2611
Transport Fever

uvayd3klw20ft2s6mwdj.jpg
  • Tauri
    #49
    És hol lehet megvenni 23 EUR ért? Én steamen találom csak de ott 28,79 eur
  • Faterx
    #48
    November 8.-ig Pre-order 23€. Utána 30€
  • Tauri
    #47
    Gameplay!!!

    November 8-án jelenik meg a játék, és megjelent róla egy 15 perces gameplay videó!
    Vannak benne nagyon jó újítások a Train Feverhez képest...
    Például, ha van egy új buszvonalad és akarsz indítani pl 8 buszt, akkor nem kell neked úgymond elosztani őket és egyenként indítgatni a buszokat, hanem itt mind a 8 buszodat indíthatod és a gép magától idővel elrendezni őket figyelembe véve hogy hány busz megy egy vonalon! Ez nagyon nagyon hiányzott nekem!

    Ezen kívül lehet hátsó kijárata is egy vasútállomásnak, nem kell körbe építgetned úttal, vagy lehet látni egy adott buszmegállónak mi az a távolság ahonnan jönnek az utasok, vagy épp az utasok milyen közlekedési formát favorizálnak stb stb...
    és ami a leges legjobb, nagyon de nagyon egyszerűnek tűnik az építés!!!! VÉÉÉGRE!
    Utoljára szerkesztette: Tauri, 2016.10.12. 22:58:04
  • tuvixplayer
    #46
    Developer blog a küldetésekről:
    Champaign
  • tuvixplayer
    #45
    Korábban láttam (vagy olvastam), hogy nem csak egyfajta goods-ra lesz szükségük a városoknak.
  • szabii98
    #44
    Most nézem micsoda linket sikerült ideraknom. Taps taps. :D
  • Tauri
    #43
    hehe ezt a videót már néztem és nem hangzik el benne erről semmi, így köszi az infot, aminek nagyon nagyon örülök! :D
  • szabii98
    #42
    [URL=https://www.youtube.com/watch?time_continue=58&v=n86NCM14sAI]Developer blog #7: Town simulation[/URL]

    Tauri: Nemtudom hogy ez volt e már említve videóban vagy akárhol, remélem volt és nem spoilerezek el egy hatalmas dolgot.
    Jelenleg 6 féle dologra van szükségük ha jól tévedek, ezekből pár amire emlékszem az a Food, Goods, Fuel, Machine tools és Plastic.

  • Tauri
    #41
    Hát ezeknek nagyon örülök , csupa jó hír!

    Az előző résznek a magja nagyon jó volt, nem is szeretném ha hozzányúlnának, hiszen ez fogott meg benne ami.
    Ami iszonyat rossz volt, az a sínek lerakása ha kereszteződés jön vagy épp híd, na itt eldobtam az agyam mire sikerült megcsinálni, de a dev videókból az jön le hogy ezeket javították.

    A nagy kérdésem hogy megmaradt a Goods mint egyetlen "árucikk" amire szükségük van a városoknak?

  • Toby0501
    #40
    Igen, ez így van, nagyon hatékonyan megy a fejlesztés és az egész béta teszt. Mire jelentettem volna pár feljegyzett hibát, már jelentette más. :)
  • szabii98
    #39
    Ami még szintén tetszik, hogy a bétázók nagyon sokat jelentenek a fejlesztői csapat felé, rengeteg dolgot már most a béta kezdete óta (másfél hete) kijavítottak.
  • szabii98
    #38
    Nos én nem játszottam az előző játékkal, csak szemezgettem vele, de a rémhírek miatt , hogy sokat tölt meg laggol a játék eltántorodtam tőle.

    Most lehetőséget kaptam ugye játszani, remélhetőleg nem fognak kirakni a bétából egy kis információ morzsa miatt :D
    Alapvetően amit így olvasgattam a Train Feverről, nagyon sok minden nem változott, teljesen más a UI és több a jármű de alapvetően a játék magja ugyan az marad.

    Ami nagyon tetszik az a komplexititás, tegnap vagy 2 órát b*szakodtam azzal, hogy egy vonalon 3 vonatom megállás nélkül tudjon közlekedni. De amikor sikerült, akkor nagyon boldog lettem, pedig csak 1 vasútvonalam van ami profitáló lett. :D
  • Tauri
    #37
    Na és jó a Béta? Jó lesz a game? :)
  • szabii98
    #36
    Béta :D
  • akyyy
    #35
    már letölthető? vagy még csak beta?
    ugye lesz majd hozzá magyar nyelv? az elsőben volt, arra emlékszem :(
  • wollnerd #34
    Széép....
    Ha a béta ennyi, akkor a végleges mennyi lesz?
  • szabii98
    #33
    20 giga körül van a játék, még nem volt időm leszedni
  • Tauri
    #32
    Köszi az infot.
    Remélem minden tesztelő aki bekerült, lesz ideje tesztelni is és ami a legfontosabb véleményezni is a fejlesztők felé.
    Bízom benne hogy nem egy félkész játékot kapunk mint a TF ben. Ami azért volt bosszantó, mert nagyon szép és jó lehetne a játék :D
  • szabii98
    #31
    Eltolták egy héttel valamiért, de azt mondták hogy jövőhéten már mindenképpen indul (szeptember 6 az új időpont).

    Úgy emlékszem hogy valahol aztmondták a béta időszak után egyből lehet is venni, nyilván annak lenne értelme a legjobban.
  • tuvixplayer
    #30
    Meg van már, hogy mikortól lehet megvenni?
  • Tauri
    #29
    Tudom hogy nem szabad infokat közölni a Betaval kapcsolatban, de érdekelne hogy elindult-e a Beta vagy sem? mert vágnám a centit :)
    Utoljára szerkesztette: Tauri, 2016.08.31. 07:35:25
  • szabii98
    #28
    Igen :)
  • tuvixplayer
    #27
    A Béta teszt indul augusztus 30-án?
  • szabii98
    #26
    Azt mondják eléggé random volt hogy kiket hívnak be.

    Aug 30ra van tervezve az indulás, de természetesen NDA alatt lesznek a dolgok, szóval semmiféle szöveg, képi anyag vagy videó nem jöhet ki róla :/
  • wollnerd #25
    Engem se hívtak be... Eredeti TF....
  • Tauri
    #24
    És mikor élesedik a beta?
  • szabii98
    #23
    Nekem nincs meg és úgy kerültem be, szerintem véletlenszerűen válogatták az embereket.
  • Zsoldoskatona
    #22
    Nekem megvan a Train Fever 500+ játszott órával és nem kerültem be a bétába.
  • Toby0501
    #21
    Igen, nekem megvan, bár nem hiszem, hogy azt figyelembe vették.
  • tuvixplayer
    #20
    Egy újabb trailer:
    Transport Fever - Gamescom Trailer (English)
  • akyyy
    #19
    nektek megvan a train fever? nekem az nincs meg, biztos emiatt buktam, :(
  • szabii98
    #18
    Én is bent vagyok :))
  • Toby0501
    #17
    "Dear Tamas,

    Thanks very much for your beta test application. We wanted to let you know that your application is among the lucky ones!"

  • tuvixplayer
    #16
    Developer blog 5
  • Nohab
    #15
    Nagyobb térképek lesznek, mint a Train feverben. Ami ott nagyon zabálta az erőforrásokat, az a lakosok és az áruk útkeresése és közlekedése okozta. Ezt leegyszerűsítették.
  • Plata
    #14
    A videó tetszik,a játék is nagyon szép,sőt szerintem túl szép a grafika a videóban,ha ilyen lesz valóban akkor gondolom irtó kicsi térképek lesznek,hiszen ilyen szép és részletes grafika mellé nagyobb térképen még a 32 gigás videókártya is kevés lenne.
    Vajon mekkora térképek lesznek majd a játékban.Őszintén szólva én nem nagyon voltam oda a transport tycoon-ért.Én a klónját szerettem nagyon,a Transport Giant volt nekem a nagy kedvenc,annak idején a 64 megás kártyámmal én nagyon szép játéknak tartottam.
    És még ma is játszom vele,bár az eredeti régi dobozos már nem csipázza a gépemet,szerinte a 2gb-os videókártya nem elég a futtatáshoz. De megvettem steamen is és az már megy,csak a steames verzió defektes.Jó pár bosszantó bug van benne.
  • wollnerd #13
    Lehet jelentkezni a zárt bétára, Júl. 17-ig. LINK
  • Zsoldoskatona
    #12
    FAQ page updated

    Csak úgy mellékesen vettem észre, hogy rendre szerdánként (May 11, May 4, Arp 20, Apr 11) jönnek az infók a játékról vajon ez egy bevett rendszer?
  • Zsoldoskatona
    #11
    Remek, hogy ilyen aktívan hoznak infókat a fejlesztők a játékról. Remélem, ha már a járműveket lehet színezni, kapunk valami lehetőséget egyedi színek megadására és nem csak a régi TF paletta színei lesznek elérhetőek.
  • Nohab
    #10