6439
  • TDC Geronimo
    #1099
    Holnap este 6
  • oneal1
    #1098
    van arra esély hogy ma kipróbálhassuk vagy holnap a reális?:)
  • Smithwarden
    #1097
    Ez tény. Nem is kérdés.
    Nem véletlen kértek fel sok ismert gamer Youtube-ost is tesztelésre, rendezvényekre, stb-re a játékkal kapcsolatban.
    De ha van valamiről valami új anyag (pl a mostani Rush mód, stb), az érdekes lehet még sok mindenkinek.
    Akinek meg ez már sok, az nézegesse 1-2 napig az Origint, hogy mikor jelenik meg a beta ikon.
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.08.29. 12:28:37
  • JagFater
    #1096
    Abban azert van valami, hogy regen a hajp ugy nezett ki, hogy max lopottnak tuno kepeket lehetett vadaszni, meg par masodperces fos minosegu videot.

    Nagyobb volt az elvezet szinte semmit nem tudvan a gammarol belevagni, mint most, mikor mar kivulrol fujod mit-kivel-hogy es miert...
    Jobban el lehetett rola diskuralni, talalgatni, remenykedni. Mondjuk nagyobb is volt a pofara eses is.
  • Smithwarden
    #1095
    Ha unod a híreket és videókat az új dolgokról, akkor nem kell nézni / olvasni és kész.
    Attól még mást érdekel(het).
    Open Beta fegyverek / felszerelés
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.08.29. 10:35:13
  • toza #1094
    alapbol erdekes h mitkeres egy no a harcteren..idegesito volt mint allat..gyanus volt h allithato..

    az diszkriminacojo es feministas lenne ha nem lehetne..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.08.29. 10:09:27
  • TDC Geronimo
    #1093
    Annyira azért nem volt egyértelmű, mert most hallottunk róla először
  • toza #1092
    egyertelmu ...
  • TDC Geronimo
    #1091
    Kiderült, hogy van férfi announcer hang is játék közben. Át lehet majd váltani.
  • toza #1090
    nekem mar nem is teccik csak azert,mert 1 millio video van minden szarrol..

    miert nem csodalkozhatunk ra magunktol a naceru ujdonsagokra.?!1 nap es kiprobaljuk es kesz..

    remelem lesz ezer szar.magyar videok is majd...csodajolesz..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.08.29. 08:30:11
  • Smithwarden
    #1089
    Rush gameplayek (LevelCap, Jackfrags):



    Lovas gameplay:


    ...


    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.08.28. 23:45:23
  • TDC Geronimo
    #1088
    Berdu mestertől

  • yossarianHUN
    #1087
    - 2. lépés: Dobj egy egeret a lovak közé.
  • Smithwarden
    #1086
  • Smithwarden
    #1085
  • JagFater
    #1084
    Én is ilyesmire gondolok.
    Mint WOT-ban a gyakorló. Gondolom némileg paraméterezhető saját serverek.
  • Vadnokedli
    #1083
    Szerintem külön objektíveket összerakhatsz- rush+cq kombó, vagy hasonló.
  • yossarianHUN
    #1082
    Ez esetben vajon mit jelenthet a sandbox? Egy online FPS-nél nem nagyon tudom hova tenni a kifejezést. Nem az Operations-re utalnak ezzel?
  • TDC Geronimo
    #1081
    hmm ez érdekesnek hangzik. Persze félrefordítás is lehet

    [Rumor] #BF1 may feature a custom "sandbox" game mode for up to 64 players

    We can see : "Et, comme tout bon Battlefield qui se respecte, le mode multijoueur est de la partie et nous offre de nouvelles perspectives de jeu avec le mode "bac à sable" (accueillant jusqu'à 64 joueurs) permettant aux joueurs de créer librement leurs objectifs de jeu."

    In Google Trad : "And, like any good self-respecting Battlefield, the multiplayer mode of the game and offers us new prospects with game mode "sandbox" (for up to 64 players) allowing players to freely create their goals thu."
  • JagFater
    #1080
    Ezt történelmi pillanat, hogy neked valami újdonság. :-)
    Öregszel. :-)
  • TDC Geronimo
    #1079
    váó :D

    Ezt még nem is láttam
  • JagFater
    #1078
  • JagFater
    #1077
    Ez igaz, én sem láttam egyszer sem, épp ezért volt újdonság nekem.
    Valamelyik steames free fps-ben van ilyen becsúszás és ott állandóan használják.
    Remélem nem basszák el, mert egy autohotkeyel simán összebindeled, hogy becsúszás után rögtön ásózzon pofán.
    Ha erre figyelnek, akkor még jó is lehet.
  • VO101Tom
    #1076
    +1
    A hibákon és a lehetséges hibákon a beta alatt kell rinyálni, különben azt fogják mondani (jogosan), hogy "miért most jutott eszedbe?"
  • yossarianHUN
    #1075
    Frappáns, de ez nem érv, ezen az alapon bármilyen negatívumot félre lehet söpörni. Tudtommal a mostani időszak (meg majd a béta) arra szolgál, hogy megmondják a játékosok a videókból és tesztekből, hogy mi tetszik, mi nem tetszik nekik, ezáltal ösztönözve a fejlesztőket, hogy minél jobbra csiszolják a játékot. Elég nagy szarban lennénk, ha minden teszter így gondolkodna, mint te.
  • TDC Geronimo
    #1074
    Majd, ha kijön a játék és minden második ember csúszkál, akkor visszatérünk erre. Addig #1072
  • yossarianHUN
    #1073
    Én inkább azt látom, hogy a legkisebb kritika megfogalmazásának hatására is egyből felébred a heves lokálpatrióta érzelem, és jön a durcás "hülye vagy, jó lesz az" szöveg. Az ilyen kiforrott érvekkel bizony nem tudok vitatkozni.
  • TDC Geronimo
    #1072
    Te meg a semmin izgulsz már előre
  • yossarianHUN
    #1071
    Oké, ha több órányit láttál, akkor tuti, hogy senki nem fogja használni.

  • TDC Geronimo
    #1070
    Nem csak streameket néztem ám. Mondom, több órányi videót láttam rakat különböző embertől.
  • yossarianHUN
    #1069
    Majd fogod látni élesben, ahogy LevelCap is már az első stream alatt rájött, hogy szuronyrohammal le lehet lépni a cikis szitukból. Nehogy azt hidd, hogy mert nem láttad az eddigi két darab streamben, nem fognak pillanatok alatt rájönni a játékosok, hogy mire jó. Ugyanez volt annó az instant lefekvés/bunny hopping a CoD-ban. Azokat a BF-ben eddig nem tudtad rendesen használni, mert szándékosan le voltak lassítva a CoD-hoz képest a mozgássorok animációi, de ez ugyanaz lilában.
  • TDC Geronimo
    #1068
    Néztem több órányi BF1 videót már. Egyszer se láttam, hogy használták volna. Ennyit erről a "problémáról"
  • yossarianHUN
    #1067
    CoD-ban BO3-ban láttam ilyet először. Hogy realisztikus, vagy sem, az szerintem nézőpont kérdése, de mikor majd kifut az ajtón egy ellenség, becsúszik, elzúgnak a skulóid a feje fölött, majd érkezésből pofán vág egy gyalogsági ásóval, az baromira nem lesz realisztikus, viszont elég CoD-os lesz. Hidd, el elég ilyet láttam BO3-ban (baseball ütős kiadásban), az ilyenek miatt hagytam a fenébe, mert röhej volt ez a "rárántós" reflexjáték.
  • toza #1066
    cod 4-fear ota vannak ijen becsuszasok nem!? sosevot baj.. " realisztikus" nagy ott a sar. hieheto is.. es meg csak nem is ua annyit csusznak bar egyszerre terdelnek le..
    realisztikus csuszas.. kul
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.08.27. 18:14:10
  • yossarianHUN
    #1065
    Nemtom jó ötlet-e, bár egy fokkal még mindig jobb, mint a Battlefront idióta oldalgurulása.
  • TDC Geronimo
    #1064
    Lesz. Amit a videóban látsz az a multi. Egyedül a kamerakezelés van módosítva cinematic toolal, minden más eredeti.
  • JagFater
    #1063
    Azannyát!!!444

    Egyébként ilyen becsúszás lesz benne?
  • Bogdogege
    #1062
  • giornalista
    #1061
    a G2A alapvetően 3 forrásból szerezheti be az olcsóbb kulcsokat.

    - a bundle-ként kapott, fel nem használt kuponokból,
    - az olcsóbb ázsiai piacról legális forrásokból,
    - valamint lopott bankkártyákkal végzett tranzakciókon keresztül. és ebből van a legtöbb.

    nem véletlen, hogy volt már olyan játékkiadó, aki azt kérte, inkább torrenteljék le a játékot, ha akarják, de ne a G2A-n vegyék meg, mert azzal konkrétan kárt okoznak a kereskedéseknek (lopott bankkártyával vásárolsz --> megkapod a kódot --> reagál a bank, visszatéríti a pénzt az eredeti tulajdonosnak --> az eladó viszont hoppon marad, se kulcs, se pénz. emiatt ma már a kisebb cégek is komoly apparátust tartanak fenn, hogy real time tudják ellenőrizni a tranzakciókat és lehetőség szerint kiszűrjék a lopott kártyákat.

    nyilván vannak legális kódok is a G2A-n, de ez nagyjából az a fajta védekezés, amikor az isohunt és társai széttárták a kezüket, hogy "mi csak a felületet és a technológiát adjuk, aztán hogy ki mire használja...".

    és mindeni eldöntheti magának innentől, hogy G2A vagy sem :) én kétszer vásároltam, egyszer (majdnem) megszívtam, a Shield ellenére is leszart a G2A ügyfélszolgálat, hogy kamu kódot kaptam (3-szor egymás után). semmit sem tettek, elmondtam a panaszomat, az eladó küldött még kódot (szintén rosszakat), részükről ennyi volt a support :)

    (hozzáteszem, érdekes market, ahol külön biztosítást kell kötni, hogy ami kódot kapsz, az működik is... :D)

    a magyar bolti árakhoz képest ritkán lehet nagyot spórolni a G2A-n egyébként is, de aztán mindenki maga dönti el, hogy honnan és hogyan vásárol.
  • S8DJ
    #1060
    jobb :D