6439
  • undY1ng #2144
    Esetleg aki még nem rendelte elő vagy ilyesmi, itt még mindig picivel olcsóbban be lehet szerezni (persze digitálisan): cdkeys.com
  • RatBaG #2143
    https://gfycat.com/HotSimilarBedbug
  • Smithwarden
    #2142
    Akkor te az a BF1-es játékos leszel, aki augusztus 13-tól befizet több EA Access-re is, külön-külön accokon?
  • kissssss
    #2141
    én annyira nem hiányolom, szép volt meg jó volt újra pörgős fps-el játszani de valahogy már nem tudnak hosszútávon lekötni a bf,cod,stb, játékok.
  • TDC Geronimo
    #2140
    Elvonási tüneteim vannak :(
  • lac coo
    #2139
    mondjuk a játék árát lehet úgy is nézni, hogy lesz 4 map, azt kuss van, költsél a többire még 16-ot ! :)
  • toza #2138
  • Smithwarden
    #2137
    Igen, elég jók a hangok.

    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.09.08. 21:55:23
  • TDC Geronimo
    #2136
    BF1 voice overs. Brutálisan élethűek ezek a hangok és mondatok. Imádtam mindig is BFekbe a voice chattert, de itt rátettek egy lapáttal

  • Mr_no_NaMe
    #2135
    Mondjuk én a játékokat olyan 10-20 óra szórakozásra tervezem általában. A Gothic 1-2, Morrowind, Skyrim, Cs 1.5 - 1.6 óta semmivel nem tudok 10-20 óránál többet játszani, egyedül a Dark Souls tudott lekötni annyira, hogy 50-60 órát beletegyek. Mondjuk ez az én hülyeségem...
  • Krisztiam #2134
    az origin miért változott meg? jó szar lett nem találok semmit..
  • toza #2133
    addig is nyaladzatok videjokra..
  • yossarianHUN
    #2132
    Originen 18.
  • lac coo
    #2131
    De mi 18-ezer...?
    Lemezes nalunk 16.
    Vagy van valami 18-ert ami megeri jobban mert jar valami plusz tartalom ?
  • Smithwarden
    #2130
    A hangokkal az a helyzet, hogy ott vannak a helyükön...lépéshang, lódobogás, tank, stb...csakhogy nem mindig!
    Nem tudni mitől, egyszer csak eltűnnek az audio mixből, de úgy 100%-osan...
    Rádront vágtatva a lovas 0 hanggal vagy leütnek a semmiből úgyanígy, vagy a tank szétlő úgy, hogy mellédjön nulla motorzajjal!
    Remélem a végleges játékra ezt is sorba vették a rengeteg javítandó bug mellett...

    De ebben sajnos nem vagyok biztos, mert a BF4-ben ennél egyértelműbben előhozható volt hiba és soha nem lett kijavítva:
    ha valaki elsődleges fegyverrel lőtt kb 30 méteren belül, akkor a lépéshangok ott is teljesen megszűntek.
    Gyakorlatilag a játék kb 80%-ban nem volt lépéshang, hiába ugrált vagy futkározott mögötted az ellenség.
    Utoljára szerkesztette: Smithwarden, 2016.09.08. 15:35:22
  • TDC Geronimo
    #2129
    18ért kapok több száz órányi szórakozást. Szerintem megéri...
  • RatBaG #2128
    ha nagy a csatazaj a háttérben, akkor nem sok esély van rá, egyébként so-so.
    engem az baszott még fel, hogy a repülők hangtalanok, ha lő, akkor is csak a nyomjelzőt látod, de azt se könnyű beazonosítani, annyian lövöldöznek a földről is. remélem a végleges játékban lesz valami "look behind" funkció. (korábban is volt, nem?)
  • Amiga
    #2127
    1500 forintból elmegyek moziba és két órát szórakozok.

    15-20 ezer forintból négy évig szórakozok, akár naponta több órán át is.

    Nagyon szubjektív dolog, hogy mi mennyit ér. Én szoktam teljes áron játékokat venni, mert ez a hobbim, és amennyi időt eltöltök velük, az ár/érték arányban bőven megéri.

    Persze, ha a fizetésem kisebb lenne, akkor jóval alaposabban át kellene gondolnom, mire költök, de szerencsére most belefér az egyik kedvenc hobbimra több pénzt szánni.
  • gstup
    #2126
    Részben igazat adok,de:

    - 18 ezerért nemrég vettem egy falra szerelhető forgatható dönthető tv konzolt. - mellé kell egy TV is,ha csak nem a konzolt szeretnéd nézegetni
    - 18 ezerből egy hétig olyan étrendet állítok össze, hogy még a királyok se esznek olyat, de lehet van az 2 hét is. - Ha tetszik a játék akkor lehet hogy hónapokig,akár évekre leköt 1 hét vs hónapok
    - 12 ezer forintból megtankolom a kocsit egy hónapra. - előző válasz
    - 18 ezer forintból veszek egy cipőt télre. - Ez vetekszik vele,mert akár több évig is jó lehet,persze csak ha nyáron nem a téli cipőt nyúzod. :)
    - 40 ezer forint a kötelező egy évre - Erre már nincs kedvem semmit írni,de szerintem a lényeget úgyis érted. :)

    És no offense,valóban nem olcsó a játék.De azt is megértem aki meg azt mondja hogy "megéri" beruházni rá.
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2016.09.08. 14:55:02
  • JagFater
    #2125
    Rengetegen.
    Nem mi (ungarise) vagyunk a piac neki, gondolhatod.
  • Mr_no_NaMe
    #2124
    Ez az anyázós duma most eszembe juttatott egy pár nappal ezelőtti eszmefuttatást, de inkább nem folytatom :DDD

    Amúgy nem rossz játék ez. De a No man's Sky után én biztos nem fogok többet játékot vásárolni...egyszer elég volt 18 ezret bukni.

    - 18 ezerért nemrég vettem egy falra szerelhető forgatható dönthető tv konzolt.
    - 18 ezerből egy hétig olyan étrendet állítok össze, hogy még a királyok se esznek olyat, de lehet van az 2 hét is.
    - 12 ezer forintból megtankolom a kocsit egy hónapra.
    - 18 ezer forintból veszek egy cipőt télre.
    - 40 ezer forint a kötelező egy évre

    Szerintetek ki fogok adni 15-20 ezer forint közötti összeget egy játékért??? Hagyjuk is inkább. Köszönőviszonyban sincsenek az értékrendi listán a felsorolt dolgokkal...
  • Tikal #2123
    Azt konkrétan sose, de ha például egy épületben voltam, akkor mindig hallottam ha a ház körül futkároztak vagy éppen az emeleten, ha meg nem mozdult meg, akkor néha köhögést :)
  • toza #2122
    pedig sokkal hangosabb is volt mint bf4 ben pl.. meg a kialtas is ugye ha szuronnyal tamadtak stb..
  • lac coo
    #2121
    En nagyon ritkan hallottam meg ....
  • Borg
    #2120
    Ti amúgy hallottátok rendesen a léptek zaját?
    Tegnap tiszta kék osztriga volt, mindenki hátulról talált meg...
  • Tikal #2119
    Igen, az nagyon jó lenne
  • lac coo
    #2118
    Ha jarmube beszallaskor van animacio ,kifele miert nincs ? Azt soha nem oldjak meg, hogy ne lehessen szagoldo jarmurol leugrani hp vesztes nelkul ?
  • RatBaG #2117
  • TDC Geronimo
    #2116
    Neeee vége a betanak :((((((
  • Tikal #2115
    vége??
  • toza #2114
    ennyi..1 honap es jon a jatek..vedd meg es mar teljes aron anyazhatsz bugok miatt..
  • Mr_no_NaMe
    #2113
    Ennyi volt a béta? :(
  • TDC Geronimo
    #2112
  • lac coo
    #2111
    Jo vagy rossz kinek mi ...nem az a lenyeg. EA Dice parosban azert benne van, hogy eladasok utan kicsit "megpihenjenek " :)
    De amilyen hulye vagyok ugy is megveszem, aztan majd jol megbanom megint :))
    En most azt mondom, hogy jo jatek lehetne de oriasi gondok vannak a balanszolassal, emiatt meg jatszhato, nap egy oracskat, csak arra meg draga :)
  • yossarianHUN
    #2110
    Az SW egy alapjaiban véve rossz játék volt. Ez egy alapjaiban véve jó játék (ezt már a béta alapján látjuk), ami még kicsit kiforratlan, meg bugos, de pont ez egy béta lényege. Az én előrendelésem áll:)
  • lac coo
    #2109
    Mondjuk az elorendelest egyelore szerintem lemondom, biztos vagyok benne, hogy ez megjelenesre nem lesz normalisan balanszolva, bugmentesitve.
    Megegyszer nem akarok ugy jarni mint SW vel.:)
  • kissssss
    #2108
    elvileg igen.
  • lac coo
    #2107
    Holnap meg lehet jatszani ?
  • Tikal #2106
    már első naptól ilyen, állandoan megtörténik velem :D
  • giornalista
    #2105
    érdekes bug jött ma elő: többször is "eltűnt" alólam egy-egy transport vehicle (az 5 férőhelyes teherautó, aminek ágyúja is van), amikor gunner voltam és kiszállt alólam a driver. szimplán kikerültem a járműből, ami el is tűnt...