2074
  • Ironman2
    #1954
    Kösz hogy szóltál,mert vártam hogy megjelenjen,én a Farming Dynastyt toltam tőlük,eléggé kellemes és üde játék,magyar nyelv is van benne.Órákat el lehet benne szórakozni,meg van füszerezve a játék egy kis House Flipperrel,és családalapítással,na meg jó kis kereskedéssel is,meg lehetnek saját alkalmazottak is benne.Eléggé összetett,majd ahhoz is visszatérek.
  • PiszkosFred
    #1953
    Egyjátékos. Ahogy élsz, kalandozol, segítesz másoknak, vagy akár építesz egy házat és nyitsz egy boltot, vagyis olyasmit csinálsz, ami másokat érdekel, akkor idővel jönnek emberek, akik úgy érzik, jó ott élni a környéken. Ha pedig sokan vannak ott, akkor idővel a sok kis házból egy falu lesz, vezetővel, megoldandó feladatokkal, stb.
  • T62A #1952
    Hogy érted, hogy falu lesz belőle? Ez szerveres játék, vagy maga a gép ellen küzdesz, és az intézi azt, hogy házakat rak le egy idő után a te házad mellé? Már ha gondolom, messzire mész a házadtól, és akkor spanol oda egy másik család.
  • PiszkosFred
    #1951
    Ma jelent meg, biztos lesz, aki megnézni mennyire nehéz fordítani és kiderül, van e rá esély. Nem árt angol tudás a párbeszédekhez, ez kétségtelen. Nem nehéz az angolja, sőt (csehet csinálták), de azért szükséges egy alapszint.
  • PiszkosFred
    #1950
    Még nem, csak a holnap este próbálom ki, de ismerősök már igen és azt mondják, hogy jó és realisztikus. ugyanúgy túl kell élned egy szál gatyában az első időszakot, aztán építeni bázist, majd ha sokan telepednek le a bázisodon, falu lesz belőle és azt kell majd menedzselni, túl kell élni a teleket, az aszályokat, a takarmányt védeni a rablóktól vagy akár a patkányoktól, stbstb. Közben segíteni a falusiakat, kalandozni a világban, családot alapítani, stb. kvázi egy középkori szimulátor, mint a Kingdom Come, csak survival elemekkel.

    Amit eddig hallottam és olvastam róla, nekem tetszett. Nyilván ez is early access, vagyis bőven fejlesztés alatt áll a dolog, mint a legtöbb survival játéknál.
  • T62A #1949
    Meg megint itt sem támogatott a magyar nyelv, 4 idegen nyelv van, de magyar nincs közöttük. A spanyol az ott van, az nagyon kell, meg a lengyel is. Párbeszéd is van, főleg ha nem jót válaszolok, aztán rám támadnának.
  • T62A #1948
    Te játszol vele? Képek alapján jól néz ki, de 7000 ft-ot kiadni hát nem tudom.
  • PiszkosFred
    #1947
    Egyebkent nagyon ajanlom a Medieval Dynastyt. Nagyjabol a Conan/Ark féle survival játék ötvözve a középkori Kingdom Come-mal, csak itt masszív falvakat alapíthatsz/építhetsz, családod lehet, leszármazottad, stb. Elvileg ha megöregszik a karaktered, akkro a gyerek viszi tovább a dinasztiát, de ezt meg kell még erősíteni :) Ma jelent meg, 20 euró.
  • T62A #1946
    Én mindegyik játékot single be játszottam, nem kaptam semmilyen üzenetet. A játék indításánál írta, nem szerverhez akartam csatlakozni, hanem mikor léptem be a steamba az adta az üzenetet, csatlakozik újra, vagy officialban indítom de ez nem pontos, lehet nem ezt írta ki. Ironman2 szerverén mikor játszottam, én is a víz mellett építettem bázist. De olyan érzésem volt, mint simán single be játszani, annyi különbséggel, hogy néha egy egy ember elrohant mellettem.
  • Infrath
    #1945
    hát igen víz közelség, survi perk 1, meg esetleg kraftolni itemet amiben 10x annyi ideig tart mire megromlik a kaja(pet stb.) tud segíteni
    de lvl 26-32 közötti szintet gyorsan el lehet érni
    könnyű az a pár journey az elején egyél mász blockolj + kis terület felfedezés + kis viskó építés
    ez így 2 max 4 óra
    és már kraftolhatod a halcsapdákat :) (fish trap az lvl17 csak, ha 28 ig eljutsz akkor már olaj is van az égetéshez :) )

    ezt a game-t szinte soha nem játszottam single ben (alapból voltak már officialok, talán még bétában egyszer..)
    lehet ott vannak bugok
    multiban kaptad volna ezeket az üziket?
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.09.17. 16:36:10
  • T62A #1944
    Köszönöm az őszinteségeteket.
    Én jelenleg, az ARK-al 3188- órát játszottam. A Conan 332-órát, lehet több is lenne, de sokszor az adta be, nem tud csatlakozni a profilhoz, indítja official módban, vagy valami hasonló. És így szerintem nem számolta azt az időt amit játszottam. Megmondom őszintén Ironman2 én is közéjük tartozom nem tagadom. ".Sokan erre verik a micsodájukat,mert milyen jól mutat az alap pályán egy bazi nagy sárkány ugye,mikor semmi keresnivalója nincs ott." A verés leszámítva. Én imádom a sárkányokat, nem tehetek róla, igaz az agyónra módolást én se szeretem. Viszont azt se, hogy nem egyenlők az erőviszonyok, most nyilván nem egy kőbaltával megyek neki egy Rexnek, és azt várom el, hogy ki is nyírjam. De mikor egy kis szintű lény, egy harapásból megöl az szerintem elég durva. Meg mikor 16 órán át szelídítesz valamit. Ha a worl of tanks-ot hozom fel példának, jó esetben ott se egy lövéstől halsz meg, azért írtam a jó esetet, mert ha lőszerrekeszt kapsz akkor igen. Például én mentem a szervereden, mikor bejött az új pálya valguero, tetszett is egy kicsit, de meguntam, ha nem haragszol az őszinteségemért, mert nem volt nagyon időm semmire mert állandóan éhes voltam, fogyott az éhezés meg a szomjúság rendesen, plusz a kaják megromlási ideje. Szinte ha beléptem, kaják mind kuka, és gyorsan gyűjteni másik kaját.
  • PiszkosFred
    #1943
    Nálam is addig volt érdekes és nagy "szerelem" az ARK, amíg az alap dinók voltak csak elérhetőek és a technika nem volt még "TEK szintű". Sőt, néha még a metalból készült cuccokat is soknak tartottam, a játékidőm felét primitive+ official szerveren játszottam. Aki olvasta a memokat és picit is figyelt a környezetére, az tisztában volt vele, hogy dinók ide vagy oda, ez egy scifi játék, egy mesterséges kísérleti telep, csak hát eleinte ez max az Obeliskeken, pár barlangban található noninteraktív gépen/textúrán és a feljegyzéseken mutatkozott meg.

    Érdekesnek érdekes és izgalmas volt minden dlc/új sziget, volt amitől többet vártam, volt amitől nem, de valahogy azok közül már egyik sem fogott meg igazán és így esélyem sem volt olyan szinten elmélyedni bennük. Valahogy az Island pályán az első másfél év élménye volt az, amihez hasonlót vártam mindig, de nálam sajnos azt már nem érte el egyik sem. Viszont, mivel mai napig roppant népszerű a játék, valószínű csak én égtem ki :)

    Conan annyiban más, hogy egyelőre minden frissítés kozmetikai volt eddig, azok meg tartották magukat a világhoz és nem ütött el nagyon az alapjátékban megismert dolgoktól. Viszont, a lehetőségeket tekitnve a Conanban hamarabb a végére ért az ember, és maradt a repetatív grind vagy az építkezés és a kreatív vágyak kiélése, maximum. Amikor már minden szolgád megvan (mindegyikből van tartalék is a zsákban), minden állatot befogtál és felneveltél, minden ritka nyersanyagot összeszedtél, minden helyet felfedeztél és megmásztál és a bossokat is egyedül ölöd a csapdáiddal vagy anélkül, akkor egy idő után ott állsz, hogy mit csináljak ha belépek a bázis körüli teendőket leszámítva?

    Nyilván, most jött egy nagy dózis újdonság, de az új szigetet nem néztem még meg, majd vszínű télen lesz rá időm, így arról nem tudok nyilatkozni, csak reménykedem, hogy ad legalább annyi (de már a felével is kiegyezek) újdonságot, mint az alapjáték adott.

    Félreértés ne essék, mind a két játékban bőven van 1000+ óra mindezekre, így aztán az egyik legjobb választás a műfaj szerelmeseinek, de semmi sem végtelen :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.09.17. 09:12:34
  • Ironman2
    #1942
    Az ARK addig volt jó,míg alfa volt az elején,iszonyatosan elbaxták evvel az ide-oda teleportálgatásokkal a pályák között,meg a tek-es dolgokkal.Persze lehet mondani hogy eleve sci-fi játéknak tervezték,de akkor a dinókat minek kellett belekeverni a dologba? Szerintem amig nem özönlött a rengeteg fajta állat,addig csodálatos játék volt,én nagyon élveztem minden percét,nálam a második legtöbbet játszott játék a listán,most éppen 1208 óránál tartok,már régen toltam,még februárban utoljára.Most egyszerüen alig van olyan szeró ami nem clusteres,és csak az alap Island pályát tartalmazza,amin el lehetne szórakozni.A legtöbb szerver agyonmoddolt,meg lehetővé teszi hogy kiegekből áthozd a sárkányaidat,meg stb..NA nekem itt tett be a játék egyelőre.Nagyon hiányzik a régi élmény,amikor még csak az alap dinók voltak,semmi más.Amikor ráültem az első pterára,és köröztem a bázisom felett,az leirhatatlan volt,meg mikor elvesztettem a "madárkámat",mert nem raktam követésre,akkor megütött a guta.De volt olyan is hogy mások találták meg az elveszett állataimat,azt az érzést se lehet leirni.Még a Center pálya,és az első kieg a sivatagos tudott hatalmas élményeket adni,utána a többi már nem izgatott annyira,főleg mikor bejöttek ezek a pályák közti átjárhatósaágok.Sokan erre verik a micsodájukat,mert milyen jól mutat az alap pályán egy bazi nagy sárkány ugye,mikor semmi keresnivalója nincs ott.
    A Conan is egy nagyszerü játék,sokat toltam mostanában,ebben a két évben,de ez egy olyan játék,amibe egy idő után beleunnak az emberek,ezt gondolom tapasztalják a fejlesztők is,azért próbálkoznak új térképpel,de jobb lett volna szerintem az előzőt befejezni,mert ott a vulkántól keletre,igencsak hiányos a terület.Ja persze még északnyugaton is van mit pótolni.Szóval talán ezt is megkapjuk egyszer.Várom amúgy a fejleményeket,de ehhez az új pályához se füzök nagy reményeket.
  • T62A #1941
    Én szeretem ezt a játékot, legalábbis ami megvan az alap. De mégse ő a fő favorit, én nem ezzel játszok minden nap, csak ritkán. Meg az ark se megy már. Ez miatt is nem hiszem, hogy megveszem, még ha olcsóbb is lesz, de majd meglátjuk.
  • PiszkosFred
    #1940
    Várj még vele mindenképpen, előbb javítsák ki a hibákat (mert mindig vannak :)), aztán majd lesz 10-15 euró is akciósan vmelyik steames vásárban.
  • T62A #1939
    De legalább lehetne ide oda utazni mint az ark-ban egy profillal, és ide oda vihetnéd a cuccaidat, meg mindent, már ha jól értesültem, hogy ezt nem lehet. Ha jól számoltam több mint 7 ezer ft, 19.99 euró. Egyenlőre nekem se kell.
  • Ironman2
    #1938
    Beraktam a hivatkozást a bannerba a magyar szerverekhez.Sok sikert! Az enyémet viszont lelőttem,nem foglalkozom már vele,a kieget se veszem meg,mert egyrészt nem jön be,meg amúgysincs rá időm.Az #1925-ben irtam a köszönetet mindenkinek aki tavaly,és idén velem tartott,egy élmény volt,de sajnos nincs tovább.Persze attól még a játékot nyomon követem.Irhatjátok az élményeteket az új kiegről.
  • Ironman2
    #1937
    Akkor is letölti a Siptah kieget ha nem veszed meg.Ha megvenné az ember,akkor már csak beaktiválja,mert lent van amúgyis.Mondjuk ez eléggé gáz,jobb lett volna bevezetni azt a rendszert ami az ARK-nál van.Ott külön egyesével lehet pipálgatni a kiegészítőket,DLC-ket.
  • Infrath
    #1936
    hiába lesz kész 15 perc alatt nem bírok magammal :D
    65gb??? nem semmi
    mi ez pontosan új map?
    vagy egy conan exiles 2
    csak nem külön játékként kezelik?
  • Báthorya
    #1935
    [HUN/ENG] Vortex HC PvP
    Frissen indult, Siptah mappal, saját (nem bérelt) szerver.
    70 Slot, kőkemény túlélő mód, low progress.
    XP:
    -Time: 0.2x
    -Kill: 0.3x
    -Harvest: 0.2x
    -Crafting: 0.2x

    Nincs Off raid.
    50% hoszabb napszakok

    Modlista:
    Pippi
    All The Little Things
    Hosav's Custom UI Mod
    Emberlight
    Fashionist

    Szerverre való csatlakozáshoz Siptah kiegészítő szükséges.
    Direkt csatlakozási link: steam://connect/88.132.161.55:7777
    Böngésző URL-be bemásolva, ha fut a Steam automatikusan feldob a szerverünkre.

    Partra vetve, de életben. Keselyűk lakmároznak társaid tetemeiből.
    Az új világnak nincsenek szabályai.

    Kőkemény PvP játékos vagy, nem rettent el a lassú fejlődés és az erős ellenfelek?
    Akkor itt a helyed!
    A szerveren megmutathatod,
    hogy mennyire profin forgatod a primitív és a magasabb szintű fegyvereket.
    Siptah szigete minden harcos számára egy ismeretlen vidék, amit fel kell fedezni...
    Készen állsz, hogy felfedezd?
    Ha igen, akkor szólj a harcostársaknak és vessétek be magatokat a harcba.
    Rengeteg extra esemény várható, mint megjelenő npc-k,
    akik bizonyos feladatokért cserébe tárgyakat és tapasztalati pontokat adnak a harcosoknak.
    De legyen ez csak a kezdet, gyere és légy részese a harcnak!
  • PiszkosFred
    #1934
    Plusz önálló térkép lesz ezek szerint, új karakterrel, új kalandokkal, megoldásokkal stb. nem a jelenlegi játékvilágba/-hoz érkezik egy új zóna.
  • Ironman2
    #1933
    Ja,ez is Early Acces pálya,teljesen csak jövőre lesz készen!
  • Ironman2
    #1932
    Új pálya jön a Conan Exiles-ben! Kössétek fel az alsónemüt,érkezik,Siptah Szigete!



    LINK

    Ingyenes hétvége jön a Conan Exilesben megint,a mai napon már elkezdődik!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.09.10. 16:06:38
  • Ironman2
    #1931
    Úgy mondom hogy az uccsó backup visszaadta az előző női karakteremet.Egyből nyomtam egy újabb mentést is.Azért szar hogy ilyen gondok vannak,pedig a G-portal maximálisan támogatja a játékot,a logója is ott van!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.09.10. 01:16:29
  • Ironman2
    #1930
    Na most az uccsó backup megint visszahozott mindent,végülis a pálya,meg a klán az megmaradt,mert elértem a bázisomat,csak egy witcher szerü karaktert adott be nekem,nem messze a bázisomtól,nulla statokkal,még futni sem tudtam,mert ugyanaz páncél,és cuccok voltak rajtam,mint a volt női karakteren.Érdekes.Nemtudom,mitől van ez.Most nyomtam resettet az ftp jelszóra,meg hostra a g-portalon,meg majd ujratelepitem a átékot is,de szerintem nem ez lesz a gond.Szerver reinstallt is megpróbálom majd megint.
  • Ironman2
    #1929
    Szerintem ez egy újabb dungeon lesz,a Black Towerrel kapcsolatos,és varázslatokat is irnak kommentelők,talán a harc mellett megjelennek a varázslatok is? Biztos nem kisszintű játékosok léphetnek majd be oda.

    Csütörtökön lesz a bejelentés,és pénteken már streamelik is az új kieget!

    https://forums.funcom.com/t/announcement-developer-stream-september-11-2020/135416

    Én mondjuk annak örülnék ha már rendbetennék a szerver játékot,mert ha mégegyszer más karaktert ad be nekem a saját szerómon,akkor mérges leszek!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.09.05. 15:43:27
  • Hyder
    #1928
    Köszönöm szépen!
  • Ironman2
    #1927
    AZt nemtudom hogy lehet hibernálni.A g-portalon van a szeró,és a gamecloudról dolgozik,ha lejár a lóvé ott,és nincs tartalék,akkor annyi a szervernek,de most hogy mondod,akkor hosszabbítok,aztán meglássuk mi lesz.
  • PiszkosFred
    #1926
    Hat nap mulva lesz bejelentve a kiegeszito, hibernald a szervert es majd reaktivalod, mert lehet, hogy akkor nagyobb lesz ra a kereslet.
  • Ironman2
    #1925
    Eléggé ellaposodtak mostanában a szerverek,de azért hajrá! Beraktam a linket a bannerba! Viszont én lehet hamarosan leállok a sajátommal,már nem hosszabbítok.Még van 3 nap innentől számítva,ha valaki jelzi hogy folytatná a szerveremen akkor még nem késő,sajnos már 4 hónapja senki sincs,eddig tudtam várni,pedig nyilt a szerver,bárki beléphet.Szóval irjatok,ha folytatnátok nálam.Hétfő éjjel törlődik a szerver.Köszönet mindenkinek akik idén is velem tartottak tavasszal,főleg húsvétkor,megdöntöttük még a tavalyi rekordokat is,volt olyan nap,mikor be se tudtam lépni,annyian voltunk,viszont hamar elmúlik a lelkesedés,ez egy ilyen játék.Lehet jövőre megint újrakezdünk,de ahhoz még sok tartalmat kell a Funcomnak belevinni a játékba.
  • Hyder
    #1924
    Sziasztok! Ha van kedvetek csatlakozni egy jó kis közösséghez, akkor gyertek:



    DISCORD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kit rendszer:
    - /kit ..- -paranccsal megkapod a listát
    Piac rendszer:
    - lassan elkészül, és írjuk!
    Küldetések:
    - Szerte a mapon megtalálható
    PvP Aréna:
    - Már épül, és mehet a csata

    --------SZORZÓK--------

    ----------------------------------------------------

    PROGGRESION

    PLAYER XP RATE MULTIPLIER 2.00
    PLAYER XP TIME MULTIPLIER 1.00
    PLAYER XP KILL MULTIPLIER 2.00
    PLAYER XP HARVEST MULTIPLIER 2.00
    PLAYER XP CRAFT MULTIPLIER 1.50

    ----------------------------------------------------

    HARVESTING

    ITEM SPOIL RATE SCALE 0.50
    HARVEST AMOUNT MULTIPLIER 2.00
    RESOURCE RESPAWN SPEED MULTIPLIER 2.00

    ----------------------------------------------------

    CRAFTING

    CRAFTING TIME MULTIPLIER 0.50
    THRALL CRAFTING TIME MULTIPLIER 0.25
    FUEL BURN TIME MULTIPLIER 2.00
    CRAFTING COST MULTIPLIER 1.00

    ----------------------------------------------------

    Conan Szerver MODOK:

    -LitMan Thrall Placing Distance
    -Pickup+
    -Mostly Sunny
    -Pippi - User & Server Management - v3.3.2
    -Stun Bow
    -ThrallSideKick 0.5.4
    -Endgame Extended Weapon Arsenal (EEWA)
    -The Age of Calamitous
    -Exiled_lands_improved
    -Pythagoras Support Beams
    -Less Building Placement Restrictions - v7.1.6
    -RA: Character Customisation
    -Tools Durability Multiplier Fix
    -DungeonMasterTools
    -Thrall War Dungeon Mod
    -Improved Quality of Life
    -Stacksize Plus v1.7.9
    -Prestige - Extended Attributes
    -Fashionist v3.3.0
    -Dudes Delitefull decorations
    -Hosav's Custom UI Mod - Revamped!

    Utoljára szerkesztette: Hyder, 2020.09.03. 22:25:37
  • T62A #1923
    Köszi.
    Bár az igaz, nem volt rá szükség. Azt hittem a játéknak van gondja, mivel teljesen új a windows, 2 napja raktam újra a windowst. 1 megával szórakozott a steam. Azt hittem éjjel lejön teljesen a játék emlékezetem szerint 59 gb az egész lejött belőle kb 39 gb. Megállt lemez hibával, kiírta letöltés folytatása, vissza van 1 óra 30 perc, ment egy darabig megint megállt, megint rányomok folytatja. Majd az utolsó, egy pár megabájt, szórakozott. De nem csináltam vele semmit ráuntam vártam vagy 15 percet, megint rányomtam, és le is jött.
  • Ironman2
    #1922
    Lefuttatsz egy lemezkarbantartót! Tálcán kicsi sárga mappa ikon,majd bal oldalt kiválasztod a meghajtót,amire telepiteni akarod,és nyomsz rajta egy jobbklikket,majd ott lesz a lemezkarbantartó.

    szerk:bocs,az eszközök fülnél az optimalizálás menünél lesz majd a töredezettség mentesítő,azt kell lefuttatni
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.08.18. 10:54:14
  • T62A #1921
    Sziasztok!
    Este elkezdtem letölteni a conant újra, mert az egész gépet újra raktam, de állandóan megál a letöltés lemezhibával, mit tudok csinálni ellene? Tud nekem valaki segíteni? Vagy bocs nem jól írtam, a steamon belül, letölti, vagy telepíti, és ott írja a "lemezírási hiba".

    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.08.18. 10:27:11
  • T62A #1920
    Szinte minden állatból gyűjtök. Plusz a szolgákból, szeretnék hadsereget, de ebbe bele tartoznak azok az íjjászok, akik a bázist védik oldalt.
  • PiszkosFred
    #1919
    Igen. Az a 150+150 opcio inkabb arra valo, ha csokkenteni akarod a server terheltseget es ezaltal csokkented a max. kovetok/joszagok szamat. Novelni nem nagyon lattam, hogy lehetne, 300 a max.

    A 300 egyebkent nagyon nagy szam, hogy-hogy nem eleg? Mire hasznalod oket?
  • T62A #1918
    Köszönöm.
    Akkor végül is ugyan ott vagyok. Mert most is 300 a max, ha 2 x 150, az is annyi.
  • PiszkosFred
    #1917
    Singleben, ha aktivalod a limitet, akkor 150 db/fo a limit, de ha csinalsz egy klant, akkor kapsz megint +150-et, de ennyi a max. Ezt "make me admin" opcio utan a Pet and Hungerben tudod beallitani. (population base value + population per player, vagyis 150+150). Efele csak moddal lehet szerintem.
  • PiszkosFred
    #1916
    Private szervernél - a hivatalos bejelentés szerint - van lehetőség ezen a limiten módosítani: "Your server admin may allow a bonus of 400 thralls per additional clan member if they decide to use the Follower limit." Vagyis, elvileg a single playerben is kell lennie ilyesminek. Este belépek és megnézem.
  • PiszkosFred
    #1915
    Sajnos nem. Minimalis idot jatszottam singleplayerben, azt is csak a legelejen par eve, azota csak official serveren vagyok, ott meg nincs se ini atiras, se mod.