6439
  • Maxyka
    #4718
    Faszom ebbe a dzsungel pályába. Egyszerűen nem tudok beleolvadni a környezetbe hiába lapulok mint szar a fűben, kiugrik a rizsestálbol egy valódi vietkong genyó és seggbeszúr. Minden percben. 55halál. Ezt a pályát skippelem...
  • Maxyka
    #4717
    Nerf :D
  • RepeszElek
    #4716
    A martini nagyon sok talàlatot nem ad be a patch òta.
    Màs is tapasztalta?
  • RepeszElek
    #4715
    Azèrt az a szèp a dice üzletpolitikàjàban hogy nyilvànvalòan tudjàk màr a kiadàs pillanatàban azokat a hibàkat amiket a jàtèkosok kèsöbb közölnek de a piac nem vàrhat, majd közben kijavítjuk jelszòval leszarjàk
  • RatBaG #4714
    az ellenség pilótája, kurvasok-0 stattal...

  • JaSoN HuNTeR #4713


    ha volt már akkor bocs.
  • toza #4712
    -75% blekfriday leertekeles!? olcsobb bf1 originen mint cd key weboldalakon! orulet..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.11.23. 19:16:40
  • Maxyka
    #4711
    Ez rohadtjó, ilyen még jöhet :D
  • TDC Geronimo
    #4710
    :D
  • RatBaG #4709
  • Pitya78
    #4708
    Ez nem általános. Játsz conq, vagy domin, vagy warpigeon-t és a befektetett idő arányában látni fogod, hogy melyik megy jobban, talán még meg is kedveled az adott játékmódot.....;-)
  • Maxyka
    #4707
    most a végén a score- az amit xp. ként kapsz assaultba vagy mi, ezt hogy matekoljátok mert én csak azt látom operationt nyomok egy nyertesebbért is 17ezer score jár és az túl van egy órán. Akkor az a legroszabb? a végén amit ir a squad nál csík azt kell nézni? Most akkor conq vagy egyéb módba jön jobban. Nekem ez kínai
  • Vadnokedli
    #4706
    20 perc warpigeonon átlag összejön a 16000 xp
  • Nesuten
    #4705


    Ez sem mard már ki ...



  • Tikal #4704
    Azért ezt így nem lehet kijelenteni, mindkettőnek meg vannak az előnyei hátrányai
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.11.23. 15:44:37
  • NEOreg3
    #4703
    8-as Assault vagyok, kb 24 óra alatt értem el, vagyis kb 3 óra alatt lehet 1 szintet lépni

    kizárólag TDM-et játszom jelenleg
  • Jacktor
    #4702
    Tegnap lettem 10-es assault, 44 óra az oldal szerint, szinte kizárólag azzal, és szinte kizárólag CQ-ban. Pedig én sz@r játékos vagyok (10-A Hunter + AT Rocket + Anti Tank gránát + Inc. gránát).
    Mással nem is nagyon akarok menni, supportnál mondjuk a Mortar bejött tegnap, de a sniperkedést és sorozatlövőket nem nekem találták ki (szarul célzok, már csak az ülőpozícióm miatt is, ha ettől "csíra" vagyok akkor legyen), a Medicet meg még ki sem próbáltam :)
    Utoljára szerkesztette: Jacktor, 2016.11.23. 15:19:50
  • lac coo
    #4701
    Biztos vagyok benne, hogy a shotgun is kap egy jokora nerfet...
    Nekem bejott a hellrieger , shotgunnal meg csak a csirak toljak...! ;))
  • Borg
    #4700
    Azoknál lehet hogy jobb, csak a shoti viszont jobb mindegyik másiknál is...

    Ráadásul a hellriegelnek a szórását növelték a patchben is.
  • Maxyka
    #4699
    Hát nem tudom, konzolon mennyivel másabb de ott rohadtul OP a hellrieger. Ha már jobb mint az mp18 akkor már megérte. Konzolon olyan 100/20 80/25 meg ilyen statokat hoznak vele meg a youtube is teli van a fegyverrel, hogy op meg ilyen olyan amolyan.
  • Borg
    #4698
    Ha betalál... csak épp a shoti stopping powerjével sokkal könnyebb bevinni további találatokat, mint a hellriegel szúnyogcsípéseivel, amitől a célpont még vígan ugrabugrál tovább.
  • RatBaG #4697
    "közel se..."
    de távolra annál inkább!
  • Borg
    #4696
    Medic! :D
  • Borg
    #4695
    Model10A Hunter, anti tank gránát, incendiary gránát, meg antitank gun.
    Aztán mész amiensre, forestre infantryzni.
    De el kell keserítselek, mert az amiért annyira a 10-es rankra vágysz, vagyis a hellriegel, közel se lesz jobb a shotgunnál.
  • Conqvistador
    #4694
    Ezt könnyű kimatekozni.

    10es assault szinthez 500.000 xp kell.
    Ha óránként 1 operation van és tudsz hozni átlag 10000xp t akkor 50 óra játék kell hozzá tisztán.
    Nyilván részarányba ami még hátravan saccra be tudod lőni mennyi idő kellhet.
    Mi a meccsátlagod ha 10k nál kevesebb akkor több idő ha több akkor gyorsabb...
  • Maxyka
    #4693
    Mi a leg gyorsabb módja, hogy elérjem a 10. assaultot? Nektek mennyi idő volt? általában csak operationt játszom.
  • adam46
    #4692
    Már azokat az időket várom, amikor normálisan lehet repülni. Hihetetlen, hogy az attack repülővel elkezdem sebezni a bombázót és minden egyes lövedék betalál, de a géppuskásuk mégis hamarabb szed ki, mikor később kezd el lőni... Plusz jó lenne ha az előttem lévő repülő nem darabosan lépkedne. A kis csónakok is baromi erősek, plusz a torpedójuknak nagy a hatótávja, mostanában már nem is jönnek közel a behemóthoz, hanem megállnak a bázisuktól kicsit távolabb és onnan küldik a torpedót, agyam elszáll.
  • Pitya78
    #4691
    Ha Nvidia kártyád van akkor tedd fel a legújabb drivert, nekem is ez oldotta meg.
  • Vadnokedli
    #4690
    Lehet csatlakoznék hozzátok. Ha szabad
  • TDC Geronimo
    #4689
    Ja hát sokan csak ránéznek K/Dra és nem látják, hogy járműben ül az illető :)
  • RatBaG #4688
    basszus, ilyen körök után sajnálom, hogy nem szokott menni a shadowplay... :(
    mikor empire's edge-en toltuk, nagyban kentem neki a heavy tankkal, eléggé felborzoltuk már az idegeket, jöttek is ránk a bomberek egyenesen. B mellett kapartam felfele a hegyoldalon, jön bombi, PUKK, jön a másik kicsit oldalról, PUKK, aztán az attack plane is, de elvétettem, szinte súrolta az alját, úgy ment el alatta a lövedék. ez kb 15-20 másodperc alatt játszódott le, lehet ekkor kezdtek nyavalyogni, hogy cheater, csak később tűnt fel.

    köszi a repairt! elég durva volt, sorban hullottak a járműveik, ahogy érkeztek spawnról. mi lett volna ha nem vállalom túl egy-kétszer :D
    pedig a közepe felé azt hittem kikapunk, fordítottak, és folyton foglalták a pontjainkat.
  • TDC Geronimo
    #4687
    Nem, mert ő szembe futna a robbanással
  • Conqvistador
    #4686
    Chuck Norris te vagy az? :D
  • TDC Geronimo
    #4685
    Hihetetlen, hogy patch óta nem lehet kilépni quit gombbal, mert végtelen töltésbe rakja klienst... Előtte legalább ki lehetett még battlepack osztás előtt. Dice sose változik. 1 dolgot javítanak, kettőt elbasznak
  • rico86
    #4684
    batlefield 1 működése leáll és csak amikor multizni szeretnék akkor csinálja ezt
  • TDC Geronimo
    #4683
    40 euro originen a BF
  • Running
    #4682
    Ez kemény. :D
  • TDC Geronimo
    #4681
  • giornalista
    #4680
    origin access előfizetőknek (4 eur/hó, bármikor lemondható) 33 euró az alapjáték, 90 euró az ultimate edition. bombaár, még úgy is, ha csak emiatt fizetsz elő az accessre!
  • Borg
    #4679
    Még bomba se kell hozzá. A mezei attack plane elülső gépágyújából egy laza rárepüléssel is megvan egy spottolt ember.