6439
  • Running
    #819
  • JagFater
    #818
    Ráadásul Gero elég áptúdét a témában.

    Egyébként meg pöttyet ellentmondásban vagy önmagaddal, mert egy fórumon kérdeztél valamit, amire csak is "egy fórumozó"-tól jöhet válasz. Vagy egy másik fórumozó hsz-e nem valószínűsítő?
  • yossarianHUN
    #817
    Váo, tuti hozzád fogok fordulni, ha korrepre lesz szükségem túlreagálásból, és alpári stílusból :D

    Na már ha az utolsó hsz elolvasása túl nagy nehézséget okozott, és egy fórumozó valószínűsítéseinek figyelembe vétele is derogál, akkor megsúgom, hogy nincs még hivatalos dátum. Mondjuk ez kikövetkeztethető lett volna a fent említett utolsó hsz-ből, de hát...
  • oneal1
    #816
    válaszolni nehéz lett volna, de mivel fingod sincs akár nem is kellett volna a billentyűzethez nyúlnod.

    bírom az ilyeneket, na mindegy :)

    dátum érdekelt volna ha van már, nem az hogy egy fórumozó mikorra valószínűsíti
  • yossarianHUN
    #815
    Még csak vissza se kellett volna olvasni :P
  • oneal1
    #814
    lehet tudni már hogy mikor lesz a nyílt béta?
  • TDC Geronimo
    #813
    Kicsit több, mint 2 hét és gamescom. Addig kell várni az új trailerre és infókra. Utána közvetlen valószínű jön a beta is végre
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.08.02. 17:36:41
  • JagFater
    #812
    Ez hiányzik nekem!
  • TDC Geronimo
    #811
    jó kis teamwork videó az uborkaszezonra

  • TDC Geronimo
    #810
  • TDC Geronimo
    #809
  • yossarianHUN
    #808
    Egyébként a mi hadtörténeti múzeumunkban is van most egy ideiglenes I. világháborús kiállítás (legalábbis egy-két hete, mikor voltam, még volt). 1500 a felnőtt belépő. Nyilván nem mérhető a londonihoz, de aki épp nem jár mostanában Angliában, annak ez se rossz alternatíva:)
  • giornalista
    #807
    ezt a múzeumot megnéztem áprilisban, amikor Londonban jártam.

    kár, hogy nem tudtam akkor, hogy BF1 lesz ebből - az 1. világháborús részeket elég felületesen tekintettem meg.

    aki arra jár, tényleg nézze meg, ingyenes (az összes állami múzeumhoz hasonlóan) és nagyon sok tárgy van bent. Manchesterben is van egy hadi múzeum, de ez jobban tetszett.
  • TDC Geronimo
    #806
  • dr Kotász
    #805
  • JagFater
    #804
    Szupcsy, koszcsy
  • TDC Geronimo
    #803
    BF insiderre ugye fel kell iratkozni a korai beta miatt, de most látogassátok meg újra, mert ki lehet jelölni a platformot amire akarjátok a bonusokat+betat
  • TDC Geronimo
    #802
    Lehet, na de melyik gombbal?!
  • JagFater
    #801
    Es a sznajperrel lehet majd zumolni?





  • Smithwarden
    #800
    Battlefield 1 Closed Alpha Netcode Analysis
  • toza #799
    ez egyfele konzolbol sok..nem uaz..
  • Bogdogege
    #798
  • toza #797
    off---

    ha mar konzol ,akkor osszesbol lennie kell mininum egynek a hazban..hasznalt,kicsit torott a legjobblegolcsobb..

    exluzivok miatt is meg jol mutat tv alatt..

    kell vkinek xbox one kontroler szerelgetni!?! most vettem 15 db ot olcson!!1000 ert darabjat..
    mind hibas de biztos ossze lehet rakni egy-kettot..

    off-
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.07.20. 11:20:57
  • Bogdogege
    #796
    szeretem a sony-t ,az xbox olcsóbb a asszony pajtás meg szereti a just dancét , wii megvan de ott sumákol .
  • TDC Geronimo
    #795
    ha már konzol akkor PS4
  • Bogdogege
    #794
    Én egy refurbished xbox one al szemezek
  • JagFater
    #793
    Helyes. :-)
  • TDC Geronimo
    #792
    Ha már a sok ősbfes köcsög visszatér lehet veszek egy 1060as karit és veszem ezt PCre én is :y
  • TDC Geronimo
    #791
  • yossarianHUN
    #790
    Egyetlen egy térképet láttunk eddig, ez alapján kicsit korai messzemenő következtetéseket levonni.
  • DasIsFuck
    #789
    Hát itt van sok-sok év után az első tripla A-s játék amiért könnyeket hullajtok amiét a szar 10 éves gépemen nem tudok játszani vele:D
    Másik ok, hogy a multi nagyon vissza hozza a cod2-s emlékeket.

    Hiába ww1, eléggé második világháborús feelingje van, amit kicsit sajnálok.
    Kár, hogy a multi leragad ennél a relatíve kis téképeken cod stílusú hentelésnél.
  • TDC Geronimo
    #788
    Nem tudom a kép forrását úgyhogy nem örülnék még előre.
  • adam46
    #787
    Éjszakai pályák!
  • TDC Geronimo
    #786
    hmmm

  • TDC Geronimo
    #785
    Na holnap vége alphanak. Nem mintha engem érintene :D

    Beta valószínű augusztus végén lesz
  • TDC Geronimo
    #784
  • adam46
    #783
    Persze, ezek csak az alpha miatt 200-as korlátúak.
  • TDC Geronimo
    #782
    100% hogy úgy állítod be a ticket arányt és az időt saját szerveren ahogy akarod.
  • giornalista
    #781
    elképesztően jól néz ki ez a játék, egyre jobban tetszik a gameplay is a videók alapján, egyedül az új conquesttel nem barátkoztam még meg, de bízom benne, hogy lesz lehetőségük megemelni a ticket countit a szerveradminoknak, így lesznek azért még valódi háborúk.
  • adam46
    #780