6439
  • TDC Geronimo
    #779
    3 új kép. Csak ilyen kicsiben találtam





  • Bogdogege
    #778
    Halo 5: Guardians
  • Bogdogege
    #777
    unatkozhat otthon , berakott egy kis codot hátha pörög majd a topik.
  • TDC Geronimo
    #776
    Csodálatos, mit is keres ez itt?
  • toza #775
    nem sok cod van benne,de igazbol televan csomo uj dologgal. nem ugy mint bf1 pl ...:D
  • kultúrmocsok
    #774
    üdv

    akinek van kedve csatlakozni egy kialakulóban lévő Battlefield 1 társasághoz facebookon, az jelentkezzen bátran
    (próbálunk a legfrissebb infókkal szolgálni a játék megjelenéséig, és természetesen utána is)

    itt tudtok csatlakozni
  • toza #773
    votma

    megy majd low on..
  • Drazse23
    #772
    Bocs elírtam:
    Radeon HD 7850 1GB
  • Drazse23
    #771
    Ezzel milyen esélyeim vannak?
    Radeon HD 7800 1GB
    AMD Phenom II x4 925 2800MHZ
    8GB RAM
    Win 10

    BF4 ultra beállításokkal fut, a Doom már csak highon.

    Vagy mi a rendszer Achilles-sarka? (A következő választ hanyagoljuk: az egész!)
  • toza #770
    ferencsikbeni 6:30 ?
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.07.12. 20:55:22
  • giornalista
    #769
    Frankie nagyon kitett magáért ezzel a videóval. zseniális jelenetek, jó narratíva, az eddigi legjobb, leghangulatosabb gameplay szerintem. hosszú, de megéri!

  • Smithwarden
    #768
    Battlefield 1 Awesome Moments
  • toza #767
    es nem is draga annyira..
  • TDC Geronimo
    #766
    DX12 módban szerintem annyira már nem fog elfogyni
  • yossarianHUN
    #765
    Baromi jó kártya lett az az 1070, a fene essen belé, nagyon viszket a tenyerem, hogy beszerezzek egyet :) Viszont másfél éve újítottam gépet, és jelenleg nem vagyok annyira eleresztve, hogy összeszedjek egyet a jó öreg 970 helyett. Na de ezen nem érdemes kattogni, mindig lesz egy még újabb, még jobb.

    Toza: a RAM számít a legkevésbé, 8 giga szerintem bőven elég lesz neki. A Battlefront fullon nálam 5 giga körül eszik, ehhez tegyünk hozzá nagy jóindulattal 2 gigát a win, meg a böngészők, háttéralkalmazások számlájára, és még mindig van egy giga tartalékod.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.07.11. 23:03:56
  • giornalista
    #764
    azért azon csodálkozok, hogy az RX 480-on ennyire "elfogy" 1440p-n.

    (ősszel erre a játékra fogok gépet építeni, egyre biztosabb vagyok a GTX 1070-ben...).
  • toza #763
    szamit e a sok ramok!? 8 nem eleg?!
  • yossarianHUN
    #762
    Persze, hogy jól fut, a Battlefront motorját használja, az is faszán volt optimalizálva :)
  • SzirmosSzisza
    #761
    uh, ez egész jól fut

  • TDC Geronimo
    #760
    Battlefield TV series coming from Paramount Television and Anonymous Content.


    Érdekes...
  • scomcomputers
    #759
    Thx..
  • giornalista
    #758
    ott van új játékmódnak az Operations. egyébként sem új játékmódokat kell kitalálni, bőven elég 2-3, ami jó és játszható, nem kell 12, amiből szintén csak 2-3-at játszanak, de azok sem jók igazán.
  • toza #757


    julius 19
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.07.10. 15:34:45
  • TDC Geronimo
    #756
    16 azt hiszem
  • scomcomputers
    #755
    Azt tudja valaki meddig tolhatjuk az alfát?
  • Bogdogege
    #754
    Szépnek szép , de a DICE miért fél új játék módokat kitalálni vagy amik már voltak kicsit másképp megvalósítani ww1 témában , pl: a zeppelint elfoglalni (2142 titán) a RUSH is valahogy átdolgozni ,hogy ne agyatlan hent legyen , a commandert is visszahozni a pálya szélén ülne egy megfigyelő ballonban, vagy valamit kitaláltak volna , de marad a hent meg a csili vili
  • toza #753
    korabban mar linkeltek..

    hd 7850 a minimum...

    add el a kulcsodat,vegyel rajta video kartyat...

    kerjel kolcson jobbat,vagy jofejkent ird be ide.
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.07.10. 07:11:08
  • TDC Geronimo
    #752
    wow...

  • lala42
    #751
    Sziasztok. Van egy kis gondom. A Bf-1 inditásakor hibaüzenetet kapok, hogy az amd driverem elavult. Egy HD 6950-es kártyám van. Azt írja,hogy frissebb driver kell, de az van fent. Van valaki aki tud valami okosságot, vagy valamilyen megoldást?
    A driverem 15.301.1901 és követeli a 16.10.1025 öst. De olyat nem találok.
    Minden választ előre is köszönök. :R
  • TDC Geronimo
    #750
  • TDC Geronimo
    #749
    squad leader ha parancsot ad van sípszó
  • toza #748
    barcsak lehetne igy is jatszani majd,gombnyomosra behozna a fobb cuccokat. igy magy mindjart masabb..

    tovabbra is hujeseg h ossze vissza rohangalsz csatamezon,semmi trencsezes ,se sipszora roham,de hud nelkul szexibb az biztos.
  • Fpocok
    #747
  • Bogdogege
    #746
  • giornalista
    #745
    (egyébként nem, mert a ranked szervereken is lehetett bármennyi a player count, ticket count, minden. részemről azt támogatnám, hogy a Ranked szerverekben legyen szinte minden fix, ha meg valaki 64-men metrót és hasonló őrültségeket akar, menjen darálni Unranked-re).
  • giornalista
    #744
    igen. abból, amit beírtál, arra következtettem, hogy végre most máshogy lesz, és nem lesz pl. 64-men TDM vagy Rush.

    viszont végül is ebből nem következik, de reménykedek tovább. jó lenne, ha a DICE szigorúbb lenne a szerverbeállításokkal kapcsolatban, nem kell hagyni minden hülye adminnak, hogy a saját képére formálja a játékot - teljesen megváltozik a balance az instant vehicle respawnnal és társaival pl.
  • TDC Geronimo
    #743
    ? Ez eddig is volt. Ranked szervereken mindig volt egy limit, Custom szerverre meg azt állítasz be, amit akarsz
  • giornalista
    #742
    nem kell ezeket az embereket komolyan venni :)

    kurva jól néz ki, amit a BF1-gyel csináltak. főleg, hogy 64 player multiban hozzák össze, nem tech demókban meg single playerben.

    abban igaza van Jacknek, hogy jó lenne jelezni valahogy, hogy mely falak nem omolhatnak le.
  • giornalista
    #741
    wow! na ennek itt volt az ideje, limitált player count, yess!
  • TDC Geronimo
    #740
    Játékosszám hivatalos szervereken játékmódokra lebontva

    Conquest: 64
    TeamDeathmatch: 24
    Breakthrough: 40 (This is Operations)
    Domination: 24
    Possession: 24
    Air Superiority: 64
    Conquest Small: 40
    Rush: 24