6439
  • TDC Geronimo
    #939
    Hát ezt a lovat kurva jól megcsinálták :D
  • giornalista
    #938
    hozzá kell tennem, hogy még mindig túl gyorsnak találom az egészet, rángatózás, rohanás megállás nélkül... oké, mostanában nagyon sokat Rainbow Six Siege-ezek, de ennyire talán még a BF4 sem pörgött :D
  • giornalista
    #937
    tényleg az érződik az egészen, hero classok, behemoth-k, cavalry class, tank class, pilot class - a BF3-4 után rengeteg ötletük volt. "thinking outside of the box"-hangulat az egész, éppen ezért várom egyre jobban.

    pedig elsőre óriási csalódás volt a BF1, hogy nem WW2-es játékot kapunk. de már arról is annyi bőrt lehúztak, itt viszont ők teremthetik a stílust.
  • szabii98
    #936
    MEGY
  • szabii98
    #935
    hopszi, elnéztem. félkor kezdődik a BF event, egészkor lesz a 64fős squad. vagy valami ilyesmi :D :D
  • yossarianHUN
    #934
    Abban nem reménykednék, hogy a behemótokból több, különböző típus is bent lesz (mármint többféle vonat, többféle hajó, többféle léghajó). Szerintem csak a skinek, festések lesznek variálhatók rajtuk.
  • szabii98
    #933
    Eltolták a streamet elvileg, mert csúszik az egész EA panel. 10kor mutatják a 64 fős multit, jelenleg Titanfall van.
  • Muki100
    #932
    Köszönöm!
    Akkor tőlünk remélhetőleg Tegetthoff osztály lesz
  • yossarianHUN
    #931
    A videók alapján (1:21-nél érdemes megállítani az új trailert) majdnem biztos vagyok benne, hogy ez lesz az, a brit HMS Iron Duke.


    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.08.16. 20:35:23
  • Muki100
    #930
    Szakértők nem tudták még megállapítani a csatahajóról hogy melyik népé? Nem-e a mienk?
    Akkor már lehetne találgatni konkrétan melyik hajónkat modellezik le.
  • yossarianHUN
    #929
    Fajin
  • szabii98
    #928
    Hát, az event már megy, de azt nemtudom hogy a BF mikor lesz. Jelenleg fifáznak

    szerk.: de egyébként úgy is emlékeztem és máshol is azt írják, hogy 9PM CEST.
    tehát még egy óra.
    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2016.08.16. 19:56:17
  • yossarianHUN
    #927
    Mikor kezdődik a stream? Egyébként ez már a sivatagos mapon lesz?
  • yossarianHUN
    #926
    Ezt találtam. Ahogy elnézem, ez a játékban csak "Rocket Gun"-ként emlegetett gyalogsági páncélelhárító fegyver, amit a cikk szerint megpróbáltak repülőkre is felszerelni (nem sok sikerrel). Egy szó mint száz, egy gépre szerelt Rocket Gun. Már ha tényleg erről van szó, de amennyire tudom, ez volt a legnagyobbat ütő ágyú, amit repülőgépre tettek a világháború során, úgyhogy erős a gyanúm.
  • yossarianHUN
    #925
    A légi harc felülprezentáltságával speciel nincs bajom, mert egyrészt kell a változatos játékmenethez, másrészt a videók alapján baromi jól és élvezetesen valósították meg őket. Csak azt nem szeretem, ha mindenféle lézerágyúkat pakolnak a gépekre, mert hát "már létezett akkoriban egy prototípus". Ja, ma is ki tudja, hány olyan kísérleti fázisban lévő fegyver prototípusa létezik, ami majd csak 20-30 év múlva kerül olyan állapotba, hogy ténylegesen bevethető legyen harci körülmények között, netán sorozatgyártás alá kerüljön. Ezek egy BF4 Final Stand-be beleférnek, de nem egy sima BF4-be, vagy BF3-ba.
  • giornalista
    #924
    nekem is az az érzésem, hogy rendkívül felülreprezentált a légi harc a játékban a valósághoz képest.

    de mindent a JÓ (!!!) balance-ért :)
  • Bogdogege
    #923
    aha
  • Bogdogege
    #922
    Háry János huszár egyenruhában biztos nem lesz senkisem, Császári Királyi hadsereg .

  • yossarianHUN
    #921
    Jók ezek a breakdown videók, de Jackfrags és Westie is elsiklik néhány dolog felett. Például 0:35-nél, a légiharcos jelenetnél a hátul lévő, okker festésű gép szinte biztos vagyok benne, hogy egy Albatros D.V, 0:50-nél pedig mikor a gép rárepül a páncélvonatra, látszik, hogy valami irtózatos kaliberű ágyúval tüzel, aminek a lövedéke a vonat mellett robban.

    Ez utóbbi nemtom mi lehet, a második világháborúban voltak kísérletek extrém kaliberű (30+ mm) fegyverek felszerelésére repülőgépekre, de nem nagyon váltak be, mivel nehezek voltak, brutális rezgéseket keltettek tüzeléskor, és a méret meg a benga kaliber miatt nem tudtak megfelelő lőszermennyiséget biztosítani melléjük. Plusz úgy általában nem volt nagy gyakorlati hasznuk. Na most az első világháborús gépek szerintem kapásból a kis szerkezeti szilárdság miatt nem lettek volna alkalmasak ilyesmire, a plusz súlyról nem is beszélve, de persze lehet, hogy voltak próbálkozások.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.08.16. 14:50:17
  • yossarianHUN
    #920
    Lesznek huszárok, csak lóra kell ülnöd.
  • Snexi
    #919
    már megerősítették a monarchiát benne.Ez lesz az egyetlen teljesen fehér csapat.
  • ratgab
    #918
    Én még nem játszottam Battlefield játékkal (Battelfrontot nem számítanám ide), de én is úgy érzem ez nekem kell.
  • TDC Geronimo
    #917
    Marha izgalmas lenne árokból puffogtatni egymásra egy BF játékban. DICE tökéletesen nyúlt a témához és alakította át úgy, hogy megfeleljen a BF játékmenetnek
  • szabii98
    #916
    Lesz olyan része a kampánynak, ami az olasz fronton játszódik, tehát a Monarchia katonái benne lesznek. Ez gyakorlatilag azt is jelenti, hogy a multiban is benne leszünk. Lesz-e külön huszár egységünk? Jó lenne!:)

    btw egy kis detail...oszmán félhold a fegyver oldalán
  • Zs0lt1
    #915
    Hát igen, de azért várjuk meg azt a bétát :-)
  • Running
    #914
    Csak nekem tűnik úgy, mintha a BC2 óta ismét készülne egy olyan dice játék, amely jónak ígérkezik? Tele van új gondolatokkal, elképzelésekkel, habár a történelmi hűséget tényleg fölösleges lett volna egy arcade játékba beleerőltetni. Nem is értem, mi lelte most őket. Azért várom a fricskát, mert eddig gyanúsan olyan, mintha tényleg dolgoztak volna ezen a terméken.
  • toza #913
    huszarokra gondolt..
  • yossarianHUN
    #912
    És mit szeretnél, hogyan legyen élethűbb és realisztikusabb a játék anélkül, hogy ez a játszhatóság és a pörgősség rovására menne?

    Mármint mibe? A zárt alfának már vége, az open béta 31-én jön, abba biztos.
  • DasIsFuck
    #911
    Most nem azért, de ami a Verdunban van frontlines mód az kb egy az egyben megfelel a bf-es rush módnak.

    Verdun meg jóval szegényesebb játék egy bf-től, ezért zavar ez, mert egy ilyen költségvetésű cím sokkal jobban vissza tudja a hangulatát adni csak egy minimálisan kellene hűnek lenni a történelemhez.

    Én személy szerint nem ezt várnám egy nagy fps címtől ami végre visszanyúl a nagy háborúhoz, hogy egy az egyben második vh-s feelinget nyújtson.

    Egyébként mi befogunk majd valamikor kerülni?:)
  • yossarianHUN
    #910
    Az átlag történelemtudású felhasználónak ez tökéletesen eléggé első világháború, akinek meg nem az, annak ott a Verdun. Ez a játék a tömegeknek készül, és mint ilyen, igencsak árkád, és időnként történelmileg... szabadon értelmezett. Ez helyenként engem is zavar (lásd a múltkori fekete katonás értekezésem), de le kell nyelni. Felesleges azt várni, hogy egy tömegjátékban majd lövészárkos állóháború lesz, meg kizárólag zárdugattyús puskák és rögzített géppuskák, néhány 3 km/h-val száguldó tankkal megtámogatva.
  • DasIsFuck
    #909
    Csak ebben a játékban nem sok "első világháborút" találni.
  • yossarianHUN
    #908
    Egyrészt, mert a fantasy sosem volt a BF asztala, másrészt mert erre sokkal több érdeklődő van, mint egy fantasyra. Kismillió fantasy shooter van a világban, viszont egy első világháború sokkal hangzatosabb reklám, mint hogy valami steampunk izé. Biztos lettek volna, akiket a fantasy vonallal fogtak volna meg, de szerintem sokkal többeket vesztettek volna (pl. engem is).
  • DasIsFuck
    #907
    De pont ezt írom, miért nem mentek akkor fantasy irányba?
    Első vh-ból így is csak a textúrákat vették át, minden más mintha valami ww2-es játék lenne.

  • giornalista
    #906
    nekem ez most egyszerűen nem jött be :) az előző (összességében a második) traileren, ami a tankos SP jelenettel kezdődik, ujjongtam, ez eléggé hidegen hagyott. a sivatagos hadviselés sem vonz annyira, a homokvihar főleg nem, a lovak sem annyira. európai hadszínterek érdekelnek igazán.

    ami pozitívum, hogy látszik, bőven van fantázia a játékban, elengedték magukat a DICE-osok, imádják fejleszteni, minden nagyon egyedi és változatos benne, szerintem remek játék lesz.
  • yossarianHUN
    #905
    Röviden? Mert olyan még nem volt (nagy cím) :P
  • DasIsFuck
    #904
    Még human tank:D
    Nem is értem miért nem csináltak inkább valami steampunk fantasy bf-t, iszonyat epic lenne, kb ugyan úgy az első világháborús tech-szinten tudnák tartani és nem lenne tele faszságokkal:)

    Én már azt sem értem, miért az első világháború idejét választották.
  • yossarianHUN
    #903
    A BF4 alfája egy textúrázatlan Siege of Sanghai-on zajlott, olyan netkóddal, hogy sokszor egy tárat lőhettél egy ürge arcába másfél méterről, aztán ő két lövéssel lepuffantott. Ehhez képest itt már a zárt alfa alatt kaptunk egy kvázi kész játékot, amiből már gyakorlatilag csak a tartalom hiányzik. Én bizakodó vagyok :)
  • Drazse23
    #902
    Ütős. Nem túl történelem hű, de annál látványosabb.
    Észre vettétek, hogy minden újabb trailer egyre pörgősebb és grandiózusabb?
    Nálam, egy veterán battlefieldesnél biztos vétel a játék, de gondolom más franchise-ok rajongóit is így próbálják megnyerni. Ha fele annyira lesz csak izgalmas, mint a trailerekben, már akkor is simán pályázhatna az év FPS-e címre. Reméljük szerverproblámák, bugok, fagyások és FPS ingadozások ezúttal nem fognak bekavarni. (Gondolom értitek melyik részre célzok.)
  • TDC Geronimo
    #901
  • giornalista
    #900
    szerintem ez egy elég gyenge trailer lett, túl sok a ló benne :) de persze ettől még egyre várósabb.