6439
  • Tikal #2064
    Csak én érzem úgy, hogy a sniperek kézifegyvere szintén kurva erős? Már annyira elegem van belőle, hogy két lövéssel leszednek vele.
  • Tikal #2063


    Nekem is volt ma ilyen meccs, legjobb.

    Vonatot elég random adja, van már mikor az elején, ha nagy a különbség, kb 50 pont, de még mikor időkorlátos volt, volt hogy az utolsó 1 percben küldte be :D
  • Snexi
    #2062
    a vonatot mikor adja a játék?rá nem jöttem, hogy mitől függ
  • yossarianHUN
    #2061
    Na most volt egy 300-299, az első eset, hogy vert helyzetből hoztuk vissza a vonattal a meccset. Izgi volt.
  • oneal1
    #2060
    tuti lesznek olyan szerverek amik korlátozva lesznek!
    Amúgy is jobb lesz a játék majd, gondolj bele, most boldog boldogtalan nyomja, lefogadom legtöbben cél nélkül csak futkorászik és lő valamire ha mozog :D

    jó lesz ez! :)
  • lac coo
    #2059
    Osszessegeben ellennek en ezzel, ha nem idegelem magam infarktusig , hlgy hatulrol leszurnak, agyonvernek, lesbol hatbalonek egylovetuvel, tank egymasutan otszor szerlo agyuval, langszoro eler 50 meterre es alig tudok valamit csinalni ellene ....:)
    Nekem valami only gun mod kellene :)))
  • TDC Geronimo
    #2058
    Eddig 36 órám van a betaban, de nem akarom, hogy vége legyen :(
  • Moby
    #2057
    MP18 szvsz kurvajó. Legjobb fegyverem.
  • Tikal #2056


    Írd meg nekik is forumon


    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.09.06. 22:00:51
  • SötétBarom
    #2055
    Így, hogy beletoltam pár órát a betaba, a következő dolgokat változtatnám (én):

    -light tank OP, én annyit nerfelnék rajta, hogy limitálnám (viszonylag drasztikusan), milyen gyorsan forog a torony. Első világháborús ketyere révén jó lenne, ha nem úgy pörögne, mint egy 2000 utáni M1A1 tornya.. Ez meg is oldaná azt a problémát, hogy röhögve lehet vele 30-0ákat lőni.
    -a dinamit sebzését növelni kell, szinte esélytelen felrobbantani vele egy tankot.
    -a rocket rifle sebzését is növelni kell. Azért jó lenne, ha legalább matematikai esély lenne a négy skulóval eltenni egy tankot láb alól.
    -gázgránát hatékonyságát fokoznám, illetve a maszkot gadgetté tenném, így valamit be kéne áldozni érte
    -automata fegyverek közelre üthetnének nagyobbat, eléggé lófasz minden a sniper puskákhoz képest
    -jó lenne némi átjárhatóság a kasztok fegyvereit illetően, mint a BF4-ben. Minél hasznosabb egy kaszt, annál szarabb fegyvere van...
  • lac coo
    #2054
    Sniperekkel nincs már bajom, kimozgom őket :)))
  • Tikal #2053
    Ha tankkal vagytok lőjétek szét az összes ház tetőt, hogy a sniperek ne tudjanak ott bujkálni. Mikor így játszunk, mindig kevesebb a sniper a városban :)
  • lac coo
    #2052
    Amugy milyen jatekmodok lesznek ?
  • lac coo
    #2051
    Én úgy vettem észre nagyon sokszor tök mindegy mivel vagy semmi esély sincs :)

    Amúgy nem tudom, hogy lesz ebből használható játék kiadásra, ami csak benne van bugos ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.09.06. 21:10:32
  • yossarianHUN
    #2050
    Kis távon igen, de a távolsággal drasztikusan csökken a medic puskák sebzése. Abból a kacat M1907-ből múltkor 6 lövés kellett egy a sínek között heverésző talpas lekapására. Gondolom mondanom sem kell, hogy ha vissza is lőnek, akkor esélyed sincs ilyen sebzéssel.
  • lac coo
    #2049
    Az automatico az amelyiknak nagy a tuzgyorsasaga ? Az tenyleg semmire valo....
    Lehet atszokok medicre, akarhogy nezem az a leghasznalhatobb. Amennyi idobe meg golyoba tellik mire assaulttal lelovom a tagot, annyi ido alatt ha ketharmadreszt melle is lovok akkor is siman leszedi a medic fegyvere. Csak utalok gyogyitani :))
  • yossarianHUN
    #2048
    Az MP18 úgy-ahogy elfogadható még középtávra, az Automatico tényleg csak kartávolságon belül ér valamit.
  • lac coo
    #2047
    Az assault fegyverei kozul melyik az amelyik a legkevesbe rangat.
    Rajoztem nem is az erekevel can baj meg pontossaggal, olyan recoil van rajta mint az allat, kozepes tavon is csak egyeslovesre jo :))
  • toza #2046
    hogykell 2 fedelesrol bombazni!?!?! sose tlalok el.semmit..meg ha 1 cm re is repulok folotte..
  • Zoolee1976
    #2045
    Naplók=Mappok
  • Zoolee1976
    #2044
    Sziasztok!Nem tudja valaki hogy milyen naplók lesznek a játékhoz,mert a jelenlegiek nem nyerték el a tetszésem.Kerestem külföldi oldalakon de nem sok infót találtam erről!
  • lac coo
    #2043
    Mondjuk en a pontot pont ugyanugy leszarom mint a kd aranyt :))
    Nalam olyan opcio is van, hogy csak jatszok ;)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.09.06. 19:56:19
  • Krisztiam #2042
    az sok :D
  • S8DJ
    #2041
    Akkor majd fekete pénteken pár ezer forinttal olcsóbban megveszem :DD
  • Tikal #2040
    Ezzel is tisztában vagyok :)
  • Tikal #2039
    Tudom, pont ezért mondom :)
  • oneal1
    #2038
    most küldte ki a cdgalaxis az árat...15990....:D
  • ratgab
    #2037
    Bétában még nincs jelentőssége, de tudjatok róla, hogy véglegesben majd szépen fel kell az ilyen gyökeret jelentgetni!
  • ratgab
    #2036
    Hát mert ez ugyanúgy hozzátartozhatna a kipróbálandó dolgokhoz...legalábbis szerintem.
  • ratgab
    #2035
    Parancs teljesítéséért plusz pont jár szóval meg is éri teljesíteni őket.
  • ratgab
    #2034
    Mert olyat csak a squad leader tud...Ha ő nem adja ki akkor más nem fogja, nem tudja.
  • Tikal #2033
    ja bocs, nem tudtam, hogy senki nem akar nyerni, csak szaladgálni ész nélkül hogy kipróbálja, nyílik e minden ház ajtaja :)
  • Smithwarden
    #2032
    Random Moments :) (GameSprout)

    EPIC Moments (GameSprout)

    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.09.06. 17:09:20
  • Jim Morrison
    #2031
    olyan pinggel könnyű
  • kissssss
    #2030
    csak találgatni tudok, packet loss, magas ping, stb...

    tegnap este sikerült összetalálkoznom nekem is az első csalómmal, a drágaságnak csak a fegyvere látszott a teste az láthatatlan volt és természetesen mindenkit instant kinyírt aki látótávolságban volt neki, léptem is kifelé azonnal.
  • Moby
    #2029
    Ezt tegnap lőttem. Pröpléjerkém lóról lőtt assault fegyverrel, át a falon, sziklákon, mindenen.(de a lovon nem ült senki, csak egy fegyver).


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.06. 15:56:27
  • lac coo
    #2028
    A kis sarga teglalapok jobb oldalt azok micsodak ?
  • Smithwarden
    #2027
    Azt próbáltad-e a memory leak-re, hogy a virtuális memóriát fixen akkora értékre állítod be, mint amennyi RAM-od van (8Gb-nál 8Gb, min-max-ot is)?
    Csak ezt a fél-megoldást találtuk, de neki működött és most már nem dobja ki a játék.
  • TDC Geronimo
    #2026
    Ja, azt hogy bugos a szerverkereső
  • toza #2025
    az nem ego h 9 szerver( 4x64 5x24 ) van csak tele.. tobbi ures.. beta idejen!?!?

    ez jelent vmit..