6439
  • lac coo
    #2104
    En nem tudom...
    Repulovel ket halyzetben szoktam talalkozni, mikor valaki moge bespawnolok geppuskazi, vagy mikor ugyez csak nakivezeti a geper a sziklanak mert kiugrik sniperezni en meg ott halok meg :)
  • toza #2103
    nagyszeru pecs.. 3 oras fajlvissza allitas futott hatterben..erre beta kiakadt fekete kepernyovel.. kattingatasra volt hatterben hang meg stb.. es indithattam ujra gepet.. szornyuseges....

    tovabbra sem monta el senki hogy kell celozni betalalni duplafedelessel bombazva!?! sose talalok el semmit,ha koran tolom el,ha keson, ha 2 meterre felette ha 100 :(
  • lac coo
    #2102
    Szabad a vasar mindenkinek ! :)
  • lac coo
    #2101
    De gondolom csak veletlen rosszat nyomtatok, azert neztetek meg a kd aranyt ...!
  • TDC Geronimo
    #2100
    40+ kill a minimum azzal
  • Vadnokedli
    #2099
    Unlockoltak mindent az utolsó 1 béta napra(vagy csak pillanatnyi bug)?
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2016.09.07. 20:08:02
  • Szabi #2098
    talán egy kicsit túlzás ez a light tank.. :D
  • Hexex86 #2097
    Én kipróbáltam a "realisztikus" Verdun játékot. Az mekkora egy unalmas semmilyen harc ami abba van...
  • Seten
    #2096

    ""Túl "mozgalmas". Az első világháború arról szólt, hogy gyakorlatilag 4 évig lövészárokban rohadt mindenki és egyik értelmetlen frontális támadást csinálták a másik után.""

    És akkor azt a frontálist támadást vajon milyen tempóban nyomták? Kéz a kézben andalogva? :)
  • yossarianHUN
    #2095
    Speciel a matchmakinggel volt eddig a legkevesebb bajom:)
  • TDC Geronimo
    #2094
    We've turned on skill based matchmaking for the remaining time on Battlefield 1 Open Beta. Let me know if you think it helps or not.
  • toza #2093
    kijott az uj patch..es felrakasa ota nallam szar..kb 5 perc utan befos es akad...

    kilepni sem tudtam mar kb..reszemrol ennyi volt.. viszontlatasra jovo februarban...


  • giornalista
    #2092
    hidd el, a modern hadviselés sem úgy néz ki, ahogy a BF4 prezentálja :)

    első sorban jó játéknak kell lennie, és másodsorban autentikusnak. a fegyverekkel, az erős közelharccal (melee), az új cavalryval azért komoly eredményeket értek el ezen a téren is.

    (hozzáteszem, nekem is egy kicsit túl gyors, rángatózós a karakterek mozgása, de a minap visszatértem a BF3-ba, és örömmel tapasztaltam, hogy mennyivel gyorsabban megy a katona, mint a BF4-ben. tehát ez akár jól is elsülhet hosszabb távon).
  • lac coo
    #2091
    VH1.5 :)
  • Pluskast
    #2090
    Azt nem mondtam, hogy szar, sőt pont azt, hogy jónak tűnik.
  • lac coo
    #2089
    Jol erzed , elsovh hoz semmi koze kb :)
    De igazabol haboru atmoszfera megvan, tobbi masodlagos. Egy elsovh t autentukusan nem lehetne eladni. Uj graf, csillivilli, siman bevallaltak vele most ,ugy is megveszi boldog boldogtalan, a masodikvh t megtartottak kesobbre , mikor mar nem fog ilyen meghokkentonek szamitani az uj motor ...
  • TDC Geronimo
    #2088
    Ezt már annyiszor lerágtuk. Mégis milyen BF játék lett volna belőle, ha lövészárkokból puffogtatjuk egymást? Egy unalmas szar. Engedjük már ezt el, hogy nem 1:1es korhű élményt kapunk, ami a játékélmény rovására ment volna nem is kicsit.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.07. 15:17:32
  • Pluskast
    #2087
    Nézve itt a videókat tényleg szép és jó, de nekem sehogy sem jön át az az érzés, hogy ez egy első világháborús játék lenne. Túl "mozgalmas". Az első világháború arról szólt, hogy gyakorlatilag 4 évig lövészárokban rohadt mindenki és egyik értelmetlen frontális támadást csinálták a másik után. Tudom, hogy a fegyverek első világháborúsak, de én ezt nem "érzem". Persze ettől függetlenül a játékmenete nem tűnik rossznak.
  • lac coo
    #2086
    Remeljuk vegre valami jo jatekot is sikerul osszerakniuk vegre ebbol a vizualis, audio es animacio gyujtemenybol ;)
  • TDC Geronimo
    #2085
    DICE olyan magas szinten van audióvizuális szempontból, hogy a közelébe se ér senki. Ez a graf, animációk és hangok együttvéve olyan atmoszférát teremtenek, aminek párja nincs.
  • TDC Geronimo
    #2084
    wut?
  • adam46
    #2083
    Elképesztő.
  • toza #2082
    pecs ota fosabb.. ennyi volt..
  • yossarianHUN
    #2081
    Nem, tegnap fura módon mintha eltűnt, vagy legalábbis mérséklődött volna a probléma, haverommal két órán át játszottunk egy huzamban, és végig alig láttam FPS-dropot. De most beállítottam, meglátjuk, hátha így abszolút megszűnik a dolog.
  • RatBaG #2080
    https://gfycat.com/FlowerySoulfulHummingbird
  • kissssss
    #2079
    engem tegnap kétszer is kidobott és még neki is állt feketén vibrálni az ég...
  • McLarenpowa
    #2078
    na nekem az új patch óta folyamatosan kifagy a játék...
  • Krisztiam #2077
    jaja az összes fegyver úgy látom.. vagyis majdnem az összes..
  • giornalista
    #2076
    nekem sem tetszik a Cavalry Hero class. csak akkor OP, ha lóra spawnolsz, ha menet közben felülsz rá, akkor nem. ez így elég inkonzisztens.

    az nem baj, ha valamivel több HP-je van a lovasnak, mint az infantrynak, de ne legyen már Division-szerű bullet sponge, ha lehet.

    az egész lovasság egyébként elég kezdetleges még, a kaszabolás nagyon furcsa, szintén inkonzisztens, nagyon messzire elér. dolgozni kell még rajta, de az ötlet egyébként zseniális.
  • TDC Geronimo
    #2075
    Jött amúgy 120 megás klien spatch. Állítólag unlockolódott minden cucc
  • Smithwarden
    #2074
    Én is csak tegnap láttam elöszőr a leomlasztott sziklahidat...
    Amúgy kipróbáltad a tegnap említett memória beállítást?

    Rocco27 # 2071:
    Valahol már írták, hogy a lovas nem ilyen lesz erős mint most és nerfelik a véglegesben.

    DivXion94 # 2072:
    Pár haverral egy squadban érdemes elkezdeni / játszani ezt a betát, azt is inkább rush móddal indítva, mert egyedül és főleg conquest módban nagyon gyorsan kiéget a jelenlegi játék (alapból erős tankok, nyílt terep sniper hegyekkel és egyéb kb instant halálok mindenhonnan), még mielőtt megismerné az ember a hatékony játékstílust, fegyvereket, mapot, unlockokat, stb.

    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.09.07. 10:47:43
  • TDC Geronimo
    #2073
    Nerfelve lesz már mondták meg bugos is, mert megkapja gyalogosként a ló HPját is azért van sok élete
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.07. 10:42:41
  • DivXion94
    #2072
    Hát igen, jelenleg is ezért hagytam abba a bétát,mert nem lehet osztagokban menni.Igaz én csak Conquestet játszottam,de ott is megfigyelhető,hogy mindenki megy a saját útján..
  • Rocco27
    #2071
    A lovas durván OP gyalogosan:
    1, Sniperként folyamatosan fejbelövöm és csak 15-18 HP-t veszít, érthetetlen miért.
    2, Ha sebződik azonnal gyógyítja magát.
    3, Tank ellen is folyamatosan dobálja a gránátokat, mivel újratölti a lőszert is.

    Jelenleg egyre több a semmit tevő looser a játékban, védőként boritékolható a vesztés Rushban. Mindenki mindent csinál, csak a feladattal nem foglalkozik.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.09.07. 09:49:37
  • Tikal #2070
    Aha, már láttam én is, nem tudom, hogy sikerült leomlasztani, de ezt kéne mindig
  • JagFater
    #2069
    A vonat az elejen nekem fassagnak tunt, de egy jo csapattal lehet vele pontot gyujteni. A multkor egy jo arc vezette es az elerheto 3 pont kozott jott-ment vele, annyi pontot osszeszedtunk, hogy le is ulhettem volna utana malmozni, akkor is nyerunk. Tegyuk hozza, hogy a repulok nem nagyon foglalkoztak velunk.
  • JagFater
    #2068
    Zsiiir, azzal kell kezdeni. :-)
  • yossarianHUN
    #2067
    Tudtátok, hogy az F pont felett lévő sziklaszirtekhez vezető sziklaboltívet/sziklahidat le lehet omlasztani? Vagy ez csak nekem újdonság? A béta eleje óta nyúzom, de most láttam ezt először :D
  • RatBaG #2066
    na, megtaláltam a legdurvább class-t... a cavalry! csak le kell szállni a lóról.
    egy fél körön át életben maradtam, osztottam a fejeseket a russian lófasz puskával, ha sebeztek egyből dobtam a medpacket-ammot, alig tudtak megkarcolni. vagy 2-3 enemy folyton jött rám respawn után, ment a rohangálás a házak közt. a gyerek lesebzett, spuri van, mire befordult utánam a sarkon, már majdnem full hp-n voltam megint. kurvajó :DDD
    ott ért véget a killstreak, mikor az egyik ilyen befordulásnál egy lángszórós lespriccelt
  • TDC Geronimo
    #2065
    m1911 van mindenkinek. Nagyon jók a handgunok itt.