2074
  • Terawatt
    #1994
    azatektok eztet is tönkre tette ma'n...
  • Ironman2
    #1993
    Ez a huawei óra reklám tett be az egész fórumnak,nem vehetik ki,vagy nem tudják kivenni,passz.
  • MarkBlade
    #1992
    hát kb csak a keménymag jár már csak az sg-re :(
  • PiszkosFred
    #1991
    Hja, kozben lattam a tobbi topikban is detto ez a helyzet. Kar erte.
  • Ironman2
    #1990
    Nem ragadt be semmi,az összes topiknál nem jó a válaszgomb,meg a banner,meg a háttérkép..stb.Sajnos evvel kell élnünk tovább,mert haldoklik az sg fórum,nincs már aki foglalkozzon vele.Pedig meg lehetne menteni,de úgylátszik mindenki szarik rá.
  • PiszkosFred
    #1989
    #1987
    szar a topik, beragadt egy script
  • Infrath
    #1988
    akkor bekapcsolva kell hagyni a gépet és letölti automata mikor megjelenik mire haza érsz kész
    ha szűkös az időd akkor tudod mettől meddig hagyd a gépet bekapcsolva
  • T62A #1987
    PiszkosFred #1986
    Azért köszi, lehet meglesem, de akkor se jó, olyan szinten, hogy több 10 GB-ot töltöget le lassan egy 1 TB vinyo nem lesz elég.
    Valamiért nem engedi a rendszer, hogy válaszoljak neked, meg másnak, úgy hogy válaszólra megyek.
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2021.12.03. 18:30:28
  • PiszkosFred
    #1986
    Korlátozd le a letöltés nagyságát. Steam kliensben a Steam menüpont, beállítások, letöltések és ott. szépen lecsorog ott a frissítés, amíg online játszol mással. Ha nem nem játszol épp, akkor a korlátozást visszavonod és mehet teljes erővel a letöltés.

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.12.03. 17:58:24
  • T62A #1985
    Ez rendben is van, csak közben más online játékkal meg nem tudok játszani, mert akad a kevés internet sebesség miatt. Mert közben frissít a steamon belül a játékot, és ez bármikor jöhet váratlanul, szinte heti szinten, főleg az Ark-nál.
  • lammaer
    #1984
    Nekem be van nyomva a steam, hogy mindent frissit automatikusan, nem csak induláskor. Problem solved.
  • T62A #1983
    Ne értsd félre nem úgy értem, de ha most szeretnék játszani, had játszhassak, és amikor kedvem van hozzá, majd lefrissítem. Nyilván jó, hogy javítják, meg új tartalom. De had intézze aki játszik vele, hogy mikor szeretné a frissítést letölteni.
  • lammaer
    #1982
    Tényleg olyan nagy baj hogy egy játékban folyamatosan javítják a hibákat meg adnak hozzá új tartalmat?
  • lammaer
    #1981
    Steamen is pont 70%... véletlen? :D

    A siptah DLCt adják már nagyon óccsón...most akciósan is 15 EUR én meg fukar vagyok :D
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.12.01. 18:31:48
  • T62A #1980
    Sziasztok!
    Én ezért utáltam meg a steamos játékokat, gondoltam ma játszok egyet a Conannal, erre le akar tölteni 59 gb. Nem értem miért kell ezeket állandóan frissítgetni. Vagy legalább had kapcsoljam ki, hogy akarom-e lefrissíteni, vagy nem. De attól függetlenül had játszhassak már vele. Ezért ment az agyamra az ARK is, játszani van kedved, azt másfél órát frissít.
  • Infrath
    #1979
    epic-en 70% -al olcsóbban lehet most hozzájutni
  • Attilasok
    #1978
    Közben megoldódott Köszi
  • Attilasok
    #1977
    Sziasztok. Belefutottam a szereljen fel egy light armort bugba Ha valakinek megvan az ezt javító dlc s elérhetővé tenné nagyon megköszönném. Előre is köszönöm
  • Infrath
    #1976
    gondolom későn, de azért kiírom
    máj 27 és jún 3 között ingyenes hét van és ha 50 milla szörnyet (non player) ellenséget ől az egész közösség akkor plusz rewardokat kapunk
    >>részletekhez katt ide<<

    máj27 és máj31 között meg minden nap drop rewardokat kapsz ha streameket nézel conan exiles ból
    >>részletekhez katt ide<<
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2021.05.31. 12:35:33
  • lammaer
    #1975
    Még 1-2 év, és jó lesz a DLC is :)

    Akkor pont aktuális lesz egy Conan Exiles kór, idén letoltam ismét az alaptérképet hogy lássam hogy haladnak....
  • _RAYEN_
    #1974
    láttam textura hibát tegnap egyszer, mégpedig az új kinézetű rocknose-ra nem töltödött be a textura, a szokásos fejlesztői gyurmaszerű kinézetét mutatta. Egyébként teledobták az egész szigetet rocknossal ott, ahol eddig nem volt, hol nagyobb tömegben lelhető fel vas.
  • lammaer
    #1973
    Hát érdekes, 2020-ban valaki már jelete ezt a "requestAsyncload called with with empty or only null assets!" hibát, tehát nem mai gyerek...
    link

    Ha nem látsz semmit akkor nincs gond....

    (nyilván nem látok bele a kódba, de tippre úgy tűnik hogy a képek/textúrák (assets) dinamikus betöltéésért felelő funkciót néha paraméterk nélkül hívják meg, nyilván ilyenkor nem tudja mit kéne betölteni, ezért a hiba. Ha nem látsz semmi hiányzó textúrát, hanghibát, félkész modellt akkor én fogallkoznék vele)
  • _RAYEN_
    #1972
    A 04.22-i patch óta a szerver konzolon folyamatosan ez ismétlődik:

    [2021.04.24-15.16.22:043][599]LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad calle d with empty or only null assets! LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad called with empty or only null asse ts! [2021.04.24-15.16.22:045][599]LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad calle d with empty or only null assets! LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad called with empty or only null asse ts! [2021.04.24-15.16.22:048][599]LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad calle d with empty or only null assets! LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad called with empty or only null asse ts! [2021.04.24-15.16.22:051][599]LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad calle d with empty or only null assets! LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad called with ....

    Találkozott valaki már ezzel a hibával? Szerver üzemel, játékban sincs semmi változás, problémát nem tapasztalok.
  • Ironman2
    #1971
    Siptah-hoz jött egy óriási frissítés pár nappal ezelőtt!!

    Ide katt!
  • lammaer
    #1970
    Kétlem hogy a modok javítanának a játék fundamentális problémáin.

    Alapvetően nem a tartalommal van baj, hanem a netkóddal meg a játék motorjával...
    (az The Age of Calamitous modot annó próbáltam, de csak egy túlbonyolított, felfújt/felinflált katyvasz az egész... nincs szükségem 123 új épülettextúrára)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.02.10. 19:02:09
  • Terawatt
    #1969
    Pont ezért kezdtem bele egy erősen modolt szerverbe. Engedd el a vanillát. Ezen elég sok balance/javítás van:

    https://conan-exiles.com/server/79769/

    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2021.02.10. 16:39:59
  • lammaer
    #1968
    Hát öcsém... ez a funcom se az az ügyes fejlesztő társaság....
    Ahogy elnézem itt afórumot 2018 augusztusában játszottam utoljára a conannal, szóval több mint 2 éve elteltével visszajöttem.
    Hogy ennyi idő alatt mennyire nem sikerült "kivasalniuk" a játékból a bugokat az valami félelmetes... a legjobb pingű official EU PVE-C szerveren ügyködöm, de hihetetlen illúzióromboló amit látok.

    Az NPCk (mint az ellenfelek, mint a saját) AI-ja valami kiábránditó... én nem tudom hogy ez a lagtól van e, de van hogy simán csak bámulja egymást a saját jkövető meg az ellenfél. Minden csúszkál össze vissza (ez lehet netlag), NPC belebuggolva a falba és onnan lövöldöznek ki... follower AI teleportálgat. Van amikor félig besüllyedve a földbe közlekednek. Vad állatok átharapnak a falon, az animációjuk is olyan borzasztóan kiábrándító.

    Hullák természetesen random eltűnnek vagy éppen felrepülnek az égbe.... volt olyan hogy az inventorimból át akartam húzni egy szerszámot javítani a benchbe és szőrén szálán eltünt... már le is mondtam róla amikor megtaláltam a ház egy tejesen másik részén lévő ládában.. wtf... havernak csak szimplán eltünt a steel csákány amikor a hotbarról húzta az inventoriba... aztán 2 percre rá megjelent...

    Mentünk harcolni a nagy denevér boss ellen.. elkezdük lőni a lépcsőről ijjal, semmi, csak áll bambán. Namondom, bemegyek harcolok, amint belépek az ő kis körébe reagál és harcol. Visszalépek 2 lépést a felvezető lépcsőre, megáll, lőhetjük ezerrel.... emlékszem, 2 éve a bossok többségét ugyanigy lehetett öldösni, többségük állt mint egy faszent. 2 év alatt semmit nem tudtak javítani az ellenfeleken. Akár boss, akár közkatona vagy vadállat, ostoba, teleportálgatós marhaság az egész.

    Balanceolásról szerintem semmit nem hallottak... pl itt van a gyógyital... a kis gyógyital 3 aloe, gyógyit valahol 80 és 100-at HP közt, készíthető csak úgy inventoriban. Kitanulja az ember a gyógyasztalt, hú, tudok craftolni Aloe Extract-ot benne, 10(!) aloe levél és 120HP gyógyítás... mi van??? (olvasom hogy a következő a Concentrated Aloe Extract, 30 levélért 160HP... )

    Látszik hogy tartalmat tettek be (Petrendszer, jobban irányítható követők), de hogy minden félkész és csapnivaló modon van összerakva az félelmetes. 40 eurós AAA játék... érzesre ez ilyen 3 fős indie garázscég műve lehetne inkább...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.01.02. 01:39:42
  • lammaer
    #1967
    Tologatja valaki mostanság? Gondoltam megnézem merre tart a játék :)
    Esetleg tudtok élő magyar FB csoportról vagy fórumról?
  • Infrath
    #1966
    sziasztok! twitchen elérhető már 10 rész tőlem, ha vkit érdekel milyen.. belenézhet :)
    van olyan rész ami csak craft ból áll és van olyan is ami akad :( így sikerült, lehet tekerni :) )
    én véleményem az hogy nem érzem, hogy vmit hiányolnék
    de rettenetesen farmolos, legalábbis ha t2 vagy jobb munkást akarsz (és ügye nélkülük mindenből több kell mikor craftolsz)
    sztem ha többen vagytok
    exponenciálisan gyorsan kijátszható (vihart könnyebb craftolni/ védekezni is akár..)
    viszont ha pvp zni akarnak majd emberek itt az nem lesz rosz rá
    sztem a térkép baromi jó rá
    base építés miatt és harc miatt is

    igazából van a világ a vaultok meg a vihar farm
    még a tower nem éles, még az lesz majd érdekes
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.09.24. 03:19:18
  • PiszkosFred
    #1965
    Lehet, hogy úgy látszik, sokan kétkednek, pedig nem. A szeptember eleji átlag 8ezres steames játékosok száma jelenleg 32ezer, ha a napi csúcsokat nézzük, az pedig nem azt mutatja, hogy nem fogyott jól a játék :)

    Plusz az official szerverek meg is adják magukat sokszor, nagyon sokan játszanak/tértek vissza újra. Évek óta nem lagoltam annyira az alap mappon, mint pár napja, az új térképes szerverek meg gondolom még rosszabbak.
  • Ironman2
    #1964
    Most sokan arra kiváncsiak,milyen az új pálya a Conanban,mert szerintem sok a kétkedő játékos.Még én se vettem meg a kieget.Aki tolja megirhatná nekünk a tapasztalatait.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.09.23. 15:31:14
  • Ironman2
    #1963
    Azért mert még alfa,és sok tartalom hiányzik belőle,de majd ott válaszolok rá,ha kérdezel.
  • T62A #1962
    Köszönöm, de mégse húzta alá pirossal mikor írtam!
  • Ironman2
    #1961
    Tuskója az pontos j-vel irandó!
  • Ironman2
    #1960
    Van ám neki topikja már,oda menjetek kérlek titeket!

    https://sg.hu/forum/tema/1600677477

  • T62A #1959
    Igen de hosszabb távon rá fogsz unni, legalábbis én biztos rá unnák. Mert gyűjtögetsz, eladod, veszel mást, vadászol oké vannak küldetések, és párbeszédek. Az ARK is ilyen részben, de ott legalább lehet pluszba állatod, amit magaddal vihetsz, vagy rajta ülhetsz, van miért küzdeni. De itt ha elfogy a küldetés, mit tudsz csinálni? Oké lesz/van feleséged, gyereked de azon kívül semmi más, járod a területet gyalog és ennyi. Az igaz nagyon szép grafikája van, még a víz is tiszta életszerű.
  • T62A #1958
    Köszi, néztem videókat, de csak ott vannak a kivágott fák tuskólya. Mondom magamnak elég hülyén néz ki.
  • Normen76
    #1957
    Hali ! A fák visszanőnek kb. 2 év után újra. Pontos időt nem tudom, de rendszeresen visszanőnek nálam, csak el kell teljen pár évszak. Kb. két év.

    Egyébként rettenetesen jó játék :) A grafika végre tényleg olyan, amin látom, hogy az elmúlt években történt valami fejlődés. Az erdő, az aljnövényzet kiválóan meg van oldva és végre... végre nem előttem nő ki a fű 10 méterrel ahogy haladok. Nagyon messzire el lehet látni, és nagyon szépen meg van oldva a dolog. Nagyon lassú játék egyébként, de valahogy mindig van mit tenni. Nehéz feleséget szerezni (nekem van már), de családot is alapíthatsz akik tovább viszik a neved :)
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2020.09.23. 15:13:01
  • T62A #1956
    Sziasztok!
    Piszkosfred, próbáltad a játékot? Mi a véleményed róla? Amikor beraktad a linket, nagyon megtetszett nekem is. Elég sok videót megnéztem azóta, az elején még jól el lehet lenni vele. De szerintem egy idő után unalmas, ha jól látom gyalog kell bejárni az egész területet, nem lehet még lova se az embernek, vagy legalább ek kisérőt vihetnél magaddal, mondjuk egy farkast amit felneveltél. Lenne egy terület, ahol farkason vannak, és ott lenne egy farkas kölyök amit felvennél, leraknád a házadban, és ott nevelgetnéd míg fel nem neveled.
  • T62A #1955
    Itt Medieval Dynasty amit kivágsz, az nem spawnol vissza többet?
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.09.18. 11:08:09