6439
  • Bagoly81
    #2264
    mitől ilyen drága ez a játék? nem sok egy pöttyet?
  • Smithwarden
    #2263

    64 játékos fun

    Közelharc animációk (kés, bajonett, stb)

    Játékmód "leírások"
  • toza #2262
    bocs bocs.. tenyleg. megyek is iskolaba inkabb nyilvan.
  • Tikal #2261
    nem azt vettem le belőle, hogy kiforratlan, hanem azt, hogy kihagyta a sulit :)
  • Jacktor
    #2260
    A HUD felületről van esetleg leírás? Mármint hogy mi mit jelent pl. a csata GUI-n, főleg fent a bázisjelölők felett. Sosem fps-eztem még online (vén fasz vagyok) de emiatt a játék miatt ma beruháztam egy 1060-ra. csak még szokni kell... tegnap 3 órán át néztem streamet róla, de valahogy nem vágtam le azonnal hogy éppen ki vezet és mennyivel (ok, a bázisokat láttam hogy állnak, de na), mondjuk inkább a játékot figyeltem :)
    Normális magyar oldal? Vagy csináljak egy battlefield1.hu-t is? :D
    Utoljára szerkesztette: Jacktor, 2016.09.13. 13:55:53
  • kissssss
    #2259
    pedig meglehetett csinálni, vagy féltucat alkalommal előfordult hogy megfordítottuk az állást,nem mondom hogy ez jellemző lett volna a csatákban de lehetetlen se volt.
  • Borg
    #2258
    Nem úgy volt, hogy te "februárig viszlát" ?
  • Amiga
    #2257
    Szerintem a helyesírásodból vette le, hogy talán még kicsit kiforratlan vagy... Kicsit Matisz nagypapás a stílus.
  • toza #2256
    16..miert!? szeretnel klanomba csatlakozni!?ven faszok nemjohetnek..csak 12-16..inkabb lanyok am..

    bf1942 ben is orakat kellett gyalogolni..esemenytelenul..

    asse tudtad ki lott le a vegen..megis csodalatos igy..

    emlexem arma 1 ben kitamasztottam "w" gombot ongyujtoval kb..
    aztan 10 perc mulva sem voltam objektiva kozeleben..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.13. 12:17:11
  • Tikal #2255
    megkérdezhetem hány éves vagy?
  • Running
    #2254
    Én egy percet sem gyalogoltam, csak ha kénytelen voltam, behúzták a városban valamelyik zászlót leszülettem, aztán a 4 pont között ugráltam, mint egy kergefasz. Igazán szórakoztató volt, a BC2 óta imádom ezt a zúzzuk az épületeket, infantry szerű darálót. Előtte meg ugye Karkand, csak ott még nem volt épületrombolás.
  • toza #2253
    nem tom ti hogy spawntok ,de lehet am varni is meg szabad lesz lo v jarmu v mig elfoglalokik zaszlo.v mas spaw ol es.masz helyetted..kb 10 percet ha setaltam egesz 4 napos jatek alatt..
  • TDC Geronimo
    #2252
    Igen a modern BFekben már a zászlók elhelyezkedése olyan, hogy mindig van egy terület, ami az infantry combatot részesíti előnyben.
  • Running
    #2251
    Attól, hogy gecifárasztó, még nem lesz kevésbé igaz. Hasonlíts össze egy Bf2, Vietnam, Bf42 játékmenetet és a BC2 utániakat, rögtön fel fog tűnni a különbség.
    Egyébként nem kritikaként fogalmaztam meg, puszta tényként. Nekem jó így ahogy van, tökömnek se lenne kedve már annyit baktatni.
  • yossarianHUN
    #2250
    Ezt nehezen hiszem el, több tucat órám volt a bétában, de egyetlen egyszer láttam a vonatot fordítani, akkor is egy ticketen múlt a dolog.
  • Tikal #2249
    Én nagyon fasza kis csatákat toltam E-nél, semmi baj vele :)

    Én nem vettem észre, hogy eldől már 5 perc alatt a játék, pláne hogy a vonat sokszor segített fordítani, és legtöbbször elég szoros végeredmény született
  • toza #2248
    igen..lehet gyonyorkodni a tajban...regen szar pixeles volt egesz..most csodaszep..
  • giornalista
    #2247
    én az E környékére betennék még 1-1 zászlót meg némi fedezéket. F-G, A-B mintára lehetne ott is értelmesen játszani.

    más kérdés, hogy ha marad a mostani pontszerzési módszer, akkor nem sok értelme lesz conquestet játszani. a változtatások még csak-csak, de az, hogy mindkét csapat folyamatosan kapja a pontokat, nem csak az, amelyik épp jobban áll, teljesen hazavágják az élményt, az első 5 percben eldől a győztes, a maradék 20-25-ben (ami amúgy is rövid idő) meg lehet pontokat szerezni, de győzni már nem :(
  • Tikal #2246
    Mert a régi játékos generáció szívesen gyalogolt 15 percet, hogy aztán fejbe lőjék?
  • toza #2245
    meg gpu nelkul is jachatod..tessek orulni..

  • SötétBarom
    #2244
    Ez az "új játékosgeneráció" szöveg gecifárasztó. Savanyú vén faszok vagytok.
  • toza #2243
    teljessen felsokategorijas a cpud.. nem kell vaganykodni..
    kb meg integralt hd 4600 on is elindulna low on 20 fps el..

    legacy amd kel is indult ha atirod registriben driver szamat..

    ugyis venni kell uj gput mert jon ki a Cod 4 remastered!! ahoz is kell..!!

    970 most geci olcso pl..1060 olcsobb mint 970!!
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.13. 10:35:57
  • Jacktor
    #2242
    Nem kérdeztem semmit, láma vagyok, közben találtam 4460-as youtube videókat.
  • Jacktor
    #2241
    Hali. A minimális gépigény elvileg ez (OB): i5-6600K. Ez azt jelenti hogy kizárólag Skylake+ architektúrás CPU-n fog elindulni, vagy esetleg az én kis i5-4460 Haswell-emmel is lesz rá esély?
    VGA-t eleve vennem kéne hozzá, de cpu+mb cserével már kicsit húzós lenne a dolog.
  • Running
    #2240
    Ezen fölösleges agyalni 2008 óta ugyanezzel a megoldással készítik a térképeiket, mivel az új játékos generáció nem fog 15 percet gyalogolni valami akcióért. Ez van, ameddig erre van igény, ez lesz.
  • JagFater
    #2239
    Van egy hatalmas pálya, aminek nagy része tök üres, egy-egy lovas vágtat néha a pusztába csak úgy, viccből. A 64 player meg nyüzsög a felső harmadába, mint a bolondok. Mi a különbség egy Cod-os zsebkendőnyi pálya, meg e között? Kb. annyi, hogy a BF-ben van hely a repülőknek hol megfordulni.
    Pöttyet egysíkú, hogy spawn A, go B, pukk, halál. Ráadásul a kempereknek sem kell sokat agyalni, merre is fog hömpölyögni a sok freg. Nem sokan taktikáznak egy pont elfoglalásáért. Leszüli magát egy pontra, aztán egyenes vonalban elkezd szaladni a legközelebbi foglaláshoz ész nélkül. Meghal? naés?
    Csak is akkor lehet megfontoltságra kényszeríteni őket, ha az életükkel játszanak.
    Ezt a rendszert max úgy tudnám életképesnek elképzelni, ha random jelölné ki az elfoglalandó pontokat a hatalmas pályán.
  • lac coo
    #2238
    Nyilván azért számít a kill , foglalásnál se árt ha lelövi az ember az ellent . :)
    De a sivatag közepén lövöldözni egy másik squadot csak mert ott van, annak nem sok értelme van most .
  • TDC Geronimo
    #2237
    Szerintem is vannak pozitív hatásai az új rendszernek. Amúgy DICE helyében én egyszerűen megoldanám. Csinálnék egy classic conquest playlistet és kész
  • lac coo
    #2236
    En nem tudom. Nekem jo volt ez igy, ammyira nem lattam , hogy agyatlanul mentek volna foglalni, de egyertelmuen azt eroltette mindenki....Sok fragvadasz is volt, de erezhetoen jobban ment a tobbseg a foglalasra.
  • Tikal #2235
    "mindenki elmebeteg módon rushol az objektívákra " öö, nem ez a lényeg egy zászlófoglalós játékmódban? Azért akarom megölni az ellenséget mert el akarja vinni a zászlót, és ne azért kelljen már, hogy fogyjon a ticket-je... szerintem. A káosz is nagyobb így, nekem ez bejön :)
  • Tikal #2234
    de kill-re van más játékmód nem?
  • JagFater
    #2233
    Egyetértek!
  • yossarianHUN
    #2232
    Akkor nem értünk egyet. Eddig is volt ticket bleed, ettől függetlenül nem a fragről szólt a CQ, viszont voltak izgalmas, szoros meccsek, meg bravúros fordítások az utolsó percekben. Ebben a rendszerben ez már a múlté. Plusz mivel nem jár ticket a killekért, mindenki elmebeteg módon rushol az objektívákra (leszámítva ugye a snipereket, akik a rusholókból lakmároznak egy kényelmes háztetőről), autóval berongyolnak a zászló mellé, aztán kiugrálnak, csak hogy 5 másodperc alatt leszedjék őket, stb. Sokkal megfontoltabban játszottak az emberek, mikor még tudták, hogy a halálukkal ártanak a csapatnak.

    Így a behemótoknak sincs sok értelme, még a vonatban is, ami tud foglalni, abban merül ki a játék, hogy elfurikázol a három foglalható pont egyikéhez, befoglalod, továbbpöfögsz a következőhöz, befoglalod, majd tovább a harmadikhoz. Amihez mire odaérsz, a másik csapat visszafoglalta az előző kettőt. A léghajó meg egyenesen az utolsó szeg a vesztésre álló csapat koporsójába. Ezek a dögök akkor tudnának érdemben hozzájárulni a meccsek kimeneteléhez, ha járna a ticket a killekért, így csak felesleges ballasztot képeznek.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.09.12. 19:04:38
  • TDC Geronimo
    #2231
    Akit eddig se érdekelt az objective azt ezután se fogja. Így is volt, hogy 7 sniper feküdt egymás mellett fent a szirten.
  • Tikal #2230
    a régihez már hozzányúltak, azzal játszottunk a bétában, és remélem megtartják, szerintem így mindenki motiváltabb hogy csinálja az objective-t, ez a mód nem a frag-ről kéne hogy szóljon, arra vannak másik játékmódok.
  • yossarianHUN
    #2229
    Mármint a régihez, vagy az újhoz?
  • Tikal #2228
    Remélem a conquest-hez nem nyúlnak
  • TDC Geronimo
    #2227
    We're being a bit silent on what we're doing based on feedback and data, but we have taken many actions. More on that soon :)

    Gondolom 1-2 hét és hallunk majd erről
  • toza #2226
    meg ha sok pozitivja van eladonak se semilyen garanciad nincs..foleg diitalis cuccok vetelenel.

    akkormar inkabb cdkey v g2 .ha helyi a srac akkor esetleg le vered arat..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.12. 08:15:07
  • z0ty4
    #2225
    srácok, hardveraprón érdemes kulcsot venni?