6439
  • Maxyka
    #5118
  • yossarianHUN
    #5117
    CoD 2-n nevelkedtél? Akkor már minden világos.
  • Bogdogege
    #5116
  • Maxyka
    #5115
    Legnagyobb cap offenzivákat letehet végrehajtani vele átlagosan 20-22k score-m volt egy conquest alatt. és nyilván nem a killekért kaptam ennyi score-t mert azért fenét nem ad :)
    De lehet csak én nevelkedtem cod2-n. Ott is egy lövésből ölt a kar98 meg a kar98k scoped is. mégsem sírt senki. nagyot változott a generáció
  • Maxyka
    #5114
    Van egy adott játékstílusom amit játszani szeretek, és pl nem vagyok hajlandó shotgunnal rohangálni meg beállni a medic csordába. Azt a játékstílust amit én szerettem eddig játszani azt kiszolgálta, EDDIG! De patch óta már nem. Ennyire egyszerű... Ha nem digitálisan vásároltam volna eladtam volna a francba azt vennék olyan játékot ahol a mesterlövész tényleg mesterlövész játékstílusában nem csak a nevében... Ha már összeszarod magad hogy a tv-ről 1 miliméteres pontra sebészien rávidd a célkeresztet és az a pont még mozog is. összeszarodmagad mire eltalálod mert hát nincs scope se zoom mint a többi fegyveren csak a gyári irányzék akkor méltóztasson már meghalni. Ennyi....
  • RepeszElek
    #5113
    Ne add fel!:)
    A support sokat fejlődöt a 100 töltényes fegyverekkel tök móka és középtávra is egész jók, csak az az íjpuska egy rakás szar...

  • RepeszElek
    #5112
    Ez igaz,de nehezebb távolságot tartania házak között meg erdőben,
    Áh szar ez az egész úgy ahogy van:)
  • lac coo
    #5111
    Nem jönnek közel és megoldják messzebbről ....Medic sokszor arra se mélttat, hogy kicsit mozogjon előttem szép kényelmesen lepuffogtat :))

    Ez a martini hiszti meg hülyeség, ki is kellene dobni a játékból ezeket a fegyvereket, foglaln isenki nem megy ilyennel, csak a killeket gyűjti ....
  • RepeszElek
    #5110
    Hát közelre való:)
    Nincs class ami 30 méteren lenyomja akkor meg nem tök mindegy?:)
    Házak közt kell vele futkosni, városban, erdőben és akkor nincs baj:)
  • lac coo
    #5109
    nEKEM KICSIT VICCES, HOGY EGY ASSAULTOS 30 MÉTERRE IS EGY TÁRRAL OPERÁL EGY KILLÉRT, ITT MEG A SÍRÁS a oneshotért... :DDD
  • Maxyka
    #5108
    Számomra mától halott a battlefield1. Dark soulsban megse fordult a fejembe, hogy földhöz vágjam a kontrollert de itt végleg elkapott. Átlagos kdr-em 1.86 körül van a fegyverekkel martini henrivel kicsit több volt. Ergo ezt a kdr arányt minden fegyverrel meglövöm. Tegnap meg ma játszottam 3-4 conquestet. Minden conquestet 0.45 és 0.33as kdr értékkel végeztem. Érdekes, hogy csak ezzel az egy fegyverrel felejtettem el lőni... 10lővésből 1ami betalál a többi isten tudja hova lesz még az álló célpontnál is 50-70méter között (pontot használom referenciaként) is eltűnik a golyó zéró sebzés pedig tökéletesen a felsőtesten van a célkereszt. fura. Sweetspoton 70-90sebzésre már szándékosan nem térek ki.
  • N1ggA
    #5107
    Egy olyan középúttal kiegyeznék, hogy ha a kezet találom el, és mögötte ott a teste, akkor haljon már meg. Esetleg a has is lehetne 100. A láb plusz kar önmagában az maradjon így.
  • RepeszElek
    #5106
    Hát egy béna, játékos nem is ment a martinivel semmire,ezt nehéz elhinned vagy mi a baj?:)
  • giornalista
    #5105
    szerintem is teljesen felesleges volt nerfelni a Martinit, és még nagyobb gond, hogy ez valójában nem is nerf, hanem csak szinkronizálás a többi fegyverhez képest. őszintén szólva nem is igazán értem, hogy miért van ez az arm damage reduction a játékban. a lábat még értem, de mi lesz a következő, szívre kell célozni, mert ha vesén találom el, abból kettő van neki, szóval csak 50 damage? esetleg ha kijön a lövedék, akkor kisebb a damage, mintha megállna a testében?

    már önmagában elég "érdekes" a sweetspot mechanic. mitől sebezne egy lövedék többet 30 vagy 50 méteren, mint 5 méteren? semmitől. szerintem a sweetspot lényege épp az lenne, hogy ezeken a távolságokon belül 1-hit killjeid legyenek, itt legyen erős a fegyver. ezzel azoknak is a kedvére teszünk, akiket irritált a 3-4-ben, hogy közvetlen közelről lődözték őket mellkason a killekért a sniperek (gyakorlatilag egy skillesebb, és egyúttal sokoldalúbb shotguként használva a mesterlövészpuskákat) és egyúttal megpróbáljuk lehozni a hegyoldalról a reconokat, hogy tessék, ha normálisan játszotok, előnyben lesztek a többi classhoz képest.

    de most már akkor nézni kell azt is, hogy merre áll az illető, hogy tartja a karját (Levelcap mondja a videójában, hogy ha a feje elé tartja a fegyverét az ellenfél, akkor bizonyos esetekben akkor is a karját találod el, ha a felsőtestére célzol, ami nonszensz), hát nem tudom... nekem túl sok.

    mint ahogy a tankoknál is túl sok a ricochet shot és számomra legalábbis a sebzés sem olyan konstans és kiszámítható, mint korábban.
  • BEAST #5104
    A "jó" játékosokat nerfelték. Elnézést, de ezen most besírtam. :D
  • RepeszElek
    #5103
    Maradjunk annyiban hogy nem a martinit nerfelték hanem a "jó" játékosokat.
    Csak az tudta eredményes használni aki az átlagnál jobban helyezkedett, célzott, és gyorsabb volt, itt csak egy dobásod volt, az átlagnak lássuk be ez kevés mert nem mindenkinek van kedve meg ideje naponta több órát nyomni ugyan azzal a fegyverrel, hogy ez menjen...
    Nekem volt:)
    Ha olyan szar volt akkor mi miért használtuk??
    Hát ezért!
    Szarrá gyakoroltam magam hogy eredményesen használjam, megérdemeltem azt a sok kill-t!!!!
    :D
    Most a sok NOB örülhet lelettünk nerfelve:)
    De nem baj mással is lehet aprítani, láttam assaultot aki 90 felett ölt az erdős pályán, nem tudom hogy csinálta de megakarom tanulni:)
  • yossarianHUN
    #5102
    Most jön a virtuális pöcsméregetés? Az én apukám úgyis erősebb
  • Maxyka
    #5101
    Más játékstílus nem érdekel. Nem fogok csak a dice fasszága miatt változtatni rajta. Max leteszem a játékot és kész. Majd a jövőben valamikor. Konzolon tolom úgy is nem pc-n. :) De ha kurva egyszerű szerinted ott célozni akkor várom a te videódat ahogy operálsz .
  • yossarianHUN
    #5100
    Ha ekkora májjer vagy, biztos vagyok benne, hogy egy másik játékstílus megtanulása semmilyen nehézséget nem fog okozni
  • Maxyka
    #5099
    Olyan nagy választék nincs MKIII- az egyetlen alternatíva. Használjak mást? Szóval azt ajánlod,hogy játszak másik játékstílust. érdekes....
  • Maxyka
    #5098
    Totál felháborító, hogy egy golyó fejesre öl. Még nerfelni kéne.
  • yossarianHUN
    #5097
    Sóhaj. Használsz mást. Problem solved.
  • Maxyka
    #5096
    Ha feltöltök egy videót amin tiszta felsőtestes találatok láthatóak és nem hal meg az illető? csak a te kedvedért megteszem.
    Szerinted bugos szerintem realisztikus hogy egy mesterlövészfegyver mellkason lősz valakit aki a kezét a mellkasa elé teszi akkor a kezébe megáll a golyó vagy átfúródik bele a mellkasba? Na ugye.
    Az a baj hogy elbeszélünk egymás mellett mert amit mondasz és papíron úgy van leírva azzal senkinek sincs baja jó az papíron ahogy van. Ott beszélünk el egymás mellett, hogy nem érted meg hogy mellkasra SEM öl egy lövésre. Ha csak annyi baja lenne hogy felsőtestre kellene lőnöm akkor ég világon semmi bajom nem lenne vele de ez sajnos nem így van. Golyónak van egy ms- késése amíg a célponthoz ér, célpontnak is van egy pingje , elfordulhat közben vagy el mozoghat, nagyon sok minden befolyásolja ami nem rajtad függ mert te már megtettél mindent azzal hogy a fegyvert felsőtestre irányítottad és elsütötted, még sem fog meghalni.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2016.12.18. 15:46:29
  • RatBaG #5095
  • yossarianHUN
    #5094
    Hiába hisztizel, a tények továbbra is tények. Felsőtestre egy lövéssel öl, végtagra nem, ez az alap sebzésmodell, nemtom miért kell nyígni miatta. Igen, oldalról trükkös lehet, de gondolom te sem lősz 10-ből 9-szer 90 fokos szögben álló emberekre, evvan, ezzel együtt kell élni. Ha meg nem megy, nem kell használni. Elég sok másik jó fegyvere van a Scoutnak, ott az SMLE, 10 méterrel odébbról már ugyanúgy adja a sweet spotot, mint a Martini, 10-es tárja, fajin torkolati sebessége, adott esetben távcsöve van. Akkor?

    Hadd ne menjek már Dunának, csak mert ki lett javítva a Martini bugos sebzésmodellje
  • Maxyka
    #5093
    Leírom még egyszer de utoljára.
    Azért szerették mert egy 30-50 méteres offenzív játékstílust igért scoutként, amit ha jól csináltál sikeres lehettél támadásban és védekezésben is. Most ezt így szétzúzták. Már csak taggelgetsz a pontoknál. Ha ház van vagy medic akkor szinte.mintha nem is csinálnál semmit. Ergo nem vagy hasznos a csapat számára. Azért mert lősz egy spot flart az nem lesz elég. Lecserélheted MKIII-ra ami legjobb alternatíva de azzal se fogsz capelgetni max 60-70méterre a pont tól vársz hogy eltalálhas valakit aki vagy meghal vagy nem. Akkor inkább medic vagy support középtávon...
  • lac coo
    #5092
    Nem, ez ilyen marad ...
    Az elejétöl idiótaságnak tartottam ezt a fegyver hatótávolság vackot, meg is lett az eredménye ...Assaultos alig van, mediccel meg nehéz támadni , legfeljebb fedezni jó ....:)
  • fantomvampire
    #5091
    igazabol a jatek jo csak a jatekosok nem ... :D
    ritkan belefutok egy ket jo csapatba olyankor elvezet a jatek meg a sok sniper ellenere is.
    de mikor azt latom hogy mindenki kupol egy helyen es senki nem tamad na az idegesito. Siman berohanok ott dekolok 1 perce a zaszlo alatt persze nem tom elfoglalni mert tobb az ellenseg es a kutya nem jon segiteni...
    De remelem majd valtozik ez. Es rajonnek hogy hogy kell jatszani :)
  • lac coo
    #5090
    Ti azert szerettetek, mert total ossz fegyver volt, nehez volt celozni, alig adta stb, vagy mert lehetett apritani vele mint a csuda ?
    Mirol beszelunk ? :))
  • Maxyka
    #5089
    Most egy űbercasual játékosnak próbálod elmagyarázni a dolgokat, nem fogja megérteni. Yossarian neked is ennyi jött le? Hát ez szomorú... Mintha nem ugyan azzal a játékkal játszanánk vagy te rohangálsz assaultal 10hunterel és fingod sincs a játékról. Hátrányait bezzeg senki nem sorolja. A borzalmas újratöltési idő 40-80méter tökéletes felmérése sweetspot miatt, nincs rá optika sem nagyobb zoom.
    Itt azzal van a baj hogy pontosan mellkasra célozva sem fog meghalni mint ahogy a lenti kollega írta. Hogy miért ? Mert a többi testrész pont a mellkas elött van:oldalról a váll és a felkar felfogja míg szemből az alkar. Olyan ritkán fog mellkasra menni a lövés mint a fehérholló. Egyetlen fegyver volt ami kirángatta a kempelő majmokat a pálya széléről, de most mennek vissza kempelni a francba, amitöl nem csak az ellenfél csapat kap agyfaszt hanem a saját csapatod is, noha egy pontot sem fog cappelni a játék allatt. Konklúzió? Az hogy az se fog vele jó kört menni aki jól céloz és tapasztalt mert a játék mehanika leszarja hova céloztál és lőttél ha egy végtag hirtelen útban lesz, csak tagelgetni fogsz amire bármelyik infantry képes. Ha ez nem győz meg akkor: igazi hater vagy! és totálisan menthetetlen. Biztos sokszor döngöltek földbe a martinisok aztán könyebb volt bemagyarázni, hogy no skill fegyver minthogy a saját hibáidból tanulni. Vannak ilyen emberek is, ez van. Szomorú...
  • VO101Tom
    #5088
    BF4 HC-n olyan szerverre nem szabad menni ahol nincs Sniper limit. 3 csipa oldalanként, és nincs ilyen probléma amit írsz.
  • N1ggA
    #5087
    Nem is az, hogy célozni kell, de pl. oldalról, ami elég gyakori, nem tudsz 100-at sebezni, mert a kezét találod el. De inkább tapasztalat, hogy mondjuk minden 10. lövés 1 shot 100 sebzés. Emellett rohadt lassú és golyónként tölteni kell.
    Azért kuka az egész, mert pl. egy gewehr m.95 infantry azt a 10. lövést leszámítva mindenben veri. 2x nagyobb rpm, 1.5x muzzle velocity, 5x több golyó a tárban. És most nem a legjobb alternatívát mondtam.
  • RepeszElek
    #5086
    Igen akkor mással játszottunk:)
  • RepeszElek
    #5085
    Ha ez ilyen könnyű akkor miért nem mindenki martinivel rohangászott?:)
    az emberek nem hülyék a többség nem szereti szopatni magát és azzal a fegyverrel van ami a legjobb, nem hiába van annyi medic a játékban, nem gyógyítani jönnek hanem gyilkolni, mert a medic class elég jól adja, a martininek sok hátránya volt, és csak kőzéptávon adta be a one shotot 100hp-ra, onnan meg a medic veszélyes volt,messziről meg a russian sniper one shottolgatott, közelről meg az assault vagy a support darált le,ha lassan céloztál vagy rosszúl akkor annyi, nagyon okosan kellett vele játszani, jó hát aki gyorsan,és pontosan tudott vele célozni a megfelelő távolságot tartva az ellentől az írtott vele ez nem kérdés de ahogy elnéztem mondom ez nem sokaknak ment...
    Hidd el az is nagy tudomàny ha egy màsodpercen belül célzol és lősz és talàlsz, de ha erre mindenki képes akkor ez egy könnyű jàték, nem zàrom ki hogy béna vagyok:)
    Most már amúgy a support is veszélyes középtávon aminek nagyon örülők, de ha letámasztod akkor a snipereket is meglepheted vele:)
    Assault meg továbbra is verhetetlen közelre.
  • lac coo
    #5084
    Rég kapcsoltam e, de most ami feltűnt, hogy a tűzgrántot nagyon megnyirbálták, ami persze nem baj ...A füst is kevesebb ideig él ?

    Ezt a Martini hisztit meg nem értem, eddig ha a kislábujját eltalálta az emberakkor is meghalt, de az volt a nagy tudomány, nem volt op meg nagy taktikai izé kellett hozzá, most , hogy már célozni kell és kuka az egész ? Így jártatok ! ;)
  • yossarianHUN
    #5083
    "BF4-ben csak hardcore-t nyomtam de ott nem kempelt mindenki.."

    Nem-e? Akkor nem ugyanazzal a játékkal játszottunk. Bődült nagy fun volt, hogy ugyanaz az 5 emberke próbált folyamatosan pontot foglalni, meg támadni, a többi 43 meg sniperrel lapult valahol egy bokorban, és várta, hogy felbukkanjon valamelyik az 5 közül a célkeresztben.
  • yossarianHUN
    #5082
    Ha már nincs one shot body shot fegyver (egyébként van, csak jól kell vele célozni), akkor rip bf1? Hát jó.
  • RepeszElek
    #5081
    Én is nagyon sajnálom a martinit és csak néha néha futottam össze olyan játékossal aki szintén használta volna ezt az "OP" fegyvert pont a felsorolt nehézségei miatt, most így a legszarabb scout fegyver lett senkinek sem kell...pedig milyen rohadt jó voltam vele, szétgyakoroltam az agyam, hittelni még jó...:)
    Viszont a siránkozást félretérve kezd a játék hasonlítani s Battlefieldhez végre ahol is a normál mód ilyen, eddig a normál és a hardcore közé volt belőve érzésem szerint, szóval szerintem lassan megnézem hát ha javult a hardcore-os állomány.
    BF4-ben csak hardcore-t nyomtam de ott nem kempelt mindenki..
  • Maxyka
    #5080
    A következő nagy dlc-ig hanyagolom a játékot.,, Az egyetlen fegyver amivel fun volt játszani: lassú reload miatt precíz, megfontolt lövés kellett leadni nem volt zoom nem modolható és a sweet-spot miatt alaposan fel kellett mérni a távolságot. Most ez mind mehet a kukába mert tökmindegy hol állsz csak tagelni fogsz, a fejes meg így is úgy is ől, mindegy honnan adod le... bullshit. Lehet én reagálom túl de nekem ez így destroyolta a játékot. A "tunkolás" nem a játékstílusom a medic sorba meg nem leszek hajlandó beállni. Rip bf1...
  • N1ggA
    #5079
    Ráadásul teljesen feleslegesen, mert egyáltalán nem volt op szerintem..