3373
jdcnaddehh671.png
  • blackfire001
    #801
    Próbáld úgy, hogy 3 Account:
    1; Amin megvetted - ezt ne használja senki
    2; PC 1 letölti az 1-gyes acc-ról és a 2-tes profil használja
    3; PC 2 letölti az 1-gyes acc-ról és a 3-mas profil használja
  • grebber
    #800
    Eddig is írva volt hogy only xbox one + pcvel megy csak.
  • bélanéni #799
    Na srácok a nagy büdös helyzet az, hogy oltári nagy kamu volt ez az egész, mert nem működik!
    A játékot a PC2-n is el lehet indítani és szépen megy is addig, amíg nem nyúlok a PC1-en futó példányhoz. Ahogy valamit csinálok, pl. Options-ba megyek, abban a pillanatban PC2-n kiírja: "A játék leáll, mert egy másik eszközön is el lett indítva".

    (PC1 és PC2-n is helyi fiókba vagyunk bejelentkezve, az Áruházban PC1-en a fiókomba, PC2-n ki vagyok jelentkezve. PC1-en a saját fiókommal játszok a játékban, PC2-n haver fiókjával.)

    Ha valamit nem jól csinálok, azért az illetékesek helyreigazíthatnak!
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.27. 08:51:45
  • bélanéni #798
    "Nem tudom, hogy merjek-e 19-re lapot húzni. :D" ---> nagyon tetszett ez a duma
    Úgy tűnik menni fog ez skacok. Ami a lényeg, ki kell jelentkezni az Áruházból majd a fiókommal.
    De még VGA drivert követel havernál a játék, azt telepítem.

    Blackfire: te és Conqvistador akkor jó lenne ha beszállnátok, pár perc és mondom mi a szitu. Elsőre azt írta ki havernál, hogy "A játék leáll, mert másik eszközön megy", de ez azért volt, mert az Áruházában be voltam lépve a fiókommal. Kiléptem, utána már új VGA drivert kért. Na pár perc és mondom.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.27. 08:35:49
  • blackfire001
    #797
    Nem tudom miért nevettél ki ("LOL"), de ha okés minden akkor csatlakoznék én is a vételbe! :) Feltéve ha mellettünk (3PC-s) akár az unokabátyám Amerikából XBOX One-on is nyomhatja. :)

    WinT: Köszi szépen, you made my day! Így már nem izgulok annyira - látod béla néném már megérte leírni a konfigom. :)
  • Moby
    #796
    UWP-s stutterfeszt moslékport.
  • bélanéni #795
    Nem vagyok túl nagy autójáték rajongó, de ez a game valami elképesztő, alig tudom abbahagyni.
    Most viszont alvás, kicsit késő van.
  • bélanéni #794
    Na, most: minden max-on, árnyék High-on, FXAA On, MSAA Off, így tökéletes, tükörsimán megy. Iszonyatosan szép a játék, és az irányítás hihetetlen. 10/10-es port.
  • bélanéni #793
    MSAA-t leveszem mindjárt. Köszi.
  • Nixit
    #792
    Vedd le MSAA-t azt sokan mondják meg redditen rengeteg tippet találsz még, hogy mit mire állíts és jól kéne, hogy fusson :)
  • bélanéni #791
    Holnap reggel 8:00 körül kipróbáljuk az egyik haverommal, holnap reggelre fel lesz telepítve az Áruházból a játék, elindítottam neki. Mindenképp jelzek reggel, hogy megy-e. Ha bármi gigszer van, visszafizetem az összeget természetesen. Reggel az lesz az első, hogy leírom, mi újság. Legjobb lenne még egy ember, de már a fejenkénti 9.000 sem rossz.
  • Conqvistador
    #790
    Jobb szeretem a kp-s dolgot de ha működik a dolog akkor esetleg valahogy megdumálhatnánk.
  • bélanéni #789
    Szexárd
  • Conqvistador
    #788
    Pesten laksz?
  • bélanéni #787
    Na megy ez mint az ágybaszarás (mikrofon kikapcsolva)
    Hangulat az egekben, controllerrel tolom, azt kell mondjam (nyilván nem szimulátor, de) arcade játékhoz képest iszonyatosan penge az irányítás / irányíthatóság. A konstans 60fps megvan, csak a Shadow-t vettem High-ra, többi maxon, de azok a 10mp-enkénti apró "lagok" kissé élményrombolók. Bőven játszható, de azokat remélem hamarosan orvosolják.
    Az első 5 perc alapján ez bizony 10/10-es arcade autós game
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.27. 01:21:44
  • WinT
    #786
    Nekem szinte ugyanez a gépem, csak a proci i5-2500, memória, vga ugyanez... low-ra lőtte be magát a játék, plusz egy kétszeres élsimítást azért még beállítottam kézzel, és tartja a 30 FPS-t verseny közben. De az elején mikor még sok az autó meg ilyesmi azért be bír esni 20 alá - azért annyira nem vészes.
    De így lowon is elég jól néz ki... bitang.
    No alvás, aztán meló után csapatás ezerrel. :)
  • bélanéni #785
    Másodszor már egész sokáig eljutottam, a grafikát beállítottam, beléptem a fiókommal, stb... és csak utána lépett ki a desktop-ra.
    Na próbálom a miki kiiktatást.
  • Nixit
    #784
    Próbáld mikit vezérlőpultban letiltani hátha nekem az megoldotta
  • bélanéni #783
    Elindult!!!!!!!!!!!!!!!! ... egy fekete képernyő és kilépett.
    Másodszrorra sikerült.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.27. 01:08:06
  • bélanéni #782
    Skacok, ha még 2 ember szívesen játszana a játékkal, de nincs rá keret, 6-6ezerrel beszállva megbeszélhetjük a dolgot.
    Holnap kipróbáljuk haverral, hogy lehet-e egyszerre több PC-ről játszani a játékkal (egy példánnyal).
    Nekem se lenne mindegy, hogy 18k, vagy 6k...
    Ha minden oké, és valakinek ez megfelelne, a lóvé utalása után megadnám emailben a MS fiókom adatait.
    Többit privátban intélzhetjük. Akit érdekel, írjon. PH!-n 2002 óta vagyok megbízható tag, utána lehet gyorsan járni a dolognak.

    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.27. 00:49:13
  • bélanéni #781
    LOL!!!
  • Nixit
    #780
    Én úgytudom 2-3 nap a demo hát nemtom.. nekem olyan baj volt h crashelt a game és mikrofont kikellett kapcsolnom vezérlőpultban ha valakinek esetleg lenne hasonló :D


    szerk: Állítólag ha apex megy ezis szóval ha más nem minimumon a játék készítői szerint állítólag futnia kell
    Utoljára szerkesztette: Nixit, 2016.09.27. 00:43:57
  • blackfire001
    #779
    Az APEX fix 30FPS-sel ment Mediumon, feljebb nem tudtam tenni, mert a VGA gyenge hozzá. :/

    Processzor:
    Intel Core i5 4460 (3,2Ghz/6MB)
    Memória:
    Kingston 8GB DDR3 1600Mhz
    Videókártya:
    Sapphire Radeon HD7850 2GB 256bit DDR5 PCI-E 11200-00-20G

    Nem tudom, hogy merjek-e 19-re lapot húzni. :D
  • bélanéni #778
    Na most már tényleg kipróbálom
  • bélanéni #777
    Genyóság, de megtudod 10 napon belül szerintem.
  • blackfire001
    #776
    Ja értem. Ez de genyóság. Így most akkor nem tudom hogy hogyan futna a gépemen. :(
  • bélanéni #775
    Azt mondták megjelenés után lesz, de hogy mennyivel, azt nem közölték még.
  • blackfire001
    #774
    Demó is tölthető már? Én még csak az xboxos változatát találom a demónak.
  • bélanéni #773
    Letolom az utolsó Rocket League meccset és próba
  • Nixit
    #772
    igen nem viccelek már 0:00tól indult egyből semmi cicó
  • bélanéni #771
    Komoly? Teszek egy próbát
  • Nixit
    #770
    Már elindul HAJRÁÁ! :DDD
  • Hunter of Deer
    #769
    Rajtad kívül eddig mindenki jól szórakozik vele szerencsére.
  • Passy
    #768
    Működik a tipped, köszi.
  • Totti5
    #767
    A The Coalition nem új csapat se nem amatőr. Vezetőségben olyan ember van aki az EPICnél felügyelte a GeoW 1-2-3at.
  • TBTPumpa
    #766
    ReCore egész jó. Rövid ideig tölt, 60 fps is van, némileg szebb, mint az XBox-os verzió, úgyhogy máris 3x-osan jobb a PC-s verzió az XBox-oshoz képest.
    Persze ettől függetlenül ráfér jónéhány patch arra a játékra is. Kezdek félni a 80GB-os GoW4-től, főleg, ha azt is hozzáveszem, hogy egy "amatőr" csapat hozta össze a játékot és nem az Epic.
  • manacz
    #765
    Mi a baj vele?
  • Passy
    #764
    Ok, köszi. Próbálkozom.
  • arty
    #763
    hogy egy indokolatlanul moslékul futó fosport lett a pécés.... mint ~minden emes uwps szemét :(

    persze majd pecselik, álá apex, de az még odább van :)
  • arty
    #762
    de akkor már szingapuri sztórban vedd, 14ért..... javárj, az se működik állítólag ;)))