6439
  • Maxyka
    #5078
    El lehet felejteni ezentúl a one shot killeket mert nem sűrűn fogjuk látni max ha mesterei vagyunk a fejlövésnek, persze pc-n okés de konzolon brutál nehéz...

  • Maxyka
    #5077
    Fixed Martini-Henry dealing too much damage to most body parts. It is now affected by a 0.9 multiplier to the lower torso and upper arms and a 0.75 multiplier to the legs and forearms, like the other rifles with sweet-spot mechanics

    RIP. Egyetlen fegyver amivel játszottam. Az egyetlen fegyver amire legendary skinem van de más fegyver nem érdekel. Mint valami bugfix, de inkább übernerf. Mostmár sweat spoton is 90-95 körül sebez max akkor ölöd meg ha fejbe vagy felső-mellkasra lősz. Istenem ez a dice.
  • TDC Geronimo
    #5076
    Nekem kész mindkettő. Nem sokból maradsz ki. Még saját egyedi animokat se kaptak.
  • RatBaG #5075
    az eddig is nyilvánvaló volt, hogy battlepack rendszer egy fos, de azért az már tényleg pofátlanság, hogy sawtooth craftolás után kb egy héttel hozzám vág egy újabb darabot. nem elég, hogy gusztustalanul megritkították a dropját, még arra se képesek, hogy ugyanahhoz utána már ne dobjon. a bartek meg sose készül el...
    ja, és persze ez azt is jelenti, hogy ha kibaszok 900 scrapet egy legendary ládára, simán lehet, hogy az is megcumiztat.
  • toza #5074
    csak az amerikai modositott valtozat, mert szarul csinaltak meg.. szekszi hangja van,verdunban is adja rendesen...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.12.17. 14:02:45
  • ikarus44
    #5073
    OFF:
    Nem azért hisztiztek, (és hisztiznek) mert benne vannak, hanem mert egymás ellen kell menniük.
  • RepeszElek
    #5072
    Én egyikkel sem játszottam többet 2 hónapnál hála égnek de arra emlékszem hogy minenki azért hisztizet a forumokon hogy mit keresnek itt ezek a tankok ezértgondoltam hogy erről szól, de ha nem akkor csak simán hülyeség összerakni egy párducot egy is-3mal vagy t54el nem beszélve azokról amik csak papiron léteztek vagy volt egy harcképtelen prototipus valahol eldugva a világon, szal remélem itt azért nem szállnak el elnnyire
  • yossarianHUN
    #5071
    A WoT és a WT 1920-1970 időszakbeli gépekkel dolgozik, egyik játékról sem állította soha senki, hogy második világháborúsok lennének.
  • RepeszElek
    #5070
    A mostani fegyverek közt is van egy kis időzavar, vagy nem ekkor, vagy nem ebben a háborúban használták őket, igazából nekem nem hiányzik több fegyver bár mindenkinek más a stilusa,és jó ha van miből keresgélni de legtöbbször a többség ugyan azt az ötöt használja.

    Viszont ez a kor nem alkalmas arra mint a többi BF, ha most elkezdenek minden féle hülyeséget bedobálni a játékba mert hisztiznek a tudatlanok az elégé odaverne a játék hangulatának..
    Remélem nem olyan lesz mint a warhtunder meg word of tank ahol már hidegháborús tankok rohangásznak a masodik vh-ban, meg csak terveken létezők.../:
  • giornalista
    #5069
    mert attól még, hogy az egyikre lehet scope-ot tenni, a másikon meg jobb a hipfire, még nem "new weapon" az M1916 Selbstlader egy-egy variánsa szerintem. mindenesetre ha bejátsszák, hogy a 20 új fegyver mondjuk 4 új fegyver 3-3 variánsa, meg 5 pisztoly és 3 gadget (mint pl. a mostani xbow), akkor biztosak lehetnek benne, hogy a következő premiumra nem sokan fizetnek majd be :D
  • BEAST #5068
    már hogy a fenébe ne számolnák külön a variánsokat
  • giornalista
    #5067
    az amerikaiakat nem hagyhatják ki, konkrétan valószínűleg nem is érteni az amerikai market, hogy miért játsszon a játékkal :)

    jönnek majd szépen a DLC-ben ők és az oroszok is (kérdés, mások is bekerülnek-e, vagy itt megállunk).

    "20 NEW WEAPONS TO USE" - ezt írják a Premium pass fegyvereiről. nagyon remélem, hogy nem számolják külön fegyvernek a variánsokat, és ezekből nem lesz mondjuk 10 pisztoly :D mert azért igencsak elkelne ennek a játéknak néhány extra fegyver...
  • yossarianHUN
    #5066
    Sőt, minden idők legrosszabb kézifegyverének szokás nevezni a Chauchat-t.
  • giornalista
    #5065
    az első képek alapján a Ballroom Blitz is egy új lockernek tűnt, aztán az egyik legnagyobb pálya lett, szóval várjunk még ezzel :)
  • TDC Geronimo
    #5064
    hivatalos twitter
  • Snexi
    #5063
    honnan van ez a kép?
  • ikarus44
    #5062
    Franciák gyártották, de az Amerikai hadsereg kapta meg őket. De utána gyorsan le is cserélték az M1917-es Browning-ra, mert állandóan beragadt állítólag
  • RepeszElek
    #5061
    Mi ez valami amcsi cucc?
    Tényleg amúgy az milyen már hogy a játékot úgy indították hogy kihagyták a franciákat de az amcsikat meg nem :) Aki ismeri a történelmet tudja hogy melyik ország volt nagyobb főszereplője a háborúnak, ez mondanám hogy ez valamit elárul a mai világról de az osztrák-magyar monarchiáról sem feledkeztek meg szóval nem értem a dolgot, lehet hogy csak utálják a franciákat :)
  • TDC Geronimo
    #5060
    DLCs support fegyver lesz valószínű

  • RepeszElek
    #5059
    ajj de izgi lesz ajtó előtt állni és dobálni a füstöt, a gázt, a tűz meg minden gránátot a vak világba hát ha valaki meghal, aki meg türelmetlen befut és ledarálják, végre egy agyatlan pálya a sok vérpistikének :)

    A lockeren is mindig azon röhögtem hogy már kb magunkra robbantottuk volna az egész hegyet annyi rpg-től meg robbanóanyagtól amennyit ott elszórtunk de még a rácsok sem lazultak ki :)

    A metró azért nem rossz, a pearl márketet meg kifejezetten szeretem, kár hogy már nem nagyon tudok játszani a bf4-el ez után a grafika után már zavaró a múlt :)
  • TDC Geronimo
    #5058
    Na majd jön az új locker....

  • RepeszElek
    #5057
    Azon gondolkodom hogy a sniper a bf4-ben hardcore-on egy lövéses még sincs akkora hiszti belőle mert a dmr fegyverek is nagyon erősek,meg úgy általánosságban használható az összes.
    Itt most ha egy sniperrel átlépem a középtávot akkor könnyen bajba kerülhetek hiszen meglátom rálövök, 94% hit, újra töltök és már nincs ott! :D
    Vagy meglátom, rálövök, 90% hit, újra töltök, közben tik-tik-tik és meghaltam :D
    Most kb az a helyzet állt elő mint a Bf4 normál módja,ahol elég mérsékelt létszámú is a recon.
    A végén még rájönnek hogy ők már csináltak egy pár ilyen játékot :D

    A sok hibás döntés ellenére azért jó látni hogy vannak akik emlékeznek milyen is volt a Bf4, most már csak a játékosállománynak kellene észhez térnie hogy lehessen hardcorban is játszani ahogy a BF4-ben is mert az a kempelés ami itt megy hihetetlen, mi van ezekkel? :)
  • RatBaG #5056
    könyörgöm... MORTAR.
  • BEAST #5055
    Ha lesz sniper limit akkor mindenki aki nem fér bele majd sniper medic lesz, csak gyógyítani és kelteni felejtenek el. :D
  • RepeszElek
    #5054
    Szerintem nem kell sniper limit, mert ahogy nézem a support és az assault is sokkal jobban darál.
    Én supporttal kezdtem a játékot, már ezer éve 10-es szintű, de átváltottam scoutra, viszont most hogy nerfelték a gyorsan és pontosan célózni tudó játékosokat azzal hogy gyenge lett a martini, visszatértem a supporthoz és csak pislogok miket darálok vele. :)
    Csipőből középtávról is leszedek embereket, olyan célzás segítő van rajta hogy az már csalás vagy nem tudom, de nagyon adja és gyorsabban darál.
    Szerintem az összes scout carabinernél meg infantry-nél hasznosabb fegyverek, már vártam hogy felhúzzák őket, kezdtem unni az orvosok vs mesterlővészek háborút.
  • fantomvampire
    #5053
    mi volt nehez a mortalban ? :D annyi hogy lassan szukult a celzokaja ?
    en csak supportal szoktam jatszani az a kis kedvenc. a sniper meg pafhh remelem lesz olyan szerver ahol limit lesz ra :D
    Mert amikor 32 jatekosbol 10-15 rohangal sniperel ha nem tobb .... na az csodas erzes :D
  • RepeszElek
    #5052
    Annak viszont nem örülök hogy a mortal megint olyan egyszerű lett hogy egy 8 éves is mindenki kinyir vele.
    Mi az fellázadtak a fogyatékosok?:)
  • RepeszElek
    #5051
    Amúgy a tár csak akkor zavaró hogy felfelé áll az arcodba amikor felveszed célzásra de ha egy assault fegyverrel messzire akarsz lőni akkor nagyon pro-nak kell lenned:)
    Én csak csípőből lövök úgy nem zavaró:)
  • BEAST #5050
    Nekem még mindig a Russian trench és a Gewher sniper/marksman jön be leginkább amikor scoutkodok. :)
  • RepeszElek
    #5049
    Hát nem tudom,én most áttértem erre az orosz infantry-ra, ez erősebbek hittel szerinte, gyorsabb is, a 10 szintű baromság amit elece hülyeségnek tartottam kudarcot vallott, de ezt én előre megmondtam volna ha kérdeznek:)
    Nem tom mi történhetet, jöttvalami új protekcios hülyegyerek a dice-hoz aki megmondta hogy nem!!! Ami eddig csináltatok az szar mostantól így lesz!!??? :)
  • RatBaG #5048
    a martini továbbra is képes 1 hit-elni a sweetspot távokon, de csak fej és "upper torso" találatkor, így most már pont olyan, mint a többi sniper rifle.
    lower torso-ra 0.9 a szorzó, végtagokra meg még kevesebb. korábban a kéz- és láblövés is instant halál volt, ezért lehetett olyan könnyen 1 hit-elni martinivel. meg persze eleve szar a damage model is, mert pl egy oldalról érkező karlövést csak annak számol (0.70-0.75?), pedig az simán átmegy a testbe és halálosnak kéne lennie...
  • RepeszElek
    #5047
    Operations szoktam nyomni és az is érdekes mikor a védők a támadók kezdőjét támadják maguk mögött hagyva a védeni kívánt pontot...:) tele van a világ antiszrazégákkal....
    Mondjuk ez akkor szokott lenni mikor kétszer annyian vannak a pályán és unatkoznak a támadó csapat fele meg a wc ül vagy telefonál vagy mit tom...de nem a pályán vannak az biztos..
    Jó ilyen csapatban lenni:)
  • BEAST #5046
    Ja meg nem bírom, hogy a tár felfelé áll az arcomba. :d
  • BEAST #5045
    Az automatico egyértelműen jobb közelre, de nem szeretem, hogy olyan hamar kiköpi az egész tárat. Az mp18 kicsit lassabban lő, de emiatt pontosabb is. Ha már nincs AKm ez is megteszi. :d
  • Running
    #5044
    Megnézem, hátha aggya, meg még az automatico az, amit szoktam látni.
  • BEAST #5043
    Én assaulton még mindig az mp18 trenchet használom. :d
  • Running
    #5042
    Szarj bele, mindig meg kell keresni a top pufkát. A jó fegyvereket szarrá nerfelik, a szarokat meg felhúzzák. Mindig így volt, mindig így is lesz. A 10A és Hellriger után most nekem is kéne valami jó assault puska, mert mindkettő retek lett. Mondjuk a 10a 10 méteren belül még mindig adja, de azon kívül jááájjj.
  • RepeszElek
    #5041
    Én is váltottam a russian infantry-ra, ez a martini talán a scout legrosszabb fegyvere lett így, eddig átlagban 20-30 kill-em volt vele most helyette 20-30 hit-em van:D és persze többször halok mert visszalőnek :D
    Középtávon ami eddig one shot volt most 68-90 hiteket ad, 68??? meg 82??? Mik ezek a számok?:)
    Szóval összegezzünk: a martini lassan tölt, lassú a golyó, messzire pontatlan, közelre 90-et hittel, középtávon 68-90-et, néha néha elég egy lövés testre, de gondolom sérült játékost lövök olyankor...
    Azért haragszom mert én sokat játszom ezzel a játékkal, és én szinte mindig a martinivel rohangásztam, rengeteg órám van abban hogy érezzem a fegyvert, hogy ha meglátok valakit akkor ne kelljen már igazítani mikor rácélzom, közel azt a szintet elértem már vele mint amit a youtube videókon is látunk, közben meg nagyon ritkán futottam össze olyanokkal akik martinit használtak, pont azért mert aki nem kockul be és gyakorolja szarrá magát vele annak nem sokat ér a kezében..
    Amúgy van más fegyver is amit nerfeltek?
    A végén teljesen más játék lesz mint amit elképzeltek és ez nem programozási hiba, simán nem tudják milyen arányokkal kellene múködnie egy ilyen játéknak, sem a fegyvereknél, sem a pályáknál, sem a class-oknál, mint ha most csinálnának ilyet elösször....
    A játékot ettől függetlenúl még mindig az ajánlott kategòriábba sorolom, de ha nyerek pár milliárdot a lotton felvásárlom a céget és kirugok mindenkit!!! :) :D
  • RepeszElek
    #5040
    Bezzeg a füstből még mindig nem látok ki vagy be, de az ellenfél tisztán lát
  • fantomvampire
    #5039
    Üdv!
    Egy gyors kérdésem lenne. Nektek se működik a borderless ?? Mármint megy de nem lehet alt+tab-ot használni nem hoz elő semmit se ... :( ez patch óta ilyen nálam. Ha rendes fullscreen-en van akkor működik de olyankor irtó lassan rakja le stb....