6439
  • Tikal #2224
    remélem marad a conquest
  • TDC Geronimo
    #2223
    francokat. medic fegyvereknél közelre 3-4 találat kell, de mire azt kilövöd, addig az smgvel egy tárat beléd eresztettek
  • lac coo
    #2222
    Gyengebb a francot , ketszer nagyjabol eltalat kb akarhol es meggaltam :) Ha szembefutottunk egymassal eselyem nem volt az automata szarjaval ketott lott azt helo :) Nem sokkal de rendszerint tuleltek .
  • TDC Geronimo
    #2221
    medicet nem tudtad? Pedig az sokkal gyengébb közelre
  • lac coo
    #2220
    Hat attol fugg mivel altal szemben ! Masik smg nyilvan ugyanolyan, de pl medicet en nagyon ritkan tudtam ledaralni szemtol szembe :)
    De mi degy, majd kiderul, legfeljebb szegyenszemre feladom az assaultot ...:) Meg lehet akadnak jobb fegyverek is a teljesben.
  • TDC Geronimo
    #2219
    Hát én nem tudom, de smgvel lehetett nagyon durván darálni közelről, de középtávra se volt annyira rossz.
  • lac coo
    #2218
    Visszarugas az halal volt betaban....Azert csak assault , illene valamit eltalalni messzebbrol is :) Nyilvan nem sniper tavolsagbol, de betaban ertelme nem volt messzebbre loni...
    A damage az meg megint csak, kozelrol a vegen mar raszoktam, hogy rafutok es agyonverem, biztosabb volt mint daralni :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.09.12. 00:16:31
  • yossarianHUN
    #2217
    Többektől hallottam a bétában, hogy szerintük nerfelték az SMG-k sebzését az alfához képest. Mondjuk szerintem az alfás felvételekben visszarúgás tekintetében is jobbak voltak, de ezek nagyon csalókák tudnak lenni videók alapján, úgyhogy nem merek megesküdni rá.

    Kíváncsi vagyok, mi fog most ezzel a surveyvel kiderülni, mi kell a népnek, régi, vagy új conquest.
  • lac coo
    #2216
    Hat neha nem ! :)) Neha kellett daralnom rendesen :)
  • TDC Geronimo
    #2215
    Nem volt elég nagy betaba? :)
  • lac coo
    #2214
    Franc tudja milyen buildet toltak ki betatesztre...
    ezen a videón szerintem az smg-nek is nagyobb damage van beállítva .
  • TDC Geronimo
    #2213
    Amúgy alphaba működött a medicnél az, hogy látta ki halt meg és meddig lehet éleszteni. Bugos volt betaba azért nem volt semmi. Ez így már tökéletes lesz. Videó első fél percében már látni

  • lac coo
    #2212
    Pedig ezek ubergagyik :))))
  • TDC Geronimo
    #2211
    BF momentumokban ebben a játékban sincs hiány :D

  • toza #2210
    add kolcson lecci! unchartedet elkezdtem tolni es enyem beszart ...tulmelegszik.. de kar h pc vel sosincs ilyen gaz.!:(
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.11. 18:00:17
  • Tikal #2209
    beta óta be sem kapcsoltam a PS-t
  • lac coo
    #2208
    Mondjuk az sose jutott eszembe, hogy hozzavagjak egy tankgranatot !':)
    Ha epp meg is hallottam hogy jon, vagy lattam, vartam bekesen a halalt :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.09.11. 17:12:32
  • TDC Geronimo
    #2207
    csinálnak. A cavalry classt is nerfelik meg bugos is volt a hpja és a hitboxot is a kardnál
  • lac coo
    #2206
    Remélem ezzel a lóval csinálnak valamit, ez tényleg idegesítő, hogy még ha észre is veszed se tudsz mit csinálni ellene :)
  • TDC Geronimo
    #2205
    még 1 hónap :(

  • Running
    #2204
    Na a simát megvettem én is, aztán ha nem unom meg 1 hónap után, akkor a premium pass is mellé dobom.
  • Blekk Síp
    #2203
    Én is azzal kezdtem az egész témát, hogy hogyan oldható meg 25-ből 40helyett az Ultimate. Az más kérdés hogy majd bannolnak e miatta. Livin on the edge. :D
    De amúgy mocskosul drága mindenféle variálással vagy anélkül, eléggé elpattantak. Szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Blekk Síp, 2016.09.11. 14:06:52
  • yossarianHUN
    #2202
    Megveszed a simát 60-ért (euró), aztán a Premium Pass-t 50-ért, nem kell ehhez semmilyen Ultimate Edition. Ez így 33 ezer forint kb., ami szintén nem kevés, de azért nem 40.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.09.11. 13:34:09
  • Tikal #2201
  • toza #2200
    a medicrol meg h kinyirtak a timplejt ja.

    meg h mer sivatagos pajat raktak betanak..menem a bevalt masikt..

    nyilvan lovakkal akartak vaganykodni csak..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.11. 12:51:15
  • Blekk Síp
    #2199
    Ha jól láttam egyedül az Ultimate Edition tartalmazza a Premium Pass-t amivel majd a 4 DLC fog jönni. Nekem is az a lényeg.
    Te a Collector's Edition-ra gondolsz az még drágább. Ł180, úgy kb 65eFt :DD
    Utoljára szerkesztette: Blekk Síp, 2016.09.11. 12:42:29
  • yossarianHUN
    #2198
    Mármint mikor a bugról pampog, amiről időtlen idők óta tudnak a fejlesztők, és meg lett ígérve, hogy javítva lesz?
  • JagFater
    #2197
    A nagy reszevel igen. 42, bf2 modok kozul igazabol csak a forgotten hope es a project reality volt sikeres, a tobbivel eleg kevesen jatszottak.
  • toza #2196
    jo sokrol nem is hallottam eddig.. akutyafajat..
    itt vki jacta mind?!

  • lac coo
    #2195
    De ha jol gondolom az BF negyben sokkal tobb palyat jelentett...
  • Vadnokedli
    #2194
    Anno BF4 22k bol megállt delux+prémiummal.(megjelenés előtti fizikális) Ezek a mai árak..
  • toza #2193


    4 perc korul mond erdekes dolgokat is
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.11. 08:45:06
  • yossarianHUN
    #2192
    Az senkit nem érdekel, kinek kell akciófigura meg postagalamb levéltartó replika :D Ami számít, az a sima, meg a Premium Edition.
  • toza #2191
    Trench shield az a magyar csoda?!?


    ezzel tolta vki? letezik meg?!


    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.11. 00:38:59
  • toza #2190
    ....
  • lac coo
    #2189
    Hát mert az eleve felejtős :)))
  • Blekk Síp
    #2188
    Csodálkoztam is, hogy páran a 18eFt-os alap áron vannak kiakadva, a 130euros Ultimate Edition pedig említve sem lett. :D
  • kissssss
    #2187
    " (40eFt!)"

    omfg...
  • Blekk Síp
    #2186
    Orosz rubelben fizetve 25ezerből megúszható az Ultimate Edition. Így sem olcsó tudom de azért jobban hangzik mint a 130 euro-s (40eFt!) ár. Nyalják meg a kisujjam.
  • TDC Geronimo
    #2185
    Játékmód/map infók

    Conquest: 64
    TeamDeathmatch: 24
    Breakthrough/Operations: 40
    Domination: 24
    Possession: 24
    Air Superiority: 64
    Conquest Small: 40
    Rush: 24
    But now we have a little bit more info on Operations, Possesion and air superiority
    Operations:
    -first of all see this post (https://www.reddit.com/r/Battlefield/comments/4rnhdw/bf1_operations_game_mode_info_from_files/). In addition to that info now we know that:
    -The vittorio veneto opereations is called Iron Walls
    -The capture points are flags and not Mcoms
    -There will be a sudden death mecanich for when you end the reinforcements
    -There won't be a clear winner/loser. The game rates your attack/defense so even if you don't reach the last sector as attackers the game will still award you for the "effective attack". Same for defenders.
    -The recedent point confirms that this is not a thugh of war scenario but there are attackers and defenders, like in Rush.
    It's basically like turning point from battlefront
    Possesion:
    -official description: Find messenger pigeons and send messages to your supporting artillery to take out the enemies.
    -piecing together the various info i think this is how the game works: a pigeon spawns in the center of the map and the teams must capture it. Once captured the carrier of the pigeon will start to write a message (if you stand still you write faster) and the rest of he team must defend him from the enemy. Once the message is written you release the pigeon (must be outdoors) and the artillerry will take care of the enemies. The team that delivers most pigeons wins. It's very similar to the team defender gamemode from MW3 if you want a comparison.
    Air Superiority:
    -Now it's called Airship Raid
    -No other info apart the fact that destroying airships is the objective
    As for the map info we now have the name the flags: http://pastebin.com/gyGVSw8D
    The names were mixed randomly with bf4 flags name, so some of those might be in there.
    For those that still don't know the maps are this 9:
    Argonne Forest
    Amiens
    Chateau
    St.Quentin Scar
    Monte Grappa
    Empire's Edge
    Suez
    Sinai Desert
    Fao Fortress