6439
  • TDC Geronimo
    #2184
    Kiszedték még milyen gadgetek lesznek fullba

    GADGET LIST

    ASSAULT

    Anti-tank grenade
    Dynamite
    Anti-tank mine
    Limpet mine (An explosive charged that can be attached to object. Detonates after a few seconds.)
    AT rocket gun


    MEDIC
    Grenade launcher (Frag, HE, smoke)
    Bandage pouch
    Adrenaline syringe
    Wrench
    Medical crate


    SUPPORT

    Trip wire mines (explosive, gas, incendiary)
    Mortar (HE, airburst, smoke)
    Ammo crate
    Ammo pouch


    SCOUT

    Spotting Scope
    Flare gun (spot, flash)
    K bullets
    Trench shield (A shield that can be deployed to snipe safely from a prone position)
    Helmet Decoy (A helmet decoy that can be spotted as a sniper by enemy players. Reveals the location of enemy players shooting at it.)


    UNKNOWN

    Grappling Hook (Shermuly line throwing gun which launches a grappling hook used to reach roofs and high walls.)
    Shellcasings (probably for SP stealth sections, like hardline)
    OBSERVATION BALLOON (don't even know if it is a gadget)
  • ratgab
    #2183
    Nekem pedig masszívan az assaulttal ment a legjobban.
  • lac coo
    #2182
    En a teszt alatt vegig az assaultot toltam, de most , hogy van idom kicsit videokat nezni, az egy rakas szerencsetlenseg a tobbihez kepest ! :))
    Snipert nem kell ecsetelnem, medic az megintcsak durva assaulthoz kepest... Valahigy assaultnak nem jutott mar a jobol, a fegyvere atlagban egy rakat szar, messzebbre alig ut ( nemelyik meg kozelre se...) de legalabb jo pontatlan cserebe, es rangat is mint a fene :) A medice , foleg az automata, az nagyot sebez , jo pontos viszont cserebe nem is rangat :) Plusz meg sajat hp raktara is van...
    En ezt nem is ertem....
    Megkapta viszont a nyakaba a tankelharitast, de az is erdekesre sikerult .
    A sniperkent uzemelo support fegyvereket meg sem emlitem.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.09.10. 15:36:30
  • lac coo
    #2181
    Hat ez vergaz, rmelem ez nem marad igy teljesben.....

  • TDC Geronimo
    #2180
    az a csomag sebzésre megszakítja a töltődést
  • lac coo
    #2179
    Ez a medic igy eleg gaz, ertem en, hogy maganak dobja a hp t, de legalabb ne csak erintenie kelljen a csomagot , aztan futas kozben visszatoltodik.


  • kissssss
    #2178
    maradjunk annyiban ha én egy il2:1945 játékban könnyebben vezetek repülőt mint egy elbaszott árkád repcsit bf játékban akkor ott már valamit igencsak elcsesztek a dice gyerekek... nem is beszélve arról hogy a bf4-ben még a repülök billentyűzet kiosztását sem sikerült működőképesre megcsinálniuk megjelenéskor... ennél még a gaijin féle war tündér is különb volt az árkád bughalmaz repülőivel zárt bétában.

    nem repülőszimulátort kérek...
  • VO101Tom
    #2177
    Most nem azért, de az itt felsorolt szimulátorokban flight modell az konkrétan NINCS. Az, hogy amerre egérrel húzom a gép orrát, arra fordul, az nem "flight modell", az egy árkád izé. BF, Battlefront, még az Arma is egy árkád lövölde, a valóságos bonyolultsághoz köze sincs. Arra ott vannak a hardcore szimulátorok.
  • Tikal #2176
    túlbonyolított :DD
  • toza #2175



    csak.. az jo..
  • lac coo
    #2174
    Ilyen vackokban mi a jo, hogy fel lehet allni a repulore ?
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.09.10. 13:28:47
  • lac coo
    #2173
    Jo hat SW ben konkretan semmi fizikaja nincs, harminc masodpercig birtam :))
  • adam46
    #2172
    Igen, űrhajó fizikája van.

    Kontroller meg nem kell hozzá, egér + bill, nem kell hozzá agysebész doktori.
  • toza #2171
    ja ja.. jogos.. nyomsz 1 gombot h felfele emelkedjel, 1 et h lefele.. meg a egerrel nezelodsz,meg elorre dontod akkor elore haladsz helikopterrel.. meg van 2 fajta fegyver,1 gombal valthato,meg 1 eltero lofasz.. szoval 4 gomb meg eger.. rem bonyi ja..

    jet nel meg 2 gomb a sebesegre,meg 1 boost,meg eger..+ fegyverek ugye.. es flare.. szal 6 gomb.. szornyu.

    probald inkabb armaban vezetni repulot... sokkal konnyebb.. NOT..


    ja meg van jobbra balra hovering is .. boscanat.. +2 gomb mindkettonel.. ojan bonyolult h befosas..


    BF1 ben az a jo h minden gepet meg lehet maszni,es utazhatsz rajtuk.. tok allatt ..vegre.. lehetne titanfall mintara tankba granatdobos kiiktatasi lehetoseg is..
    az meg vagany lenne..


    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.10. 13:16:02
  • kissssss
    #2170
    én mindegyik bf játékban utáltam a repülést túlbonyolított faszágnak tartottam mindig is... főleg mikor helikopterrel kellet szenvedi uhh.
  • toza #2169
    teljesen konnyu vezetni pedig..sensitivity 80- 100 kore es megy frankon.

    meg mindig tul " gyors" neha pedig.. viccesen lehet vele elutni mindenkiket.. rengeteg moka..
  • yossarianHUN
    #2168
    Pedig sokkal vezethetőbbek a gépek, mint az eddigi villámgyors jetek, nekem a többi is bejött. Viszont nem SW-s árkádfos.
  • kissssss
    #2167
    ne akarjál repülni mert instant halál lesz a vége minimum egy kontroller kell hozzá, az egyetlen dolog amit szeretem a repülőknél az a bombázó elöl levő gunner gépágyú állása... na azt viszont imádtam.
  • lac coo
    #2166
    A repulo vezetese, fizikaja milyen ? SW jellegu arkadfosh, vagy a szokasos BF.
    ( Mondjuk valamit kitalalhatnanak a repulokkel, tankokkal, se repulot se kis tankot nem vezettem meg, mert sose jut. Nagy tankot egyszer :) )
  • Tikal #2165
  • yossarianHUN
    #2164
    Vazze, most értettem meg a Rush-os artillery rendszert... Erről azért adhattak volna felvilágosítást a béta előtt is.
  • Lamellus
    #2163
    Tegnap már kitöltöttem.
  • adam46
    #2162
  • TDC Geronimo
    #2161
    Hivatalos BF1 beta feedback survey

    Töltsétek
  • dr Kotász
    #2160
    Dehogynem. Csak éppen nem lett népszerű.
  • SötétBarom
    #2159
    Minden azon múlik, mennyit számít neked ez a pénz, nem azt, hogy amúgy mit lehet még ennyiért venni. Ha ez egy napi béred, akkor pont whatever..
  • Tikal #2158
    Ezt nem pont azért változtatták meg, hogy ne mindenki csak a kill-re menjen?
  • kissssss
    #2157
    5:50 kezdődik a fail rész :D

  • dr Kotász
    #2156
    De hát a hagyományos rendszerben, amit most visszasírunk, szinten 1 pontot ért 1 kill... Az mindegy, hogy az ellenféltől vonjuk le, vagy az új rendszerben a saját csapat pontjaihoz adjuk.
  • TDC Geronimo
    #2155
  • HHpanther
    #2154
    Szerintem a kill+1 pont nem jó ötlet. A conquest az nem tdm. Így is elég sok a kemper sniper.
  • dr Kotász
    #2153
    És hogy tetszene a következő javaslat: fogjuk az új conquest rendszert, ticketek nincsenek, csak a pontok gyűlnek, de

    * minden kill +1 pont a csapatnak
    * minden revive +1 pont a csapatnak


    Utoljára szerkesztette: dr Kotász, 2016.09.09. 15:05:42
  • toza #2152
    2:18 nal mejikotok votaz?
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.09. 14:45:52
  • toza #2151
    aztakarjak..mindenki akarja..

  • yossarianHUN
    #2150
    Na jó, ezt tudom, de itt csak azt mondták, hogy a visszajelzések alapján ha a játékosok azt akarják, akkor majd visszahozzák.
  • toza #2149
    vannik..




    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.09. 14:33:50
  • yossarianHUN
    #2148
    Arról van infó, hogy vissza akarják-e hozni a régi ticket rendszert?
  • Tikal #2147
  • TDC Geronimo
    #2146
    DICE agrees that the "revive icons" need more focus, more emphasize. We'll see improvements in the full game

    By saying "improvements" I mean that we'll be getting the proper revive icons to see who is requesting such medical attention.

    hálleluja
  • lac coo
    #2145
    Ezeket az uberarkad vackait kiszedhetnek egyszer es mindenkorra ! :)