2611
Transport Fever

uvayd3klw20ft2s6mwdj.jpg
  • tuvixplayer
    #89
    Megnéztem több videót, szerintem lényegesen jobb lesz a játékélmény, mint a TF-ben volt. Többek között ki lehet kapcsolni a hónap végén felszálló költség és bevétel számokat. Nem beszélve a sín- és útépítésről. Már csak 8 nap!!!
  • TokraFan
    #88
    Akkor tanultak az előző rész hibáiból.
  • mokuci74
    #87

    Q: Is the game optimized for late game performance?
    A: Yes! Several new algorithms optimize the amount of necessary calculations and reduce processing time. Also, multicore support helps to ensure fluent gameplay even when scenes get big.

    Erre leszek igazan kivancsi......
    Utoljára szerkesztette: mokuci74, 2016.10.31. 06:41:45
  • Rudi50
    #86
    A sin építés katasztrófális, a terület egyengetés szintén, a vonalválasztás is, lehet némi gyakorlással megszokható de a tycoon után nevetségesen béna az egész. Remélem ez nem olyan lesz.
  • Rodman6
    #85
    Csak angollal találkoztam eddig.
  • wollnerd #84
    Vannak angol nyelvűek is a yt-n.
  • Desert
    #83
    Mi az ami nem tetszik benne?

    #81 Rodman6 angol videok is vannak vagy csak németek? nem kerestem még rá ezért kérdem.
  • Rudi50
    #82
    Én is várom a Transport tycoon volt a kedvencem máig nincs jobb ebben a stílusban, remélhetőleg talán ez báárrrr.....
    Nem bírtam magammal és feltettem a train fevert na az nagy csalódás lett a kezelhetőség pl. nulla a tycoon után, remélhetőleg itt már okosabbak lesznek.
  • Rodman6
    #81
    Úristen még több mint egy hét megjelenésig nem bírom ki gecc, mások pedig már tolják a Youtubeon. Nagyon várom ezt a játékot, a Transport Tycoon-t és a Locomotion-t sem tudtam letenni, minden évben elővettem. Ilyen 3D változatra pedig már vagy 10 éve várok. Kár hogy a régi nagy programozók zöme pl. Chris Sawyer is eltűnt a süllyesztőben mert csak 2d-ben tudtak programozni. A Rollercoaster Tycoon utódja a Planet Coaster is jön már csak hab a tortán.
  • Desert
    #80
    Néztem ezt a videót https://www.twitch.tv/cnlfailure/v/97603136
    nem értem miért nem növelte a szekerek számát, mikor többen várakoztak a megállókban már.
  • Nohab
    #79
    Mondjuk nálam nem csinálta Train Fever. A fordulóponton mindig kiürült a vonatom.
  • Desert
    #78
    Kíváncsi leszek a vonaltörést kijavították-e már.
  • Toxigen
    #77
    Ezt már a Train Feverben is tapasztaltam :( Annál furább, hogy nem vették észre? és nem javították.
  • Nohab
    #76
    Meg is van az első hiba:

    Vonat menetrend: A - B - C - B

    Az utasok felszállnak az első B megállónál, de A-ba utaznak. Senki nem szállt le C állomáson. Ezt baromira javítaniuk kell.
  • Nohab
    #75
    Bár elég bénán játszik... 1873-ban csak egy rövidke vasútvonala van egy szerelvénnyel és helyi közlekedéssel. Semmit nem hajlandó normálisan megmutatni, mert azt mondja: "az drága... A kölcsönnek meg nagyon nagy a kamata..." Fenéket...

    Ilyenkor szoktam gondolkodni azon, hogy felvegyem ahogy játszom...
  • Nohab
    #74
    Itt meg élőben megy.

    https://www.twitch.tv/cnlfailure
  • Nohab
    #73
    Mostantól már lehet videókat feltölteni a játékról. Itt is egy:

  • akyyy
    #72
    az első rész is hivatalos fordítással jelent meg, megjelenési napon!
  • TokraFan
    #71
    Hivatalos fordításról ne is álmodj, nem éri meg a fejlesztőknek (ugye legtöbb esetben már a nagy kiadók sem honosítanak ilyen kis piacra, köszönhetően a wareznak, mivel nem fogytak jól a pár éve még hivatalos honosítással megjelent játékok).

    Szerencsés esetben lesz valaki aki nekikezd a fordításnak, de hogy abból mikorra lesz játszható verzió, az kérdéses. Eleve meg kell majd nézni, fordítható-e a játék technikailag, aztán az is kérdéses, mennyi szöveg lesz benne.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2016.10.19. 08:57:23
  • zamballa82
    #70
    Most hogy állunk?
    Lesz belőle magyar verzió?
    Sokan tétováznak hogy meg vegyék ne vegyék.

    Vagy itt is várjunk vele majd egy magyarosító csapat kidob hozzá valami fordítást?

    Az a baj hogy annyira össze tett a játék hogy én aki vajmi keveset tudok angolul tuti belebukik ebbe.
    Utoljára szerkesztette: zamballa82, 2016.10.19. 08:10:01
  • Toxigen
    #69
    A Train Feverben három féle térképméret lehetséges. Sajnos nincs a tájékozódást segítő minimap, pedig nagyméretű térképhez már jól jönne. Kíváncsi vagyok, a Transport Feverben lesz-e.
  • Caliph
    #68
    Üdv! Pálya méretekről van valami info? Train feverrel nem játszottam,de videók alapján elég kicsinek tűnt a pálya. A gameplay vidiben sem láttam átfogó képet a mapról...
  • tuvixplayer
    #67
    Steam-en keresztül működik a dolog. Egyéb módot nem tudok, de miért is kapnál Steam-es kedvezményt, ha nem Steam-es a vásárlásod?
  • zamballa82
    #66
    Hogy lehet a 25% kedvezményt élesiteni?
    Csak stemen működik a dolog?
  • szabii98
    #65
    Márpedig minden ember meg van jelenítve, honnan hová megy és miért, és végig a mapon mozog:)
  • Jóózsf István #64
    Engem egy cseppet aggaszt a sűrű személyautó forgalom. Remélem, csak hangulat miatt van a bemutatóban ilyen sok!
    A le és felszálló utasokkal addig nincs baj, amíg meg nem akarják jeleníteni mindet, mint a Cities in Motion-ban. Ahol konkrétan letérdelt a gép tőlük!
    A gyanakvással figyelők táborát erősítem.
  • Tibbbor
    #63
    Kifejezetten örülök, hogy még olyan apróságokra is figyeltek, mint a fel és leszálló utasok grafikai megvalósítása. Mármint az, hogy ne "kísértet"-buszok és egyéb tömegközlekedési járművek robogjanak az utakon, ha már minden egyéb ilyen pöpecül néz ki. A rozsdásodás pedig már csak hab a tortán, de az olyanoknak, mint én, ez is hatalmasat dob a hangulaton!
  • kisiku
    #62
    Hát még én...bár nekem Gravis Ultrasound-om volt, picit később pedig 3DFX Voodoo 1-es "3D gyorsító" kártyám is lett.Azt a burzsuj fejemet! :D
    Ennyire elment az idő.
    A Transport Tycoon óta rengeteg ilyesfajta próbálkozás volt, több-kevesebb sikerrel, de olyat mint az, vagy a Locomotion még nem tudtak csinálni.Ahogy elnézem a Transport Fever-t, ez megdőlni látszik.De messze van még november...
  • Jóózsf István #61
    Tudom, hogy toltad ezt is. Azért kérdeztem odaát, hogy mi a véleményed. Megelőlegezzük a bizalmat? Szerinted reszeltek rajta annyit, hogy élvezhető legyen?
    Azt látom, hogy az építkezést jelentősen megkönnyítették!
  • TokraFan
    #60
    Adlib kártya...te jó ég, de régen volt. :-) Ebből is látszik, mennyire vén hülye vagyok már...
  • tuvixplayer
    #59
    A vásárláskor, miután belépsz a steam-be, már 23.99 az összeg.
  • kisiku
    #58
    Sosem mondtam, hogy kizárólag az X sorozat az életem
  • Jóózsf István #57
    Ja! Hogy, már itt osztod?!?! :-)
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2016.10.14. 08:40:10
  • kisiku
    #56
    Hehe, ismerős...meg a Railroad Tycoon a DOS 5.0 időszakból pc speaker "hanggal", egyeseknek az Adlib vagy korai Sound Blaster már nyomott valami zenét alá...vagy menjünk vissza az Amiga korszakba?
    Én még a C64-es Simcity-vel kezdtem.
    Ha minden jól megy, ez lesz a Transport Tycoon 2016-os változata.Alig várom!
  • atisfix
    #55
    Uh ez nagyon jól néz ki így elsőre! Már tettem is a Steam Wishlistre :-D
  • Caliph
    #54
    a régi szép idők amikor még szótárral toltam a transport tycoont :D
  • Tauri
    #53
    Van benne kb 20 idegen szó....
  • akyyy
    #52
    Ha lenne magyar nyelv megint, tuti meg venném már most, de így... :(
  • wollnerd #51
    Nov. 8-án??? Az már csak kb. fél hónap! :O
    Vajon pl. 576-ban is ekkor kezdik árulni, vagy azt is később mint a Train Fevert?
  • bud0
    #50
    Ha megvan a Train Fever a steam fiókodon, akkor további kedvezményt kapsz...
    Alapár 31,99 EUR, ha nincs Train Fever-ed 28,79 EUR, ha van akkor 23,99 EUR