6439
  • Vadnokedli
    #4077
    Originban játéknál Repair?
  • lac coo
    #4076
    A shotgunok, a rengeteg gáz-gránát gusztustalan ebben a játékban :))
  • giornalista
    #4075
    na, most megint volt egy EPIC pillanat... :DD

    a medálokon "dolgozok", a medices van betöltve, az utolsó feladat az egy életen belül 5 kill a medic-kel. ez az én játékstílusomnak annyira nem való, van, hogy egy egész meccsen nem ölök ötöt, ha meg igen, akkor sokat is halok, hiszne mindig a frontvonalban vagyok.

    Monte Grappa, Operations, a 3. szektor, a legendás, bevehetetlen B-bunker, spawn in. összejön egy kill, két kill, három kill, meghalok, de újraélesztenek. ilyenkor számol tovább. viszont a geci medic elvette a kitemet és a sajátját adta ide, a Sebstlader helyett Cei-Rigotti, valami 4 lövedékkel? baszki. na, mindegy, harcolunk tovább, ennél a medicnél volt Rifle Grenade, na mondom, beköszönök eggyel a bunkerbe. belövöm, kill, de szitává lőnek a bejárat előtt. de! a testem kicsit odébb gurult, így megint felszednek! 4 kill :D de már csak a pisztolyom van! és jön fel a srác a bunkerből, ott fekszem... meglátom, elkezdem lőni, mint a hülye, de RELOAD... aaaah anyád!! másra figyel, lemegy a reload, még mindig fekve, lövöm, lövöm, simogatják a kurva golyók, Enemy Hit 64. 77, 90 és erre MEGÖL a geci! DE! a csapattársam rögtön őt is, így SQUAD ASSIST AS KILL-el MEGVAN az 5. kill és vele együtt kész a medál :D

    tekintsünk el attól, hogy guberálok, ezt megélni anélkül is EPIC volt, így meg pláne :DD visítottam, mint egy kismalac :DD
  • kerla
    #4074
    Sziasztok!
    Tudtok valami megoldást vagy okot arra, hogy miért fagy be a játék, azaz a betöltés, ha kampányban a tankos küldetés egy utolsó chapterét akarom indítani?
  • lac coo
    #4073
    Nekem is az a bajom operationssal, hogy jellegéből adódóan mindenki letapossa egymás sarkát... Meg hosszú is, megunom :)
  • yossarianHUN
    #4072
    Nem értem a nagy hűhót az operations körül. Egy sok playeres rush, járművekkel. Nem rossz a rush, de számomra eddig se tudta helyettesíteni a CQ-t, most se tudja. Alma-körte összehasonlítás. Arról nem is beszélve, hogy az op. se mentes a rush betegségeitől. Amiensen például akkora idegbeteg tömeghent van már az első pontoknál, hogy undor az egész, pedig direkt 40 fősre mentem. Én ha 4-5 operations kört toltam a megjelenés óta, és nem is hiányzik. Nekem a BF a CQ.
  • SötétBarom
    #4071
    Tartalmilag szerintem nem kevesebb a BF4-nél.. A BF4-ben majdnem minden fegyver ugyan olyan, plusz van egy rakat irritáló kütyü. Itt nincs olyan sok minden, ellenben nagyon ügyesen ki van találva, hogy mi mire jó. A mapok SOKKAL kurva jobbak, mint a BF4-ben, a pusztítás meg erre rátesz még egy lapáttal. Engem egyedül a behemótok irritálnak.. Túl sok a HP, baszott sokáig tart lelőni őket, az élményhez meg sokat nem adnak hozzá.. A hajó meg a vonat még csak-csak, de az a hurkalé zeppelin, ami mindenhova odalát és odamegy, az felbasz.
  • giornalista
    #4070
    volt ilyen is, igen. voltak nagyon rossz conquest-meccsek a 3-4-ben is. de összességében jobb élményt nyújtott és fordulatosabbak, szorosabbak voltak a menetek. nagyobb hatásod volt egyénként a pontszámra. ha 2-3-ra álltatok és megfordítottad 3-2-re, egyedül, vagy a squadoddal, egy zászló meghódításával, akkor megállítottad a másik csapatot. most csak lelassítod ugyanilyen helyzetben. nem ugyanaz...
  • SötétBarom
    #4069
    Így hogy van operations, nem értem mit bohóckodtok conquesten.. Talán ha egy kört toltam a megjelenés óta.. :DD
  • ozimak
    #4068
    Nem azért csinálták, mert 3-4-ben pont az volt a baj? 2-300-as előnynél már elkezdtek lelépegetni az emberek, újak pedig nem jöttek ha látták a browserben, hogy nincs már értelme. Így szépen ki is halt a meccs, vagy akár a szerver. (én sem mentem már föl olyanra, ahol látszott hogy nincs értelme)
  • giornalista
    #4067
    a kevesebb motyival az én problémám az, hogy nagyon sokszor kell ugyanúgy játszani. Assaultként Automatico, Hellriger, nagyon esetleg shotgun. Medic-ként vagy vmi automata, vagy a Selbstkader, Supportként... hát, jó kérdés, hogy minden fegyver elég hulladék.

    plusz az új conquest továbbra sem tetszik: mindkét csapat folyamatosan kap pontokat, az is, amelyiknek kevesebb zászlaja van. ezt volt nagyon kár bevezetni. csak az kapjon pontot, amelyiknek éppen több van. így simán megteheti egy csapat, hogy ha az elején elhúz, a meccs kétharmadában kevesebb zászlót tart, és mégis nyer. ahhoz, hogy fordítani tudj, nagyon tartósan 1 zászlóra, esetleg 0-ra kell csökkenteni az ellenfél csapatot a meccs közepénél, különben "sosem" fordítasz. elenyésző, hogy hányszor volt epic ending egy-egy conquestnél sajnos.
  • Bandicoot
    #4066
    1. Ez Battlefield abban (sőt jobb) minőségben mint a bf4.
    2. Bár kevesebb a motyi talán, a bf-et a fanok nem azért tolják hogy minden meglegyen aztán huss, hanem a multi hangulata miatt.
    3. Mint említettem bár talán tartalmilag csekélyebb a full alap BF4-hez képest (A battlefronthoz képest viszont minden létező tekintetben több), megfelelő tempóban adagolják a kellemes dlc pakkokat - season pass mondjuk a közelgő black friday napon erősen figyelendő.

  • undY1ng #4065
    +!! Így fogok tenni. :)
  • Vadnokedli
    #4064

    Nálam be van ragadva a múltheti medál..
  • giornalista
    #4063
    szia!
    hetente 5 medált kapsz, random, melyeket. azok közül mindig 1-et választhatsz ki, amit számol. sem a maradék 4-et, sem a többi, háttérben levőt nem számolja a játék!
    a medálok hétről hétre változnak. amit már egyszer megcsináltál, szintén megkaphatod újra, hogy megcsináld még egyszer.
  • NikeCortez
    #4062
    Sziasztok!
    Kérdés :D

    Az Awardok avagy a Medálok...5db Heti van, amit ki lehet emelni és csinálni..de a hetieken kívüliek, hogyan jöhetnek szóba? Háttérben számlál?
    Sajna nem tudom ezt belőni így magamnak...vannak egyszerübbek és nehezebbek, de nem tudom beállítani őket.

    üdv.
    bocs ,ha hülyeség.
    Utoljára szerkesztette: NikeCortez, 2016.11.02. 16:54:24
  • TDC Geronimo
    #4061
    Battlefield bulletin twittert tudom ajánlani.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.02. 14:58:17
  • Running
    #4060
    Van valami értékelhető magyar Battlefield 1-es oldal, amit érdemes követni? Ha nincs, akkor valami angol?
  • Tikal #4059
    Akkor már rég meg kellett volna venned, és nem mások hülyeségein gondolkozni :)
  • undY1ng #4058
    Tudom. Szinte az összes része megvan.
  • TDC Geronimo
    #4057
    Ez Battlefield...
  • lac coo
    #4056
    Ugy biztos nem jar mint az SWBF...
    Azzal az volt a baj, hogy tul gagyira lottek be...
    Valami sajat szerver esetleg egyedi konfigolas megmenthette volna azt siman ( begtelen granat, gyorsan toltodo hp stb....)

    Egy picit itt is erezni a torekvest, hogy 6-99 evug mindenkinek jo legyen, de messze nem annyira....
    Egy nagyon picit talan unalmas B1, amiatt biztos csokkenni fog a letszam idovel, de ki nem fog halni...
    De azert erezni, hogy a konzolos kozonseg kiszolgalasa nem mindenben tett jot a jatekkal...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.02. 11:58:29
  • giornalista
    #4055
    ezt lehetetlen előre megmondani szerintem. a Battlefront sorsára aligha jut, de szerintem annyira tartós sem lesz, mint a BF4, kevesebb a tartalom, a fegyver, a változatosság benne. de attól nem kell tartani, hogy elsivatagosodna az egész.
  • undY1ng #4054
    Magyarul, megéri a játék? Látom mindenhol a jó értékeléseket és tetszett is a beta. Csak sokan itt arról is beszéltek, hogy olyan lesz mint a SW, hogy hatalmas kezdeti hype, majd pár hónap múlva szépen lassan elfelejti mindenki.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2016.11.02. 11:20:41
  • Conqvistador
    #4053
    Mihamarabb kiunlockolod 2-3as szintre a kasztokat.
    Operations ba elég szépen lehet pontokat szerezni főleg ha nyeritek is a kőrt.

    Ja közben megtaláltam melyik kaszthoz mennyi Xp szint kell fejlődésileg.
    Assault és Support 50000xp per szint Medic 45000xp Scout 30000xp? Lehet mert vele nehezebb passz.
  • macylacy
    #4052
    akkor hogy lehet minél több fajta fegyvert rövid idő alatt megszerezni multiba ?
  • FEARka
    #4051
    Csak fegyver skineket kapsz + 1-t a tankra, ha megcsinálod a feladatokat és összegyűjtöd a Field Manualokat.
    Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.11.02. 08:55:53
  • macylacy
    #4050
    a campaign -t végig tolom akkor kapok fegyvert multihoz ?
  • MerlinW
    #4049
    Mert preorder leszázalékolás volt az eredeti árból:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.11.02. 01:34:05
  • Conqvistador
    #4048
    Az a durva hogy 22.én olcsóbb volt a G2A és az Instant Gaming ára is. Akkor 41euróért lehetett most 45 :D
  • MerlinW
    #4047
    G2A-n 45€
  • TDC Geronimo
    #4046
    PS4 mióta szárnyal ott a legjobb a játékosszám minden multis játéknál
  • Tikal #4045
    Mi van már ezekkel a Medálokkal? Egyik meccs előtt a múlt heti medálok vannak, a következő körben az eheti megint...
  • yossarianHUN
    #4044
    Röviden? Amerika.
  • undY1ng #4043
    Hol érné meg legjobban megvenni a játékot? Jól elrontottam, mert a megjelenés előtt "csak" 35 euró volt cdkeys-en. Mostmár 50. :D
  • Tikal #4042
    hogy egy klasszikust idézzek: a PC-s játékoknak leáldozott!
  • Adam Jonas
    #4041
    Most nézem a bf1stats.com-ot:

    Currently online players

    PC: 97,407 (24h peak: 118,369)

    XBOXONE: 173,414 (24h peak: 173,414)

    PS4: 237,319 (24h peak: 248,987)

    Total: 508,140

    PS4-en majdnem 3x annyian nyomják, mint PC-n. WTF?
  • TDC Geronimo
    #4040
    NEWS: Total #BF1 player base during launch week was nearly double that of #BF4 (and continues to grow)
  • RatBaG #4039
    nálam a buglista eddig kimerül annyiban, hogy:
    - kör végén vagy egyből quit-ot kell nyomni, vagy megvárni a következő mapot, mert egyébként fekete képernyőre tesz és sose tölti be a főmenüt
    - a pályákon elég sok olyan hely van, ahol grafikailag el lehetne lőni a tereptárgyak mellett, de mégse megy
    - customize menüben, mikor lenyitom a fegyverlistát és elidőznék a statok összehasonlításával, folyton becsukja és visszaugrik
  • lac coo
    #4038
    Eddig nekem se volt, ma este csinalta ezt....