6439
  • yossarianHUN
    #899
    Mechanikájában engem jobban emlékeztet a Battlefrontos hero pickupra, de végül is tök mindegy, minek nevezzük.
  • TDC Geronimo
    #898
  • TDC Geronimo
    #897
    60 fps verzió

  • TDC Geronimo
    #896
    Nem, BFes battle pickup.
  • yossarianHUN
    #895
    Kvázi Battlefrontos hero pickup? Ajjajj... Hát, ha jó a megvalósítás, jó lehet.
  • TDC Geronimo
    #894
    Ja, azok battle pickupok lesznek, mint BF4be egyes fegyverek
  • yossarianHUN
    #893
    Nem a cavalry, az elit classok.
  • TDC Geronimo
    #892
    Most írtam, Belespawnolsz a mapról és egyből ezt a classt kapod
  • yossarianHUN
    #891
    És ezek hogy lesznek elérhetőek? Gondolom nem tudod simán kiválasztani őket, mint az alap classokat.
  • TDC Geronimo
    #890
    Csak úgy, mint a tank és pilóta class, ha bele spawnolsz akkor az a class leszel
  • TDC Geronimo
    #889
    Flame Trooper Elite Class
    Wrapped in fire-resistant gear, a gas mask, and carrying a powerful flamethrower, the Flame Trooper brings with him chaos. Stay far away if you can, but if you find yourself eye-to-eye with the Flame Trooper, you'd best muster your courage, fix your bayonet, and charge into battle before he notices you. One wrong move and you're likely to spend your last moments seeing red.

    Sentry Elite Class
    The Sentry moves like a human tank. With a water-cooled automatic machine gun at his hip and strapped in plated armor, the Sentry can shower enemy positions with lead while still being able to withstand a lot of damage. His main weakness is his greatest strength – in order to keep up his defense, he eschews the use of a gas mask in favor of additional armor plating.

    Tank Hunter Elite Class
    The Tank Hunter has mastered the use of the 1918 Tankgewehr, an absolute beast of a weapon. Standing almost as tall as a man, the Tankgewehr is capable of damaging enemy vehicles over great distances. With a well-placed shot, the Tank Hunter can focus fire on particular parts of the enemy vehicles, taking out the tracks, machine guns, or cannons on armored vehicles.
  • yossarianHUN
    #888
    "Hopefully you have time to try the horse and the all-new Cavalry class when you check out the Battlefield 1 Open Beta."

    Szóval a lovasság egy teljes, külön class lesz? Érdekesen hangzik.
  • TDC Geronimo
    #887
    Ezeket a lovakat egy rémálom lehetett leanimálni meg leprogramozni, de videó alapján kegyetlen jól sikerült nekik
  • TDC Geronimo
    #886
    Blogpost a lovakról
  • yossarianHUN
    #885
    A városi pálya 1:18-nál is ígéretesnek tűnik.
  • Bogdogege
    #884

    gagyesz
  • szabii98
    #883
    :(
    elég árkádos ez a map, nem lesz a realisztik fanboy-ok kedvence, de baromi izgalmasnak tűnik. demessze van az a 31.-e
  • TDC Geronimo
    #882
    Betaban sivatagos map, CQ és rush játékmód

    Ez meg a trailer

  • TDC Geronimo
    #881
    [BF1]Battlefield 1 Open Beta starts 31 August
  • TDC Geronimo
    #880




  • szabii98
    #879
    nálam egyébként még mindig összeszarja magát az insider, akármit csinálok :D meg úgy az egész battlefield oldal... chrome-on abszolút nemtudok belépni, edge-ből beléptem, majd visszadobott a battlefield.com-ra és nem volt bejelentkezve :D
  • szabii98
    #878
    "More info today"

    A Hardline-nál is így volt, lehet ma már éles lesz a béta/vagy a napokban.

    szerk.: hülyeséget mondok, a livestream event után inkább..az holnap lesz, ugye?
    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2016.08.15. 17:49:59
  • TDC Geronimo
    #877
    Az hülyeség. Senki se tudja
  • yossarianHUN
    #876
    Több helyen hallottam, hogy valszleg 16-án fog indulni a béta. Ami mondjuk furán hangzik, tekintve, hogy holnapra ígérték a következő, nagy gameplay stream-et, még aznap elindítani a bétát kicsit overkill lenne.
  • TDC Geronimo
    #875
    ?

    Holnap lesz a livestream event, ha ma nem lesz beta dátum, akkor szerintem holnap már biztosan. Ma trailer jön, valószínű este 6kor
  • yossarianHUN
    #874
    Eddig a holnapot pletykálták. Az nem hihető?
  • TDC Geronimo
    #873
    there will be more info on the beta today I believe!

    Trailer mellé lehet dátumot is kapunk ma.
  • yossarianHUN
    #872


    24:05-nél. Ha akkorát ütközöl, hogy sebződik a jármű, hallod szentségelni a katonákat a tankban. Beszarás.
  • Zs0lt1
    #871
    nub fanboi hájpol, nem kell rá figyelni :D
  • JagFater
    #870
    Mi mi mi?
  • TDC Geronimo
    #869
    Najó felállt



    Holnap jön a fullos trailer
  • TDC Geronimo
    #868
    Operations game mode részletek
  • Zs0lt1
    #867
    te majom :D
  • TDC Geronimo
    #866
    te mit keresel itt? :D
  • Zs0lt1
    #865
    Meg volt, az insider menüre rákattintva ki is írta:

    Platform preference has been saved!
    You will be sent rewards for PC at [email protected]
  • szabii98
    #864
    Azt írják redditen az okosok, hogy előbb jelentkezzünk be csak simán a battlefield.com-on.
    Kaptam is egy szép szerver errort
  • yossarianHUN
    #863
    Ja, nekem küldtek egy e-mailt, hogy válasszam ki a preferált platformomat, pedig azt már hetekkel ezelőtt megtettem. Ráadásul ha rákattintok az e-mailben linkelt oldalon a "sign in"-re, csak visszaugrál a "Become a Battlefield Insider" lapra
  • AntiHero
    #862
    Sehol semmi. Igaz én ps4re jelentkeztem.
  • Snexi
    #861
    más is kapott bétás emailt?gondolom minden insidernek küldenek
  • TDC Geronimo
    #860
    infók a videóból amit nem biztos, hogy észrevettél