3373
jdcnaddehh671.png
  • ratgab
    #761
    Mi a bajod vele Moby?
  • Futocsiga84
    #760
    polgárpukkasztásnak én inkább ezt írnám :
    szombat óta lassan unom már :-) a játékot annyit játszottam már vele :)
    Utoljára szerkesztette: Futocsiga84, 2016.09.26. 21:12:42
  • Moby
    #759
    Na én jó szívvel egyet tudok tanácsolni: ahányan csak tudtok, álljatok össze, és messze ívben kerüljétek el ezt a szarhalmot.
    Instant shiftdel.
    Nem volt drága, ellenben annyit sem ért.
  • LeWyTy
    #758
    Nem vagy egyedül
  • Futocsiga84
    #757
    na majd vissza nézem hány órakor szóltál hozzá utoljára a fórumhoz :-))

    megéri fent maradni :-)
    Utoljára szerkesztette: Futocsiga84, 2016.09.26. 21:08:25
  • ratgab
    #756
    Én tuti aludni fogok, mert ha nem akkor a holnapi munkám egyenlő lesz a nullával.
  • Futocsiga84
    #755
    skacok itt nincs ma alvás ezt látnotok kell !!!!!
    szombat óta most talán alszom egy kicsit :-)
    Utoljára szerkesztette: Futocsiga84, 2016.09.26. 21:04:39
  • Szabi #754
    én egy gépresit megnéznék.. aztán hogy be vagy-e jelentkezve az áruház appba :D
  • ratgab
    #753
    Szerintem már most kezd behalni. Megjelenéskor ne számítsatok semmi jóra.
  • Nixit
    #752
    Nekem elindult én úgy csináltam, hogy az appjaim között a listán rányomtam jobboldalt a lefele nyílra. Bocsi ha nem érhető majd jobban elmagyarázom :D
  • Passy
    #751
    Hali!
    Az normális, hogy most vettem meg win store-ból és nem indul a letöltés win alatt, hibát ír. Boxon viszont minden gond nélkül elindult a telepítés.
    Bocs, ha hülye kérdés, de még sosem vásároltam a store-ból.
  • Futocsiga84
    #750
    kell hozzá egy javító pecs de amit leírtam az ideiglenesen javított a helyzeten :-.) nekem segített :-)
  • LeWyTy
    #749
    Én ráadásul 4kor kelek... ki kellene bírni hogy nem állok neki játszani mert akkor nem lesz sok alvás
    (HA!! Nem halnak le a szerverek 1 perc alatt a terheléstől. Na meg úgy is csúszni fog. )
  • Nixit
    #748
    Hosszú 3 óra lesz.. :)
  • Futocsiga84
    #747
    lécci majd rakjátok már fel full-full ra
    szerintem jobban megy úgy
    vannak akkor is dropok de annyira nem vészes mintha lejeb raknám a grafkót.
    persze ez csak min i5 és 4gbVGA + 16gb ram-val prószálják ki
    szerintem náluk jobb a teljesítmény mint alacsonyabb grafkon.
    ez az én szerény véleményem
    jó játékot csuma :-)
  • ratgab
    #746
    Éjfélt írnak a store-on, tehát 2016.09.27 0:00. Elméletilet szerintem 3 óra 16 perc múlva már játszható lesz mindenkinek.
  • Nixit
    #745
    Hali srácok, nem találok pontos infot sehol lehet vak vagyok, pontos megjelenést tud valaki? Éjféltől, hajnal egy vagy csak kb déltől lesz start ? Köszi előre is!
  • Gabor77
    #744
    Mindenképpen meg szeretném venni, csak ez most nem SG store dilemma, hogy 3-4 ezer forinton vacilálok..azért mégis más, ha 9ért veszem meg ismerőssel :D
  • arty
    #743
    figy, sztem vedd meg magadnak 18ert es ne foglalkozz a pletykakkal :D
  • arty
    #742
    egy hete irogatom be... ahanyszor csak elokerult az ar kerdese
  • grebber
    #741
    Írok nekik akkor ezügyben is. Tomb Raider más régiós ár glichet is hamar befoltozták igaz erősen unszolni kellett őket
  • Hunter of Deer
    #740
    Így van ez már le lett írva párszor :)
  • Gabor77
    #739
    Akkor ez valószínűleg egy bug, amit MSnél ki fognak javítani. "Állítólag"...rákerestem gugliba, de nem találtam semmi érdemlegeset erről a kiskapuról.
  • Moby
    #738
    Na, akinek nem indul/appcrashel: tiltsátok le a mikrofont. nem vicc. Ennyi a gondja. Azonnal megy....
  • Moby
    #737
    Tegnap letesztelték darksectorék és ment nekik(xbox-pc). Gyorsan meg is vették a geow4-et.
  • grebber
    #736
    Pedig eddig nagyon nem ezt mondták akik megvették dualba.... Xbox One és PC-n tudtok egyszerre játszani egy azon game-el.
    Állítólag itt többen ugy csapatják .Semmi más kombó nem megy dualba csak ez ÁLLÍTÓLAG!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.09.26. 19:40:30
  • [HUN]FaTaL
    #735
    Nem, nem annyit jelent. Egyszerre egy xbox vagy egy windows, tehát semmilyen kombinációban nem lehetsz bent több eszközzel egyszerre.
  • Moby
    #734
    Ez annyit jelen, hogy nem lehet bejelentkezve ugyabba a profilba két platformon. Amit nem is akar senkisem.
  • Moby
    #733
    Viszont crashel mindenkinek. Függetlenül attól, hogy saját accra vette, és nem osztja. Nálam el sem indul. Valami gáz van MS-éknél, de ezen már nem lepődünk meg.
  • Gabor77
    #732
    Ez hivatalos MS oldalon van leírva...
  • bélanéni #731
    Ez kicsit ellentmond annak, amit sokan állítanak. Legjobb ha saját magam próbálom ki. Csak aztán nehogy az legyen, hogy 2 hétig megy, aztán "javítják" ezt a bugot.
  • grebber
    #730
    Ja sajnos sokan gyengék :(
  • Gabor77
    #729
    Can I be signed into the same game on Xbox One and my Windows 10 PC?

    At any single point in time, you may only sign into the game on one Xbox One console or one Windows 10 PC. You cannot be signed into the same game on both platforms at the same time.


    :)
  • MikX
    #728
    Pomt azert irta arty is meg moby is mert ez le lett tesztelve, működő dolog.
  • Moby
    #726
    Minden xbox oneos tudja, csak ott ez a rednszerlimitáció miatt max 2 :)
  • bélanéni #725
    Mi hihetetlen? Az, hogy 10-en tolnak egyszerre egy játékpéldányt. Vagyis megoldható, hogy 1800/fő az ára.
    Szerintem így már teljesen más a helyzet az árral. Kár, hogy erről itt senki nem tudott, rajtad kívül
  • Moby
    #724
    Mi szingapúri sztórból vettük 14-ért.
    Nemtudom mi hihetetlen, ez a harmadik játék, amit így veszünk.
  • bélanéni #723
    Ma kipróbáljuk haverral, hogy felteszem a gépére, és megpróbáljuk egyszerre tolni. Elég hihetetlenül hangzik, viszont ha így van, akkor az a 18.000 már mindjárt sokkal jobban hangzik. Holnap reggel kiderül, be fogok számolni.
  • Moby
    #722
    Nálunk már megy :) Hatan toljuk egy accountról :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.26. 18:08:16
  • ratgab
    #721
    A tesztelés legbiztosabb módja az lenne, ha két haver meg tudná nézni egymásnál hogy mi a helyzet. Egyik a főaccjára rakná és ha nem jön be legalább egyikük tud játszani. Addig meg mindenki csak találgat.