1976
Conan-Exiles-banner
Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | INTERAKTÍV TÉRKÉP

Steamen most az alapjáték 11.99 euro! Amíg tart a nyári nagy leárazás,csapjatok le rá!
  • Ironman2
    Földre semmiképpen ne építkezzél,mert ha nem vagy odahaza purge idején,akkor nem tudod majd védeni a bázisodat! A térkép jelzi amúgy pirosan hogy éppen hol támadnak.
    Nekem már szétszedtek egy bázist az összes cuccal együtt.Ez a mostani bázisom:

Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.04. 13:27:11
  • Ironman2
    Megnézem ezt a minimap modot majd.A purge az egy tower defense játék,minden cselekedet után nőni fog a csík,meg minden felfedezett terület után is,és ha betelik a második fehér vonal után,akkor kapod az áldást a bázisodra,hullámokban fognak jönni az ellenfelek,attól függően milyen területre építkeztél.Kívülről,és belülről is jöhetnek (bázison belül),és szépen szétverik rendje módja szerint a bázisodat.Neked kell megoldanod a védelmet,ezt lehet szolgákkal,vagy állatokkal,de odacsaphatsz te is közéjük.Délen a folyónál még impek jöhetnek hullámokban,de északon már brutálisabb a purge,mindenféle szépség jöhet.
  • sata75
    Megnéztem! Jó ez a kétszeres szorzó :)
    Majdnem elértem arra a szintre mint ahol most vagyunk az official szerveren. Ahogy elnéztem a déli régióban nem nagy mozgás van. Egy építményt találtam csak:) Gondolom akiik játszanak a szerveren azok már északra vannak.
    Minimap modot lehet kérni? Őrülten hiányzik :)
    Ja és még egy kérdés: Nemigazán értem mi a lényege annak a purge méternek, annak mi értelme van?
    Utoljára szerkesztette: sata75, 2020.05.04. 13:16:50
  • Ironman2
    Itt lehet,2 mod is van,a better thralls,3 szolgát vihetünk magunkkal (illetve 4-et,mert az alapjáték is enged egyet természetesen),és a reduce rain,ami visszaveszi az esőt,és a hóesést a régiókban minimálisra. (elviselhetőbbre).Először ha csatlakoztok a szerverre,akkor magától betölti a modokat újraindítást csinál utána.Ezek után be lehet majd őket állítani a főmenüben a mods menü alatt.
  • PiszkosFred
    Nem, nem lehet.
  • sata75
    Lehet benéznénk a szerverre, csak kíváncsiskodni :)
    Egyébként official szerveren nem lehet modokat használni? Minimap modot akartam felrakni de valamiért nem engedte:(
  • Ironman2
    Ott van még a mi szerverünk is,kicsit most lelaposodott,de mindenkit várunk sok szeretettel,egész évben menni fog,már várjuk nagyon a frissítést a szolgák utasításaival.
    Felül van a link a szerverhez a bannerban.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.03. 21:24:19
  • Asperot
    Privát szerveren ketten vagyunk, így akad mellettünk pár hely /8/. Ha valaki gondolja. Már ha normális emberkék gondolják. :D Pl pm és leduma
  • PiszkosFred
    Ha az allandosagot nezed, akkor azt biztos, hogy nem lovik le.
    De, ha csak ideiglenesen akartok jatszani par hetet, honapot, akkor esetleg Ironman szerveret is erdemes lenne megnezni (kerdezz ra nala, hogy mi a szitu jelenleg), vagy mas private szervert, ahol lehet tudni, hogy meddig tartjak fenn. Esetleg berelhettek ti is, havi 3-4000 korul volt egykoron a 10 slotos szerver.

A privat szervereken lehetnek magasabb szorzok, igy a nyersanyag begyujtese, szolgak betorese, stb. gyorsabb lehet, mint a hivatalos szerveren, ahol minden a jatek eredeti allapotaban fut, ez is szempont sok embernel. (en idestova 3 eve jatszok ugyanazon official szerveren 202, majd wipe utan atkeresztelt 1011-en, es nekem semmi bajom nincs az x1-es szorzokkal, de mas meg hulyet kap attol, hogy nem fel perc alatt epul fel egy bazis - vagyis embere valogatja, hogy mire van igeny)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.05.01. 14:10:12
  • sata75
    Értem köszi.
    Akkor egy hivatalos PvE szerverrel járunk a legjobban :)

Utoljára szerkesztette: sata75, 2020.05.01. 14:03:04
  • PiszkosFred
    Ha online szerveren játszol, akkor a cuccok és minden, amit elérsz, az a szerveren tárolódik, vagyis egymástól függetlenül elérhető és bármikor folytatható a "karrier". Ha te belépsz és játszol, az nincs hatással a cimborádra és fordítva. Ha mind a ketten beléptek, akkor meg együtt tudtok megint játszani. Ha egy törzsben vagytok, akkor tudjátok folytatni egymás munkáját - lásd bázisépítés, szolgák betörése, stb.

Ha egymással játszotok local/coop, akkor az csak ideiglenes kapcsolat, ilyenkor kettőtök közül mindig valaki a "szerver" és az adott illető saját gépén tárolja és menti az adatokat, így TE akkor tudod folytatni, ha Ő újra játszik és te megint csatlakozol hozzá.

Ha hivatalos szerveren kezdtek, akkor az 24/7-ben üzemel, bármikor beléphetsz.
    Ha egy privát szerveren, akkor az is rendszerint 24/7-ben üzemel, de ott meg van az esély arra, hogy az üzemeltető lelövi a szervert és akkor nincs tovább.

PVE szerveren másik játékos nem tudja megszerezni a cuccaidat, se lerombolni nem tudja a bázisodat, bántani sem tudja a szolgáidat, stb.

Hivatalos szerveren belépés nélkül 7 napig marad meg minden, a 7. napon (168 óra után) a bázisod eltűnik. Ezért, hetente egyszer lépj be, - még akkor is, ha nem játszol - és menj a bázisod közelségébe!
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.05.01. 13:15:25
  • sata75
    Sziasztok!
    Látom azért még él a játék:) Pajtással kitaláltuk, hogy játszunk vele kicsit. Valamikor a megjelenés magasságában játszottam a játékkal. Nyilván azóta sokat változott, de ezt majd kitapasztaljuk.
    Most ugye úgy játszunk, hogy ő indított egy co-op-ot és meghív engem. De ilyenkor ha ő nincs nem tudok oda belépni.
    A kérdésem igazából az, hogy ha ha PvE szerveren kezdünk, most mindegy is hogy melyiken, akkor külön külön is tudunk játszani ugyanazon a kezdett szerveren, mapon igaz? Nem vesznek el a cuccaink, illetve más játékosok nem tudják elvenni?
  • Ironman2
    Glimmermoon,szép világítós harci fejsze.yeeee

sötétben a legjobb kipróbálni
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.04.27. 23:14:35
  • Ironman2
    Most jártam én is körbe a vidéket nyugaton,ez a Mount of Dead eléggé korrupt egy vidék,teli azokkal a kék csontikkal,de jó cuccokat adnak.Mindent nem néztem át,a kör alakú épületekben.Viszont arra a kőkardos helyre majd visszatérek,ahol van az a nagy troll,az egy boss,és van ládája is.
  • Ironman2
    Azt irtam én is:

• T62A #1841
    Kinyírtam a szőke nőt, adott egy kürtöt, de ez nem ember, hanem egy magas nem is tudom mi, hegyi orjás. Mire megmozdul kétszer körberohanom.
  • xFreex
    A hideg ellenállós armor set a dolog egyik fele. Ezt ajánlott lenne Flawless Epic változatban legyártani mert akkor adja a legtöbb védelmet a hideg ellen + még így is jó ha van nálad olyan étel/ital ami rövid időre növeli a hőmérsékletedet.
  • Infrath
    van havas jeges esős/hűvösebb rész, nem csak havas
    a vit 2 olyan mintha ennél egy melegítő kaját csak egy szint +
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.04.26. 18:03:51
  • Ironman2
    De most nem volt ott mikor elmentem,lehet random helyekre adja be a drágát. :)

Ha el akarjuk kerülni a fagyhalált (frostbite),akkor gondolom kell a vitality 2-es szintje minimum?
    All temperature are dimnished vagy mi.Mert én ki akarok menni a havasba,erre mindig frostbite jön,hiába van rajtam vanir szett.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.04.26. 15:21:26
  • T62A #1837
    Köszi.
  • Ironman2
    Nem messze a bejárattól balra egy totemoszlopnál van a drága.Frost Giantot ad.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.04.25. 11:12:55
  • T62A #1835
    Köszönöm. Erre ránézek a szőkére "Attól még asszem óriásharcos található,az egyik ugye az Ashagardi óriás szőke csajnál van,ha kinyírod."
  • Ironman2
    Ez egy mod ami van a videóban,le lehet tölteni,rá lehet tenni a játékra nagyon sokmindent ad.Age of Calamitous a neve vagy mi.Abba vannak varázslatok.Eléggé összetett mod,egy újfajta játékélményt ad.Az alapjátékban ne is keresd ezeket.Attól még asszem óriásharcos található,az egyik ugye az Ashagardi óriás szóke csajnál van,ha kinyirod.

https://conanexiles.gamepedia.com/Mod:Age_of_Calamitous
  • T62A #1833
    Amit a videó mutat, magas szolga. Az az a főellenséget, lehet létrehozni legyőzése után? Ha igen hogyan?
  • T62A #1832
    Köszi.
  • lammaer
    Én úgy tudom a varázslás csak nagyon ígérgetve volt, de aztán nem került be a játékba és a DLCk se hozták még be.... lehet, egyszer talán majd lesz....
  • T62A #1830
    Megvan, addig kerestem míg meglett ebben a videóban van az a magas 1
    Lehet benne varázsolni? Ezt a tűz varázslást szeretném megtanulni.
  • T62A #1829
    PiszkosFred amit belinkeltem videót. Így már biztos tudod miről van szó. A főellenség legyőzése után, azt tudom, hogy a teljes ruha, és a fegyver is elérhető. Mondjuk az is macerás lehet megcsinálni, mert valami bőr cafatokat kell legyártani, de majd ha oda jutok akkor utána nézek. Tehát láttam egy videót, és sajnos nem találom, ahol egy srác 3 szelídített lényt visz magával, egy great krokodilt vagy (elit), egy íjjászt nőt, meg egy olyan lényt mint amit itt kell legyőzni, és még a magassága is stimmelt. A kérdésem, ez a lényt legyőzése után elő lehet hozni, mint a kürtből az orjásokat?
  • T62A #1828
    Köszönöm.
  • T62A #1827
    Igen, de azért írtam, mert egyszer én már kifejlesztettem, de nem tudtam mire való lehet. Húzogattam össze vissza, most tuti nevetni fogsz mindenre. Fára, kajára. Volt olyan, hogy sikerült valamire rátennem, de nem tudtam, hogy mit csinált vele. Mivel nem néztem meg, hogy milyenek voltak a paraméterei előtte, meg is lepődtem, hogy sikerült rátenni. De aztán nem láttam értelmét a dolognak. És kevés volt a pontom, nem volt fejlesztési plusz pont másra amit ki szerettem volna fejleszteni ezért reseteltem. De utána már nem fejlesztettem őket ki újra.
  • PiszkosFred
    Nem vagy buta. A buta ember sosem kerdez :) Picit osszetett a crafting a jatekban, ki kell tapasztalni. Ne hidd, hogy barki, aki eloszor leult ele nem ezt csinalta, mint te, o, dehogynem... De, erre vannak a forumok es a kerdesekre kapott valaszok. Ez nem butasag, ez siman csak kommunikacio kerdese.
  • PiszkosFred
    Amit a videoban lattal, az a fegyverek es pancelok fejlesztese. Ami neked kell, az meg a javitasa :)

Minden fegyvert es pancelt lehet fejleszteni, nagyobb vedelem, nagyobb sebzes, stb., de cserebe csokken valamelyik kepessege, vagy nehezebb lesz, stb. Ezekhez is "kit"-eket kell gyartani, ezek vannak a videoban (bar csak par masodpercet neztem, nem neztem vegig).

Neked, hogy a legendary fegyvert tudd javitani, a legendary repair kit kell, amelyhez kell a kepen lathato feat, majd azt megtanulva legyartod az improved bsmith munkapadban a "master repair kitet", aztan abbol legyartod a legendary repair kitet Ulfriccal, amelyet mar tudod is hasznalni a legendary fegyvereden, hogy javits az allapotan.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.04.24. 12:28:33
  • T62A #1824
    Jézusom, ezt nem mondod komolyan. És tényleg hogy látom a képet eszembe jutott, hogy ott nekem egy két dolog nincs kifejlesztve. Köszönöm. Ezt felvállalom, most tényleg buta voltam, nem tudom miért gondoltam hogy ezt nagy harc után tudom megszerezni. Köszönöm ismét neked.
  • PiszkosFred
    Semmi ilyenre nincs szukseg. Ami neked kell a legendary javitocsomaghoz, annak az alapjat siman csak megtanulod a FEATS-ek kozul.

Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.04.24. 12:21:20
  • T62A #1822
    Ezt próbálom megtanulni Master Tinker amit kaptam ötletet, megtaláltam a conan exiles wiki oldalon, és videót ezt találtam hogy hol lehet kitanulni, de ez biztos nem az mert nem találom ahol legyárthatnám, ahol kellene lennie ott nincs "Crafted at Armorer's Bench" Master Armor Patch Kit. Ezt a videót találtam, hogy hol lehet "klael's stronghold" 1 Kinyírtam mindenkit, ja nem a yeti az nem jött ki a jégfal mögül. És az a baj, nem írja a wiki milyen barlang vagy valami mert akkor odamennék, meg még olyan videó sincs ami ezzel a névvel lenne.
  • T62A #1821
    Visszatérve ehhez Master Blacksmith Ulfric, ezt elég nehezen szereztem meg. Az igaz, hogy kb 15 támadást kellett kivédenem, amiből 4 vagy 5 meneküléssel végződött. Az is igaz, hogy annyit csaltam a dologban, hogy a purge meter ha jól emlékszek a nevére leraktam 0-ra. Ilyenkor hamar betöltötte a második csíkig és lila lett a színe, miután betöltött átraktam 10-re vagy 2,7 stb. Plusz az elég zavaró, hogy nem tudod megvédeni amit építész, mármint az nem zavar, hogy harc van, de szétvernek mindent bármiből is építed, a fából készült tüskés akadályt ami vérzést okoz, még nekem is ha neki megyek, hogy ezt is lazán szétverik. Külön bekapcsoltam ezeket: Abandoment belül: Disable building Abandonment, Disable thrall decay. Plusz IronMan2 javaslata "Building damage multiplier szorzót asszem a felére rakod" igen de ezektől egy kis támadás után megijedtek, és szaladtak anyucihoz haza. Igaz az építményben kárt nemtettek csak abbahagyták a támadást.
  • T62A #1820
    Köszönöm.
  • PiszkosFred
    Meg kell tanulnod a skilljét (Master Tinker) és tudod majd gyártani.
  • T62A #1818
    Igen, ezzel van Master Weapon Repair Kit gondom, ezt hogyan rakom össze. Nincs olyan ahol ezt kiválasztom, berakom az alapanyagokat és legyártom. Mint pl egy iron csákányt. Ezt valószínű hasonlóan kell gyártani, mint kőből készült téglát, amit a kohóban gyártunk, csak kő kell meg a kohóba éghető cucc, fa, vagy fibre, szén, tehát az alapanyagoktól kezdi el magától gyártani. Mint az tejbedara vagy mi, amivel a rabszolgákat lehet betörni, és azt eszik.
  • PiszkosFred
    Annyira nem vészes.
    1. Fogsz 4 darab Hardened Steel Bart (ezeket tudod gyártani szerintem, de ha nem, akkor ellenfelekből is eshet, a fennsíkon a nordheimerek pl nonstop dobálták anno) és csinálsz egy Master Weapon Repair Kit-et.
    2. Fogod a Master Weapon Repair Kit-et és belerakod az improved bsmith benchbe (meg Ulfricot), raksz mellé a munkapadba 5 darab Alchemical Base-t (azt alkimista üstben lehet csinálni) és 5 darab olajat (ezt meg préselsz halból, például)...
    3. ...és legyártod a Legendary Weapon Repair Kitedet.

Ennyi.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.04.21. 15:50:13