1976
Conan-Exiles-banner
Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | INTERAKTÍV TÉRKÉP

Steamen most az alapjáték 11.99 euro! Amíg tart a nyári nagy leárazás,csapjatok le rá!
  • Ironman2
    Én se,meg is lepődtem rajta,ezért beirtam a Denuvos topikba.
  • PiszkosFred
    Removed Denuvo from the game.

Nem is tudtam, hogy az "védte"
  • Ironman2
    Jött egy patch,most sokmindent javítottak:

https://store.steampowered.com/news/?appids=440900
  • T62A #1893
    Tegnap játszottam egy kicsit, bejöttek utánam a szolgák a vízbe, és nem tudtak kijönni. Egyáltalán nem követtek, az is érdekes, hogy mikor kiszedtem őket, majd újra követésre raktam. Az egyik végig háttal futott utánam, ha levettem követésről majd újra követésre raktam utána is. Ha a játék hibája, remélem mihamarabb orvosolják.
  • T62A #1892
    Köszi.
  • Ironman2
    A játék csak egy szolgát tud kezelni követésre,valószinüleg a mod miatt van,nemrég frissítették a Better Thralls modot,mindjárt meglesem milyen.
  • T62A #1890
    Bocs ez lemaradt, szolgák.
  • T62A #1889
    Nem tudom mi van a játékkal, de azok akik követésre raktam el tudnak akadni elég érdekes tárgyakban/ dolgokban. Még ha elég messze megyek tőlük akkor sem jelenek meg nálam, hanem vissza kell mennem érte.
  • Ironman2
    Érdekes,nekem délután alig jelzett 100 megás patchet,most meg 7 gigát szed le a frissités
  • Ironman2
    Jött egy hotfix,és 2 éves a játék!
    Akkor nem a mod hibája hogy leálltak harc közben a szolgáim,éppen ezt javították,mert egy bizonyos körtávolságon kívülre kerültek,akkor egyszerüen megálltak egyhelyben! Na és optimalizáció!

Ünnepeljük együtt a játékot egy kis visszatekintéssel:

LINK
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.08. 17:19:28
  • lammaer
    Amúgy ezt nagyon korrekt hozzáállásnak tartom a funcomtól. Nem tudom anyagilag hogy muzsikál hogy a fizetős tartalom csak kozmetika, de igen szimpatikus - láthatóan nem a játékosok fejésén van a hangsúly.
  • Ironman2
    Kössz!
  • xFreex
    Csak a sima Relic Hunter Treasure Seeker-et foghatók be ott. Ők mondjuk IV-es szintüek, szóval őket megéri betörni.
    A következő nevesítettek spawnolódhatnak ott akiket nem lehet kiütni, csak megölni.
    Samar the Blade
    Enia the Searcher
    Obsun of Hyrkania
    Ness of Shem
    Moras of the Sands
    Hat'She the Mad
    Seeker Ophelia
    Brandt of Zingara
    Ezek megölése azért ajánlott, mert dobhatnak Legendary Weapon repair kittet illetve Legendary Armor repair kittet. Továbbá dobnak Hős szivet (Heart of a Hero), amit ha elfogyasztasz akkor leveszi rólad a teljes corrupciót.
  • Ironman2
    Az unnamed cityben északon a treasure hunterek mellett mindig van egy koponyás named thrall,de kiütni meg nem lehet,pedig már 5-en püföltük szerencsétlent,de nem mozdul a kábítás mérője neki.Random adja be őket amúgy,mert már vagy a harmadik különböző nevüvel találkoztam ott.
  • sata75
    Akkor ezért restartolgatott szerver az este folyamán. A DLC-ről jut eszrmbe, hogy gyakorlatilag az öszzes csak kozmetika? Illetve az láttam egy streamen, hogy emberünk válltoztatta a karakteren lévő ruha kinézetét, vagy, hogy kikapcsolta fejes skinjét. Az is mod vagy valamelyik dlc része?
  • Ironman2
    Persze a DLC nem tartalmaz újdonságot,csak csupán kozmetika megint az egész.De a fegyvereknél ugyanúgy megtalálható epic változat is.
  • Ironman2
    Egy nagyon szép kis updatet kaptunk a mai napon.Szinte minden megjött egyszerre,az új szolgaparancsok,taktikai parancsokat adhatunk szolgáknak,és egy új fizetős (10 euro) DLC is:

Már nem kell mod hozzá,a lovak is tudják húzni az elkábított szolgákat!

New follower stances!
    New follower command system!
    You can now have a companion and a mount active at the same time!
    You can now drag unconscious NPCs while riding a horse! Yee-haw!
    AI improvements!
    New DLC pack: The Architects of Argos!
    …and more!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.07. 21:25:25
  • Ironman2
    Már útban az új DLC! Egyelőre csak konzolokra,pc-re hamarosan jön!

DLC link

• lammaer
    ARK szervereknél volt lehetőség (tán egy plugin) arra hogy figyelje mikor frissülnek a modok és ha frissült automatán restartolt (persze előtte azért szólt).
    Gondolomom ez a host meg a steam közös gyereke, elképzelhető hogy out of box conannál is megy... (konkrétumokat nem tudok sajna, csak az admin ecsetelte hogy van ilyen).
  • Ironman2
    Az ilyen modokat rendszerint frissíteni kéne a gazdájának az aktuális játékverzióhoz,de ezek nem voltak frissítve.Tegnap a reduce rain frissült,és szintén nem lehetett belépni a játékba,csak egy szerver restart után.Szóval ilyenre is figyelni kell aki moddolt szervert bérel.
    A better thrall modra még várni kell míg a gyerek megpróbálja leprogramozni hogy az aktuális verzióval nőjenek az xp pontok a moddal cipelt szolgáknál is,de ez egyelőre reménytelen úgynézki.Viszont azért működik a mod ezen hibán kívül is rendesen.

szerk:gondolkozok napi 2 automata restarton,hogyha nem lennék gépnél,akkor ne kelljen várni a hajnali restartra.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.06. 22:00:26
  • sata75
    Jah voltak bajok:)
    Kár, hogy nem működött.
  • Ironman2
    Na most én is így jártam,szóval nem elég kikapcsolni egy modot,el is kell távolítani.Bocsi a restartért,nem tudtam belépni hogy szóljak.Remélem most minden helyreáll.Ennyit akkor a minimap modról.
  • Ironman2
    Leállítottam a modot,meg restartoltam egyet,mindjárt megjelenik a szerver,kicsit várni kell rá.Ha igy se jó,akkor lehet várni kell,mert a g-portalnal ma karbantartás volt.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.05. 17:37:14
  • sata75
    Valami nem jó. Kilogoltam és most már nem tudok belogolni a szerverre, a töltő képernyőnél nem lép tovább.
    Más szerverre gond nélkül belép a game, ide nem, lehet mégis problémás az a map mod :(
  • sata75
  • Ironman2
    Ott a minimap a szerón,ki-be kapcsolható,és sok funkciója van neki,nem kötelező használni,aki nem akarja,a numpad 4-es gombbal lehet ki-be kapcsolni,de van overlay felülete is,áttetsző map jelenik meg,nem is rossz ötlet ez.Ja,és van benne locator,kisállat,thrall 3-as,és 4-es szintüeket kijelzi menet közben,hol vannak (ez se rossz ötlet,csak kicsit csalás szaga van neki),gombnyomásokra persze.

Itt a leírás róla

Most tesztelem,ha bármi gond lenne ami eddig nem jött elő,akkor irjatok,kiveszem a modot.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.05. 14:59:15
  • Ironman2
    Ok,megfontolom.
  • Ironman2
    Végül is.Betöröm őket,aztán hazaviszem.Nem nagyon akarok mégegy bázist a purge miatt.
  • PiszkosFred
    Ne a szolgat vidd a kerekhez, a kereket vidd a szolgahoz! :) Ott a falu mellett a sekely vizben le tudsz rakni egy kisebb bazist egy-ket kerekkel. Kozel van igy a falu, a kerek, a teleport, win-win-win. (en, es mindenki mas is legalabbis igy szoktam, egy-egy szerveren komoly infrastruktura van kiepitve "szegeny" falu mellett - foleg, hogy eleg sok nevesitett szakmai szolga is talalhato ott)
  • sata75
    A minimapot nem is azért javasoltuk mert eltévedünk, hanem mert sokkal könnyebben megtalálod a pajtásokat. Látod merre keresd mikor mondja, hogy elmentem balra :) Főleg éjjel mikor semmit nem lehet látni ;)
  • Infrath
    én mikor farmolok mindig várnom kell 5-10 percet mire lejár a 15 perc spawn time
    hiszen ha ugyanabba a sorendben mész vissza
    ugyanabban a sorrendben spawnolnak
    az elsőre mindig várnom kell nekem
    nekem 5 perc asagard és mondjuk 10 perc a külső rész aztán vissza
  • Ironman2
    Ez a spawnrendszer idegesítő tud lenni,persze hogy másodjára már senki nem ott volt,sőt nem is találtam egyiket se(Snowhunter,és Berseker).Igaz egy nagy területen belül spawnolnak a neves szolgák,de bejártam az egészet,és sehol senki.Az is bosszantó hogy ilyen hamar visszaspawnol minden,lehet azon állítanom kéne,mire körbeérek egy helyszínen már megint újra ott vannak a kezdőpontnál az ellenfelek.Lehet kb 1-2 óra újraspawn lenne az ideális.Főleg New Ashagardban,mire végigérek,már az elején újra ott van mindenki.Felderítés szempontjából is jó lenne ha nincs sűrű spawn,mert akkor mások tudják hogy itt már jártunk,és hiába keresgélnek.Igy meg szinte mindenki kedvére válogathat,mert minden tábor dugig van npc-vel folyamatosan.A lootokra is igaz lenne a megoldás.

szerk:mondjuk 1-2 hét újraspawn az durva lenne??? mint a decay rendszer kb (dungeonokra nem vonatkozik)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.05. 03:51:19
  • Ironman2
    Ja a Berseker az ott tocsog a vízben,csak elcsesztem,mert nem találtam vissza egyhamar,de már tudom a visszautat.Dalinsia nekem a sziklák tetején volt,pár haverjával,majd az is meglesz.Kár volt a lovat elvinnem,csak nyüg van vele,jobban járok a harcosaimmal (persze a moddal)
  • Ironman2
    Ja kösz az ötletet,már megyek is oda.Sok a kék csonti azon a vidéken.Korrupt a vidék,sokáig nem lehet ott tartózkodni,azért 3-4 kötelet viszek,mert hosszú az út a bázisomig.Asszem lóval megyek oda.
  • Ironman2
    Csak az elején egy platform van a földön,amin a nyilasok állnak.A másik felére nem tudok válaszolni,passz.Remélem nekem nem kerül sor hogy beteleportáljanak az épületen belül.
  • Ironman2
    Szerintem ez a minimap egy olyan eleme a játéknak amit el lehet dobni,egyáltalán nem hiányzik ide,egyrészt azért,mert eltakarja a jobb felső képernyő egy kis részét,márpedig az ilyen játékokban az a jó hogy minél kevesebb legyen a hud,és nagyobb legyen a látványtér a képernyőn.Tudom ki-be lehet kapcsolni,de akkor meg pont az értelmét veszti.Másik meg az hogy eltévedni se lehet,olyan kicsi a Conan világa,szóval nekem nem hiányzik.
  • T62A #1860
    Nem vagy a földön, a bázissal. Hogy hogy nem jelennek meg a vad szolgák az épületen belül támadás alatt? Én csak egy rabszolga betörő kereket raktam le alapokra a szikla szélére, és lazán gyalog be tudtak volna jönni, ha megkerülik a kis dombot. Az első hullám onnan jött, utána jelentek meg a kerék mellett.
  • PiszkosFred
    Érdemes elmenni akkor már a Mounds of Deadbe is onnan levadászni Dalinsiát meg pár Chimerian Berserkert a bázist védő csapatba, azokat könnyű elkapni és bőven elegek a fennsíkon. :)
  • sata75
    ohh...
    Hát mi még lent délen bohóckodunk és "seregünk" sincs. Északi részre nem nagyon merészkedtünk még át, gondoltuk oda alacsony a lvl. 30-asok vagyunk.
    Akkor mihamarabb rá kell állni a segítők begyűjtésére... :)
    Utoljára szerkesztette: sata75, 2020.05.04. 13:50:14
  • Ironman2
    Amúgy ott a zöld területnél mindenki kedvence Freya,és Lian,nem messze egymástól vannak a sziklákon,2-3 szolgát felfegyverzel bunkóval,berohantok a táborába agyoncsapni őket,és hazahúzod.Párszor ezt megcsinálod,és egész ütős sereged lesz majd a bázisod körül.Persze nem győzöl páncélokat szabni rájuk,mert alapból igen gyengén vannak öltözve.