6439
  • TDC Geronimo
    #17
    wow...
  • Krisztiam #16
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért lett Battlefield 1, mert ez az első világháborúban játszódik, és ez mindennek a kezdete. Igen, ez a hivatalos álláspont, ezért lett a Battlefield 5 Battleifeld 1. Csak bele ne keveredjünk. Az egy órás live stream után nem fukarkodtak a „király lesz a játék” szófordulatokkal, de szerencsére a Battlefield 1-ről érdemleges információkat is megtudtunk.

    Az igencsak dögösre sikerült trailer utáni (lásd lent) beszélgetésből kiderült, hogy egy epikus játékra számíthatunk, amiben világ több tájára is ellátogathatunk, beleértve a nyugati frontot. Intenzív csatákra számíthatunk, és olyan járművekre, amiket eddig „még sosem vezethettünk”, s ezek közül némelyik igencsak nagy lesz. Számíthatunk bombázókra, lovakra, könnyű tankokra, nehéz tankokra, kétfedeles vadászgépekre, sőt. még csatahajóra is!

    Kulcsfontosságú szerepet kap a rombolás és a csapatjáték, de persze magányos farkasként is élvezhetjük majd a Battlefield 1-et. Igen, lesz kampány is, amiben több szerepet kap járművezetés, mint valaha, fontos döntéseket is meg kell hoznunk, és a készítők szavaival élve, telis-tele lesz „Battlefield momentumokkal”. A történet amúgy emberekről szólnak majd, az ő szemszögükből élhetjük át a világ változását.

    Fegyverek és eszközök terén a felhozatal a szokásos: pisztolyok, géppisztolyok, géppuskák, lángszóró és király másodlagos fegyverek, például szurony. Természetesen mindez az első világháborúhoz igazítva. Szerepet kap majd a gázmaszk is, és valószínűleg a mustárgáz is, legalábbis kaptunk utalást egy egyedi, gázos küldetésre.

    És mindez október 21-én borul a nyakunkba PC-n, Xbox One-on és PS4-en, de az előrendelők már október 19-én csatába indulhatnak a Battlefield 1-ben.
  • Smithwarden
    #15



    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.05.06. 23:31:23
  • oneal1
    #14
    jó lesz ez! :)
  • giornalista
    #13
  • Seten
    #12
    Az valami vonat?
  • giornalista
    #11
    még egy apró, viszont elég lesújtó észrevétel: a trailerben összesen egyszer látunk fegyverrel lőni valakit, a mustárgáz előtt (plusz van valami rohanós-pisztolyos ember rögtön előtte).

    csak közelharc, járművek és tüzérség van a trailerben...
  • Snexi
    #10
    megakadályozom benne trainont
  • Krisztiam #9
    hát nem tudom én már megnéztem ezt a trailer-t vagy 20-szor, a cod-ot meg alig bírtam végignézni :D
  • szabii98
    #8
    Szerintem ezt már a Hardline alatt csinálták. Legalábbis az tényleg egy nagyon feltűnően átmatricázott bf4 volt, sok meló nem volt vele
  • giornalista
    #7
    nyilván még szinte semmit sem tudunk a játékról, fícsörökről, de azért leírom a véleményem.

    attól tartok, hogy az EA-DICE megint egy kurva látványos trailer-játékot csinált. a Battlefronttal ugyanez volt. elképesztően néztek ki a videók, de maga a gameplay unalmas, ismétlődő, nem volt kielégítő. a BF4-ben is jól néztek ki a robbanások, az SUAV, az AA-Mine, a Slam, stb., stb., viszont a játékban már kurva idegesítőek voltak ezek a dolgok.

    per pillanat úgy tűnik, hogy egy közelharcra kihegyezett játékot kapunk, ami a korszakot és a fegyvereket ismerve teljesen rendben is van. de.

    külön kiemelték, hogy nagy hangsúlyt kapnak a játékban a meelee fegyverek, ásó pl., vagy a bayonette a fegyver végén. ez "brutális" lesz látványra, de elszenvedni annyira mégsem lesz jó, hiszen nem egy tűzharcot vesztesz el, hanem leszúr valaki hátulról, oldalról, akárhonnan.

    aztán. ott van a mustárgáz, a tankok. nincsenek anti-tank rakéták, valamiféle robbanószerekkel nyilván lehet majd harcolni a tank ellen, de... traileren látványos, hogy elpusztít mindenkit, de ha már az elszenvedője leszel ennek, az nem vicces. ugyanígy a halomra géppuskázott gyalogosok is látványosak, de játékmenetként gyenge.

    tüzérség ezerrel, becsapódó gránátok... battleship az égben... nem hinném. TŰZHARC, kedves DICE, fegyverekkel, célzással. minél kevesebb váratlan faktor, minél több tudáson, gyakorláson, taktikán alapuló apró kis győzelem.

    a BF4-ben is megbukott a Commander, megbukott a Gunship, ebből tanulni kéne.

    beszéltek jó ötletekről, pl. minden tank teljesen egyedi lesz, ez tetszik. de nagyon oda kell figyelniük arra, hogy ne a trailekre meg a youtube-osoknak csináljanak játékot, hanem egy játszható, balanszolt valamit adjanak ki a kezükből. október nagyon-nagyon közel van!
  • Paranoia
    #6
    a léghajó beúszásánál nekem rögtön ez a videóugrott be
  • giornalista
    #5
    egy érdekes aspektus mindenesetre: könnyen lehet, hogy így egykori honfitársaink frakciójával is játszhatunk majd, legalábbis érdekes lenne.
  • giornalista
    #4
    nem is értettem... a BF theme annyira jó, miért nem lehetett azzal megcsinálni?
  • Smithwarden
    #3
    Szerintem hangulatos, de ez az új zene (legalábbis ilyen keverésben) totál nem jó hozzá.
  • giornalista
    #2
    egyetlen előnye van egyelőre: hogy nem ült fel a divat-hullámra, és nem lett sci-fi, közeljövős, stb.

    akkor még csalódottabb lennék, de egyelőre ez sem győzött meg, a legkevésbé sem. kevés contentet sejtek, ha meg tele pakolják experimental fegyverekkel, nem lesz hiteles, hangulatos.
  • Smithwarden
    #1
    Battlefield 1 (WW1)


    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.05.06. 22:24:27