6439
  • Running
    #5038
    De az tudod, hogy ez sem tudatos döntés volt a részükről, csak véletlenül így alakult. :)))
  • RatBaG #5037
    éreztem, hogy pont akkor érkezik meg a legendary martini skin, mikor már a fene se akarja használni. pedig direkt erre spájzoltam scrapet, a kilimanjarot nem adta be randomból.

  • giornalista
    #5036
    nagyon szépen köszönöm :)

    van, akinek bejön a pálya, szóval csak az én véleményem miatt ne írd le előre, de nekem sajnos nagyon nem tetszik. és tényleg azt érezni rajta, hogy összecsapták, nesze, bazmeg, itt van, berakunk a pusztába egy Airshipet, felhúzzuk ugyanazokat az épületeket, mint Scaron, jó szórakozást.

    és megint lineáris...

    a bétában kvázi megutáltam, de mostanában kezdem egyre inkább megkedvelni a Sinai Desertet, és épp a G zászló miatt, ami a legnagyobb baromságnak tűnt elsőre. de a G végre egy taktikai döntés: kivonod magad a belső darából, és megszerzed ezt a kulcspozíciót, ahonnét az A, F és D zászlók is pillanatok alatt elérhetők. simán leflankeled az egész pályát, ha megvan a G zászló, igazi csapatcentrikus döntés azt megcélozni a meccs elején.
  • Zegi Norbi HUN
    #5035
    Ezek szerint ajándék lónak ne nézd a fogát. Bármibe lefogadom, hogy a DLC mapok már igényesebbek lesznek :D Eddig nagyon vártam, de ha nincs bent Operationsben, akkor nem is érdekel. Durva hogy ez kb karácsonyi ajándék a játékosok felé és ilyen felemás, összecsapott, igénytelen módon csinálták meg :( Nálam is ezzel az új javítással piszkosul laggolt. Volt ahol diavetítés is bejött, pedig minden beállításom ugyanaz maradt. Egy régebbi driver volt nekem viszont fent, szóval feltettem a 375.95-ös verziójút és szerencsére újra szépen fut :)

    Amúgy jó videó, ment a like :D
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2016.12.15. 09:51:53
  • Zegi Norbi HUN
    #5034
    Én nem is értem őket. Eddig a Martini meg a Hellriegel volt használható fegyver, most már tényleg csak a Hellriegel. Huotnak kicsi a tára, kicsit is sebez(érthetetlen koncepció ez egy supportnál szerintem), Selbstlader 1906-nak vannak előnyei(tűzgyorsaság, viszonylag pontos, jó sebzés) de az az 5 db lőszer kevés. Lehet majd jön ezekből is nagyobb táras vagy más verzió valamelyik DLC-ben vagy valamit majd csinálnak vele talán. Egyetértek, jelenleg a rank 10 fegyvereknek semmi értelme. Felderítőnél most rá is kaptam a Russian 1895 Infantryra, már most jobban élvezem mint a Martinit :D Meg erre van fasza skinem is végre :D
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2016.12.15. 09:26:52
  • RatBaG #5033
    nem nerfelték, csak kijavítottak egy bugot. viszont így most tényleg egy fos lett, már semmi értelme a többi puskával szemben használni.
    a mortar életpályájából kiindulva lehet ezt is visszapörgetik majd valamennyire, nagy a felháborodás. így most négyből három rank 10 fegyver "használhatatlan", GG DICE. :D
  • RepeszElek
    #5032
    Nah nerfelték a kedvenc fegyveremet, a martini már nem üt akkorákat, ezt azért sajnálom mert bár valóban erős volt sok más tekintetben meg nem volt egy könnyen játszható fegyver így meg pláne...
  • giornalista
    #5031


    akit érdekel az új pálya, itt azon játszok, illetve a véleményemet is elmondom róla (hogy miért a játék legrosszabb pályája gyakorlatilag...). nem érdemes nagyon váron a 20-át, amikortól mindenki játszhat vele, azt gondolom :/
  • Nortai
    #5030
    Észrevétel: Ha valaki Originből indítja a játékot és a bal oldalról becsúszó "play" gombra kattintva indítja el, akkor a bal oldalról becsúszó részt azt tüntessük el (félre klikk), mert nálam 5-10%-ban zabálja a cpu-t a háttérben...(minimalizálás sem segít) Továbbá rakjuk le tálcára az egész Origin-t az is elég sokat elvesz, ha elöl hagyjuk. Elég hülyén van megírva...
  • Bogdogege
    #5029
  • fantomvampire
    #5028
    jajjj azt hogy utalom mikor felszednek es nem mukodik a fegyver
  • Running
    #5027
    Ja az megvan, de tegnap az egyik telepített ágyúból sem tudtam kiszállni, szerencsére egy ellenséges tank segített. :D
  • Nortai
    #5026
    Nálam a patch elég sokat segített fps tekintetében, feltudok húzni fele-fele arányban high/medium-ra úgy, hogy megvan a 60 fps. Két nagyobb patch előtt low-on volt meg csak, az utolsó még többet segített. Viszont az újraélesztős / fegyverberagadós bug még mindig megvan...
  • oneal1
    #5025
    szerintem még igenis jók az fps-ek ezzel a cuccal!
  • giornalista
    #5024
    mindkettő aktív már, a patch is.
  • yossarianHUN
    #5023
    Akkor most a patch is felkerült a mai letöltéssel, vagy ma még csak a Giant's Shadow, és a patch 20-a?
  • giornalista
    #5022
    ez a CPU ennyit bír BF1 alatt.
  • fantomvampire
    #5021
    R9 270x
  • RepeszElek
    #5020
    Ez az update nem hozza meg az ember kedvét az éljenzésre, az új pálya szerintem grafikailag visszalépés is, részemről kb. mintha semmi sem történt volna
  • oneal1
    #5019
    videókártya melyik pontosan r9 200 ból van egy kettő :D

    De amúgy a procihoz mérten szerintem semmi baj az fps-eddel
    Utoljára szerkesztette: oneal1, 2016.12.13. 17:54:03
  • fantomvampire
    #5018
    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék hogy az én gépem tényleg ennyire gyenge vagy valami nem sitmmel...
    A gondom az hogy 50-60 között ugrál az Fps-em és bármire állítom nem lesz jobb ha leveszem a grafikát akkor se ha feljebb akkor se ...
    Max olyankor talán kisebb az fps de nem feltűnően. Válaszokat előre is köszönöm


    Alaplap neve Asus M5A97 LE R2.0
    CPU típusa HexaCore AMD FX-6300, 3500 MHz
    Memória 8Gb
    Videokártya AMD Radeon R9 200 Series (4 GB)
    Vinyo Radeon R2 series 240Gb ssd
    Op rendszer Win10




  • Bagoly81
    #5017
    kellene hozzá egy kis kutató munka, az assoult erősebb lett?
  • RatBaG #5016
    http://forum.symthic.com/battlefield-1-general-discussion/battlefield-1-technical-discussion/10953-13th-december-2016-battlefield-1-patch-notes-symthic-style/
  • TDC Geronimo
    #5015
    De az. Bebasztak 6 zászlót egymás után, 0 fedezékkel kurva nagy sík területen meg átmozgattak 3 házat.
  • RepeszElek
    #5014
    hát igen, kicsit megint sietett a Dice, én még dolgoztam volna rajta, a házak túl egyszerűek,több tereptárgy kellene hogy eltudjunk bújni a kemperek elöl, hát végülis rá lehet fogni hogy így akartuk, nem egy valótlan helyszín,de nekem is túl egyszerű pálya de majd kiderül így nehéz még megmondani
  • Lamellus
    #5013
    Így van, idézet a fórumról: "this map is just Mud & Bloods last two areas, tank fight area & the Tank spark plugs gathering area with few modifications"
  • Lamellus
    #5012
    Ez nem megint az egyik campaign-es map? Még az elejéről amikor az alkatrészeket kelllett megkeresni egy városban. Ez pont ugyanúgy néz ki, csak a házak meg vannak variálva, illetve be van rakva a roncs.
  • giornalista
    #5011
    pont ez futott át az én agyamon is. oké, ki kell majd próbálni hasmenés-38fokosláz nélkül is, de egyelőre egyáltalán nem tetszik. fantáziátlan, mintha Scaron játszanék, de valahogy "hűvösebb", nem az igazi. nem erőltették meg magukat finoman szólva sem...
  • TDC Geronimo
    #5010
    Ha marad ez az ótvar lineáris design filozófia DLC mapokra is, akkor én befejeztem a conquestet.
  • TDC Geronimo
    #5009
    Hát ez az új map látszik hogy ingyenes. Olyan is lett
  • RepeszElek
    #5008
    Csak a fighter gépnél lagol idegesítően ahogy a másikat kergetem
  • TDC Geronimo
    #5007
    8 perc

  • yossarianHUN
    #5006
  • TDC Geronimo
    #5005
    Nem kell, holnap jön
  • yossarianHUN
    #5004
    Akkor pre-ordereseknek holnap jön a Giant's Shadow? Vagy mindenképp kell hozzá Premium?
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.12.12. 20:39:06
  • yossarianHUN
    #5003
    Nem, a repülés tényleg rohadtul laggol per pillanat, ugrálnak, teleportálgatnak a gépek, röhej az egész. De a patch notes-ban ennek a javítása is benne van. Mondjuk az előzőnél is bent volt.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.12.12. 20:34:45
  • Vadnokedli
    #5002
    Nem árthat szolgáltatót váltani ez esetben. Vagy WiFi ről kábelre átváltani.
  • RepeszElek
    #5001
    Nem szoktam repcsivel lenni de kezdem unni a játékot ezért kipróbáltam. Háát elég keményen lagol...
  • RepeszElek
    #5000
    Èn repülèsnèl azt nem èrtem honnan tudja abbòl a kis külső nèzetből mikor merre fordulok?
    Körbe lehet forogni a gèped körül? A repülő simekben könnyű mert ott lehet hàtra is nèzni a pilòtafülkèből, ha van trackir-ed elèg a fejedet forgatni de itt nem talàltam e fèle lehetősèget mègis tudjàk mikor merre fordúlok.
    Nah?:)
    Simán béna vagyok?:)
  • TDC Geronimo
    #4999
    quit gomb fix sincs benne és az is elvileg javítva van úgyhogy bármi lehet