6439
  • Tikal #4117
    I vh. Azért ne várd már azt a fegyver variálhatóságot mint a mai cuccoktól...

    Nem tudom mennyire volt nehéz a fegyverfejlesztés BF4-ben, de nem is várom el ugyanazt egy első világháborús játéktól.
    Szerintem az egyszerűsítésen azt értik a legtöbben, hogy a gunplay lett jobb, mert már nincs annyi gadget, auto lock, sípolás stb :)
  • yossarianHUN
    #4116
    Látom, nem sikerült megérteni, amit írtam.
  • Tikal #4115
    Igen emlékszem a Gran Turismo 5-ben is mind az 1000 autóval játszottam!


  • yossarianHUN
    #4114
    Megjegyzem azt az érvet sem értem, hogy jobb, hogy le lett egyszerűsítve minden, mert a BF4 fegyverfejlesztési rendszere túl volt bonyolítva. Most komolyan? Agysebésznek kellett lenni ahhoz, hogy az ember felfogja, melyik fejlesztés mit csinált BF4-ben? A szöveges leírás mellett interaktív diagramokkal is jelölve volt a dolog, hogy még egy óvodás se érthesse félre, miről van szó. Komolyan, elég szomorú, ha erre valaki azt mondja, hogy neki túl bonyolult volt.
  • Conqvistador
    #4113
    Ezt halál komolyan mondod?
    Pont ez a lovas csávó kaszt amit még nem próbáltam ki de most már mindenképp teszek 1-2 próbát vele hátha igazad van és jó :D
    Mondjuk nekem olyan mindegy Rambo 3 al is meghalnék hamar :D
  • yossarianHUN
    #4112
    És ki mondja, hogy gyengébbnek kell lennie a többinek? Megint mondom, erre a BF4 volt a legjobb példa. Igen, nem volt nagy diffi a fegyverek között, ugyanakkor egy-két kivételt leszámítva nem voltak kiugróan gyenge, vagy erős fegyverek. Épp ezért egy rakás különböző fegyver közül választhattad ki az apró nüanszok alapján, hogy melyik jön be neked a legjobban. Bárki bármit mond, nekem ez a rendszer jobban feküdt, mint a mostani "közelre lősz, ezt választod, messzire lősz, azt választod" szisztéma.
  • yossarianHUN
    #4111
    Ez mindig igaz lesz, ettől függetlenül a választás szabadsága az, ami hiányzik az embernek. Te milyen autós játékkal játszanál szívesebben, amiben 5 autó van, vagy amiben 50? Nyilván utóbbinál is ugyanazzal az egy-kettővel mennél végig, ettől függetlenül 10-ből 9 és háromnegyed ember ezt preferálná. A BF4-ben én remekül elszórakoztam azzal, hogy egy-két hetente mindig más fegyvert próbálgattam egy adott classon belül. Igen, nagyok voltak az átfedések, nem voltak óriási különbségek a fegyverek között, de elég gyakorlással és tapasztalattal az ember kiismerhette ezeket a nüansznyi diffiket, és végül megtalálhatta azt, amelyik a legjobban illett a stílusához. Rengeteget szórakoztam azzal, hogy a garmadányi fegyver közül kiválasztottam egyet, amit nem nagyon láttam még ellenségnél se, és elkezdtem próbálgatni, hetekig szinte csak azzal mentem, amíg teljesen ki nem ismertem, és meg nem tanultam jól és eredményesen használni.

    Tény, hogy nem gamebreaking ha nincs százötven különböző mordály a játékban, de nekem azért erősen hiányoznak ezek a dolgok.
  • Tikal #4110
    Alternativa van sok, de ha 30 féle típusból tudnál választani kasztonként, akkor is a legjobbat használnád nem? Márpedig az mindig egy vagy kettő, max 3 típus. A többi fegyver az gyengébb vagy nagyon speciális lesz, mert ha meg mindegyik ugyanolyan fasza lenne akkor meg annak nem lenne értelme...
  • Tikal #4109
    És ebből mennyit használtál? Gyanítom a kettő legjobbat :)
  • yossarianHUN
    #4108
    Mondjuk ha több alternatíva lenne, akkor nem kéne mindenhol kettőt használni...
  • lac coo
    #4107
    Tovabbra is erdekel mennyit hasznalsz ebbol kasztonkent...
    mert ena spec assaulttal kettot, tobbi minek van nem is ertem :))
    A medalokrol es egyebb kacatokrol meg ismert a velemenyem.
    Nekem a legtisztabb tovabbra is az, ha egy tok uj jatekosnak ugyanolyan fegyver jutna mint egy reginek, nem egy agyonbutitott...
  • giornalista
    #4106
    nyilván nem gecizésből hagyták ki őket. de ettől a tény még tény, elég kevés van belőlük.

    a DLC-kkel jön még 16, az classonként 4-4, nagyon remélem, hogy nem 2-2 variáns, hanem 4 önálló fegyver.
  • yossarianHUN
    #4105
    Én mondjuk azokat, amik most is bent vannak, csak nem tudod őket szabadon variálni. Tárak, gripek, célzók, csőszájfékek, elsütőrendszerek.
  • lac coo
    #4104
    De mar igy is inkabb fantazy fele kozelit, mit raktak volna meg bele ?':)
    Azert BF4-hez volt mibol valogatni...
  • giornalista
    #4103
    talán abban, hogy négyszer ennyi fegyver volt benne? az azért nagyon nem mindegy.
  • Tikal #4102


    Milyen kiegészítő kellene, de tényleg...
    A BF4 miben volt tartalmasabb?
  • Piko888
    #4101
    Természetesen nem lézert, de azért picit kevés.
    Tartalmilag az egész játék sekélyes, messze van a korábbi BF-ektől.
    A Bettlefront jut eszembe róla, le van butítva minden.
    A szintlépéseknél sincs xp kijelzés.
    Nem tudom a medalokat normálisan kezelni stb....
  • Seten
    #4100
    Milyen kiegészítőket szeretnél rájuk?
    Lézer irányzék, esetleg taktikai karbid-lámpa?
  • lac coo
    #4099
    Miért mennyit használsz abból a kevés fegyverből? Kettőt kasztonként...? ;)
  • Piko888
    #4098
    A medal rendszer egy nagy nulla.
    Kijelölöm a heti medalt, a következő körben már megint jelölnöm kell.
    Persze amit megszereztem az adott körben azt nem írja jóvá.

    A szintek közti haladást rosszul jelzi, olyan mintha midjárt lépnék, de közben még 40 perc van.

    A BF4-hez képest egy csomó dolgot kivettek. Nem látom mennyi xp kell a kövi szinthez, stb.
    Kevés a fegyver, alig van hozzájuk kiegészítő.

    A hangulat okés, grafika szuper, de a többi mélyen a BF4 mögött
  • kerla
    #4097
    Próbáltam de sajnos nem segít... csak ha last checkpointot választok megy, ha continue-t nyomok, a végtelen töltés és homokóra vár rám...
    azért ehhez képest kicsit drága volt a játék, hogy ilyen alap dolog ne működjön....
  • ikarus44
    #4096
    Lehet a fejlesztők közt vannak állatvédők
  • NikeCortez
    #4095
    Semmi gondom nincs a kasztokkal, igazából a te dolgaidból talán csak a LÓVAL van bajom..."sebezhetetlen" vagy mit tom én hogyan mondjam...,hogy igen is pusztúljon el az a szerencsétlen állat egy Tár skuló után, vagy ha oda pörkölök tankal...
    Tényleg, ha aknára lép akkor mivan? a ló az "Járműnek" számít? Felrobban? nem találkoztam vele azért is kérdem :D
  • RatBaG #4094
    btw megy itt a sírás, hogy ez vagy az a class az OP, közben meg senki se említi meg a cavalry-t! imádom!
    már a beta alatt is nagyon bírtam, a sivatagban lehetett jókat taktikázni a homokdűnék között, de már kezdek belejönni a többi mapon is.
    lóról leszállva egy terminator! ha testre céloznak, csak úgy pattognak a lövedékek, spammelem magamnak a hp/ammo-t, 1v1-ben szinte megállíthatatlan.
    múltkor scar-on az ellent megkerülve egyedül foglaltam a szélmalmos pontot, vagy 3 enemy + 1 heavy tank érkezett, de a kretének folyton egyesével próbáltak betámadni a malomban, amint beléptek puskábal egy putty+instant melee, közben dobáltam ki a gránátot a tankra... ezt játszottuk vagy 5 percig, mire vége lett a meccsnek.
    kedvenc szórakozásom még, hogy a csőlátású tankosokat lesből betámadom, lóról 2 meg leszállva 1 light anti-tank grenade, aztán csak pislognak, hogy hova lett a hp.

    és persze ehhez a mókához soundtrack is dukál:
  • NikeCortez
    #4093
    Ezen a Heti medálos 5leten, teljesen ki vagyok hűlve még mindíg...ezt elrontották...
    Ráadásul bugos? Esetleg direkt van össze vissza? Had ne magyarázzam miről van szó, tuti találkoztatok vele.

    Lehet tudni valamit a "nagy" patch-ről? (valami note stb..)
  • lac coo
    #4092
  • TDC Geronimo
    #4091
    Én se vágom :D

    Pont múltkor beszéltük, hogy oda kellene egy szállító jármű is, erre nem beraknak azt is :D
  • Running
    #4090
    Hozzányúlnak egy elbaszott térkép layeréhez, hát ilyen sem fordul elő az elmúlt 10 évben. Mi van ezekkel?
  • TDC Geronimo
    #4089
    Novemberben jön a nagy patch. Abban lesz suez rework, custom serverek, 1 hetes event, rakat javítás, matchmaking/server balance stb
  • Predaking666
    #4088
    Találkozott már valaki olyan "hibával", hogy mind1, hogy milyen módot akarsz tolni folyamatosan lost connaticon a vége?
    Nagy véletlenül sikerül 1-2 gamehet csatlakoznom, de sajna ritka mint a fehér holló.

    Amit viszont leszűrtem ,hogy 1VH-s időszak baromi sokat dobott a hangulaton, mivel nincsen semmi hi-tech kütyü pl Infrás távcső, laser sight..stb. így jobban magára van utlva az ember célzáskor mint valaha. Valamint azt vettem észre, hogy mintha a csapatársak segitőbbek lennének mint elődben. Bár a medicesek ritkán vannak ott amikor igazán kellenének.
  • TDC Geronimo
    #4087
    Battlefield 1 – The Road Ahead
    All you need to know about future updates, tweaks, and events


    Suez 5 flages lesz :D
  • giornalista
    #4086


    drága topiktársak, lökést adtak a múlt heti videóm után kapott pozitív visszajelzések, ezért újabb videóval jelentkezek. ebben általánosságban áttekintem, hogy miért más és nehezebb a BF1, mint a 3-4-Hardline trió, illetve a videó második felében konkrét tippeket, tanácsokat hoztam. természetesen a veteránoknak nem sok újdonság lesz benne, de remélem, azért lesz, akinek segít és aki hasznosnak találja! minden visszajelzést, tanácsot nagyon szépen köszönök, akár itt, akár a YT-on!
  • yossarianHUN
    #4085
    Csecse. Csak ne megint ugyanazt a hármat adja újra meg újra...
  • TDC Geronimo
    #4084
    Revision 3 skinek már live
  • lac coo
    #4083
    Nekem asszem nincs egyes bill... Gorgo fel pisztoly, gorgo le puska ....
    No mindegy akkor ez ilyen :)
  • toza #4082
    1 es gomb...aztan bal eger..
    gorgovel kesik vagy megvarja..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.11.03. 09:42:38
  • Conqvistador
    #4081
    A gáz gránátotok ellen egyféle védekezési módot tudok, végig rajtam van a gázálarc.
  • lac coo
    #4080
    Vagyis, hogy csinalja aki nem bena ....?
  • Running
    #4079
    Igen, te vagy béna.
  • lac coo
    #4078
    Mikor fegyvert toltok, akkor csak en vagyok bena, vagy valoban nem tudok addig mondjuk pisztolyra valtani amig be nem fejezi a toltest ?