6439
  • TDC Geronimo
    #859
  • Bogdogege
    #858
  • TDC Geronimo
    #857
  • TDC Geronimo
    #856


  • Ryanever
    #855
    Elvileg igen, legalábbis én úgy tudom, hogy vasárnap lesz jövőhéten, de valaki javítson ki ha tévedek...
  • Ozzyehh
    #854
    Én még nem kaptam, amúgy az Open béta jöv hét vasárnap lesz ugye?
  • toza #853
    kaptatok emailt!?ekszluziv kerdez-felelek szesso:n fegyverekrol!!

    vki kerdezett!?
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.08.11. 09:47:39
  • JagFater
    #852
    Reklam, del, ban, irgum-burgum...
  • yossarianHUN
    #851
  • toza #850
    bf1 killer... lehet benne lenni sassal...!!
  • Ozzyehh
    #849
    Sziasztok találtam egy channelt ahol minden értelmesebb játék megjelenés előtt csinálnak egy összefoglalót az adott játékról (legalábbis ezt szűrtem le), magyarul.
    Lesz Bf1 open béta elemzés, meg megjelenés előtt is csinálnak majd elvileg még egy nagyobb videót, most indultak, láttam a Noman's Skyos vidijüket párnapja, nem rossz, ha szereted inkább magyarul hallgatni a vidiket és még megjelenés előtt tájékozódni akarsz.

    itt van ha valakit esetleg érdekel :katt
    Utoljára szerkesztette: Ozzyehh, 2016.08.10. 13:11:18
  • yossarianHUN
    #848
    "Le Prieur rockets (French Fusées Le Prieur) were a type of incendiary air-to-air rockets used in World War I against observation balloons and airships.[1] They were invented by the French Lieutenant Yves Le Prieur and were first used in the Battle of Verdun in 1916. Due to great inaccuracy their range was limited to about 115 metres (126 yards)."

    Na jó, meg van bocsátva. Sosem hallottam róluk, de ezek szerint azért nem valami 3 példányban készült prototípusról beszélünk.
  • yossarianHUN
    #847


    0:55-nél jól látom, hogy rakétákat lő a repülő? Tudom, tudom, biztos valami ősrakéta, meg egyébként is már a kínaiak is feltalálták 1200-ban, stb. stb., na de azért na.
  • yossarianHUN
    #846
    Jól hangzik. A lovakra kíváncsi leszek, baromi nehéz lehetett őket jól implementálni a játékba. Már ha jól vannak implementálva, de azért ezt el merem várni a DICE-tól. Mondjuk hogy játékmenet szempontjából mi hasznuk lesz, afelől nem vagyok meggyőződve, elvégre nyilván jóval sebezhetőbbek és lassabbak egy páncélautónál/terepjárónál, a "sofőr" is sokkal jobban ki van téve az ellenséges tűznek, és ugye fegyver se nagyon van rajtuk, hacsak nem lehet lövöldözni majd a nyeregből, de az azért kicsit merész lenne, legalábbis menet közben. Persze lehet, hogy lesznek (gondolom főleg afrikai) pályák, ahol nem lesznek autók, oda meg jól fognak jönni.
  • joebacsi
    #845
    Engem nem fog zavarni, ha Running épp néger, mikor fejbeverem a fokker szárnyával :)


    Az öregek kezdenek szép lassan visszatérni, szekrény sem lehet már messze....

    Utoljára szerkesztette: joebacsi, 2016.08.09. 20:52:10
  • Bogdogege
    #844
    Szupcsy
  • TDC Geronimo
    #843
    16án este 9kor lesz megint gamescomról Battlefield Squads livestream. Jön új trailer, sivatagos map lesz, lovak, vonat. Gondolom ez lesz a beta map is.
  • toza #842
    feketek ugyis nem azert rasszistaznak majd h miert nincsenek benne jatekban,hanem mert benne vannak..es igy szerintuk fekete irtasrol szol majd a jatek szerintuk..

    hol a beta mar!?
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.08.08. 08:44:00
  • yossarianHUN
    #841
    Felejtsük el.

    Értem amit írsz, de akkor itt ízlésről vitatkozunk. Nekem nem fér bele ez, oké, hogy ihlet+fantázia, de akkor az nekem nem első világháború, hanem valami steampunk izé, mint mondjuk egy Dishonored. Ha nekem első világháborús játékként hirdetnek valamit, akkor az legyen első világháborús, nem pedig egy kicsit első világháborús, egy kicsit 21. századi, egy kicsit ez, egy kicsit az. Ha viszont első világháborúsnak van nevezve az a bizonyos játék, akkor számomra az a minimum, hogy ne legyen közel 50 százalékos a fekete és indiai katonák mennyisége, ne lehessen tök életszerűtlen plecsniket rakosgatni a fegyverekre, de mondjuk ilyen lenne az is, ha modern, digitális álcafestéseket lehetne tenni a tankokra.

    Szerintem ez nem részletesség meg realizmus, ez az elvárható minimum, ami csak az atmoszférát teremit meg, nem a realizmust. A részletesség meg realizmus az lenne, ha minden fegyver úgy rúgna vissza mint a valóságban, a sártól elakadnának a géppuskák, a kétfedelűkkel meg nem mehetnél zuhanórepülésbe, mert abban a pillanatban atomjaira esne az egész gép. Mindezt nem várom, jobb is, hogy nincs benne a játékban, de a fent említett dolgok nekem bizony kellenek az átéléshez.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.08.05. 21:29:04
  • giornalista
    #840
    jó, igazad van, ne a haragudj. tanulság, hogy 30 óra munka után ne fakadj ki, ha valaki hülyeséget ír szerinted. elnézést.

    ettől függetlenül az álláspontod kifejezetten furcsa nekem, beleértve a fegyverekre rakott emblémák kérdését is. a DICE úton-útfélen hangoztatja, hogy nem a történelmi hűség az elsődleges szempontjuk. inspirációt, ihletet vettek egy korból, a fegyvereiből, a technológiájából, és ezekből merítve, valamint a saját fantáziájukból megteremtenek egy alternatív valóságot, egy játékot.

    ahogy a Battlefrontnál is, csak ott még több volt a kötöttség.

    nyilván M16-osok ne legyenek a játékban, adjon vissza valamit a hangulatból, de ilyen részletességig számon kérni a fejlesztőktől a történelmi hűséget szerintem túlzás.
  • yossarianHUN
    #839
    Kapáslövéseknél nem is, de mondjuk közelharcnál, szuronyrohamnál, killcamnél már azért igen, a csapattársakról nem is beszélve. Olyan ez, mintha pinkre lehetne skinezni a fegyvereket. Az ellenség kezében tartott fegyvert is szökőévente egyszer tudod szemügyre venni, de azért ha rózsaszín lenne, felszaladna a szemöldököd.

    Ugyanezért pampogtam tegnap a fegyverekre rakható emblémák miatt. Nem kicsit zavarna, ha BF4 mintára mindenki Pikácsút meg rajzolt csöcsöket rakosgatna az első világháborús puskájára.
  • JagFater
    #838
  • JagFater
    #837
    Érdekes, amit írsz és iagazad is van.
    Valszeg velem van a probléma, de én harc közben koncentrálok ugyan az ellen fejére, de nem azért, hogy lássam milyen színű, hanem hogy fejbelőjjem. :-)
    Valszeg meg sem tudnám mondani milyen színe volt, egy kapáslövésnél.
  • Bogdogege
    #836
  • yossarianHUN
    #835
    Ezt megaszontad keményen, mindjárt el is szégyelltem magam

    Az én szótáramban mondjuk ott kezdődik az ostoba ember, aki bármi felvezetés illetve érv nélkül ostobázik le másokat, de tény, hogy ez elég népszerű gyakorlattá vált manapság. Az a vicc, hogy ráadásul közben a megszólaló még meg is van győződve a szellemi felsőbbrendűségéről. Vicces egy emberfajta:)
  • Bogdogege
    #834
    Nem mindegy mert, nem volt Birodalmi Német nigger főleg europában birodalmi egyenruhában meg Stahlhelm ben, mert ez történelem hamisítás , az még , hogy a 13 éveseket agyhalottá tesznek az még ok ,de hogy titeket is .Nem schrank kell ide hanem Zolly hogy rendet vágjon köztetek liberális köcsögök
    Utoljára szerkesztette: Bogdogege, 2016.08.05. 15:12:03
  • yossarianHUN
    #833
    Nem, egyáltalán nem mindegy. Látom, többeknek kapásból habzani kezdett a szája, úgyhogy mindenkit megnyugtatok, semmi bajom a feketékkel. A játék beleélhetőségét viszont igenis rontja, hogy míg a háborúban kb. 1000 fehér katonára jutott 1 fekete (legalábbis az európai hadszíntéren), addig a játékban az alfás footage alapján 32 emberből minimum 10-15 fekete. Ez közelében nincs a valós arányoknak, és nem sokkal kevésbé erőltetett polkorrektség, mintha női katonák szaladgálnának fürtökben a virtuális harcmezőn (volt emiatt hiszti is a múltkor, mert hát "igenis voltak" női katonák. Kb. egy millióból egy.).

    Ugyanennyire rontotta a beleélést, mikor a Battlefrontban sisak nélküli, kopaszodó (fehér), 60-as csókák rohangáltak rohamosztagos páncélban. Ugyanennyire zavarna, hogy ha egy afrikai törzsi konfliktusokat feldolgozó játékban fehér, meg ázsiai karakterek tennék ki a csapatok felét. Szóval lehet itt polkorrektrohamot kapni, meg rámhúzni a vizes rasszista lepedőt, csak tök felesleges, abban meg szerintem megegyezhetünk, hogy a világháborúban fényévekkel ritkább volt a fekete illetve ázsiai katonák látványa, mint a játékban. Lehet, és oké, ha ez valakit nem zavar, de nekem azért piszkálja a csőröm, mivel egy dolog a realizmus (azt senki nem vár a játéktól), viszont teljesen más az átélhetőség (azt azért igen).
  • giornalista
    #832
    "tűrhetetlen az arányuk"

    te teljesen ostoba vagy valószínűleg, de nincs ezzel gond, sokan vagytok.
  • JagFater
    #831
    Ja, adja csak, mer valszeg ez lesz az utolso gamma, amit megveszek. :-)

    Fogalmam nincs, de remelem megjelenik, ha meg el. :-)
    Utoljára szerkesztette: JagFater, 2016.08.05. 11:26:27
  • Running
    #830
    Tényleg nem tudod mi lett schrank-al, bf2 után kiszállt?
  • Running
    #829
    Szerintem is tök mindegy, a lényeg úgyis azon lesz, hogy: aggya, vagy nem aggya - mert ha nem aggya, akkor aztán minden mindegy.
  • JagFater
    #828
    Pottyet en is eloiteletes vagyok, de most egyaltalan nem zavar.
  • TDC Geronimo
    #827
    Nem marhára mindegy hogy fehér vagy fekete?
  • yossarianHUN
    #826
    Azért a feka katonákkal remélhetőleg kezdenek valamit, mert jelenleg tényleg tűrhetetlen az arányuk. Abban reménykedek, hogy a Battlefront-féle fejválasztós rendszer lesz a végleges verzióban. Ami egy fos, de legnagyobb jóindulattal is csak felesleges rendszer volt (Star Wars környezetben aztán különösen), de még mindig jobb, mint ha defaultba minden második talpas fekete.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.08.05. 08:14:40
  • DasIsFuck
    #825
    Minden második katona néger lesz egy csatában, ha annál nem ütött be nekik a bullshit riasztó akkor az ilyen "aproságoknál" sem fog.
    Elvégre ez csak egy játék, nobody cares...
  • yossarianHUN
    #824
    Viszont látom, ugyanúgy rajta lesz a fegyveren az emblem (vagy insignia, vagy mi a ráknak fogják itt hívni), mint a BF4-ben. Efelől nem nagyon vagyok megnyugodva, még ha csak realisztikus, historically correct emblémák lesznek, akkor is hülyén fog kinézni, hogy egy első világháborús kézifegyveren mindenféle házibarkács címerkék/emblémácskák virítanak. Ha meg szabadon lesznek konfigurálhatók, mint a 4-ben, akkor Isten irgalmazzon mindannyiuknak. De azért merem remélni, hogy van annyi eszük, hogy ez utóbbit ne lépjék meg.
  • yossarianHUN
    #823


    Picit nedves lettem.
  • TDC Geronimo
    #822
    ló!

  • TDC Geronimo
    #821
    Új build, rakat új fegyver, jármű, ui finomítások, új halál animok. MInd felfedezhető a videóban. Van már beta?!
  • TDC Geronimo
    #820
    Új hivatalos videósorozat. Elsőnek a fegyverekről