6439
  • lac coo
    #4798
    VaZZEG NÉZEM KILLCAMBÓL A EMBERT, LÖVIK KERESZTÜL MINT A BAROM ,DE CSAK NEM HAL MEG, MINDENKIT LEDARÁL :)))
    Áthozták a Starwarsos csíteket vagy mi van már itt ?
  • Jim Morrison
    #4797
    ah, én úgy (rosszul) értettem, hogy semmi előnye nincs dx12 nek dx11 hez képest.
  • Borg
    #4796
    Ez egy elmélet, semmi köze a gyakorlatban a BF1-hez.
  • Jim Morrison
    #4795
    jóval több "draw call" esetén jönne ki a dx12 előnye.
    "is the delay inherent in the CPU asking the GPU to render something"

    gyorsan guglizva videóért:

    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.11.27. 19:45:33
  • Borg
    #4794
    Ugyan mi?
  • Jim Morrison
    #4793
    Gyakorlati elonye van nehany esetben, de az egyelore ritkan jon elo:)
  • __Jacek__
    #4792
    Volt egy ilyen sejtésem:)
  • __Jacek__
    #4791
    1070
  • yossarianHUN
    #4790
    Állítólag gyakorlatilag semmi előnye nincs, viszont egy csomó probléma van vele. Szerintem egyelőre ne erőltesd a DX12-t.
  • Vadnokedli
    #4789
    VideoKártya?
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2016.11.27. 17:17:28
  • __Jacek__
    #4788
    Problémám a következő lenne DX11 minden faca, DX12-re állítva töltő képernyő után D3D hibával elszáll:))) annyira nem lényeges csak ki akartam próbálni.. W10-van stb.
  • Piko888
    #4787
    Haveroknál sincs ilyen, de nálam folyamatosan, lehet a beta miatt van?
  • ratgab
    #4786
    Nálam nincs ilyen.
  • Vadnokedli
    #4785
    Régi hiba, de csak nálam van hogy Win10 nél ha fut, vagy futott az Origin akkor nem tud leállni a Windows kikapcsolásnál? Csak valami hibaüzenet után. (Clean install, meg egyéb hardware csere előtt is ez volt.)
  • Piko888
    #4784
    mi a megoldás arra, hogy nem megy a bf1 alatt az origin inlay?
  • bobitusz
    #4783
    Köszi a válaszokat!
  • Piko888
    #4782
    Semmiben sem különbözik az origines verzió a dobozostól.
    Megveszed, megjelenik a játék az origines My game libraryban, jobb klikk és már tölti is.
    Sima OTP-s kártyával vettem én már jópár dolgot. Szóval hajrá!
  • yossarianHUN
    #4781
    Ugyanilyen CPU-val, 12 giga RAM-mal, GTX970-nel 60 FPS-em van ultrán (korlátozva). A VGÁ-n múlik minden, de szerintem minimum közepes beállításokkal vinnie kell. Hacsak nem esel áldozatul valamelyik idióta hibájának a játéknak, ami FPS dropokat okoz, és még a legbrutálisabb gépekkel rendelkezőket is sújtja.
  • bobitusz
    #4780
    Üdv!

    Originen le van árazva a játék 40 euróra és gondolkozok a megvételén, csak még nem vettem originen játékot, tudnátok abban segíteni hogy működik ez (telepítés, letöltés stb..) illetve különbözik valamiben a lemezes változattól?

    + még egy kérdés: i4590 3.30ghz, 960 gtx 4 gb, 8gb ram (hamarosan 16gb) win7 64 bit, futna évezhetően a játék?

    köszi előre is a válaszokat
  • RepeszElek
    #4779
    A patch òta több a hiba a jàtèkban , iügyesek ezek :D

    Mindegy csak maradjanak a jàtèkiparban, így legalàbb nem nyírnak ki senkit :D

    Vagy esetleg az autòipar?:)
  • RatBaG #4778
  • Vadnokedli
    #4777
    Nagyjából 150%-al erősebb gép kell ugyan azokhoz a beállításokhoz hogy ugyan azt az fps-t elérjed. (DX12)
  • Jabar
    #4776
    ok, köszi
  • giornalista
    #4775
    szerintem megmozdítja majd, de 60 FPS-t low-on sem hiszem, hogy tudna, elég karcsú sajnos a Frostbite 3-hoz ez a gép :/
  • Jabar
    #4774
    Köszönöm.
    Nem tudom pontosan mivel unokaöcsinek gondolkodom rajta ajándékként.
    Az biztos hogy i5-3xxx (nem tudom pontosan melyik), 8gb ram és nvidia 650ti.
  • giornalista
    #4773
    inkább írd le, hogy milyen géped van. a válasz valószínűleg az egyébként, hogy nem, magasabb a gépigénye, erős CPU-t igényel a játék. ha az rendben van, akkor viszont nem érhet nagy baj.
  • Jabar
    #4772
    Üdv!
    Bf4-hez képest mekkora a gépigénye a játéknak?
    Olyan gépen amin 1080p-ben medium környéki beállításokkal játszható volt azon ez is élvezhetően futna?
    Köszi
  • ratgab
    #4771
    Én pont ezért mindig megvárom, míg bedob a következő meccsbe és csak utána lépek ki.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.11.26. 09:50:05
  • Piko888
    #4770
    Nektek is percek alatt lép ki a meccs végén? Sokszor ki se lép, csak alt+F4-gyel.
  • Maxyka
    #4769
    De ez mind olyan hiba ami patchel gyorsan orvosolható lenne. Remélem fogják is. December új mappok, márciusban meg jönnek az oroszok, addig elvagyok vele így is. Ha megunom lépek át szivárvány6-ra :) De a töltési idő szeribtem nem fog változni. Azért rohadtt nagyok és részletesek a pályák :) de csak ami a konzolt érinti lehet pcn ssd vel javul a töltési idő.
  • RepeszElek
    #4768
    Sokszor csinàlja hogy a kommodorokat is megszègyenítő tőltès idő utàn berak egy olyan szerverre ahol a jàtèk pont vèget èrt, az se rossz :)
  • Maxyka
    #4767
    Kedvencem mikor behivnak barátok operation ra és a játék betesz egymás ellen, what?! Oké akkor switch team, ja nem mert unbalancedre hivatkozva nem enged. De azért az ellenfél csapat köpni nem tudott még a legelső pontot se tudták behúzni de nem lehet átmenni mert balanced :D
  • Piko888
    #4766
    Dice egy rakat ökör gyülekezetem, nincs balance, végignyomjuk 5-6 emberrel kevesebbel a meccset. Kilépés katasztrófa. Origin nem müködik a játék alatt. Meghívás ketasztrófa. A spawn rendszer fos. A legszarabb része a sorozatnak.
  • Maxyka
    #4765
    Nem eléggé jó, én buffolnám. Scopot rá és 150méteren minden lövés öljön még a lábtalálat is.
  • RepeszElek
    #4764
    A martininak lelke van, ha olyan a kedve akkor mindenkit megöl, mindegy milyen tàvol vagy közel van teljesen kiszàmíthatatlan ès ahogy a kollèga is mondja kivàllòan alkalmazhatò rohamokra, nagy kedvencem:)
  • Vadnokedli
    #4763
    Az hogy? Én 5 méterről nyaktájékon hátba lőttem vele az enemyt, clear hit volt- rám fordult meg is ölt. :D
  • giornalista
    #4762
    én a Martini-Henrybe szerettem bele. két napja mással sem játszok, csak azzal, nagyszerű agressive recon fegyver. folyamatosan támadhatom vele a pontokat, mert 30 méterről 1 shot kill testre is, és azon belül is óriásit sebez, egy "bicegő" ellenfelet simán leterít.

    ezen kívül kifejezetten fejleszti az aimet, ami nekem sosem volt erősségem, de most úgy érzem, hogy javulok vele: nem lehet hibázni, mert hosszú a reload, tehát fegyelmezetten kell használni.

    a fílingje pedig, ahogy eldörren a kezedben, és visszhangzik pl. Monte-Grappán, hatalmas :)
  • lac coo
    #4761
    En harm fegyvertol halok mostanaban...mg15 (asszem ez a neve ...) hunter shoti meg a medic seblander vagy mi ....Tobbu fegyver csak elvetve ol meg .
  • giornalista
    #4760
    ez egyértelmű, ám egyúttal teljesen lényegtelen is :) gameplayről beszélünk, nem dokumentumfilmről!
  • RepeszElek
    #4759
    Jah ès kivàncsisàgbòl megnèztem a játèkban szereplő elso vh-s tankok pàncèlvastagsàgàt ès csak annyit mondok hogy egy àgyù egy lővèssel ügy szètkapnà hogy a jàtèkosok csak pislogbànak mint a kuszàntott vakond :D

    Nyilvàn ez sem megengedett