6439
  • yossarianHUN
    #4998
    An update has also been made to the controller Aim Assist system in BF1. We now require the player to be actively giving aim input in order to get aim assistance.

    We've also applied buffs to the driver abilities and the armor of the Landship, making it as armored as the Heavy Tank.

    Fighter airplanes now have slightly higher damage to their MGs overall and Bombers take more damage from MGs specifically. Rockets have also received a velocity boost to make their usage more consistent. Combined with some additional reductions in overheat, this should make Fighters more viable in the air to air role without having to resort to exploits or lucky rocket hits. We’ve also reduced the damage of rear gunners in airplanes, in order to prevent players from easily switching to the rear gun and killing pursuers.

    To prevent this, we reduced the range for the buckshot variants of the M97 Trench Gun, Model 10-A and Sawed Off Shotgun, reducing the maximum one-hit kill distance.



    Viszont most sem látom a revive bug javítását a listában. Aggódjak?
  • RatBaG #4997
    ez rendbe fogja, elméletileg.
  • adam46
    #4996
    Bárcsak végre a repülést is rendbe tenné egy a javítás.
  • Freyrx
    #4995
    Köszi!
  • Lamellus
    #4994
    Nincs előttem a lista hirtelen, de úgy emlékszem minden scope-os fegyverből van nem scope-os változat, de azt külön kell megvegyed.
  • Freyrx
    #4993
    Hali! A sniper fegyverekről el lehet távolítani a scope-ot? Vagy lehet valahogy sima rifle-ként használni?
  • BEAST #4992
    ¯\_(ツ)_/¯
  • Lamellus
    #4991
    A videó alapján én egyelőre csak nem értem a dolgot, úgy tűnik nem lehet messzebre lőni vele gránátot mintha dobnád és lassabban tudod a másodikat kilőni mintha kézzel csinálnád ugyanezt.
  • TDC Geronimo
    #4990
    Annyit is írhatnál, hogy egész jó patch lesz és nem egyből sírni valami miatt. Tőled már megszoktam, hogy neked minden szar -.-
  • BEAST #4989
    Pontokba szedve kellene véleményeznem mi tetszik és mi nem, vagy egyszerűen annyit kéne írnom "Best patch ever"? Nem tudtam.
  • TDC Geronimo
    #4988
    Ja értem. A rakat fix/tweak az eltörpül a tell vilmos mellett. Persze lehet így is nézni a dolgokat.
  • BEAST #4987
    Elnézést, nekem nem szokásom ennyitől lelkendezve ájuldozni.
  • TDC Geronimo
    #4986
    Látom sikerült a lényeget megint kiragadni
  • BEAST #4985
    Várom már, hogy mindenhol gránátos Tell Vilmosokba fussak.
  • HHpanther
    #4984
    Én a gázosokat útálom :)
  • TDC Geronimo
    #4983
    patch note

    sprintelés guggolásból/fekvésből javítva. Best patch ever :D




    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.12.12. 12:15:18
  • RepeszElek
    #4982
    Aki utàlja a lovasokat dobàljon gàzgrànàtot elè, mert valamièrt hàromszor gyorsabban döglik meg tőle mint a gyalogos
  • RepeszElek
    #4981
    Mondjuk a codemaster sem rossz csapat, a dirt rally pl. szinte hibàtlanul jött ki a grafika pedig mèg most is lèpèst tart az ùj jàtèkokkal.
  • SötétBarom
    #4980
    Szerintem a komplexitás fokozása kizárja a hibátlanságot.
  • Running
    #4979
    Mert azok Rocksztárok, érted?! :)))
  • RepeszElek
    #4978
    Tök igazad van, biztos nem könnyü egy ilyen jàtèkot összehozni de engem mint vàsàrlòt ez nem hat meg főleg hogy az àra sem olcsò, adjàk ingyen ès egy szavam sincsen, jòpàr termèket tudunk felsorolni a piacon ami nagy kihívàs a gyàrtònak mègis tökèletesen müködik, egyszerűen arròl van szò szerintem, hogy nem tudnak lèpèst tartani a technika fejlődèsèvel, mire kiadhatnànak egy tökèletes jàtèkot, grafikailag màr elavult lenne ezèrt kidobjàk gyorsan a legùjabb videokàrtyàhoz, majd közben befejezzük jelszòval de a piac nem vàrhat!!
    Ettől mèg persze nem tudok megèrtő lenni...
    Szerintem akik a legjobbak ebben az a Rockstar csapata a GTA-val
  • Seten
    #4977
    Azt meg lehet nézni valahol, hogy egy adott kasztnál milyen szinten van a játékos?
  • TDC Geronimo
    #4976
  • TDC Geronimo
    #4975
    En megmondtam elejen is hogy bar vannak hianyossagok de meg mindig a legjobb allapotban levo bf jatek megjeleneskor
  • Running
    #4974
    A squad nem ugyanaz, mint a party rendszer, azon kívül, hogy a kettő össze van kapcsolva.
    Ezt mondjuk én sem értem. Miért kell minden elkészült dolgot újraírni, mikor évek óta ugyanaz a motor. Biztos van valami háttere ennek is, mert ha nem kéne miért írnák újra és újra.
  • BEAST #4973
    Persze, hibája mindennek van, de azért ne kelljen már ezt minden résznél eljátszani. Olyan dolgok javítására várni amik pár résszel korábban is működtek. :)
  • BEAST #4972
    Igaz squadot csinálni csak originből tudunk.
  • yossarianHUN
    #4971
    Azért ezt ne hozzuk már fel érvként, mert Dunának megyek. Ez a tökéletes fogyasztói hozzáállás - a szolgáltató szempontjából. Adj el egy rothadt, penészes kenyeret a fogyasztónak, és legközelebb már akkor is hálás lesz, ha a tőled vett kenyér csak simán száraz és szar. Sőt, még ő maga fog védelmébe venni a piacon, mondván "az első kenyér, amit tőle vettem, penészes volt. Nézzétek, ez most mennyivel jobb." Mindezt persze jó pénzért.

    Azért érezzük, hogy az elérendő cél egy tökéletes, bugmentes játék lenne, nem a release-kor katasztrofális, foshalmaz BF4 felülmúlása, mert az nem kunszt.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.12.11. 10:23:48
  • Lamellus
    #4970
    Teljesen egyetértek, én csak pislogok, hogy már indulásnál milyen jó állapotban van a játék.
  • Running
    #4969
    Más meg nem volt rendben. Pl squadrendszer, commo-rose, térkép layerek, játékmódok. Még a jó öreg Bf2-ben is mennyi idő volt mire kijött az infantry mód, egyébként a s hitbox óriás szar volt, a rakéták dugattyúként pörögtek, a szerverek minden patch után összeomlottak, az admin meg 1 év után is bugos volt és imádkoztál minden save-nél, hogy ne legyen crash. Arról ne is beszéljünk, hogy 64 játékosnál már akkora lagok voltak a kiváló szervereken, hogy örültél, ha mozdulni tudtál.
    Nem a battlefield1-et védem, csak sokan nem mérlegelnek, hanem élményfoszlányokból gazdálkodnak, amikor összehasonlítják az előző részekkel. Nem, az előző játékaik sem voltak jobbak, sőt, pár dologban még rosszabbak voltak.
    Zárójelben megjegyezném, hogy a kedvenc BC2-ben imádnivaló volt, amikor a war előtt a chat-en kellett ready-zni, mert visszaszámláló sem volt a játékban, commo-rose-ról szó sem volt, hogy lesz, de legalább megjelenéskor a squad rendszer is annyiból állt, hogy beléptetett egy squadba véletlenszerűen amiből ki tudtál lépni. Ekkor terjedt el a mondásuk: "soha nem volt még ilyen egyszerű a barátainkkal játszani"
  • RatBaG #4968
  • BEAST #4967
    Azért a használható soldier/vehicle customization és a weapon unlockok rendben voltak már megjelenéskor is.
  • TDC Geronimo
    #4966
    Minden bfnél ez van kb. 4be se volt lófasz se megjelenéskor, de egy idő után rengeteg mindent bepatcheltek. Biztos voltam benne, hogy amiket BF4be beleraktak az évek során azoknak a 90%a nem lesz benne BF1nél startkor.
  • BEAST #4965
    Az a két év azért elég erős amikor olyan dolgok hiányoznak a játékból amik a korábbi bfekben teljesen alapnak számítottak. :D
  • Running
    #4964
    Az van, van mit fejleszteni a következő 2 évben. Mondjuk az is biztos, hogy csak battlefield-el játszani butaság, hamar rá tud unni az ember. heti 3-4 alkalommal 2 órát lőni tökéletes, másra nem is jó. Erre készült valszeg, többet nem kell várni tőle a későbbiekben sem.
  • BEAST #4963
    Ha nem is feltétlen hibák, de hiányosságok vannak szép számmal. :)
  • RepeszElek
    #4962
    Ez a hibàkkal együtt tudatosan eladnak jàtèkokat az egèsz jàtèkiparra jellemző ès elfogadott dolog, gondolom a Boing nem engedhet meg magànak ilyesmit :D
    Folyamatosan jegyzetelnem kellene így csak azokat tudom sorolni ami hírtelen beugrik: levegőben pörgő zeppelin, lò beragadva a texturràba, fa mögött eltalàlnak,spawn-olàsnàl a lovas karakter lò nèlkül van, a repülőgèpnèl nem tudok javítani, a fegyver jòl làthatò talàlatàt nem adja be, de sokszor jòl làthatòan mellè lőttem ès beadta, mortàlost vagy àgyust nem lehet lekèselni vagy lecsapni àsòval csak buzi nehezen, a lò gyakran bug-os, stb. van mèg:)
    De fèlre èrtesz ha azt gondolod ez annyira idegesit, persze idegesit, de nem jàtszanèk ha utàlnàm emiatt engem csak az zavar mit írtam is. A hozzààllàs!!
    Sok hibàròl tudnak mikor eladjàk ès ez tiszteletlensèg a fogyasztòval szemben, minap csinàlt egy kis esztètikai hibàt a szerelő a kocsimon, majd mikor vissza vittem javitsa ki megkèrdezte mièrt? Ez annyira zavarò?:)
    Sajnàlatos hogy ez megy a vilàgban...
  • giornalista
    #4961
    nagy vonalakban azt mondanám, hogy az elégtelen internal testing az oka. sem szándék, sem pedig lehetőség nincs nagyon a legtöbb játék széleskörű tesztelésére. régen erre is jók voltak a demók.

    a BF4 is azután javult meg, hogy létrejött a CTE, afféle inter-external testingre. majd a Battlefront és a Battlefield 1 is az úgynevezett gamechangerek bevonásával készült, nem lehet tudni pontosan, hogy kik ők, de jackfrags a Battlefrontban volt benne, Levelcap a BF1-ben, meg még nyilván sok más ismert és kevésbé ismert ember.

    a fejlesztők egyébként is hajlamosak legyinteni egyes hibáknál, nem olyan feltűnő, nem olyan zavaró, stb., a játékosok viszont ebből a szempontból "kíméletlenek" és őszinték lehetnek.

    egyébként szerintem a BF1-ben egészen kevés zavaró bug van, nem is értem, aki panaszkodik, biztos nem játszott a 3-4-gyel :)
  • Zegi Norbi HUN
    #4960
    Én pedig már sokszor láttam, de nem találtam erről semmit az interneten. Múltkor mondjuk a lezuhant léghajó fém váza került fel valahogy a levegőbe :D Vagy eddig ami mindent visz nálam, a support leteszi az aknavetőt, de az 2-3 méterrel a levegőben kb 35°-ban megdőlve helyezkedett el :D Szegény aztán nézegette hogy ez micsoda :D :D Végül mikor használatba vette, ugyanúgy felvette ezt a pozíciót a levegőben :D

    Azért a Wticher 3-ban is voltak hibák(kisebbek), de a hatalmas, lélegző nyílt világával nem is csoda. Itt a BF 1-nél ez messze nem áll fenn szerintem. Olyan sok hibával azért nem találkoztam szerencsére, inkább itt is kisebb hibák vannak. De ettől függetlenül ez a tendencia a jelenkori játékfejlesztésben úgy látszik, persze néhány kivétel akad. Én csak azt nem értem, hogy mi a francért nem tudnak akkor több időt fordítani rá. Mi a fenéért kell mindenáron betartani az ütemtervet, még ha a játék nem is lesz emiatt 100%-os állapotban. Attól félnek hogy lankad az érdeklődésünk, ha fél vagy több évvel később jön ki vagy esetleg pár hónappal? Bullshit. Batman Ak esetében is a PC-s megjelenést karácsonyra kellett volna csúsztatni a nyári megjelenés helyett és akkor nem a "valaha volt legrosszabb portok" listán lenne. Mondjuk ez annak fényében külön vicces, hogy a nyári időpont már eleve egy csúsztatott dátum volt. Még lehetne írni jó pár példát. Egyszerűen szánalmas és egyben szomorú is amit le mernek művelni. És abban is biztos vagyok, hogy sok esetben a kiadó a felelős, ugye az a fránya kapzsiság.
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2016.12.10. 10:39:47
  • Running
    #4959
    Sorolj már fel párat kérlek, csak kíváncsiságból. Tényleg érdekelne, mert az élesztés utáni fegyver beragadáson kívül semmi olyan hibával nem találkoztam az elmúlt 3 hétben, ami zavart volna. Mondjuk a kilépés gáz, de ha megvárja az ember, hogy betöltsön a szerver onnan megy.