2074
  • T62A #1914
    Köszi, én videóban láttam milyen sok élete lehet, ha eléri a 20-as szintet. Úgy döntöttem lecserélem a régi kis életerővel rendelkező szolgákat. Azt még lehet megnézem egy másik szolgával, ha kard helyett íjat adok neki, de úgy, hogy ő harcos, vajon fejlődne-e jól, és tudná-e használni, harcosként az íjat.

    Ezt nem tudod #1911 véletlenül?
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.08.09. 14:21:33
  • PiszkosFred
    #1913
    Dalinsia jo valasztas, nekem is o es klonjai, plusz a korulotte talalhato Cimmerian Berserkerek vedik a bazist.
  • T62A #1912
    Elkezdtem ilyeneket gyűjteni Dalinsia Snowhunter, van már vagy 4 db.
    Már vagy egy hete, a területeket járom, de nem baj. Meglesz a kitűzött mennyiség, így meg elég jó, hogy van segítségem, két 20-as szintű szolgának adtam, kiütős szerszámot kard helyett.
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.08.09. 14:07:34
  • T62A #1911
    Sziasztok!
    Van olyan ini lehetőség ahol ezt tudnám állítani: follow? Jelenleg 300 állat/szolgám lehet, ezt feljebb lehet állítani mód nélkül?
  • Ironman2
    #1910
    Ez a sok update hazavágta a szerverjátékokat teljesen,nekem pl már férfikarakterem volt bejelntkezéskor,és szőke ugyanúgy mint akivel játszottam csajjal :)))) Teljesen máshol jelentem meg,egy olyan platformon ahol esély sincs feljutni,de legalább szép volt a kilátás.Térképről is eltünt minden,statok nullázva,szóval minden alap,de a felső zöld terület egyik magas pillérén jelentem meg.
    Szerencsém volt hogy egy mentésem megmaradt,jún 23-ról,igy visszaállítottam a szervermentést az akkori állapotra,szóval bocsi ha valaki játszott azóta,bár kétlem,mert most pangás van a szerón.Nembaj,én nem fogom elveszteni,amit nagy nehezen összehordtam,így tényleg megmarad a szerver még sokág.Jöhettek játszani,felül a link a szerverhez! Viszont backupot most megint csinálok,mert a régiek automatikusan törlődnek 3 hónap után ha jól tudom.
  • Infrath
    #1909
    az új achi -k miatt már kiszivárgót pár információ
    persze inkább csak találgatás
    új térkép, dungeon stb.

    lehet az is hogy szerették volna a frissítést a connan ba kb az ingyenes hype után/közben
    hogy lássák az emberek ez a játék még friss működik és minőségi, jó stb.
    új dlc hogy legyen mit venni még, ha tetszik az illetőnek :)

    aztán nem végeztek időben :)
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.07.03. 17:16:24
  • lammaer
    #1908
    Detto, én is harangoztam pár Arkos volt csapattársnak hogy tolhatnánk majd ezt...
  • Infrath
    #1907
    persze ingyen van, de elég esélyes hogy majd lesz csak később summer sale végén esetleg stb.

    én is hypeolva voltam, gyűjtöttem az embereket már kikkel lehetne tooooni :P
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.07.03. 13:30:40
  • lammaer
    #1906
    Jah, elég csúnya fiaskó az EPICnek...

    Ami persze vhol igazságtalan is, mert ok, ez most nem lett az, de amúgy tolták az embereknek a jó kis AAA játékokat ingyér. Hálátlan a világ
  • AnuluWork #1905
    Nem lett ingyenes ... :(
  • Infrath
    #1904
    akkor erre készülhettek fel
    ezzel az anti cheat remove dologgal vagy mi

    (bocs ha félre írtam vmit csak részleteket tudok)
  • VladimirD
    #1903
    Jövő héten ingyenes lesz a játék az Epic Store-ban.
  • T62A #1902
    Sziasztok
    Mitől lehet az, hogy egy lovat tudok sebezni, szolgáimat se az állatimat nem tudom sebezni? Kivéve egy lovat, a többi lovat nem lehet, csak ezt az egyet, de nem értem miért, mikor ez ki van kapcsolva "CAN DAMAGE PLAYER OWNED STRUCTURES"? Meg valamiért néha az embereimet is.
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.06.22. 12:21:55
  • Ironman2
    #1901
    A mai patchben javították is :) Szinte mindenkinek elveszett a karaktere induláskor.
  • Ironman2
    #1900
    Érdekes dolgok születtek a patch után,szerveremet kilökte a lobbyból,favoritba nem lehet rakni,csak az internet listán találom meg,de hibásan jeleníti meg a nevét,és duplán irja ki.Beléptem először minden oké,majd lefagyott a játék kis idő múlva.A steam se látja a szerókat,ki tudja miért.Beléptem másodszor a szerveremre (felül a link),erre csupaszon valahol a sivatagba jelenek meg.Lent délen találtam egy elhagyott decayed bázist,és abban voltak fegyverek,némi páncél,kaja.Igy már felefelé könyebb volt mennem.
    Aki nem játszik annak egy hét múlva lebomlik a bázisa,erre figyeljetek!
    Az induláskor kiirja hogy próbál csatlakozni a funcom master serverére,ezek szerint ott lehet a gond.

    szerk:átirtam 2 hétre a decayt

    A szeró megy ahogy igértem,folyamatosan hosszabbítom,akinek van kedve,élje ki magát Conan világában! (felül a link)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.06.18. 02:04:30
  • T62A #1899
    Köszi. Engem akkor nem érint, mivel nem szerveren játszok. Azt hittem valami jó állatot/lényt vettek ki, vagy valami hasonlót.
  • Ironman2
    #1898
    Meg is válaszoltad magadnak!

    "Denuvo Anti-Tamper (kalózkodás elleni védelem"

    Amúgy ez egy olyan védelem,aminek folyamatos online kapcsolat kell,ha elszáll a net,akkor elszáll a játék is.Nagyon sok bosszúság volt miatta induláskor,(és most is).Konkrétan a legtöbb játék Denuvo nélkül,több fps-t generál.

    https://hu.wikipedia.org/wiki/Denuvo

    Eléggé megosztó a védelem,vannak akik szerint bevállt,vannak akik szerint nem,de van neki topikja,oda menjetek a témával! Már sokan megvitatták ott!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.06.16. 16:38:45
  • T62A #1897
    Bocs, mi az a Denuvo?
    Beírtam a fordítóba "Removed Denuvo from the game" = Denuvo eltávolította a játékból. De az hogy mi az a Denuvo azt nem fordította le.
    Conan Exiles Wiki:
    Még ezt találtam: "a szerver stabilitásának biztosítása érdekében, ahol a magánszerverek akár 70-re is állíthatják. Denuvo Anti-Tamper (kalózkodás elleni védelem, harmadik fél DRM). BattlEye (csalásgátló"
  • Ironman2
    #1896
    Én se,meg is lepődtem rajta,ezért beirtam a Denuvos topikba.
  • PiszkosFred
    #1895
    Removed Denuvo from the game.

    Nem is tudtam, hogy az "védte"
  • Ironman2
    #1894
    Jött egy patch,most sokmindent javítottak:

    https://store.steampowered.com/news/?appids=440900
  • T62A #1893
    Tegnap játszottam egy kicsit, bejöttek utánam a szolgák a vízbe, és nem tudtak kijönni. Egyáltalán nem követtek, az is érdekes, hogy mikor kiszedtem őket, majd újra követésre raktam. Az egyik végig háttal futott utánam, ha levettem követésről majd újra követésre raktam utána is. Ha a játék hibája, remélem mihamarabb orvosolják.
  • T62A #1892
    Köszi.
  • Ironman2
    #1891
    A játék csak egy szolgát tud kezelni követésre,valószinüleg a mod miatt van,nemrég frissítették a Better Thralls modot,mindjárt meglesem milyen.
  • T62A #1890
    Bocs ez lemaradt, szolgák.
  • T62A #1889
    Nem tudom mi van a játékkal, de azok akik követésre raktam el tudnak akadni elég érdekes tárgyakban/ dolgokban. Még ha elég messze megyek tőlük akkor sem jelenek meg nálam, hanem vissza kell mennem érte.
  • Ironman2
    #1888
    Érdekes,nekem délután alig jelzett 100 megás patchet,most meg 7 gigát szed le a frissités
  • Ironman2
    #1887
    Jött egy hotfix,és 2 éves a játék!
    Akkor nem a mod hibája hogy leálltak harc közben a szolgáim,éppen ezt javították,mert egy bizonyos körtávolságon kívülre kerültek,akkor egyszerüen megálltak egyhelyben! Na és optimalizáció!

    Ünnepeljük együtt a játékot egy kis visszatekintéssel:

    LINK
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.08. 17:19:28
  • lammaer
    #1886
    Amúgy ezt nagyon korrekt hozzáállásnak tartom a funcomtól. Nem tudom anyagilag hogy muzsikál hogy a fizetős tartalom csak kozmetika, de igen szimpatikus - láthatóan nem a játékosok fejésén van a hangsúly.
  • Ironman2
    #1885
    Kössz!
  • xFreex
    #1884
    Csak a sima Relic Hunter Treasure Seeker-et foghatók be ott. Ők mondjuk IV-es szintüek, szóval őket megéri betörni.
    A következő nevesítettek spawnolódhatnak ott akiket nem lehet kiütni, csak megölni.
    Samar the Blade
    Enia the Searcher
    Obsun of Hyrkania
    Ness of Shem
    Moras of the Sands
    Hat'She the Mad
    Seeker Ophelia
    Brandt of Zingara
    Ezek megölése azért ajánlott, mert dobhatnak Legendary Weapon repair kittet illetve Legendary Armor repair kittet. Továbbá dobnak Hős szivet (Heart of a Hero), amit ha elfogyasztasz akkor leveszi rólad a teljes corrupciót.
  • Ironman2
    #1883
    Az unnamed cityben északon a treasure hunterek mellett mindig van egy koponyás named thrall,de kiütni meg nem lehet,pedig már 5-en püföltük szerencsétlent,de nem mozdul a kábítás mérője neki.Random adja be őket amúgy,mert már vagy a harmadik különböző nevüvel találkoztam ott.
  • sata75
    #1882
    Akkor ezért restartolgatott szerver az este folyamán. A DLC-ről jut eszrmbe, hogy gyakorlatilag az öszzes csak kozmetika? Illetve az láttam egy streamen, hogy emberünk válltoztatta a karakteren lévő ruha kinézetét, vagy, hogy kikapcsolta fejes skinjét. Az is mod vagy valamelyik dlc része?
  • Ironman2
    #1881
    Persze a DLC nem tartalmaz újdonságot,csak csupán kozmetika megint az egész.De a fegyvereknél ugyanúgy megtalálható epic változat is.
  • Ironman2
    #1880
    Egy nagyon szép kis updatet kaptunk a mai napon.Szinte minden megjött egyszerre,az új szolgaparancsok,taktikai parancsokat adhatunk szolgáknak,és egy új fizetős (10 euro) DLC is:



    Már nem kell mod hozzá,a lovak is tudják húzni az elkábított szolgákat!

    New follower stances!
    New follower command system!
    You can now have a companion and a mount active at the same time!
    You can now drag unconscious NPCs while riding a horse! Yee-haw!
    AI improvements!
    New DLC pack: The Architects of Argos!
    …and more!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.07. 21:25:25
  • Ironman2
    #1879
    Már útban az új DLC! Egyelőre csak konzolokra,pc-re hamarosan jön!



    DLC link



  • lammaer
    #1878
    ARK szervereknél volt lehetőség (tán egy plugin) arra hogy figyelje mikor frissülnek a modok és ha frissült automatán restartolt (persze előtte azért szólt).
    Gondolomom ez a host meg a steam közös gyereke, elképzelhető hogy out of box conannál is megy... (konkrétumokat nem tudok sajna, csak az admin ecsetelte hogy van ilyen).
  • Ironman2
    #1877
    Az ilyen modokat rendszerint frissíteni kéne a gazdájának az aktuális játékverzióhoz,de ezek nem voltak frissítve.Tegnap a reduce rain frissült,és szintén nem lehetett belépni a játékba,csak egy szerver restart után.Szóval ilyenre is figyelni kell aki moddolt szervert bérel.
    A better thrall modra még várni kell míg a gyerek megpróbálja leprogramozni hogy az aktuális verzióval nőjenek az xp pontok a moddal cipelt szolgáknál is,de ez egyelőre reménytelen úgynézki.Viszont azért működik a mod ezen hibán kívül is rendesen.

    szerk:gondolkozok napi 2 automata restarton,hogyha nem lennék gépnél,akkor ne kelljen várni a hajnali restartra.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.06. 22:00:26
  • sata75
    #1876
    Jah voltak bajok:)
    Kár, hogy nem működött.
  • Ironman2
    #1875
    Na most én is így jártam,szóval nem elég kikapcsolni egy modot,el is kell távolítani.Bocsi a restartért,nem tudtam belépni hogy szóljak.Remélem most minden helyreáll.Ennyit akkor a minimap modról.