4498
  • kasa85
    #797
    Én nem csodálkozom,hogy vártak.
    Tudják ,hogy foltozni tudják a Denuvo védelmet.
    Meg vártak pár AAA címet,és elkezdték fel törni.
    Gondolom meg ki tapasztalták mit mire,és mit hogyan kell csinálni.
    Ha a működését megismerjük valaminek akkor könnyebb feltörni.
    Hiába tapasztják be meg lesz valahol a rés mindig.
    Olyan hülyeséget,hogy feltőrhetetlen játék XDD olyan nincs!
    A Titanic ra is azt mondták elsüllyeszthetetlen.
    Azt kapott az oldalába egy jéghegyet azt annyi.
    Ott is voltak hibák.
    A védő reteszek nem voltak megfelelőek.
    Csak hasonlítom a védelemhez.
    A védelemnek sem volt megfelelő a reteszei.
    Amúgy lassabban süllyedt volna el,ha frontálisan neki megy.
    A Denuvo is ilyen.
    Viszont elsüllyedt volna csak kétszer annyi időbe került volna mintha oldalról kapta volna a sérülést.
    Frontálisan neki mennek lassan,de biztosan feltörik,és nem egy címmel fognak előállni !
    Nem hülyék!
    Megvárnak pár játékot addig szépen a védelmet nem annyira foltozzák,és hoppá mint most egyből jönnek a trükkök.
    A rohadt Steam befoltozta,de a TMR megoldotta.
    Doom4 et én csesztem el.
    Offline módból Online módba indítottam le szedte a patchet,és annyi.
    Még a védelem előtt amit most foltoztak be raktam fel.
    Egyből tiltottam annál a játéknál az online kapcsolatot.
  • grebber
    #796
    Nem is lesz egy jó darabig...talán egy újabb fél év ha nem több.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.08.09. 16:29:09
  • szabii98
    #795
    azt mondanak amit akarnak, senki nem hisz már nekik..a codexes srácok nem pofáztak, nem livestreameltek, csak hozták a cuccot. ennyi.
  • Kongy
    #794
    Abzu és Inside crack még mindig nincs? Sajnos sehol sem látom :(
  • Ironman2
    #793
    hmm..ott a link
  • grebber
    #792
    Persze kivárnak..... A hackerek vagy ahogy hívják magukat arról híresek ,hogy kivárnak.
  • Ironman2
    #791
    Igen,az a 3DM-es madárlányka nyilatkozta hogy van már megoldás,csak kivárnak vele:

    https://www.gamekapocs.hu/cikk/2883/tenyleg_a_denuvo_a_warez_halala
  • Kandurex
    #790
    Szerencse a szó amit keresel. De úgy tűnik, hogy el is fogyott.
  • Kandurex
    #789
    Vagy már meg volt. Csak egyszerűen nem ment a többi törése és keresték a megoldást, közben jött a Voksi és aratta a babérokat ami vállalhatatlan és lépniük kellett.
  • grebber
    #788
    Azért mert az megkerülte a denuvot valami uton modon de a steam-et már nem tudta ahhoz "kevés" volt. A nagy team meg a szaros steam-et simán kijátssza mivel az kb nem védelem már.... = Onnantól gyerekjáték volt nem véletlen hogy csak pár dll kellett hozzá.

    "Nem most kezdték a törést," Persze ,hogy nem mivel már fél éve ezzel szenvednek és hoho még mennyit fognak hála az újabbnál újabb denuvonak.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.08.09. 15:18:56
  • Jim Morrison
    #787
    miért adott volna löketet? eleve más megoldás volt ott, egyszerűen időben így jött ki.
  • Ironman2
    #786
    Nem most kezdték a törést,csak Voksi-féle bypass adott nekik löketet,gondolom az nagy segítség volt nekik.
  • szabii98
    #785
    Ha kétszer ment, a többi is menni fog. Semmi nem feltörhetetlen.
  • grebber
    #784
    2 dbnál megállt a tudomány és a következőkön még jobb lesz nem értem hova hirtelen ez a pánik.
  • Palinko
    #783
    remélem benne van a szerződésben és büntető kamattal kell visszaadják, feltörnek még pár címet és húzhatják is le a rolót :D
  • grebber
    #782
    Nem volt baki...Fél év alatt feltörtek nagynehezen 2 azaz KETTő db játékot a többi 8+ ot nem tudják...."még"
    De ha ennek a két feltört játéknak az eladásait nézi bárki ezeket max a végleges 1$-os ár vinni fel értelmes számra..
  • Although
    #781
    Viszont nagy baki volt ez a demo mert gondolom a demo és az original közötti különbséget kezdték keresni, vagy valami hasonló. Nem is tudom tudja e orvosolni a Denuvo ezt. Adtak nekik egy megoldó kulcsot ingyen.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.08.09. 13:52:35
  • NEOreg3
    #780
    állítólag 30 napot garantálnak, egyedül az Abzu van abban a "szerencsés" helyzetben, hogy 30 napon belül (~5 nappal a megjelenés után) "feltörték" egy időre
  • Although
    #779
    A Tomb Raider már kint van a 6 hónapon lassan úgy is akciós lesz.
    Inkább a most kijött játékoknál érdekes. De ott meg a hiba javító patchekkel is javíthatnak.
    A kérdés a Denuvo meg tudja oldani vagy sem ha igen. Akkor max a bugos játékot élvezhetik ideig óráig.
    Mert gondolom a javított patch már a javított fóliát fogja keresni.
  • Ironman2
    #778
    Én még mindig nem telepítettem,megvárom a fejleményeket,hiába nem nyúl a steam-hez a crack,de azért az ördög nem alszik.Ezek után kiváncsi vagyok hogy lejjebb viszik-e az árát? Jön a szülinapos verzió,az is rohadt drága.
  • Ironman2
    #777
    Attól függ mi áll a szerződésben.
  • Caliph
    #776
    és ilyenkor a denuvo visszafizeti az árát a tomb raider fejlesztőinek,hogy végülis fel lett törve,erről van valami hír valahol?
  • lammaer
    #775
    Én a total war: warhammerrel jártam igy. Néztem youtubeot, néztem revieweket, csorgattam rá a nyálam, de hát ugye denuvo, nincs warez. Végül megszereztem (nyereményjátékon választhattam egy játékot, ezt választottam, merthogy úgyse lesz varez), de sztem olyan 10 óra után kiderült hogy nem szeretjük egymást... régen még az első Rome: Total Warral rengetegetjátszottam, teljsen rápörögtem a kor harcaira, utánaolvastam, de úgy tűnik megváltoztunk...

    Most meg verem a fejem a falba, hogy miért nem vettem mást, ha fizettem volna érte akkor bizony most nagyon szaladnék a pénzem után... :(

    Persze megértem, végülis a fejlesztők megcsinálták a játékot, jelen esetben sanszosan nem az ő hibájuk hogy mégse olyan lett ami bejön, én oldalamról viszont sztem elég jól körüljártam mégse lett jó döntés.

    10 napos trial a scret world c online játékban viszont pont jó volt. Azt is nézegettem már régóta, húzós árú termék, és mivel online nincs crack :) Régebben nem volt trial, ostmár van, 10 nap alatt kiderült hogy mi rejtőzik a máz alatt. Na azt a pénzt legalább megspóroltam :)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2016.08.09. 13:27:31
  • Although
    #774
    about Denuvo
  • Kongy
    #773
    Hát ha játszottál az Journey-vel, akkor értenéd mi a felhajtás körülötte, és miért érdekel nagyon. Sokaknak az a játék is unalmas volt, de engem elvarázsolt.
  • Jim Morrison
    #772
    "Denuvo right now" :D
  • drop
    #771
    én kipróbáltam hétvégén hát nekem nem jöt be ez az úszkálós abzu,unalmas volt semmi egyik helyről a másikra úszni és halakat elengedni kb enyi
  • drop
    #770
    azt olvastam hogy állítólag csak ez a két játékot tudják feltörni mert azok régebbi védelem van rajta tehát még nincs teljes megoldás
  • Vincentcloud
    #769
    Én néztem streamet erről az abzuról, de nem jöttem rá mitől jó, de a témához hozzászolva, arra jó volt ez a denuvo hogy az ember kétszer meggondolja mivel akar játszani. Mad Mad és Far Cry Primal, megérte az árát de persze ebben az is benne lehet hogy pénzt adtam érte nem szarozom, mindenesetre tegnap a TR egy óra játék után ment a süllyesztőbe magam sem tudom miért de valahogy nem jön be
  • Maxtreme
    #768
    detto! :)
    Annyi különbséggel hogy a TR-t is megvettem PC-re.
  • Ironman2
    #767
    A question: did they remove the protection completely or did they used an exploit in denuvo ?

    If they removed the protection completely, then the crack would include the .exe of the game, because that would need to be modified to get rid of all the Denuvo functions. So no, the CPY crack just emulates Denuvo and patches out any game breaking triggers the devs included should it detect emulation. It does seem possible that future patches might break the crack.
  • Ironman2
    #766
    Az osztrákok már tervezik a válaszlépést,holnap Hegyeshalomnál lehet várakozni majd
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.08.09. 01:09:41
  • Kongy
    #765
    Én Abzu és Inside törésre várok, a nagy címeket már megvettem. Rise of TR-t mondjuk pont leszarom, One-on toltam végig még novemberben, 1-szer játszható.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.08.09. 01:07:29
  • Palinko
    #764
    tudod, hülyeség szorgalommal párosul :D most nem követem annyira, nem érdekelnek ezek a játékok pont. jobban is járok ezek szerint
  • Kongy
    #763
    jaja! de a gyerek tényként ugatja be, és ez a baj az egészben. de nem csak ncore-on, mindenhol ez megy :D
  • Palinko
    #762
    jah patchelik az offline fájlokat, kösz internet :D
  • Kongy
    #761
    Egyesek annyira segghülyék. Okoskodnak, aztán szart se tudnak. Minden második gyerek megmondja, hogy ne örüljetek, mert patchelik és nem lesz működő crack a ROTR-hez. Meg hogy ez bypass nem törés, aztán ott van az infoban hogy rendes törés.
  • Palinko
    #760
    miket írnak? :D egyébként a kedvencem, hogy olyanokat is leszavaznak néha aki meg sem érdemelné :D
  • Ironman2
    #759
    Eh,kár volt elolvasnom az ncore-os kommneteket,csak felb@szom rajta az agyam,mint mindig.Ilyeneknek minek való internet egyáltalán?
  • Ironman2
    #758
    Ez a Voksi nagyon híres lett,mindenki az ő nevét áldja magon is,pedig én már régóta "ismerem" a rin.ru-ról.D