg tűzgránátot is ! :)
  • yossarianHUN
    #4262
    Az Operations mapok közel sem akkorák, mint a CQ-k...
  • yossarianHUN
    #4261
    Ott a pont. A privát szerverek hatalmas minőségbeli javulást fognak hozni. Egyszer játszottam Sinai-on 40 emberrel, hát ég és föld volt a 64-hez képest. Végre Argonne és Amiens is játszhatók lesznek.
  • lac coo
    #4260
    Az már nem az én gondom, mitől van ! :)
    De amúgy 40-es operationson is van, ajjaj ...
  • Seten
    #4259
    A "tömeghent" pont azért van, mert a legtöbb pálya nem 64-es játékra van optimalizálva.
  • lac coo
    #4258
    Dehogynem ! :)
    Nem trollkodás, nem vagyok az a nagy HC fps rajongó, de ez legtöbbször azért a no comment kategória :))
    bárki bármit mond .
  • yossarianHUN
    #4257
    Akkor nem játszottál még a Battlefronttal :D
  • lac coo
    #4256
    Nyilvan. :)
    Nekem ez legtobbszor egy fokkal se tobb mint agyatlan futkosas, tomeghent, meg jo squadban sem :)
  • TDC Geronimo
    #4255
    Max neked :P
  • lac coo
    #4254
    Jelenleg legtobbszor ez is az ! :))
    Mar rohadtul varom a privat szervereket vagy valamit :)
  • TDC Geronimo
    #4253
    Jó, de az egy fos játék :p
  • lac coo
    #4252
    SW is így kezdte....! :D
  • TDC Geronimo
    #4251
    NEWS: Battlefield 1 has become the biggest launch in DICE history!

  • S8DJ
    #4250
    Hello. Kezdjük az elején... Megvásároltad eme terméket? :D
  • giornalista
    #4249
    ez kibaszott epic, ha jól értette az előző kolléga :))))

    elsőre nekem is furcsa volt, hogy nem egy "böngészős játék" a Battlefield 1 persze :D jól átnevelt minket a Dice!

    (de mennyivel jobb ez így! hiszen nem kell minden szerverváltásnál betölteni az egész játékot, csak az adott pályát...).
  • Tikal #4248
  • yossarianHUN
    #4247
    Ömm... Indítsd el a játékot.

    Ha a Battlelogra gondolsz, azt a BF1 már nem használja.
  • yossarianHUN
    #4246
    Erre sokszor van példa, de általában csúfos bukás szokott lenni belőle, még a legnagyobb neveknél is.
  • csrolli
    #4245
    Hali, hogy lehet játszani, rámegyek a weblapra de semmi?
  • lac coo
    #4244
    Visz magaval egy ket vezeto fejlesztot, azt csinal sajat studiot....
  • yossarianHUN
    #4243
    Azt én sem hiszem, ha viszont rosszhiszemű akarok lenni, azt el tudom képzelni, hogy az EA túl sok ponton akar(t) belenyúlni a fejlesztésbe, és ebből elege lett (vagy az EÁ-nak abból, hogy neki ez nem tetszik). Vagy az is lehet, hogy csak akkora summát kapott a játékért, hogy kényelmesen nyugdíjba vonul. Esetleg ezek kombinációja.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.11.07. 13:31:16
  • TDC Geronimo
    #4242
    Hát sikertelenség miatt biztos nem rúgták ki :)
  • yossarianHUN
    #4241
    Érdekes. Az a baj, hogy ilyenkor sose lát az ember a kulisszák mögé, aztán fene tudja, hogy tényleg igaz a hivatalos verzió (most épp a családos időtöltős blabla), vagy valami gebasz volt a háttérben.
  • Running
    #4240
    Nem hiszem, hogy annyira számít mióta az EA dönti el mi legyen.
  • Conqvistador
    #4239
    Assaulttal ugyebár 500k xp kell míg Scouttal 300k.
  • TDC Geronimo
    #4238
    DICE, the studio behind EA’s successful Battlefield franchise, will undergo a personnel change at the very top very soon it seems. According to a source familiar with the situation, DICE GM Patrick Bach has quit as studio head.

    It’s said Bach is leaving to spend more time with his family, but it’s unclear whether he’s leaving for another studio, or forming one of his own. Bach, for his part, will have Battlefield 1 as the last game on his resume as a DICE employee.

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.07. 13:18:13