6439
  • RepeszElek
    #4758
    A support gèpàgyù bipoddal pontos mèg nagyon messzire is de itt a vège :)
    -17-et hittel fejre 37-et ès szar a hip fire tehàt gyenge ès lassù.

    -A torkolat tűz miatt a pàlya màsik vègèről is làtják hogy lősz, îgy azonnal 5 sniper fog ràdfordùlni.

    -Többnyire hasalsz így lönnyű cèlpont vagy, szinte tuti a headshot

    -ha màr ketten vannak ès van idejük foglalkozni veled akkor bajban vagy mert gyenge ès lassù

    Viszont ha egy mellèkùton lefekszel vele kempingezni ès csak az elötted elfutò emberkèket gyilkolàszod alkor hatalmasat lehet kaszàlni vele, nekem màr règ 10es a support kaszt nem hiàba :)

    Ezt csak azèrt írtam mert szerintem csak akkor lenne OP a sebèszi pontossàga ha a felsorolt hàtrànyokkal nem kellene szàmòlni, az màs kèrdès hogy ez is mint sok minden hiteltelen a jàtèkban.

    Nem èrtem mièrt nem adtak nagyobb sebbzès ès kissebb pintossàgot neki, a bf4-ben is a 35mm-es lègvèdelmi gèpàgyùval annyit kell belelőni az emberbe mint egy kis pusztollyal.
    35mm-es lègvèdelmi üteg!!! Eltudod kèpzelni mit művel az egy emberrel?
    De megèrtem a dice-t ha nem így lenne ahogy egy tankkal vègig menne mindenkin az ember.
    T90-es tank teljesen automata cèlòznod sem kellene a jàtèkban mert azt is szàmítògèp vègzi, elèg a cèlt kijelönod :)
  • RepeszElek
    #4757
    A bf4-et vègig anyàztam amièrt 3 mèterre lèvő embereket nem tudok csípőből lekaszàlni, fel kell emelnem a 20 kilòs support gèpàgyùt cèlzàsra hogy eltalàljak 3 mèterről valakit...
    Vègre a Bf1-ben ezt orvosoltàk ùgy hogy aki nem jött mèg rà akkor assaultal ès supportal sorozzon nyugodtan csípőből ès hamar rà jön majd hogy nem is olyan szarok sőt, egèszen közèptàvig verhetelnenek, azon tùl egèszen messzire a medic, egèszen messze meg a scout, ugye illetve a scout-nak ott vannak a scop nèlküli fegyverei amiket közèptàvra szàntak gondolom èn, de a medic fegyverei simàn lenyomjàk, kivève a martinit mert az annyira erős hogy simàn jò rohamozàsra is kàr hogy a patch òta olyan mint a shoti, hiàba talàlom telibe ha olyan a kedve nem adja be :(
  • Vadnokedli
    #4756
    Ez a support fegyver sajnos egy fillért nem ér ha csak nem stationary-ban tolja az ember, iszonyat pontatlan, supression assistra se jó ha nem bipoddal tolja az ember- olyan mintha minden 10 edik golyó találna csak célba ha nem bipoddal asszisztálva lő az ember vele.
  • Maxyka
    #4755
    Pedig hunz faszásan demonstrálja a helyzetet :D Ala support
  • lac coo
    #4754
    En mindenre ram egyek rogton, de altalaban a kozelben nincs megmit egymegvan assault, igy eselytelen kiszedni a tankotfegyverek, kiveve ha extra bena :)
  • Krinyo
    #4753
    Nem a bunkerben spawnolsz, hanem jóval arrébb, kültéren. Csak akkor spawnolsz bent, ha ott áll egy squad member. Azért meg nem lehet büntetni a játékosokat mert jól játszanak együtt...
  • ratgab
    #4752
    A hellrieger nekem nem jött be. Hát nem tudom a tankokat is simán meg lehet enni, csak többen kell lőni (én ha tankot látok és épp assaulttal vagyok rögtön rámegyek, supporttal meg már rakom is rá az aknát).

    Vagy csak simán váltogathatnád a kasztokat helyzetfüggően ahogy azt kéne.
  • Running
    #4751
    Igen jó a hunter akkor is, amikor 3 méterről 3x lősz rá valakire és nem hal meg, cserébe lepisztolyoznak. Ilyenkor mindig boldogság tölt el, ja nem. :D
  • Jude666
    #4750
    "Lassan kihal az Assaulta jatekbol"

    A francokat :)
    CQ-n a csapat bő egyharmada mindig assault. Majd akkor lesz kis nyugi, ha nerfelik a Model 10 Huntert.
    Néha olyan undorítóakat ölök vele. hogy magam is szégyellem, máskor viszont 3 méterről telibekapom és írja, hogy 13-t sebeztem bele :D
  • lac coo
    #4749
    Mit kell ezen ervelni ? :))
    Lassan kihal az assault a jatekbol, egyedul foresten latok beloluk sokat.
    A medic hisztizik, hogy op a hellrieger, meg mindenki, az assault hisztizik, hogy egesz jatek alatt rohangal mindenki elol, a tankbol ki se lehet halni stb stb stb....
    Az egesz rendszer egy katyvasz szerintem.
    A sniper support fegyvereket meg sem emlitem, a vilag vicce :))
    Legyen kulondseg a fegyverek kozott, nyilvan, de ne ekkora ! :)
    En az assaultot dobom a fenebe, mint oly sokan , ha lesz kedvem jatszani vele ( mert jelenleg unom a codos agybajt...)a supportot huzom ki, vagy beallok hatvanadik medicnek a szerveren :))
  • Vadnokedli
    #4748
    Hát IRL egy shoti messzebb is elvisz.. és itt is a játékban is elvisz elég messze, de eléggé minor damage-val.
  • Maxyka
    #4747
    Pedig ez nagyon fontos. Nem tudom mért írod hogy fasszág. Tanulj meg érvelni végre.
    Ahogyan a shotgun sem csak egy név. Távolság fűggvényében teljesen más játék stílusra sarkal. Ha távolsági efektivitás nem lenne akkor lenne egy faszság. :P
  • lac coo
    #4746
    Ez az egeész fegyverhatótávolság, hogy X 20-30 méterig, Y 0- 200 méterig stb stb stb... ez egy f--szság ! :) Legalább is ilyen különbségekkel...
    Plusz én azt a hp felszedést csak megkeverném kicsit, ne csak át kelljen ugrani a medik csomag felett ! :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.11.25. 06:27:30
  • Maxyka
    #4745
    De tudom. Ez csak egy játék. Buffoljunk akkor mindent, hogy a shoti is vigyen már el 75 méterig. Ha már nrm ésszerű.
  • Maxyka
    #4744
    Miért ? Szerinted a valósághűségnek nincs keresnivalója a játékokban?
    Érdekes hogy a dice szerint 800 métereket lőttek sebészeti pontosággal a támogatófegyverek az első világháborúban.
  • yossarianHUN
    #4743
    Akkor szerintem nerfeljünk mindent, és mikor majd senki nem fog eltalálni senkit, akkor tök jó világ lesz
  • Maxyka
    #4742
    Hát igen. Support még viccesebb. Azt lehet ráfogni hogy bipod ki van támasztva de azért na. 200golyót elszórsz száz méteren nulla visszarúgással és sebészi pontosággal, +scope.
  • RepeszElek
    #4741
    A medic tùl van hùzva ès kurva hiteltelen is a jàtèkban hiszen az a gyalogsàg kimentèsère ès ellàtàsàra szakosodott egysèg nem pedig tàmadò alakulat ehhez kèpest főleg az elejèn mindennütt doktor bàcsik gyilkoltak, a bf4-ben az assault volt lènyegèben a medic csak ott a fegyverek jobb ballansza miatt ez fel sem tünt :)
    Ha mindenkèp ùjat akartak hozni a jàtèkba èn engedtem volna a helyükben hogy az assault hasznàlhassa a rigottit is cserèbe a medic meg a shotit vagy mit tom èn de ez így elèg bèna :/
  • Maxyka
    #4740
    Konzolon elég broken... Gondoltam akkor pc is mert ott könyebb a célzás. Akkor tévedtem.
  • Maxyka
    #4739
    Végre valaki érti. Nem medicet akartam írni mert akkor a sok kis med user csesztetne. :)
  • Tikal #4738
    A Rigotti mióta OP? :D
  • RepeszElek
    #4737
    A rigotti nèpszerű de nem a fegyver OP hanem a medic kaszt, elèg sok van a tàrban ès elèg gyorsan lő ès nagyon erős fegyverek, a selbslader is ilyen stb, közèptàvon a legveszèlyesebbek de közelre ès messzire is úgy ahogy hasznàlhatòak èn nem szeretem a medic-et de amikor legutòljàra kipròbàlta 24-9ben voltam vele,a fegyvereiket èn csak ùgy hivom hogy noobgun :)
  • Maxyka
    #4736
    Mond hogy nem az. De itt egy két embernek teljesen más véleménye van a dolgokról. Amiért a fórumon ezrek sírnak hogy OP itt meg pont azért mert szar. Wunderbar. De azért a többségnek igaza van, de ha lenne egy op-fegyverem amivel 4k/d-t hozok meccsenként azt én se szeretném hogy nerfeljék.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.11.24. 19:22:12
  • Jacktor
    #4735
    Mivel assaulttal kezdtem és játszottam nagyon sokáig (most is), utána minden más unalmas :D Van nála 1+2+4 gránát, no meg a shoti. Bármi mással megyek meztelennek érzem magam, főleg ha meglátok egy tankot. A support még okés, minap kipróbáltam a mortart és egész bejött, de ott meg a kézifegyver olyan szinten szar hogy elképesztő... (béna is vagyok, de az még nekem is leesett hogy nagyon gyenge)
    A scoutnak viszont van a két nagyon jó spotolós cucca (rakéta, bino), amikkel ugyancsak jó sok pontot lehet összeszedni, de azzal max. nagyon nyílt pályán megyek csak, pl. empire edge. Medickel még egyetlen kört nem mentem, talán itt az ideje...

    Még néhány tipp az újaknak (még én is az vagyok, de nekem sem írt senki tanácsokat, még ha kérdeztem is, a profik nem foglalkoznak a prolikkal :) hátha ezek segítenek valakinek):
    - Ha a városi pályára kerülsz (amiens) és sikerül tankot elcsípned, light tankot válassz, legtöbbször az a jó választás. Azzal a kis sikátorokba is be lehet menni (az egyik bázis is ott van) és kitakarítani az ellent, persze okosan. Fal mögül kibújogatva egy-egy lövésre, figyelve az ellent hogy hova kell lőni, hol egy sniper akire rá lehet bontani a falat. Ha SSD-d van, a kör elején jó eséllyel viheted tankot, csak klikk rá, utána ráérsz választani hogy milyen típussal akarsz bemenni.
    - Ha kapod az ívet tankban ülve (és te vagy a sofőr) akkor nem szégyen a futás, tolass vissza egy viszonylag nyugisabb helyre, javítsd ki a tankot ("X") majd indulás.
    - Soha ne a k/d vezéreljen, hanem hogy jól érezd magad, és hogy a csapat is nyerjen lehetőleg :) Killért 100 pont jár, foglalásért több száz, pláne ha szakaszparancsot teljesítesz.
    - Mindig lépj be egy szakaszba a csata elején (később is megteheted) mert így rá tudsz születni halál után a szakasztársaidra is, nem csak a foglalt bázisokra. Ráadásul ők ezért pontot is kapnak, ahogy Te is fordított esetben.
    - Ha meghaltál de látod hogy medic van a közeledben (bal alul írja hogy hány méterre van, ha van) akkor várd meg hogy felélesszen (már ha hajlandóságot mutat rá, pl. közeledik). Ezzel egyrészt a halál statod sem rontod (bár ez lényegtelen), de ami fontosabb, az ellen sem kap ticketet (pontot) a halálod után. Persze ha pl. assaulttal vagy és már eldobáltad minden gránátod, rakétád, ami épp kéne, akkor szüless újra (space folyamatos nyomása) hogy újratöltődjön minden nálad. Illetve az adott szitut is vizsgáld, vagy 50x meghaltam már élesztés után azonnal :)
    - behemot akkor érkezik, ha 100-nál nagyobb a két csapat pontja közt a különbség. Az érkezésről a "kislány" is értesít amúgy, szóval ha épp halott vagy, érdemes lehet megvárni míg megérkezik és abba születni (elsőként a legjobb, főleg a vonatba és a hajóba, minek így te irányítod a nagyágyúját, a kistérképre célozva és lőve).

    Most így elsőre ennyi jött ki belőlem, talán tudtam segíteni néhány hozzám hasonló kezdőnek hogy felvegye a harcot :)
    Utoljára szerkesztette: Jacktor, 2016.11.24. 19:01:24
  • yossarianHUN
    #4734
    Rigotti OP? Lel.
  • Maxyka
    #4733
    Én konzolon tolom. Ott is ugyan ez megy hiába hiszik azt hogy ég és föld a külömbség. :) mustár gázon kívűl más nem idegesít. Még a be kempelt spawnpontokat is elnézem a dice nak. Van egy két op fegyver ami mindig unbalaced rigotti meg egy két support fegyver de ha foglalkoznak végre vele akkor jó lesz.
  • giornalista
    #4732
    mit nem értesz rajta? :) meg akarják nyerni a meccset.
  • ratgab
    #4731
    Aki hasonlóan szaggatás gonddal küzd annak üzenném, hogy nálam megoldódott a gond. A Win10+Battlefield1+Chrome+HDD kombónak az összessége okozta a gondot. A megoldást az jelentette, hogy mielőtt elindítottam a BF 1-et bezártam az összes nyitva lévő Chrome ablakot (soha egy játékban sem okozott még gondot ezért nem is gondoltam, hogy ez lehet a gond).

    Lenyomtam zsinórban 6-7 kört és semmi szaggatás. Szépen futott végig.
  • RepeszElek
    #4730
    A monte grappa bunkeres pontján operationsban beállnak 20-an abba a bunkerbe és az ajtót bámulják,letámasztott gépágyúkkal, gránátvetővel stb. ha meghal akkor meg 10 mp múlva ugyan ott folytatja, hiába a füst és berohan, gáz és berohan, mindent próbáltam, ha a csapat nem követ akkor cseszheted, támadóként csak szervezetten lehet nyerni védekezőknek ez a feltéttel nem szükséges, elég ha rányom a B pontra és már ott is van a bunkerben újra, erre minden idióta képes...eddig kb 20-szor voltam ezen a pályán és emlékeim szerint háromszor jutottunk túl ezen a ponton, (az ellenfél fogyatékos volt )
    A forumokat tele sírják a játékosok de a dice semmit sem mond vagy tesz ez fura.

    Aki ezen a pályán védő és ott rohad huszad magával abban a bunkerben fél órán keresztül míg a játék tart azt sem értem igazán :)

  • RepeszElek
    #4729
    Én tudtam hogy mire gondolsz,kicsit dzsungeles szerintem is nem az a klasszikus európai erdő hatása van, szerintem a színvilág nem stimmel, meg a vagonok is valami indára felakadva lógnak vagy mi,valahogy fura az egész...

    Amúgy ha rám hallgatsz assaultal mész shotival vagy valamelyik gyorsan darálóval, és nem a fűben lapulsz mert mindenki össze vissza rohangászik ez ahhoz gyors pálya
  • Maxyka
    #4728
    Hát azért egy operationban nem olyan ritka az. Aknára lépek kifingok, vagy lelő egy valodi genyó. Lebombáz a train, ki mortározna. Igazábol minden megől ami nem velünk van. :) De főként a rosz spawnpontokkal van a probléma vagy társra soha?! Van hogy pontra spawnolva is squad member mellé rak. Meg azért sokszor bekempelik a spawn pontokat ha gyengeba csapat.
  • HHpanther
    #4727
    Azért ha 55x halsz abban az erdőben akkor valamit lehet rosszul csinálsz :)
  • Maxyka
    #4726
    Az lesz az a fortess. Csak egy kicsit ferdítettem. Ha francia, ha nem, úgy néz ki mint egy átlagos erdő, kevésbé átlagos indonézíai niggerekkel. :)
  • RatBaG #4725
    csak összerakták a kettőt

  • toza #4724
    bfbc2 vietnamozik biztos.. vagy rising storm 2 betaz...

    days of war kickstarteres ww2 alfa mikor jon!?
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.11.24. 12:08:06
  • Conqvistador
    #4723
    Most vagy a topic ment mellé vagy az Argonne Forestre gondoltál ami Francia :D
  • toza #4722
    2 eoroval dragabb!
  • Running
    #4721
    Szerintem topikot tévesztettél.
  • Krinyo
    #4720
    https://www.instant-gaming.com/en/1421-buy-key-origin-battlefield-1/

    Itt olcsóbb
    Utoljára szerkesztette: Krinyo, 2016.11.24. 09:35:28
  • Borg
    #4719
    Nincs is dzsungeles map BF1-ben...