6439
  • RepeszElek
    #4918
    Èn fognàm ès nerfelnèm a medic-et hogy pontatlanabb legyen a fegyvere ès csinàlnèk egy olyan HC mòdot ahol nincs scout class
  • VO101Tom
    #4917
    Ezzel részben egyetértek, a sok csipa az probléma, de ha ezzel tudnak DICE-ék kezdeni valamit, akkor jó lesz ez. Mi BF4 alatt is csak HC-n játszunk, BF1-et is kipróbáltam, alapvetően tetszik, de van pár komoly bug ami miatt mégsem játszunk még vele. Az tetszik, hogy nincs ikon a sajátok fölött sem, csak amikor rá célzol meg ha előtted áll. Ha hallasz valakit futni a fal túloldalán, az lehet saját vagy ellenség is. Ha elveszted a parancsnokot mert nem rá figyelsz, akkor nehezebb megtalálni ha nem vagytok egy TS-en. Simán el lehet keveredni a többiektől anélkül, hogy tudnád, hogy a következő sarkon ki van. Csak azt hallod honnan jönnek a lövések. Az is tetszik, hogy nem ad üzenetet ha lelősz valakit, nem tudhatod, hogy csak megsérült vagy meghalt. Sokkal kaotikusabb, életszerűbb az egész (BF4 HC-hez képest), ez a része qrvajó. Nincs olyan, hogy valami ugrabugra triggerhappy hülyegyrek végigrushol a fél pályán, csak a piros ikonokra fókuszálva, amit a többiek spottolnak neki. Volt itt nemrég egy repülős gameplay, amiben a gyerek mást sem csinált, csak normál látótávolságon kívülről a pici piros ikonokat lőtte a semmi közepén, és persze kapta a killeket számolatlanul. Tudom, hogy BF sosem a realizmusról volt híres, de ez már nevetséges. Na, itt ilyen nincs, vagy látja, vagy nem.
    Ami nem tetszik, hogy térkép nem nyitható menet közben, mondjuk nincs sok pálya, és indulásnál azért látni a layoutot, azért új pályákon néha jól jönne. Ahogy legalább a térképekre tett sajátokat is jó lenne jelezni, amíg nincsenek fix frontvonalak, és minden pont ide-oda változhat, legalább a térkép nézeten a saját csapatokat kijelezhetné. A tankok is bugosak, sokszor van, hogy a sajátokat akkor sem jelzi kékkel, ha közvetlenül rá célzok. Ismerni kell az egyenruhákat és akkor nem lesz TK, de távoli alakoknál ez lehetetlen, főleg mert nincsenek fix frontvonalak. Apropo TK, egyenlőre nincs punish, a normál módból ideszabadult hülyegyerekek számolatlanul osztják a TK-t és egyenlőre nem lehet ellenük tenni semmit. És ami a legnagyobb gáz egyenlőre, hogy nincs csipa limit ugye. A nagy, nyílt pályákon mozdulni sem lehet miattuk, amíg ezzel nem kezdenek DICE-nél valamit, addig a HC mód felejtős nálam is sajnos.
  • RepeszElek
    #4916
    Ezt mondtam èn is pàr sorral lejjebb a HC mòdròl, sajnos ez ilyen, horgàszok gyülekezete, ül ès vàrja a kapàst, a zàszlò foglalàs nem èrdekes, itt a normàl mòd sokkal közelebb àll a bf4-ben megszokott HC mòdhoz, vàltoztak a dolgok...de mint mondtama jàtèk olyan amilyennè az emberek teszik, sok az idiòta aki azt hiszi igazi hàborùban van vagy csak hülyèk ès ezt èlvezik..
  • yossarianHUN
    #4915
    Ahham. Ezért nem kell HC-n játszani.
  • Mester61
    #4914
    Sziasztok!
    Egy vén játékos vagyok 55 évesen 15 éve játszom, és segítséget kérnék.
    HC módban kipróbáltam a játékot, hát mit mondjak egy nagy szar vagyok, csak kelek meg halok, próbálok úgy játszani mint máskor, de itt csak camparek vannak vazze, mindenki várja .hogy valaki megmozduljon, a pályán senkit nem látok, ha megmozdulok 0,33 mp alatt halott vagyok, hát milyen játékmód ez , egy nagy szar. Mit is kellene csinálnom, hogy legalább 3 métert tudjak menni, itt minden a campelésről szól akkor meg sz@rok bele mert ez nem játék, a többi játéknál legalább HC ben volt esély itt semmi, ha játszani akarsz. Ha berak várni kell fedezékbe, hogy valaki megmozduljon, ez nagyon el van cseszve. Bocsi ,de én így érzem.
  • giornalista
    #4913
    az operations egyáltalán nem balanced játékmód sajnos.

    ha lenne rendes, régi conquest, szerintem nem sokan játszanának vele, de így, hogy a conquestet lebutították (és 25 perces frusztráló körökre szűkítették, ahol 8-10 perc után 95%-ban megvan a győztes - hol vannak a régi, 40-60 perces, változatos, igazán fordulatos, jó conquestek...) azért még népszerű.
  • RepeszElek
    #4912
    Nem flegmàzni akarok de a medic ellen nincs idő pisztolyra vàltani ha csak nem cèloz baromi szarul, de nincs az az isten hogy gyorsabban vegyem elő a pisztoly ès lőjek vele mínt ahogy ő hàrmat lő, az assaultnàl is ez a helyzet de ő legalàb tàvolròl nem veszèlyes
  • Zegi Norbi HUN
    #4911
    Én beraktam a csomag mellé :) Bunkerekben és kisebb épületekben lévő ellenség ellen elég hatásos :D A felderítők fegyvereire nem lett volna esetleg még jó?
  • yossarianHUN
    #4910
    Martininél ha nem öl azonnal, kapásból pisztolyra kell váltani, és tunkolni célzás nélkül. Csak egy lövés kell, hogy elkapja. Könnyű, mint az egyszer egy.
  • RepeszElek
    #4909
    Az orvosok fegyverei nagyon jòk mèg a martinival is necces kiàllni ellenük közèptàvon mert ha csak 97-et hittelek vègem van ily mòdon nem csoda hogy sokak leszarjàk az èletet ès inkàbb plusz fegyvereket visznek magukkal ùgy lesz igazàn gyilkològèp, majd figyeljètek a statokay miket ölnek a medicek
  • yossarianHUN
    #4908
    Én medicnél kicsi, supportnál nagy pakkot szoktam vinni magammal, már BF4-ben is így csináltam, ez a felállás bevált.

    A medic kilőhető gránátjai engem kifejezetten bosszantanak, szívesen próbálgatnám őket, de eszemben sincs se a medipakkot, se a tűt lecserélni, mindkettő vitán felül alapkellék. Mondanám, hogy a supportnak kellett volna adni őket, de az tényleg érdekesen nézne ki, hogy LMG-vel lehet kilőni a puskagránátot :)
  • RepeszElek
    #4907
    Ha szar a csapat ne szivasd magad lèpj ki,èn is ezt szoktam tenni, tegnap operationsban az oil of empire-t 1 tàmadàssal vègig nyomtuk. Mind a hàrom pàlyàt!
    Az utolsò pàlyàn 32-0ban voltam ès nem kempeltem csak nem volt ideje senkinek arra hogy leszedjen annyira mentek a tàrsaim előre, màr èn èreztem magam kínosan...
  • Zegi Norbi HUN
    #4906
    Cseles tud lenni az biztos, de már sokszor sikerült továbbjutnunk rajta az aktuális csapattal. A kulcs nyilván egy jó csapat, az hogy a védők gyengébben teljesítsenek nem feltétlenül szükséges szerintem, de ártani nem árt persze. Dobálni befele a gránátokat, medic gyógyít, support dobálja a lőszeres csomagokat aztán szép lassan el lehet araszolni az ajtóig, onnét meg könnyebb lesz már kiszedni őket. Vagy volt olyan is ellenünk, hogy egy tank ált az egyik ajtóhoz, ki is füstöltek minket onnét :D Ami viszont tuti beválik, ha a léghajó rázuhan a bunkerre. Mindenki a környéken, bent és kint meghal, a támadók bemennek szépen még a védők előtt és ennyi volt :D Mikor ilyen megesett velem, mind1 hogy támadó vagy védő voltam, a következő szektor jött :)

    Egyébként a lusta medic és support játékosokkal is csinálhatnának valamit. Feltétel lehetne a teljes xp mennyiséghez csata végén, hogy x számú játékost "töltsél" fel. Egyszerűen olyan zavaró, hogy sok nem tud orvosi csomagot meg lőszert sem adni másnak. Kedvencem, mikor a support játékos lerakja maga mellé a kis ládikát meg az aknavetőt, aztán akkor minden fasza. Ha mégis képesek másra is gondolni, akkor általában jönnek a lőszeres és orvosi ládák. A semminél jobbak persze, de szerintem a kisebb csomag a legjobb. Lőszert és életet is azonnal tölt és közben mehetsz a dolgodra és nem kell egy szakasznyian ott lóbálni a kukacot és várni, hogy töltődjön végre :D Arra a medicre sem tudok amúgy mit mondani, aki füst és repesz gránáttal jön be. Orvosi csomag, fecskendő, láda nem kell neki mert minek is az :D Néha lehet jókat derülni a játékon.
  • Maxyka
    #4905
    A két világmegváltó eszköz én meg az egyszemélyes katona.
  • toza #4904
    gazgranat es flir..?
  • Maxyka
    #4903
    Na de, tegyük fel, hogy igazad van és én kapom mindig a gyenge csapatokat, akkor hol a balansz? :)
  • Maxyka
    #4902
    Fordítsuk akkor meg. Az ellenetek védekezőknek volt szar csapata. Érzed azért nem? Hogy ez szar érv volt.

    Na-de! Minap már feltünően ledaráltak minket úgy hogy kiváncsi voltam az ellenfél csapatára, hol lehet a hiba. Hát a hiba ott gyökeredzett, hogy az ellenfél csapatában 4db teljes squad volt ami full premade. Másik csapat meg teljesen rwndom emberekből állt, ergo a rendszert ez kurvára nem érdekli ha 5fős partyval keresel játékot. Továbbá amikor a fél csapat scoutként a pálya szélén kempel mikor támadunk kellene a pontokat, de igy nem jut rá elég ember. St.quentinnel az a baj hogy az elsó két támadás során a két pont túl kőzel van egymáshoz és jól belátható távolságban. Támadók nyilt terepen szaladnak előre míg a védekezők csapatok egyenes vonalban lövészárkokban. Ennél nyilvánvalobban nem tudom kifejteni milyen védekező orientált a pálya.
  • giornalista
    #4901
    akkor nagyon gyenge csapatokkal játszottál. Scar a legkönnyebb támadás Operationsben. én többször jártam úgy, hogy konkrétan támadásvesztés nélkül vittük végig a két pályát, néhányszor pedig csak az utolsó Amiens ponton torpantunk meg, de a vonattal 2 perc után vége volt.
  • Maxyka
    #4900
    Nem csak az hanem a st.quentin is. Támadóba borzalom. Van hogy az első pontot nen tudjuk behuzni ha sikerül akkor a másodikra nem jutunk el. 5x játszottam egyszer se jutottunk el amiens re.
  • RepeszElek
    #4899
    Operationsba a monte grapa szopàs tàmadòkènt, azzal remèlem csinàlnak valamit
  • Zegi Norbi HUN
    #4898
    Ennek én is örülnék. Van hogy egész jó csatát lehet menni, de néha megesik, hogy az első szektort alig vagy el sem tudjuk foglalni :D
  • SötétBarom
    #4897
    Operations-t valahogy szét kéne kapni, és berakni serverkeresőbe. Kurva irritáló, ha végre van egy jó brigád, szoros meccs, akkor a végén kuka az egész, aztán lehet keresgélni megint..
  • yossarianHUN
    #4896
    Azért nézd el nekem, hogy nem az Unrealt akarom viszontlátni a BF-ben :P
  • Zegi Norbi HUN
    #4895
    Nagyon is komoly :D Talán az Unreal Tournament Instagib módja adta az ihletet, fene tudja. Egyszer azért belenézek, meglátom milyen. Bár nálam az Operations a favorit, szerintem nagyon jól megcsinálták(jó lenne azért még több hadjárat bele). A codex entryk miatt kipróbáltam a többi módot is, de annyi elég volt :)
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2016.12.02. 21:11:54
  • Zegi Norbi HUN
    #4894
    Kíváncsi leszek rá :) Kellene egy fagyos map még az Orosz DLC előtt :D
  • Conqvistador
    #4893
    Akkor töltsd le. Elvileg minden dll fent van a neten.
  • Fpocok
    #4892
    Újraraktam. MSVCP120.dll hiányzik és nem indul el. Repair nem segített. Kabbe Origin.
  • SötétBarom
    #4891
    Anno az unrealben is volt már instakilles játékmód.
  • RepeszElek
    #4890
    Hàt igen, èn sem èrtem kitalàlja ki ezeket, a jàtèk tèmàja ès multis rèsze hiànypòtlò a piacon, a grafikàtòl el lehet szàllni de azèrt mind tudnànk felsorolni pàr mostani next game-es jàtèkot ami hozza ezt a szintet ha lenne a jàtèknak rivàlisa kipròbàlnàm azt is főleg a hibàk meg az ilyen baromsàgok miatt nem lehetne àtpasszolni a fejlesztèst mondjuk a ROCKSTAR-nak?:)
  • yossarianHUN
    #4889
    Ez komoly? Rush kizárólag medicekkel és sniperekkel, plusz a sniperek duplát sebeznek (ergo egy lövéssel ölnek minden távolságból)? Melyik agylövött ötölte ki ezt az idiótaságot? Hogy bottal se fogom megpiszkálni ezt a módot, az hétszentség.
  • yossarianHUN
    #4888
    Állítólag téli témájú map lesz (aki nem vágja fejből az adott csatát), azt még nem tudni, hogy hó lesz-e rajta, de az tuti, hogy a leglátványosabb része egy lezuhant léghajó lesz.
  • Maxyka
    #4887
    Franc tudja siegen is ez van 0,5sec alatt darálják le egymást... Legtöbbször reagálni sincs időd. Ahogy mondod plusz máshogy mozognak az emberek gonfolom konzolon. Nem olyan aktívak vagy franc tudja de nagyon idegesítő jelenség.
  • RepeszElek
    #4886
    Azzal a fog of war mòd jöl sejtem hogy nem lett tùl nèpszerű?
  • RepeszElek
    #4885
    De hogy hogy, mièrt kevesebb az idő ezt nem èrtem, rosszabb a netkod vagy hogy van ez?
  • RepeszElek
    #4884
    Naja de attòl mèg beszàmolhatnàl, mèg a messzi cèlpontokat elnèzem neki mert ràfogom hogy pontatlan a fegyver de volt hogy 5 mèterről is csak hangja volt :/
  • Maxyka
    #4883
    Jah csak az a baj, hogy konzolon előbb lőnek le mint pc-n. Még reagálni is kevesebb az időd ergo alacsony a Timetokill..Más baja nincs
  • JaSoN HuNTeR #4882
    FPS kiírása játékon belül:


    Megnyitod az Origint
    Jobb kattintassz a BF1-en, ott "Game Properties" (Nem tudom a magyar megfelelőjét a menünek)
    Ott "Advanced Launch Options"
    és a "Command line arguments" -be ezt beírod a kötőjel is fontos:

    -PerfOverlay.DrawFps 1
  • Zegi Norbi HUN
    #4881
    Érdekes.
    Ezek szerint jön a Line of Sight, csak Scout és Medic lesz elérhető a módban és a felderítők dupla sebzést tudnak csinálni. Plusz egy pár évig nem lesz új BF.
  • Zegi Norbi HUN
    #4880
    Ez még szeptemberi cikk. Máshol is mind ez az információ van, szóval minden bizonnyal helyes.

    Battlefield 1 will get the Giant's Shadow map DLC as a free download in a December update. It features the British-German conflict at the Battle Of The Selle.

    Gondolom Operations módba is beteszik, nem csak a többibe :)
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2016.12.02. 12:10:32
  • SötétBarom
    #4879
    Azt azért számold bele, hogy a martini lövedéke kb egy teniszlabda sebességével repül..