6439
  • lac coo
    #4197
    Ilyen szempontbol eskuszom a TDM a legjobb, igaz nem sokszor probaltam mert nem erdekel, de ott teljesen jo a letszam, meg ugye nem kell egy zsebkendonyi teruletre kotelezoen mindenkinek....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.06. 10:07:48
  • Tikal #4196
    Én meg Operations-t :)
  • Tikal #4195
    Aham, valóban... leírtam már előtte többször is mit gondolok, fusd át még egyszer. A variációk már ott vannak, csak nem te kattingatod össze hanem a DICE. Neked ez probléma, nekem meg nem. Szerinted ha te rakod rá a scope-ot meg a grip-et akkor attól személyre szabottabb lesz, nekem meg mindegy kirakja rá, mert az eredmény úgy is ugyanaz. De hagytak neked is valamit: leveheted a bayonetet ;)
  • yossarianHUN
    #4194
    Az a különbség, hogy én érvelve támasztottam alá a véleményem (a nagyobb testreszabhatósággal rugalmasabb, használhatóbb és személyhez szólóbb fegyvereket lehetne összerakni), erre te már csak baromi frappáns gúnyolódással feleltél. Na mindegy, engedjük el, innen már tényleg csak szájtépés az egész.
  • lac coo
    #4193
    Én egy 160 fős CQ szervert szeretnék ,ez most kevés , alig találok embert... :DD
  • Tikal #4192
    Szerintem már leírtuk mindketten mit akarunk vagy mi nem érdekel, de ha még egy párszor el akarod mondani, hogy te szeretnéd rákattintani a gripet meg a scope-t a puskádra, hát hajrá, engem nem zavar :) Sok érvet nem igazán lehet felhozni a témában, hiszen elég szubjektiv a dolog ki mit szeret....
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.11.05. 23:44:34
  • VO101Tom
    #4191
    BF4-ben csak a Classic módban vesznek el, a Hardcore módban nem.
  • [UNQL]Echo
    #4190
    Bf4-ben tudtommal nem vesznek el, sajnos...
  • yossarianHUN
    #4189
    Ha nem üres tárat cserélsz HC-ban, elvesznek a benne lévő lövedékek?
  • yossarianHUN
    #4188
    Oké, ha a mondatértelmezés és korrekt érvelés helyett a továbbiakban is a passzív-agresszív, leereszkedően cinikus szurkálódást preferálod, lelked rajta :)
  • Tikal #4187
    Lesz majd rá patch... ha nem teszik a dolgukat akkor majd le lesznek váltva :)
  • Tikal #4186
    Mint írtam, értem, te akarod rátenni a kis kezeddel a grip-et meg az éjjellátót, hangtompítót, lámpát, értem én, semmi gond :)
  • ZiLi
    #4185
    Naná hogy van . Jó pár....
  • Seten
    #4184
    Egyáltalán van a játékban sima, forgó-toló záras, nyílt irányzékú fegyver?
    Amilyet az I. vh-ban is használtak. ;)
  • FEARka
    #4183
    A Squad leadereket nem lehet valahogy lecseréltetni, ha nem teszi a "dolgát"? A legtöbbnek nehezére esik használni a Q-t....
  • Seten
    #4182
    Ha eltűnik, nem kell újra beírni csak lenyitod a konzolt, nyomsz egy lefelé nyilat és enter.
  • yossarianHUN
    #4181
    Igen, én szeretnék a saját szájízemnek megfelelő stílusú fegyvert összerakni. Ezzel mi is a problémád?
  • Vadnokedli
    #4180
    Szerintem nincs megoldás, kampányban is eltűnik
  • RatBaG #4179
    hiába van bent a user.cfg-ben a perfoverlay.drawfps 1, folyton eltűnik az fps kijelző.
    elindítom a játékot, bemegyek a serverre, végig ott van, de respawn után eltűnik. beírom konzolba, de megint csak addig tart.
    a béta alatt végig kint volt. valaki tud erre megoldást?
  • Vadnokedli
    #4178
    Akinek van ilyen medálos problémája ha originban nyom egy repair-t segíthet- nálam legalábbis elmúlt; de lehet hogy volt egy apró szerver update mainapra.
  • [UNQL]Echo
    #4177
    Ne feledjuk, hogy a jamuveknel nincs kulso nezet ami szinten eselynovelo tenyezo antitankozas eseten.Plusz a repcsiknek is kicsit tobb skill kell bombazaskor es dogfightnal.
    Tovabba hit indicator sincs mivel a celkereszt ugrik.Ezt a hulye realtime damagepont kiirast is ki kene venni.
  • Tikal #4176
    HC-ben is le fognak mészárolni, ne aggódj, csak még gyorsabban ;)
  • lac coo
    #4175
    Én nem bánom hogy Hc jön van valami, de valami legyen már, mert ez a tömeghent mindenhol ez már rohadt uncsi ! :))
  • Tikal #4174
    Az a helyzet, hogy a legtöbb sniper munkája szart se ért...
  • RatBaG #4173
    bizony! a sikeresen visszavonuló védőknek meg instant visszatöltődik az ammoja.
  • giornalista
    #4172
    srácok, nem tudom, hogy ez csak nekem újdonság-e, de most jöttem rá, hogy Operationsben az alapján kap reinforcementet a támadó csapat, miután megszerez egy szektort, hogy hány Retreatert tud megölni. minden egyes megölt retreater 2 extra ticketet ér a csapatnak.
  • VO101Tom
    #4171
    nyilván mi?
  • Conqvistador
    #4170
    Duplán sebez? Hát akkor a Scoutok megszívják a lövéseik 80% a instant kill nem sokat nyernek vele :D
    Viszont az Support durván feljavul.
  • RatBaG #4169
    egy fejlesztő csöpögtetett infót a hardcore-ról, állítólag most nem 60% lesz a hp, hanem ugyanúgy 100, de a fegyverek duplán sebeznek majd. persze majd kiderül mennyire lesz életképes, most ezerrel balance-olnak.
  • toza #4168
    nyilvan...
  • HHpanther
    #4167
    Az ilyesmi mindig jó móka. Cod2-ben is rengeteget toltuk ilyen szervereken :)
  • lac coo
    #4166
    Only noscope medic egylovetu jo lenne celkereszt meg minden nelkul !':)
  • VO101Tom
    #4165
    BF4-ben csak HC szervereken játszunk.
  • TDC Geronimo
    #4164
    Fegyvereket lehet állítani így ha letiltod scout összes fegyverét akkor szerintem nem lesz sniper :D
  • HHpanther
    #4163
    Kiderül amint kijönnek a costum szerverek. Kérdés mit és hogyan lehet benne beállítani.

    Nálunk pl volt olyan a szerverünkön, hogy csak a leaderre lehetett születni. Ez segített egyben tartani a squadot (ha pl nem ismerősök játszanak együtt)és nem kóválygott mindenki mint gólyafos a levegőben.

    A sniper limit is kérdéses. (Szerintem erre nem lesz lehetőség,de meglátjuk)
  • lac coo
    #4162
    Hat csak eddig nem voltak meteres po tosaggal beosztva a fegyverek hatltavjai ....
    Jelenlegi fegyver sebzesekkel, tavolsaoggal szorasokkal 60% HP-val szerintem hasznalhatlan lesz. Vagy onli medic :))
  • HHpanther
    #4161
    Ezt kétlem. Minden játékot amit csak lehetett hc módban tolt a csapatunk és soha nem volt számunkra gond. Inkább az mint az eszetlen tunkolás és gáz spammelés. Ízlések és pofonok. Nincs ezzel gond :)
  • lac coo
    #4160
    Aha, majd meg utatjatok sima hp csokkentessel mire megy egy assault, aki gyak el se talaja abbol a tavolsagbol a medicet ahonnan az ket lovessel legyilkolja ! :))
  • NikeCortez
    #4159
    igen és ez szomorú :)
  • HHpanther
    #4158
    Nem is való mindenkinek a hc :) Többen tolják általában a normál módokat.