6439
  • Tikal #4358
    200-250 az átlag, szóval az teljesen oké.
  • yossarianHUN
    #4357
    Tapasztalataim szerint egyik online, kompetitív FPS-ben sem attól lesz valaki az überkirály, hogy eszméletlen reakcióideje van, még CoD-ban, meg CS-ben sem. Ez is hozzátartozik, de ami sokkal lényegesebb, az a helyzetfelismerés, és ami még fontosabb, hogy ki tud mindig egy lépéssel az ellenfél előtt járni, és úgy játszani, arra menni, azt csinálni, amire az a legkevésbé számít.
  • Conqvistador
    #4356
    Na szerintem ezért vagyok béna 210ms alá nem igazán tudtam menni inkább 240 és felette.
    Gondolom mások azért bőven alá mennek.
  • Tikal #4355
    rekacióidő teszt
  • Tikal #4354
    Nem csak azért jó játékos mert gyorsan célozz, ezer más oka van még: helyzetfelismerés, fegyverek ismerete, pálya ismerete.. önmagában az, hogy valaki gyors még nem elég.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.11.13. 15:57:40
  • yossarianHUN
    #4353
    Pont azért nem céloztál, mert egérrel jobb esélyed van nozoom eltalálni az ellenfelet. Viszont ha a célzás kapásból rárántaná a fegyvert az ürgére, te is céloznál.
  • Conqvistador
    #4352
    Oké aláírom. Van amikor ki tudod számítani honnan hol mikor fog az ellen előbukkanni.
    De nekem ne mesélje be senki, hogy valaki 100 alkalomból 85 szőr 8 századmásodperc alatt képes mondjuk lőni mikor minden hivatalos sportversenyben 10század alatti rajtnál automatikus kizárás jár. Usain Bolt átlagos reakcióideje 15 századmásorperc körül van.
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.11.13. 12:45:37
  • Frequency
    #4351
    Ekkora távolságnál soha nem célzom,pisztollyal pl.egyetlen célzott lövést sem adtam le..r-go nem előny a kontroller ;)
  • lac coo
    #4350
    Imadnivalo ez a szerverkereso.....
    CA ,minden map : ha 1-5 ig val allitva a szabad slot, kiad egy rakat fullos sorbanallos szervert....ha 6-10 kiad harom szervert abbol egy normalis ping. Ha meg 10+ ,akkor telerakja full ures szerverekkel....
  • Pitya78
    #4349
    Lol:D
  • lac coo
    #4348
    Hetkoznap tok jokat lehet jatszani, meg meg ma delelott is, de most mar annyi a noob csira mint a fene....
    Mar megy a mortarozas gazdobalas ezerrel.....
  • lac coo
    #4347
    Nem tök mindegy, az egész koncepció miatt ha szembe kerülsz egy enemyvel, valamelyikőtöknek az esetek 99 %-ában esélye sincs :))
  • Seten
    #4346
    Szerintem 2-3 enemy-nél eleve esélyed nincs, pláne ha fejlövéssel akarsz operálni.
  • Vadnokedli
    #4345
    Nem; de nagy részben arra megyek, és ez egérrel könnyebben véghezvihető mint kontrollerrel, főleg ha 2-3 enemy együtt jön(ilyenkor hajlamos az auto aim félre húzni). De ez mindegy is, a lényeg hogy ez kb 0 előny egér+kb vs controller helyzetben.
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2016.11.12. 16:24:26
  • Vadnokedli
    #4343
    Szerintem nincs belőle előnye- BF3 at PS-en kezdtem anno, és PC-n is kipróbáltam a kontrollerezést több a hátránya mint előnye- trust me. Hiába auto aim az nem fejre húzza, egérrel meg csak ráviszed a célkeresztet/irányzékot a fejére és kész. Legalábbis esetemben.
  • toza #4342
    pc bf1 auto aim a cime.. szoval pc-n kontrollerrel nem kell celozni.! mart auto aim..szoval van elonye...
  • yossarianHUN
    #4341
    Hogy a vérbe ne lenne? Mikor összefejeltek egy utcasarkon, és neki csak a célzást kell lenyomnia, hogy az automatika magától rád rántsa a célkeresztet, az azért elég nagy fegyvertény...
  • Vadnokedli
    #4340
    Miért? Még így sincs esélye ellened PC-n, járművekhez mondjuk fasza a kontroller.
  • yossarianHUN
    #4339


    Ezt azért kivághatnák a fenébe a PC verzióból...
  • Pitya78
    #4338
    LAG-nak hívják, szerver és kliens közti idő csúszás
  • Running
    #4337
    Te még úgy látod arra néz, de már nem, hanem téged lő. Előfordul.
  • Predaking666
    #4336
    Embereek sikerült megoldanom a server disconect gondod. Kicsit fura megoldás, Avast VPN secure-t be kell kapcsolni és onnantól nem lesz ilyen probléma. Fantasztikus élmény volt 4-5 meccset zsinórban lejátszani :D
    Lenne 1 kérdés, harc közben a képernyő jobb felső oldalán mindenféle kis képek jönnek fel 1-2 mp-re (pl kis film kocka, félkőr nyíl) melyik mit jelent?
    Hamár hitbox, arra mi a válasz, hogy a másik csávó totál másik irányba néz és még is lelő?
  • RepeszElek
    #4335
    Mivel sokszor elég egy lövés ezért annyira nem zavar a tőltés idő, igazából annak a kezében op a cucc aki jól céloz
  • lac coo
    #4334
    Bruttoban nezd, akkor valoban eleg op.....
    Akarcsak a shotgunok, a hunter siman letojja az alap smg-t.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.12. 10:22:56
  • Seten
    #4333
    Pont azért erősebb mert forgó-toló záras. A félautomaták szerkezetükből adódóan gyengébbek.
  • manacz
    #4332
    Csak mint a BF4-ben. Ott is vannak limitless szerverek, itt is lesznek :)
  • erasmus4
    #4331
    Amúgy a martinihez annyit hogy igaz, hogy erős cserébe nincs rajta scoop és minden lövés után tölteni kell, szóval azért van hátránya.
  • lac coo
    #4330
    Mekkora anyázás lesz itt sniperlimitnél ...! :DDDD
  • TDC Geronimo
    #4329
    Sniperrel nem kell fejre lőni ahhoz, hogy egyből öljön
  • RepeszElek
    #4328
    Engem tegnap lóhátról szedett le egy sniper egy lővéssel vagyis headshot ami önmagában nem lennenagy ügy ha nem vágtattam és ugrattam volna közben és nem Kb. 150 méterről teszi :).
    Jah és megszereztem martinit tényleg elég op a cucc, sokat öltem vele
  • Conqvistador
    #4327
    Na ilyen se gyakran történt velem.
    Az első fura kill 201 méterről motorcsónakból vaktában kilőttem valakit majd 5 percre rá repülőgép faroklövészeként 250 méterről killeltem szintén vaktába egy enemy-t :D Biztos örült neki :D
  • Conqvistador
    #4326
    A makróval nincs probléma. pl pár másodpercenként spammelteti a medic vagy support csomagot az nem gond.
  • Running
    #4325
    A furcsa találatok nagy része annak köszönhető, hogy sokszor vannak csúszások a hitboxban, valamint helyzetek, amikor azt látod, 1 lövéssel lelőtt, az ellenfél szemszögéből ő már beléd lőtt egy fél tárat. Ilyenek mindig lesznek, főleg 64-es szerveren.
    Mondjuk sokkal jobb a játék eme része, mint az elődökben, de a tökéletestől fényévekre van.
    Viszont tény az is, hogy csalók is vannak bőven, de azt mindenki látja a bannokból, és mennyi lehet aki le sem bukik, vagy makrózik mint az állat.
  • Conqvistador
    #4324
    Én meg azt furcsálom mit tudnak csalni, hogy trenchből 2 lövéssel megöljön 40 méterről mikor 100as életerőm van hogy meg miért?
  • erasmus4
    #4323
    Az is egy megoldás :D
  • manacz
    #4322
    Ez szerintem valami bug féle is lehet, mert engem is 10-ből 13-szor headshot-tal ölnek meg. Legyen az Assault, Medic vagy bárki más...
  • HHpanther
    #4321
    Viszont nem feltétlenül cheater mind aki ügyes.
  • NEOreg3
    #4320
    találkoztam olyan scouttal, akinek a 31 killjéből 27 headshot volt (párszor engem is megölt szemből, felfogni se volt időm és már halott voltam) és már 20-as szintű

    nem mindenkit fog meg a fairfight :\
  • Conqvistador
    #4319
    Vagy kizárná Őket a banhammer. Azért nehogy már egytized mp alatt reakcióidőzzenek.. :D
  • erasmus4
    #4318
    Tök jó lenne, ha valahogy mérné a reakcióidőket mennyi idő míg becélzol egy ellenfelet és lősz+találati arány, és ez alapján menne a matchmaking. Az ilyen hypergyors gyerekek mennének egymás ellen.
    Akik meg meglátnak valakit szépen célraemelnek becéloznak lőnek, mellé, újra :D, szintén egymás ellen.