6439
  • JagFater
    #2384
    :-)
  • toza #2383
    es valoban!! lesz e buzis romantikus szal bf1 ben vegul e vagy sem!?

    remelem fekete-feher no= komboval oldjak majd meg..
  • JagFater
    #2382
    Rolad, veled tortent esemenyekrol hogyan beszelgessunk szemelyeskedes nelkul? :-)
    Sajat szavad utod.
    Mondok masik peldat, hatha ugy menni fog az ertes.
    Ha egy temara azt mondod mint erv, hogy biza te a fiukat szereted, ne csodalkozz, hogy lebuziznak.
  • toza #2381
    egyebkent az embernek nem lenne alaptermeszete a haboruzosdi meg birtoklasvagy stb..

    alapvetoen harmoniaban es bekeben szereterben kene egyutt elni...urjezus tanait kovetve amen..

    a video meg szar ugy ahogy van..
  • toza #2380
    mert kevesebb jatek volt es a sok szeretetunk-ami ezt a topikot is lathatoan atjarja-,csak kevesebb fele korlatozodott..

    mai vilagban tul sok mindent "KELL" szeretni,es ezert lett mindenki valogatos...

    emexem amikor osszesen 1 db o:vet (nadrag tarto..)kaptam karacsonyra 5 evesen..es geci boldog voltam...volt ratja csat meg lyukak..meg kobojok lovaskocsival volt ranyomtatva..

    ma meg omlesztik nyakunkba sok szart..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.19. 11:33:14
  • Tikal #2379
    jaj istenem, lecsúszott már egy feles reggel vagy mi van veled? Persze, hogy témának veheted, azért írom ide, hogy beszélgessünk róla. Amire nem jogosít fel az a személyeskedés. Te személyeskedtél, és ezt nem fogod nekem itt kimagyarázni ilyen sületlenséggel.
    Csak mert neked nem tetszik, hogy a másik mennyit költött 92-ben egy játékra, az még nem jogosít fel személyeskedésre. A nem tetszésed kifejezheted persze, mint ahogy meg is tetted.
    Ha az alap dolgokat szeretnéd tudni, vagyis hogy hogyan kell viselkedni egy fórumon, akkor szívesen hívok neked egy moderátort és elmagyarázza majd neked.

    Mellesleg még mindig ott tartunk, hogy nem tudjuk, miért is volt jobb régen.....


    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.09.19. 10:54:04
  • JagFater
    #2378
    Ez a baj, alap dolgokkal nem vagy tisztaban, de segitek.
    Ha magaddal peldalodzol, vagy hozod fel, mint erv egy nyilvanos forumon, akkor azzal biza feljogositod a forumozot, hogy temanak vegye. Ilyen egyszeru.
    De mondok peldat, hatha ugy megerted:
    Ha azt mondtad volna, hogy 92-ben 8-10 ezerert mentek a sega jatekok, rogton nem a szemelyedrol lett volna szo.
    Kapis?
  • Tikal #2377
    Egyébként utánanéztem pontosan mikor is kaptuk a Sega játékot, 94 végén, abban az évben jelent meg ugyanis a Sonic 3 :D

    Nintendo-nk az nem volt, túl elitista volt :DDD


    Te még akkor meg sem születtél....
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.09.19. 10:26:21
  • toza #2376
    92 ben 20000 volt atlag kereset.evente duplazodott kesobb kb..

    regen nem jobb jatekok voltak,csak kevesebb es annak orult mindenki..

    mostmeg rengeteg fos es felkesz van es ez a baj...

    nekunk is volt szupernintendo 30 ert,nemet zeldaval.. meg kolcson sega meg minden lofasz..

    megis inkabb parkokban jaccottunk doktorosat kislanyokkal... izgalmasabb volt..


    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.19. 10:16:05
  • Tikal #2375
    Hát az előző kommented alapján erre jutottam :D
  • Tikal #2374

    Tehát te feljogosítva érzed magad a személyeskedésre, csak mert én mondtam valamit ami számodra elfogadhatatlan. Ha én lehülyézlek mert te azt mondtad burzsoá vagyok, akkor az teljesen rendben lesz? Vagy mégis milyen rendszer alapján megy ez nálad? Segíts :)
    Mellesleg nem én költöttem, hanem a szüleim tulajdonképpen, és nem rám költötték, hanem ránk, testvéreimmel együtt, és ez nem egy érv volt, hanem egy tény megállapítás, arra vonatkozólag, hogy a játékok mindig drágák voltak, sőt régebben még drágábbak voltak.
  • JagFater
    #2373
    Van az ugy, hogy valaki kommentjeibol megallapitod, hogy vele ertelmes vitatkozas egesz biztos nem lesz...
  • JagFater
    #2372
    A szemelyeskedeshez meg annyit, hogy egyelore te hoztad fel ervkent azt, hogy te 92-ben egy komplett csalad havi koltsegveteset koltotted jatekra, tehat a bf1 nem draga... Namost ezzel feljogositod az olvasot arra, hogy erre reagaljon...
  • Tikal #2371
    Régen minden jobb volt. Ugye azt mondod van alapja esetünkben, de nem vagy hajlandó elmondani mire gondolsz, ha megtennéd, könnyebben lenne vele vitatkozni, ellenérveket felhozni, de nem teszed meg, mert azt mondod, úgy sem érdekel itt senkit, messzire vinne, meg ugye így lehülyézheted a másikat.

    Kérdeztem, melyik időszak lenne a jó, hova menjünk vissza, amikor "minden jobb volt". A válaszod tömören: nem mondom meg.

    Tényleg nehéz olyasvalakivel vitatkozni akinek nincsenek gondolatai, de olyannal se könnyű aki nem mond semmit :D
  • Tikal #2370
  • JagFater
    #2369
    Csak annak nehez, akinek nincsenek gondolatai...
  • Tikal #2368
    Szerencsére volt egy kölcsönző a közelünkben, szóval nem kellett minden játékot megvennünk, persze megtehettük volna, hiszen mint hallottad, burzsoá családból származom :D
  • Tikal #2367
    Ne haragudj, de a régen minden jobb volt érvvel nehéz vitatkozni, ugyanis ezen és a mostani személyeskedésen kívül nem hangzott el tőled semmi. Szóval igen, a beszélgetés elmaradt mert bele se akartál kezdeni te IQ bajnok :D
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.09.19. 09:22:07
  • lac coo
    #2366
    Nekem nem hogy Sega nem volt, meg a Gamestart is alig tudtam megvenni, hogy lassam mik vannak a Segara ! :)
    Mondjuk azt nem sirom vissza, mocskos egy korszak volt...de ez mar nagyon off :)
  • JagFater
    #2365
    Te azert ramozdultal, csak hat az eszmecsere iq hianyaban elmaradt...
  • Tikal #2364
    Ahogy írtad is, nem sok embert érdekel :)
  • JagFater
    #2363
    :-)
    Hat asszem ezt a temat sem veled fogom megvitatni...
  • Tikal #2362
    Igen, menjünk vissza abba az időbe mikor még játékokat is nehéz volt beszerezni, mert ugye nem volt rá pénzed, vagy hozzá se férhettél, menjünk vissza abba az időbe kérlek, olyan jó volt :)
  • Tikal #2361
    haha, igen, burzsoá családból származom :DD
  • JagFater
    #2360
    Akkoriba elkölteni két ember nyugdíját, vagy egy átlagkereset teljes összegét, (amiből komplett családok éltek egy hónapig) elkölteni egy számítógépes játékra minimum burzsoá osztály, de leginkább a felső 10000 elit kiváltsága volt...
  • JagFater
    #2359
    Lehet, hogy neked csak az emlékeidben van, de van, aki a bőrén tapasztalja a különbséget...

    Hogy hol állt volna meg az idő arról elég konkrét véleményem van, de azt inkább hagyjuk. Messzire vinne és biztos, hogy itt az nem sok embert érdekel.
  • Bogdogege
    #2358
    De ,kivárjuk mi lesz nem ugrunk fejest a semmibe vegyék meg a többiek aztán ha ....
  • Bogdogege
    #2357
    Új Gépet is venni kellene
  • Tikal #2356
    Persze, hogy nem véletlenül hangzik el ez a mondat, az emlékekben minden szebb és jobb :) Bárcsak megállt volna az idő... mondjuk mikor is?
  • Tikal #2355
    Nem egyedül vettem, és igenis tisztában voltunk az értékével.
  • Running
    #2354
    Ne ríjjatok, perkáljátok a lóvét a gémre.
  • lac coo
    #2353
    Na ja, kb 15 000 volt a fizetesen akkoriban ami semmire nem volt eleg :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.09.18. 08:35:29
  • JagFater
    #2352
    92-ben 8-10 forint volt a minimalber. Ha akkor annyit kicsengettel egy jatekert, nem sok fogalmad lehet ezek valodi ertekerol.
  • JagFater
    #2351
    Az nem lehet, hogy nem veletlen hangzik el ilyen surun ez a mondat?
  • kissssss
    #2350
  • yossarianHUN
    #2349
    Pontosan, a DLC-k 6-tal több mapot tartalmaznak, mint a so called alapjáték, azaz az alapjáték a DLC, és a DLC-k az alapjáték. Pontosan tudjuk mind, hogy manapság a játékok csonkolva jelennek meg, és a DLC-k nem extra tartalmat adnak hozzájuk, hanem kiegészítik őket teljes játékká (összehasonlításképp anno a BF1942 18 mappal jelent meg). Épp ezért súlytalan ez a "nem kötelező megvenni" pszeudo-érv is. Persze, ha egy demóval akarsz játszani, akkor nem az. Drága hobby bizony, főleg kis hazánkban, ahol ennyi pénz sok embernek több havi spórolást jelent. Épp ezért nem értem, miért nem mondhatják ki, hogy sokallják az árat. Még egyszer mondom, számomra megéri, elő is rendeltem, nem kevés pénz volt, de én hajlandó vagyok ennyi beleölni a hobbymba, és hálistennek vagyok is olyan szerencsés helyzetben, hogy megtehessem. Viszont abszolút megértem azokat, akik nincsenek ebben a helyzetben, és szerintem megengedhetjük nekik, hogy kimondják, hogy ez nekik sok, anélkül, hogy leugatnák őket. Felejtsük már el a fanboykodást pls.
  • Tikal #2348
    Azokat a fegyokat te is unlockolhatod, tudtommal nem lesz csak paid only cucc
  • Tikal #2347
    És kötelező a premium pass? Nem. Már előző BF-ben is a legtöbb játékos az alap térképeken volt, nem a premium pass-osokon. Sokba kerülnek a játékok, nem a BF, hanem az összes. És? Ez így volt tavaly is, meg 5 éve is, meg 20 éve is...A Sega Mega Drive cartridge-okat 8-10 ezer forintért vettük tesómékkal 1992-ben!!! Felesleges ezt is felhozni minden héten...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.09.17. 23:57:39
  • TDC Geronimo
    #2346
    Miért kell a premium pass a teljes játékhoz? A teljesbe kapsz 10 mapot a premium még hozzáad 16ot. Nem kötelező megvenni. Amúgy meg a gaming drága hobbi. Aki egy multi játéknál sokallja a 15kt az keressen más hobbit.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.17. 23:39:55
  • Adam Jonas
    #2345
    Jó, kicsit lehet túloztam :D

    Leginkább arra gondoltam, hogy biztosan lesznek olyan fegyverek, amely pl. a Deluxe-osoknak kezdettől fogva elérhető lesz, és ami erősebb lesz, mint az alap fegyverek, mint amivel indulsz.

    Remélem így már vili, mire akartam rávilágítani.