6439
  • RepeszElek
    #4958
    Èn ezt speciel nem vettem èszre, de annyi a hiba jàtèkban hogy lehet màr fel sem tűnik.
    Ha üjra kezdhetnèm jàtèkfejlesztő szeretnèk lenni, ha èn mindig javitgatnàm a kèsznek kikiàltott munkàmat màr règ kirugtak volna de ezen iparàgon teljesen normàlis hogy hibàs termèkeket àrulnak majd mindig jön a "szerelő" :)
  • toza #4957
  • Seten
    #4956
    Pontosabban lehet rejtekhely de nem fedezék.
  • Zegi Norbi HUN
    #4955
    Hát akkor lehet inkább szétszedem :D

    Amúgy az valami bug, hogy a léghajó mihelyst bejön, pár másodperc múlva már zuhan is lefele? El nem tudom képzelni, mivel lehet ilyen hamar kilőni.
  • kigyi
    #4954
    Igazából csak festések :D
  • Zegi Norbi HUN
    #4953
    Én is arra vadászom :D Az eddigiekkel nem volt nagy szerencsém(König, Kaiserin stb), csak az m1918-ra lett eddig meg a legendary skin meg a Hammerless-re :/ Ezek a legendás fegyverek gondolom semmi pluszt nem tudnak, csak annyi hogy a "nincs meg mindenkinek" érzést keltik :D
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2016.12.09. 10:27:48
  • Running
    #4952
    A páncélvonat
    Utoljára szerkesztette: Running, 2016.12.09. 09:46:33
  • kigyi
    #4951
    1 azaz 1 db puzzle esett nekem eddig és nekem is volt már 8-as ládám. Üldöz a balszerencse :D
  • RatBaG #4950
    hoppá! ma végre rám mosolygott a szerencse. megkaptam az első revision 8-as ládát, szorítottam, hogy hátha beadja a kilimanjaro skint a martinire, kb az érdekelne egyedül... erre dobott egy legendaryt a lewis gunra, meg az 5. puzzlet a sawtooth knifehoz. hmm, oké kiegyezek ezzel is. végre craftolhatunk!
  • RepeszElek
    #4949
    A fa csak làtvànyelem a jàtèkban nem fedezèk
  • giornalista
    #4948
    a Monarchia már most is benne van a játékban.
  • TDC Geronimo
    #4947
    Been compiling the patch notes for the Giant’s Shadow update during the last week. Can’t wait for you all to see them. Juicy stuff.
  • Snexi
    #4946
    azt majd a fizetős dlc-ben :D egyébként kiváncsi vagyok hogy az oroszos dlc-ben lesz e monarchia
  • Seten
    #4945
    Itt, konkrétan a sok félautomata/fullautomata mellett még lehet is reális. ;)
  • RatBaG #4944
    szerintem az majd az orosz dlcben esélyes.
  • Running
    #4943
    Kár hogy nem havasos. :D
  • Bogdogege
    #4942
  • RatBaG #4941
  • yossarianHUN
    #4940
    Vajon mi mostanában a játékiparnak ez a crossbow-fétise? Témától, kortól, kontextustól függetlenül minden akciójátékban lennie kell nyílpuskának. De biztos reális, mert a búr háborúkban használtak három darabot
  • Tikal #4939
    lesz crossbow az érkező dlc-ben...
  • tarantito
    #4938
    Üdv,

    Segítsetek, nem találom a hibát. Win8.1 BF1 Beta tökéletesen ment, majd BF1 (ismerősé tesztre) simán ment, most hogy megvettem az Origin Acces-t gondoltam kijátszom a 10 óra triált, erre nem tudok multizni, mert a multinál a pálya töltő képernyőnél leáll az egész játék, hibaüzenet nélkül kidob az asztalra. A többi (offline) része megy. bármilyen multit próbálok, ez a vége, pipákat bedobja, majd loading, kb 5 sec és kint vagyok az asztalon a játék meg sehol. :(

    Köszi
  • yossarianHUN
    #4937
    Nekem sikerülni szokott
  • S8DJ
    #4936
    Köszönöm!

    Nortai: Eltekintenék, de errefelé a net le van maradva vagy 8 évvel :D
  • Nortai
    #4935
    Ha eltudsz tenkinteni a dobozostól, akkor lehet kapni most 35 euroért cdkeys.com-on.
  • RepeszElek
    #4934
    Ma többször is megpròbàltam előcenni a pisztolyt a martini 90-es hitje utàn ès felejtős, ha scout àll veled szemben esèlyed sincs a medic ùgy ledaràlt sorozatban hogy öröm vol nèzni
  • Smithwarden
    #4933
    Hogy "olcsó" az túlzás, de talán a konzolokszervize.hu-n 13890-ért, ingyenes házhozszállítással.
    Szokott lenni itt-ott kisebb akció, de most nem tudok ilyenről.
  • S8DJ
    #4932
    Hello

    Hol tudom a legolcsóbban megvenni a dobozos változatot?
  • Vadnokedli
    #4931
    Áh ez 3 ember kb 4 másodpercben volt. Többnyire csak ezt a játékmódot játszom, nem túl pörgős, de ha akarom azzá tudom tenni. Egyik legjobb mód.
  • RepeszElek
    #4930
    Ha láttad a vidit azt is láttad hogy a gewehr is képes erre,fura hogy a többi sniper fegyverrel nem tudtál irtani, én a marksmannal is nagyon sokat öltem, a russian sniper is brutál erős, a marksman infantry-nél van hogy pisztolyt sem kell rántani meg egész gyorsan tölt újra
  • Maxyka
    #4929
    Sőt azt is megkockáztatnám hogy egy lövéssel három ember volt. Nem tudom lehetséges-e de délután majd visszatekerem.
  • RepeszElek
    #4928
    a multi kill állatt volt :) , párszor nekem is sikerült hasonló már, ha véletlenül egy jó helyre beszédülök és tömegével jönnek az ellenfelek akik nem figyelnek rám, akkor volt már hogy pár másodperc alatt kinyírtam mindenkit, ölni nagyon tudok, már csak azt kéne megtanulnom hogy ne haljak meg :D
    Egyébként szinte mindig akkor jönnek az ilyen helyzetek amikor jó csapat áll mögötted, ha szar a csapat akkor ahogy kidugod a fejed már halott vagy :D
  • Vadnokedli
    #4927
    Ha van egy két rövid jó szériád vágás nélkül mint ez(max.30sec), azt én szívesen megnézném. 15 másodperc Gewehr 95
  • Maxyka
    #4926
    Meglett a martini brutálisan jó. Persze konzolom tolom de rakhatok fel róla videót. Ma öltem 1 lövéssel 2- embert is. Azt is felvettem hála share funkciónak. Valahol 40/10be végeztem pedig átlag kd-m olyan 1 körül van de ezzel írtok :) És bőven van időm átváltani egy másik fegyverre mert lövés után már nyomom is nem várom meg hogy meghal e vagy sem, reflexből váltok max vissza váltok nem tart semeddig mert feleslegesen vettem elő az nem hátrány. Brutál jó fegyver. egy negatív hogy royal skinel nem látom rendesen a célkeresztet.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.12.04. 21:58:56
  • RepeszElek
    #4925
    Megszàmolni sem tudom hànyszor egy lövèseztek russian sniperrel, ha erre vàgysz az mèg jobb is mint a martini
  • giornalista
    #4924
    egy különleges, de nem OP fegyver. ennyi a lényeg, hogy pontosan kell célozni vele, meg jól kell helyezkedni. 1:1-ben felvállalt tűzharcokat nehéz megnyerni vele, de ha megleped az ellenfelet, nem sok esélye lesz :)
  • RepeszElek
    #4923
    Hamar meg van az a 10es szint, csak egy kis időtnyertèl volna, amùgy ne vàrj sokat a martinitől mert csalòdni fogsz, igen sokszor egy lövèsből öl de mi van hanem?:)
    Èn alig làtok vele rohangàlni embereket nem vèletlen!
  • Maxyka
    #4922
    Én scoutal szenvedek, kell a martini henry nagyon már. Én úgy csináltam volna meg hogy a martini henri valahol a class9-hez lett volna a 8x nagyitású csipa lenne a class10 és ezek a russian sniper féle scopok csak class10-en legyenek elérhetőek addig szaladgáljanak a 4x nagyítású távcsővel középtávon, kempelés meglenne oldva.
  • RepeszElek
    #4921
    Azt nèzem hogy a bf-4ben ha valaki 50 felett gyilkolt az màr valami kategòriàba esett legalàbb is nàlam, itt viszont a bf1-ben szinte minden pàlyàn van vagy vannak akik 50 felett ölnek
  • yossarianHUN
    #4920
    Kemperek ide vagy oda, az ilyen metro-féle idegbeteg CQB mapok az utolsó dolgok, amikre vágyom. Egyszerűen csak változtatni kéne az érthetetlen és retardált szerverbérlés-policyn, és lehetővé tenni a tulajdonosoknak a szervereik normális szupervizálását, élén a sniper-limittel, és a 64-es CQ játékosszám megváltoztatásának lehetőségével. Ez a mostani rendszer közröhej.
  • RepeszElek
    #4919
    Vagy mèg jobb, csinàlnèk egy olyan pàlyàt mint a metro vagy pearl market vagy locker, az ilyen pàlyàk limitàljàk a kempereket