6439
  • yossarianHUN
    #2344
    60 euró az alap, plusz 50 a premium pass. Ha ez a kettő megvan, akkor nevezheted teljesnek a játékod, a többi vicik-vacak kell a fenének. Ez így akárhogy is nézem, 110. Nem mondom, hogy nem éri meg, mert a beletett órákat figyelembe véve abszolút megéri, de azért ne cincáljuk már szét azt, aki azt mondja, hogy magyar emberként ez sok a pénztárcájának.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.09.17. 23:08:24
  • Tikal #2343
    "minél több a pénzed, annál sikeresebb leszel a játékban" ??? Ezt mégis hogy? Megmutatnád, mennyit kell fizetnem azért, hogy mindig a scoreboard tetején legyek?
  • Adam Jonas
    #2342
    Oké, de ha jól tudom, abba egy csomó olyan minden van, ami a simába nincs benne. Indulj ki csak a BF4-ből, vagy az SW: Battlefront-ból.

    Persze, el lehet így is lenni vele, csak azért ez kicsit megint olyan téma, mint a FIFA-ba a FUT: minél több a pénzed, annál sikeresebb leszel a játékban. Az egészhez való érzék már csak másodlagos...
  • lac coo
    #2341
    De ha igaz a hír, abból van olyan amiben még a játék sincs benne :))
    az már valami, igazi kockáknak való :)
  • Tikal #2340
    Milyen 60-80euró? Most ilyen hülye special edition-ket ne keverjünk már ide, az van minden játékból, nem újdonság.
  • lac coo
    #2339
    9? Akkor en valamit rosszul tudtam :) De kilenc helyszint vagy kilenc terkep kevesebb helyszinen, vagy mi ? :)
  • TDC Geronimo
    #2338
    4?? 9 map lesz + 1 jön decemberben ingyen.
  • lac coo
    #2337
    Hat most fejbol nem vagom, itt negy map lesz ha jol tudom, BF4 ben mennyi volt alapjatekban ? Szerintem tobb sokkal.
    Nekem, nyolc, en valszeg megveszem, aztan vagy behal az egesz ha jonnek a dlc k hozza aranyaron vagy nem :)
    De abszolut megertem aki sokalja ...
  • TDC Geronimo
    #2336
    Hát ezaz, mert régen még single se volt
  • Adam Jonas
    #2335
    Még a 15 ezer Ft-os ár so-so....de 60-80€? Meg 130?!
  • Tikal #2334
    csak a jó öreg "régen minden jobb vót"
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.09.17. 22:07:19
  • adam46
    #2333
    COD-ra az is hülye, aki 14 ezret kiperkál. :D Legalább támogatom a DICE-t, nálunk nem állt meg az élet 2008-ban.
  • TDC Geronimo
    #2332
    Melyik BFbe volt 2* ennyi tartalom?
  • Tikal #2331
    Akkor úgy mondom, hogy a mai játékok ennyibe kerülnek, akármennyi tartalom is legyen bennük. No man's sky 59euro
  • lac coo
    #2330
    Akkor ugy mondom, hogy korabbi BF ek, ketszer ennyi tartalommal kerultek ennyibe .
    Vagyis nem kell felteni EA-t, megkeri az arat :)
  • Tikal #2329
    Nem az SW-ről beszélek, más játékokról, Mafia 3 15e, Civ 6 16e, Call of Duty 14e.... én nem látok itt semmi kirívót. Steam-en minden új cím 49euro, Deus Ex, Forma 1, GTA V 59euro

  • lac coo
    #2328
    De, SW is annyi volt, kevés tartalommal, ugyanezt az üzletpolitikát követik, bevált nekik mert így is megvesszük ! :)
    Azért vegyük már számba eddigi BF-ekben hány map volt alapon illetve mennyiért voltak a DLC-k ...:)
  • Tikal #2327
    Mennyi lenne a "jó" ár? Nem 15e körül mennek az új PC játékok?
  • lac coo
    #2326
    Gondolom mert draga :) Bar ez viszonylagos, szerintem is az..... De ez van, komolyan gondoltak :))
  • Tikal #2325
    mert hogy?
  • Adam Jonas
    #2324
    Tudom, most lehet jönni majd azzal, ha nem tetszik, nem kell megvenni, de...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...az EA-nél komolyan gondolták ezeket a BF1 árakat?!?!?!?!?!?!

    Utoljára szerkesztette: Adam Jonas, 2016.09.17. 20:57:53
  • AnuluWork #2323
    Ezt meg hogyan?
  • Bogdogege
    #2322
  • toza #2321
    termeszetesen mindkettot cserelned kene.egyenlore gpu-t fejlesz...nyilvan. tegyel felre januarig..akkor lemennek arak elvileg.. es vegyel jobbat mindenbol..

    prohardveren vannak jo felkonfigok stb..
  • JagFater
    #2320
    Igy a betaban medicel pont a funkciojat nem tudtad ellatni. Amugy minden ok. :-)
  • JagFater
    #2319
    En elso korben a videokartyara tippelnek.
    Biztosan ugy lehet megallapitani, ha letoltesz valami progit, (mondjuk aida64 valamelyik profi valtozata) amin latszik, hogy mennyire terheli a procit es a vga-d. Ha minden 100%-on porog, akkor kicsit megtunongolod eloszor a procit es megnezed, hogy no e az fps-ed. Ha nem, akkor vga limited van.
  • TDC Geronimo
    #2318
    Beszarás...

  • viruska99
    #2317
    Sziasztok!
    #1
    Első körben az érdekelne, hogy hol lehet a legolcsóbban beszerezni a játékot, főképp dobozos érdekelne, mert ritkán veszek. Eddig a legolcsóbb, amit láttam 15.400 volt.
    #2
    Tehát játszottam a bétával kb 15 órát, voltak hibái, de összességében nagyon tetszett.
    Szökőévente veszek frissen megjelent játékot, ezt szeretném, viszont vannak aggályaim a gépemmel kapcsolatban. Több helyen 40-50FPS is kijött, viszont a sivatag falujában olykor 20-25 között ingázott, low-on.
    Lehet nem teljesen tartozik ideg a kérdés, de csak e miatt a játék miatt fejlesztenék.
    A configom: GTX 660 OC, x4 740k, 8 GB 1600MHz RAM. Mit lenne célszerűbb kicserélni, és mire, szűkös keret mellett? (20-30 e van rá max-sajnos)
    Előre is köszi!
  • adam46
    #2316
    Még eeeeeeeeeeeegy hónap bakker, de soknak tűnik.
  • TDC Geronimo
    #2315
  • TDC Geronimo
    #2314
    Don't expect to see all kit-weapons (except sidearms) in #BF1 "at least at launch", says Lars Gustavsson

    Magyarul lesznek később olyan fegyverek, ami minden classnál elérhető
  • Smithwarden
    #2313
  • Smithwarden
    #2312
    De legalább fair lesz a tudat, hogy az ellenség sem fog elsüvíteni melletted.

    És a lőszerrel is könnyű lesz spórolni, mert a tank alaphangjától is elrohannak a térkép szélére gyalogosok...
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.09.16. 14:35:46
  • lac coo
    #2311
    Csrebe ezt nem lehetett szetverni kalapaccsal ! :)
  • Running
    #2310
    Basszus, ha ezt előbb tudom, akkor elő sem rendelem a játékot. Dejó lenne vele a kör végére befutni az első zászlóhoz.
  • adam46
    #2309
    Ugye nem flémkeltés miatt raktad be?
  • lac coo
    #2308
    Haz azert ugy az E-bol elzotyogni.....:))
  • TDC Geronimo
    #2307
    Remélem hamarosan jönnek a kommentek, hogy BF1 milyen szar, hogy ott nem ilyen tetü lassú
  • RatBaG #2306
    a landship és a valós sebesség.
  • Tikal #2305
    szerintem a medic a legjobb, miért lennél mazohista? :)