6439
  • TDC Geronimo
    #979
  • Bogdogege
    #978
  • JagFater
    #977
    Aye aye, sir
  • yossarianHUN
    #976
    Szerintem jelentsük ki, hogy majd a megjelenéskor/bétában a saját bőrünkön kipróbáljuk, aztán megvitatjuk, mennyire jól eltalált/elcseszett, jól/szarul balanszolt a snipeolás, addig meg legyen szent a béke
  • JagFater
    #975
    Egy olyan dologra cuppantál rá, ami irreleváns a kérdésben és amit éppen pont mindenki lát, aki nem vak.
  • gstup
    #974
    Nem értem a reakciódat?! Ellenben sokat elmond rólad. :) Szóval mindenféle személyeskedést megelőzve,részemről le is zárnám ezt a kommunikációt! ;)
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2016.08.18. 16:04:25
  • JagFater
    #973
    Naés, ha összevágott?
    Nagyon ügyes vagy, hogy ezt megfigyelted...taps...

    Életedbe nem csinálsz ilyet, nem, hogy pár óra alatt.
  • TDC Geronimo
    #972
    Összes jelenlegi loadout benne van. Új gadgetek, repülőknél/tankoknál új variációk. Jó kis cuccok lesznek és a fegyver moddolás még mindig nincs benne

  • TDC Geronimo
    #971
  • adam46
    #970
    Az a látványvilág, fények, grafika, árnyékok nagyon durva.
  • gstup
    #969
    Pontosan.Nézd meg hogy van amikor levelt ugrik és 10-es lesz,majd később megint levelt ugrik,de csak 6-os lesz.Szóval ez egy jól megvágott videó kollázs.Összeszemezgetve 1-2 jó pillanattal.
  • TDC Geronimo
    #968
  • yossarianHUN
    #967
    Hát nozoomban nem is nagyon lőtt, mikor igen, akkor is csak nagyon közelre, és mázlival. Azért tegyük hozzá, hogy ebbe a videóba is a legjobb/legmakkosabb lövések vannak beválogatva, azt nem látod, mikor rákefélt, mert közelről mellélőtt, és kibelezték :) A class limit szerintem szerverbeállítástól fog függni.
  • TDC Geronimo
    #966
    Úgy, hogy számít az objective és nem a fragvadászat
  • JagFater
    #965
    Nem a skillel van bajom. Lattam en mar csodat. Ha ezt egy infantri szerkoval csinalja, Isten aldja. De erted, a kocsog snajpernek futas kozben kepernyonyire kene a szetesnie a celkeresztnek, ami csak hasalas kozben lenne szabad teljesen osszeszukulnie...
    Legalabb van class limit?
  • yossarianHUN
    #964
    Mondom, ilyet 1000 emberből ha egynél fogsz látni. A 4-ben totálisan kiherélték a sznájpolást, én örülök, hogy változtattak rajta. Ha egy bokorban fekvő sniper öl meg, az nekem semmivel sem kevésbé bosszantó, mint ha egy ilyen rambó kaszál le, sőt. Nem hinném, hogy ebből balanszgondok lesznek. Anno CoD4-ben semmiféle bullet drop meg bullet flight time nem volt, mégse voltak OP-k a sniperek, még HC-ban sem, ahol egy lövéssel öltek. Jó lesz ez.
  • JagFater
    #963
    Hotmindegy kiez, ha meg lehet csinalni, mar regen rossz. Mindig a sznajperrel basszak el. Infantrizik egy mesterlovesz puskaval, amivel hasalnia kene valahol a bokorba. Gyakorlatilag egyedul vagy 2 squadot likvidalt 1 kilometerrol es kinyirt egy pancelos osztagot. Hat ez miafasz?
  • yossarianHUN
    #962
    Ahhoz, hogy elég legyen szétkempelni a zászlókat, előbb el kell foglalni annyit, amennyi több, mint amennyi az ellenfélnek van, tehát nem, nem lesz elég:) Ha meg már annyit elfoglaltál, akkor nem lehet annyi embert szétosztani köztük, hogy biztonságosan bevédjétek mindegyik pontot az ellenféltől. Ehhez egy olyan profi, és összeszokott csapat kéne, amilyet pubon soha az életben nem fogsz látni.

    Mondjuk a behemótokat viszont elég fölösleges ballaszttá degradálja ez a rendszer. Azoknak pont a régi ticket bleed rendszer mellett lett volna értelmük, most nem sok van.
  • yossarianHUN
    #961
    Ez Stodeh, neki ez a védjegye:) Ne aggódj, a playerek 99%-a nem tud, és nem is akar így játszani (én se). Egyszeri látványosságnak jó, ettől függetlenül szerintem senki nem akarja ezt viszontlátni majd a játékban, de szerintem nem is fogja. Múltkor mondtam itt valakinek, hogy az E3 előtt kikerült streamet is végig codrambózták a Stodeh-k, Levelcap-ek, Jackfrags-ek, de az azóta kikerült, "civil" videókban már egy sokkal normálisabb tempójú játékot láthatsz. Ez csak felvágás a stream kedvéért.
  • toza #960
    ha nemszamitanak a killek a conquest mappokon ,akkor hogy lesz ez!?
    eleg csak szetkempelni a zaszlokatbes vedeni es kesz!?


    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.08.18. 10:32:11
  • JagFater
    #959
    Hát ez nekem már nagyon cod-os...
    sznájperrel kapáslövésezik itt kurvamessze...menjenek már a faszba.
  • TDC Geronimo
    #958
    ah de jó lesz ez
  • yossarianHUN
    #957


    Stodeh hozta a formáját :)
  • Drazse23
    #956
    Meg egy kis zenés összeállítás:


    (Akár 4K-ban is.)
  • Drazse23
    #955
    Egyórás gameplay:


    Alacsony felbontás, de nézhető.
    Utoljára szerkesztette: Drazse23, 2016.08.17. 21:34:03
  • TDC Geronimo
    #954
    Itt a flamethrower battlepickup

  • TDC Geronimo
    #953
    Embargo van rajtuk és hosszú videót még nem mutathatnak. Gondolom pár nap és lesznek teljes körök is fent
  • TDC Geronimo
    #952
  • TDC Geronimo
    #951
  • szabii98
    #950
    :( szomorú
  • TDC Geronimo
    #949
    Baromságot beszélt. 31től van mindenkinek, insidereknek meg valószínű 1 nappal előtte
  • szabii98
    #948
    Naszóvalakkor most mi is vagyon? Mert valami olyasmit mondott a furcsa akcentusú fejlesztő bátsi, hogy az insideresek 21-én kezdenek, az open beta meg 31. Nem haluzom, redditen is észrevették.
  • TDC Geronimo
    #947
    direct feed. Valószínű ma jönnek már a jó minőségű videók az eventről

  • yossarianHUN
    #946
    Ezt én is így éreztem, de szerintem ez csak azért van, mert ugye a streamre összeválogatott "prők" kötelességüknek érzik a nyilvánosság előtt ezt a kamerarángatós rambó stílust nyomni, mert ez a látványos, meg ettől tűnnek "skillesnek". Ha emlékszel, az E3 előtti streamen is végig így nyomták, mindenki hüledezett, hogy mi ez az idegbaj, de az azóta YT-ra felkerült, "átlagplayer" videókban már egy sokkal nyugodtabb, taktikásabb, lassabb játékmenetet láthatsz. Egyszóval csak a show miatt csinálják ezt a háromhatvannószkópheccsat stílust.

    Na most abban viszont igazuk van a youtubbereknek, hogy ezek a behemótok jópofák és látványosak, meg nyilván nagy fun vezetni őket, de arra, amire állítólag ki vannak találva (a vesztes csapat megsegítése) totál alkalmatlanok, sőt, kifejezetten kontraproduktívak. 6 embert kivesznek a csapatból, ezáltal nemhogy nem járulnak hozzá a pontszerzéshez, de stratégiai szempontból direkt gyengítik a csapatot, mivel a killek ugye már nincsenek hatással a ticketszámra. És akkor magyarázza Westie meg a spiné, hogy "nem tudták megfelelően kihasználni a vonatot a meccs megfordításának érdekében". Egyrészt nem is nagyon tudnák ha akarnák se, mert mondjuk a falu belsejében lévő pontokat még csak megszórni se nagyon tudja, hogy legalább tűztámogatást nyújtson a foglalóknak, másrészt meg még ha nem is így lenne, akkor is a támadók és a vonatban ülők összedolgozása olyan szintű csapatkoordinációt igényelne, amit a streamre összeválogatott "BF elit" tagjai sem tudtak megvalósítani. Akkor mit várunk a random pub pistikéktől?

    Még egy megjegyzés, ez a vonat jóval kevésbé tűnik strapabírónak, mint a léghajó. Az utcsó körben a megjelenése után kb. egy perccel már szétlőtték, csak egy-két ügyes pilóta kellett hozzá.
  • szabii98
    #945
    Az a sandstorm kib*szott durván nézett ki.
  • Zozzancs
    #944
    Egy kis kedvcsináló Open Beta előtt

  • giornalista
    #943
    nagyon. teljesen természetesnek hat a mozgása. ez egyáltalán nem magától értetődő pedig.
  • toza #942
    lanyok is jatszak!?! de nincs egy feka sem?!? ebbol meg lesz baj!
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.08.16. 22:09:59
  • TDC Geronimo
    #941
    Kurvajól néz ki a map. Örülök, hogy ez lesz betaban.
  • yossarianHUN
    #940
    A map baromi jónak tűnik, csak ne pofáznának közben folyamatosan :P