6439
  • Zs0lt1
    #1059
    Egyik haveromnak bannolták a Division season passát, mert lopott volt a kulcsa, vehette meg újra hivatalos forrásból miután három hétig szenvedett az Ubisoft supporttal..

    Szóval nem kamu.
  • Ati810
    #1058
    OFF
    Szerintem meg azért ez a videó igen hihetőnek hangzik...
    Arra meg, hogy "Ne higgyünk mindent el amit az interneten olvasunk": mi van, ha a videóban említett dolog tényleg igaz, s pont az ezt palástolni próbálók hazudnak, hogy mégse pártoljon el annyi ember a G2A-tól?
    ON
  • toza #1057
    biztos masik oldalaknakbdolgozol biztos..most jo kis ellenreklam volt..ha ha ha..

    ugysem szabad megvenni csak megjelenes utani fel evvel,elso learazaskor..karacsony!?
  • Running
    #1056
    Rendszeresen vásárolok ott és sose volt gondom, pl a shield-et érdemes bekapcsolni, nem azon +200 ft-on fog múlni.
  • ratgab
    #1055
    Ez még mindig marhaság...Az újságíróknak se szabad mindent elhinni. Azért támadják az oldalt mert sikeres vállalkozást üzemeltetnek (amelyik kulccsal eddig gond volt ott az ismeretségi körömben mindenki visszakapta a pénzág legvégső esetben...és nem sok esetben fordult elő probléma).

    Amit előszeretettel emlegetnek azok néhány ubisoft játék kulcsaival kapcsolatos felmerült problémák voltak. Ott sok kulcsot bannoltak (egy bizonyos játékkal volt gond, de már nem tudom, hogy Far Cry volt vagy Assassin's Creed) és az tényleg lopott szállítmány volt (ha jól tudom ez esetben is történt kárpótlás az oldal részéről..Mert ezt nem ők adták el, hanem az ő felületükön üzemelő magánszemélyek).

    Ne higgyünk mindent el amit az interneten olvasunk...Ennyi a lényeg.
  • Zs0lt1
    #1054
    Aki g2a-ról vesz az meg is érdemli. Volt róla cikk is valahol, hogy tele van lopott kulccsal, ami végül bannolva lesz.
  • toza #1053
    g2a com on mar vannak 31% of kulcsok!
  • giornalista
    #1052
    :DDDDDDDDDDDDDDDDD VAN! :DDDDDD
  • Gyuszopapa
    #1051
    Van pofájuk ezekhez a Codos BF-ekhez ezt a zenét hozzárakni.
  • szabii98
    #1050
    csak spoilerben merem
  • JagFater
    #1049
    Na ettől felállt....
  • yossarianHUN
    #1048
    Megtartották a régi, klasszikus dallamot, de mégis újszerű, anélkül, hogy nagyon beletúrtak volna. Tetszik
  • TDC Geronimo
    #1047
    Na ez már a hivatalos új BF1 theme

  • TDC Geronimo
    #1046
    Egy lengyel EA press release alapján szeptember 8ig tart a beta, úgyhogy insiderek tolhatják 10 napon át. Onnan meg kicsit több, mint 1 hónap és megjelenés :)
  • JagFater
    #1045
  • Bogdogege
    #1044
  • TDC Geronimo
    #1043
    6.2gb a boxos beta. PCre is kb ennyi lesz
  • yossarianHUN
    #1042
    Ebben nem bíznék, SW:BF-nél is beharangozta az EA, hogy majd jönnek a nagy ingyenes mapcsomagok, aztán kiszenvedtek magukból egy darab ingyenes mapot, hogy beírhassák a portfóliójukba, minden továbbiért meg fizetni kellett. Ott mondjuk ez azért még röhejesebb, mert ráadásul még egy nagy kalap szamóca is a játék.
  • TDC Geronimo
    #1041
    OW májusban jött ki. 4 hónap alatt jött 1 hős meg most 1 map. Itt egy csöppet többet kapsz még ha fizetni is kell érte. Ráadásul lehet hogy minden map pack mellé érkezik egy ingyenes map is majd. 1 biztosan
  • szabii98
    #1040
    De azt is megnézheted mellé, hogy az Overwatch-ot pl. megtudod venni 14 körül, az összes új map és karakter ingyen van, csak a skinekért lehet fizetni de azokat is droppolja a játék, és abba is beletudsz ölni ezer órát, az is kompetetív és a legjobb FPS jelenleg ami kapható. szerk.: Ráadásul populáris, és jól is fogy a játékuk! Így is lehet.

    Egyébként a BF1 alapjáték 14 ezer jómagyar forintért vehető G2Aról.
    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2016.08.24. 14:07:13
  • dr Kotász
    #1039
    Ft / játékórát kell nézni. Ha beletolsz több száz órát, a legolcsóbb szórakozás. Ha abbahagyod 8-10 óra játék után,akkor kábé mozizás árában van.
  • yossarianHUN
    #1038
    Azért aranyos tőlük, hogy már megjelenés előtt így eltervezték, hogy hány és milyen DLC lesz a játékhoz. Beleértve 16 (!) mapot is, ez is fasza, ennyit a streamerek naiv találgatásairól, hogy esetleg most már nem lesznek fizetős mapok, csak kozmetikai elemekért lehet majd perkálni. SW-BF üzleti modell. Sóhaj.

    Na mindegy, ezzel én is várok, 35 ezret kissé sokallok egy játékért, még egy BF1-ért is. Már a 18 ezres alapár se volt kutya, de arra még azt mondtam, hogy a mai viszonyok szerint, egy ennyire várt játékért hajlandó vagyok kiadni ennyit. Tudom, most meg leszek kövezve, meg hát ott van a nemtommilyen Bus Simulator Steamen, ami minden kiegészítőjével 4000 dollár.
  • TDC Geronimo
    #1037
  • TDC Geronimo
    #1036
    The free map "Giant's Shadow" will be available in December 2016
  • TDC Geronimo
    #1035
    Ugyanaz, ami volt 3hoz meg 4hez is. 50 euro és ott van mit tartalmaz majd. 3nál meg 4nél is adott annyi contentet, hogy ha játszol a játékkal megéri.

    Mondjuk durva, hogy az ultimate edition amiben benne van a deluxe cucc meg ez is 140 euro. Azt hiszem ezt én később veszem majd külön
  • yossarianHUN
    #1034
    Season passnak tűnik. Meg merjem kérdezni, mennyit kostál?
  • JagFater
    #1033
    Ez miez ez?
  • TDC Geronimo
    #1032
  • TDC Geronimo
    #1031
    Közben kiírták, hogy ez az infó hibás. Na majd meglátjuk :) Bár szerintem is csak 1 nap lesz
  • TDC Geronimo
    #1030
    EA france twitteren kint volt, hogy insiderek már 29től kezdenek, de törölték. Biztos még nem akarták bejelenteni. Szóval úgy néz ki mi kapunk 2 nap early accesst!
  • JagFater
    #1029
    Enis :-)
  • TDC Geronimo
    #1028
    Insiderek valószínű 28-29e környékén kapnak. Többinek meg nem kell kód, ott lesz originen
  • Bogdogege
    #1027
    Mindenki kapni fog
  • Adam Jonas
    #1026
    Mennyi idő, míg kapok a bétához kulcsot? 2 hete szombaton jött az értesítő e-mail, hogy nemsokára küldik.
  • toza #1025
    en mindig atmegyek a vesztesre allo csapatba legtobbszor,meg ful szkvadokba mert u erdekes..

    tok soxor dolgoznak egyutt vadigenek es tokjo moka..
    es szar a k/d -nk de megis legtobszor megforditjuk 1000 res szerveren 300-600 akrol meg stb..

    ettol fuggetlenul sznajper kempelesre valo es kesz..

    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.08.22. 11:01:46
  • JagFater
    #1024
    Ja, pont ezert fassag barmifele pontrendszer. Ribbonok, meg miegymas. Azzal foglalkozik mindenki, mivel lehetne tobb pontot, meg plecsnit szerezni, nem a csapattal, meg a harcal. Ne azert szakaszozzon, mert az tobb pont, hanem mert ugy hatekony. Pont sztem a k/d eppen pont eegseges.
  • toza #1023


    sot meg hc-n ,minimap nelkuli szerveren is erdemes spottolni,bonusz miatt, meg szkvad objektivakl is lehet sok pont szerezni.

    vegulis csapatjatekrol szolna vagy mifene.
  • toza #1022
    sztem.meg a pontok fontosabbak..nem a k/d..

    pontot csak u szerzel ha csinalsz vmit..

    aztgondolom h a haborukban nem a k/d volt fontos hanem a terulet foglalas..
    bf meg elvileg ezert vagany ugye..

    sznajperrol meh szakadjatok le..neki bekont kell rakni vagy megfesteni target meg messzirol kempelnie es kiloni az esetleges zaszlot foglalni probalokat..es kesz.

  • JagFater
    #1021
    Errol van szo.
    Szarok en a pontokra, csak jatszhato legyen.
    Minden lehet, csak BF4 ne legyen az ugeibugri, csillivilli, idegbeteg rangatozos foshalom Cod klon ne
    Utoljára szerkesztette: JagFater, 2016.08.22. 08:34:16
  • TDC Geronimo
    #1020
    Amúgy lvlcap tényleg azért sír, hogy killekkel nem lesz a scoreboard tetején? Ki nem szarja le, hogy hányadik vagy. Tőlem lehet az atomkemper sniper első 40 killel, ha szart se foglalt el és miatta kikapott a csapat